Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-29, 15:40   #1
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984

Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.


Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 15:45   #2
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:40
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 15:50   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Czy Agnieszka z najnowszej edycji liczy na jakiś kontrakt z producentem alkoholi, że ciągle te alko wstawki? Właśnie widziałam to o "małpeczce". Nie mam kija w d... jeżeli chodzi o picie, chociaż chwilowo nie mogę, ale kurczę, bez przesady. Ja rozumiem, że się we własnym gronie nieraz się żartuje i wspomina jak to było, gdy się za dużo wypiło, ale po co sobie robić publicznie wizerunek osoby, która bez alko ani rusz? Nie rozumiem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-05-29 o 16:16
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 15:56   #4
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Mi się wydaje, że odnosi się ciągle do tych sugesti, że dużo pili. Chcę pokazać jaki ma dystans I luzackie podejście. Wychodzi To żenująco. Bo ciągle tylko o tym wspomina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 16:06   #5
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:40
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 16:15   #6
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Czyżby Martyna zdradziła ślubne ludki? :P jeśli tak, to brawa dla niej, ja ją w programie bardzo polubiłam i nie pasowała mi do nich totalnie.

A tego wrzucania zdjęć partnerki Jacka przez Age nie będę komentować. To troche tak, jak sama wrzucała zdjęcia córki z 10 znakami wodnymi na twarzy, żeby chyba ktoś zdjęć nie podkradł, po czym na story wrzucała już zdjęcia normalnie, wiec gdzie tu konsekwencja? No chyba ze te znaki wodny miały dodać prestiżu, ze oni takie celebryty , że każdy szmatławiec chciałby ich zdjęcia kraść, a oni tacy przezorni i sie nie dadzą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 16:19   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Te znaki wodne na zdjęciach dziecka są wręcz creepy. To nie wrzucaj zdjęć tegoż dziecka, skoro się tak boisz. No tak, tylko wtedy byłyby mniejsze zasięgi i mniej fejmu. Ci ludzie są serio z innej planety jak dla mnie. Nie mam takich przaśnych znajomych po prostu, może dlatego mnie to tak mierzi.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-05-29, 16:24   #8
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Dziekuje ze wytłumaczenie w poprzednim watku kto jest kim w slubnych ludkach

A ludki Fitowe to po kazdej edycji sobie kogoś zapraszaja do swojej grupy?

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 16:29   #9
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Te znaki wodne na zdjęciach dziecka są wręcz creepy. To nie wrzucaj zdjęć tegoż dziecka, skoro się tak boisz. No tak, tylko wtedy byłyby mniejsze zasięgi i mniej fejmu. Ci ludzie są serio z innej planety jak dla mnie. Nie mam takich przaśnych znajomych po prostu, może dlatego mnie to tak mierzi.

Dokładnie tak, nie chcesz żeby zdjęcie było gdziekolwiek kopiowane czy przekazywane dalej, to go po prostu nie wrzucaj i problem z głowy.
Ja wiem, ze jestem już totalnie nieobiektywna, ale szczerze odrzuca mnie już praktycznie wszystko co oni robią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Dziekuje ze wytłumaczenie w poprzednim watku kto jest kim w slubnych ludkach

A ludki Fitowe to po kazdej edycji sobie kogoś zapraszaja do swojej grupy?

Wysłane z mojego LM-X430 przy użyciu Tapatalka

Chyba tak, chociaż ciekawa jestem jak to wyglada. Czy zbierają się wszyscy razem i decydują , kogo z nowej edycji zaprosza czy Fitowie jako przewodniczący sami podejmują decyzje, a reszta ma się dostosować xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 17:18   #10
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:40
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 17:22   #11
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że odnosi się ciągle do tych sugesti, że dużo pili. Chcę pokazać jaki ma dystans I luzackie podejście. Wychodzi To żenująco. Bo ciągle tylko o tym wspomina
Oj tak, słabo to brzmi. Serio wypadała lepiej w programie niż teraz.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-29, 17:35   #12
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Oj tak, słabo to brzmi. Serio wypadała lepiej w programie niż teraz.
Mam wrażenie, że ona ciągle niechcący gra. Wcześniej chciała grać żonę idealną, teraz gra cool girl, wyluzowaną i chętną do zabawy i nowych wyzwań. Normalnie mi się "Zaginiona dziewczyna" przypomina.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 17:46   #13
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Jestem

Odnośnie Agnieszki, ona dużo schudła, ale patrząc na zdjęcia dzisiejsze z daleka to nadal widać, że miała problemy z nadwagą. Taka figura.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 19:01   #14
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Ktoś prosił o wstawkę z fb tych streszczeń (nie)śmiesznych. Macie jedno, zebrało prawie 700 lajków i serduszek

Piotr Bober
Sezon 7. Odcinek 10 ✅
Nasze przygody zaczynamy tym razem od Państwa Rosół i wyczekiwanej przez wszystkich fanów zagadki spodni Agnieszki. Ale zaczynamy od optymistycznego , aczkolwiek samotnego spaceru Bulionerki po włocławskim lesie. Dzwoni do bezimiennego Kamila i mówi, ze spacer bez alkoholu bywa nudny. Bulionetka (Frau Miezianko, Ty wiesz co!) „mężuje” na całego, a Kamil kupuje jej czerwoną róże, bo akurat kwiaciarnia była obok domu rodziców. Tymczasem para w rytmach głośnej, wulgarnej muzyki wyrusza na Podlasie z przystankiem w Warszawie. Tak to moment spodniowy! Agnieszka bierze rękę Kamila i kładzie ją na swoim udzie! Okazuje się, że ukryła tam…PARAGON. Mąż jest tym wszystkim zmieszany i wstrząśnięty. Para dociera do Warszawy, znów jest planowanie…ale Aga dzielnie po raz pierwszy próbuje przejąć kontrole! Lecz po kilku chwilach przeprasza za swoje podniesienie głosu. Mamy szybkie zakupki w Ikei. Pani Rosół wciela się w Krystynę Czubownę i opowiada nam dzieje i przyrodę stolicy Podlasia. Trafiamy do rosołowego, bialostockiego apartamentu i wiemy, ze za miesiąc Aga będzie mieć już swoje M i będzie pewnie zmagać się z kredytem i inflacja. Współlokatorka jest syfiarą i bohaterka znów ma w dłoni żelazko (oby nie skończyło się wezwaniem Straży Pożarnej!). Pan Rosół nie potrafi za to dolać wody do żelazka. U mamy Agi uwaga,uwaga nie ma rosołu tylko Strogonow. Pada propozycja zabrania 30 słoików, a na stole nie ma Ducha Puszczy tylko whisky. Pani Mama ma prorocze sny i nazywa Kamila per „Pan”.
Udajemy się do następnej pary, czyli nałogowych palaczy. Patrycja odwiedza swoją mamę i razem przygotowują obiad. Adam tym razem siedzi grzecznie i nie próbuje gotować, pamiętając pewnie w jakie tarapaty wpadł przez to w ostatnim odcinku. Jest spięty u teściowej, lecz pamiętał o założeniu czystych skarpet. Na obiedzie jest dość sztywno, bo nie wiadomo, gdzie para będzie mieszkać. Wiadomo Pyśka nie chce porzucić dynamicznej kariery w sprzedaży detalicznej bułek i chlebów, a w Warszawie nie ma po prostu pracy dla kamieniarzy. Patrycja odwiedza znajomych i narzeka bardziej niż Katarzyna z poprzedniego sezonu. Po raz wtóry podkreśla, jak ona nie jest uczuciowa, a on jest. Oj ta wanna na środku pokoju to chyba na podróży poślubnej nie była użyta… Patrycja też wiele przeklina i czuje się osaczona. Na szczęście jutro bohaterka wraca do piekarni i nie będzie już spać samej.
Jesteśmy w Zduńskiej Woli, gdzie Piotr ciężko pracuje, a Dorotka znakomicie śpi do 9:30. Piotr stal się w komentarzach ostatnio Czarnym Piotrusiem (graliście za dzieciaka?) i ten kolor preferuje w swoich outfitach. On przygotowuje dla niej oferty pracy, które ona natychmiast odrzuca. Dochodzi do dyskusji w markecie…o zakazie handlu w niedziele(?!), która kończy się największą awanturą tego sezonu! Dorotka nie chciała kłócić się przy stoisku mięsnym, ale mimo to w kolejce do kasy mamy kłótnie rodem z gimnazjum! Matko Boska, dzieje się! Piotr przeklina. Dorotka jest zażenowana, ale dzielnie trzyma kuchenny ręcznik papierowy pod pachą. Pojawiają się groźby rozwodu. Sytuacja jest napięta bardziej niż gumka w majtkach. W domu mamy ciąg dalszy dyskusji. Piotr w niej wyraźnie dominuje, a Dorotka jest dość mocno przygaszona. Robi się serio toksycznie. Ale mimo to kończy się na przytuleniu i pocałunkach, a Expertka Magdalena opowiada, ze kłótnia to normalna rzecz. Co za odkrywczy wniosek! Dorotka medytuje i wypowiada w myślach afirmacje. Piotr to przerywa i widzi, ze jej forma jest taka sobie. Mamy próbę rozmowy, ale Piotr poddaje się, jak Marcin Najman i idzie płacić rachunki. Dorotka próbuje ratować sytuacje i jest wyraźnie zagubiona… On na koniec pochłania pizze, a ona siedzi pod kocem z zebry i chce się przytulić, bo tego potrzebuje. Piotr wzdycha.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 19:08   #15
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Sorry, ale dla mnie cringe i nuuuda. To już tutaj czy na wykopie padały trafniejsze i śmieszniejsze komentarze w czasie programu.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 19:12   #16
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89238475]Sorry, ale dla mnie cringe i nuuuda. To już tutaj czy na wykopie padały trafniejsze i śmieszniejsze komentarze w czasie programu. [/QUOTE]

No mówiłam. Ale 700 fejsbuniowych pańć pieje z zachwytu i proponuje temu panu w komentach ożenek, bo taki zabawny XD A wykop jest najlepszy. Co prawda chamówa tam bywa niewiarygodna i mam nadzieję, że uczestnicy tego nie czytają, ale ci młodzi Mircy to chociaż błyskotliwi są, a Bober to jakiś boomer.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2022-05-29 o 19:16
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 19:17   #17
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
No mówiłam. Ale 700 fejsbuniowych pańć pieje z zachwytu i proponuje temu panu w komentach ożenek, bo taki zabawny XD
Te grupki fejsbukowe są specyficzne. Zwykle siedzą na nich znudzone panie 45+. Zresztą jak FitWojtki czy mama Łukasza zdołali zdobyć grono fanów, którzy im słodzą w komentarzach pod reklamami keczupów czy innego szmelcu, to już samo to mówi jaki jest poziom wielu widzów tego programu
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 19:27   #18
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Zauważam, że ludzie nie potrafią zachować w komentarzach po prostu złotego środka. Albo jest pianie z zachwytu, dosłownie sr... tęczą, szczęściem, zachwytem, orgazmy nad zdjęciami, głupimi sentencjami itp. Albo jakieś takie głupawe śmieszkowanie lub trolling. No okej, od czasu do czasu zdarzy się jakichś wyważony komentarz z krytyką (nie hejtem) i najczęściej takiej osobie się oberwie i od razu dostanie bana. Ale chyba 95% to właśnie to spuszczanie się szczęściem i toxic positivity. Kandydaci i kandydatki do robienia kariery w MLM lub jakieś inszej sekcie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 19:49   #19
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że ona ciągle niechcący gra. Wcześniej chciała grać żonę idealną, teraz gra cool girl, wyluzowaną i chętną do zabawy i nowych wyzwań. Normalnie mi się "Zaginiona dziewczyna" przypomina.
Też mam takie wrażenie, znowu chce sie dostosować... w programie chciała być dobrą żoną i robiła wszystko pod Kamila, teraz robi rózne rzeczy z uwagi na komentarze o niej. Mam wrażenie, że ona mogłaby być całkiem ok, gdyby bardziej była sobą. Chyba brakuje jej pewności siebie.
Ja czytałam chyba dwa wpisy tego gościa o którym piszecie i mi sie wtedy podobały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-05-29, 20:15   #20
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Mnie wykop bawi, ale nie uważam, że to powód do dumy. Szczególnie bawiły mnie komentarze o Kasi i Tomaszu, ale prawda taka, że to było wyjątkowo okrutne. A posty tego pana powyżej mogą kogoś bawić, kogoś innego nie, ale jednak są nieszkodliwe.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 20:38   #21
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Na tym screenie co wstawiła któraś z Was podoba mi się Agnieszka wizualnie
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 20:48   #22
Sisi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 152
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To już chyba nieaktualne
Sisi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-29, 21:28   #23
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Julia spotykała się z Marcinem, miała kontakt z grupą Anity.

Nadrobiłam wczorajszy live Agi - szykują się kolejne co parę dni i naprawdę ciągle mówiła o winie - przed live winko, następne spotkanie każdy z widzów z winkiem, itp. Ktoś ją zapytał czy pociąga nosem w czasie live, dlatego, że coś wciąga Nie wiem, może przez to winko ktoś miał takie skojarzenie
Wiele razy ludzie pytali czy jest w ślubnej rodzince i czemu nie była w Krakowie na spotkaniu z Fitami, na co odpowiedziała, że nie zapraszali.
Po jakimś czasie odezwał się w komentarzach Wojtek (który nie ma w obserwowanych Agi) i napisał, że przecież zapraszali. Aga na to, że nic nie wie, albo nie przeczytała, albo chodzi o stare wiadomości, gdzie ogólnie było mówione o spotkaniu się po emisji, ale żadnych konkretów. I dodała, że Kamil dostał konkrety to pojechał. Mówiła, że nie przeszkadzałaby jej obecność w ekipie Kamila, bo też były pytania o to. Na pytanie z kim ma kontakt, wymieniła wszystkich z grupy Marcina i aktualnych uczestników.

Ta, Fit zapraszał, ale jakoś nie obserwują Agi, za to cała grupa Fitów obserwuje Kamila, a grupa Anity Agę. Neutralne osoby obserwują wszystkich. W dodatku Aga zbytnio zbliżyła się z grupą Marcina, więc ciężko mi w to uwierzyć, że faktycznie teraz dostała zaproszenie na sobotnie party w Krakowie.
Zobaczymy czy Martyna nie dostanie kary od Fitów, chyba, że poszła na przeszpiegi bo do Kraka nie mogła wbić W sumie będzie zabawnie jeśli tegoroczna ekipa podzieli się na dwa obozy między Fitów i Marcinów, albo stworzy własną grupę

Co mnie zaciekawiło, to to, że wg Agi całkiem słusznie zarabia się na reklamach (wreszcie ktoś kto mówi o tym głośno i otwarcie, a nie udaje, że tak bez powodu reklamuje różne badziewia). Twierdziła, że spokojnie można się z tego utrzymać plus kredyt za mieszkanie spłacić. No to grubo, jeśli tak jest. I zachęcała, żeby jak ktoś ma okazję to korzystać, zwł. przy obecnej sytuacji ekonomicznej.

Powiedziała też, że wszyscy uczestnicy dostali zaproszenia na dzisiejsze DDTVN. Z dziewczynami z tej edycji mają swoją grupę na FB i są w kontakcie. Twierdzi, że jak spotykali się czy pisali w trakcie emisji to nikt nie zdradził nawet między sobą wprost czy związek przetrwał, ale z kontekstu można było wywnioskować. Co do kar, to nie wynoszą tyle ile podają plotki w mediach. Poza tym uważa, że niektórzy uczestnicy zdradzili przed czasem jak się zakończył związek i powinni dostać kary (dwa razy to podkreśliła), a jednak nie dostali.

Co do dzisiejszego spotkania, fajnym akcentem ich pobytu w Warszawie był wspólny, spontaniczny mini koncert z grupą opozycyjnych Białorusinów, który wykonali pod Pałacem Kultury i Nauki. Zaśpiewali Agnieszkę zespołu Łzy. Adam śpiewał (choć niestety głosu nie ma do śpiewu), Piotr grał na gitarze, Agnieszka robiła filmik. Wrzucili to z namiarami na FB tej grupy białoruskiej na Insta, więc całkiem spoko inicjatywa

Piotr chyba sympatyzuje z Agnieszką, bo obserwuje ją, a Kamila nie. Agnieszka byłaby w jego guście myślę, zwł. w dzisiejszym wizerunku. Aga sama przyznała w jednym z liveów, że tak samo starałaby się i walczyła do końca, kogokolwiek by jej nie dobrali, więc może daliby radę lepiej, bo zdeterminowani byli.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Ciekawe też to obnoszenie się przez Kamila pobytem w Krakowie, akurat wtedy gdy miał być w Warszawie w DDTVN.

Edytowane przez Markowianka
Czas edycji: 2022-05-29 o 21:27
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:18   #24
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Czyżby Martyna zdradziła ślubne ludki? :P jeśli tak, to brawa dla niej, ja ją w programie bardzo polubiłam i nie pasowała mi do nich totalnie.

A tego wrzucania zdjęć partnerki Jacka przez Age nie będę komentować. To troche tak, jak sama wrzucała zdjęcia córki z 10 znakami wodnymi na twarzy, żeby chyba ktoś zdjęć nie podkradł, po czym na story wrzucała już zdjęcia normalnie, wiec gdzie tu konsekwencja? No chyba ze te znaki wodny miały dodać prestiżu, ze oni takie celebryty , że każdy szmatławiec chciałby ich zdjęcia kraść, a oni tacy przezorni i sie nie dadzą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tak szczerze to ja jestem w szoku co do Agnieszki i Wojtka. Nie sledze ich na insta ani nigdzie (podobnnie jak ozostalych uczestnikow), wiekszosc informacji na ich temat uzyskuje z tego watku. jak ogladalam SOPW to dla mnie to byla jedna z normalniejszych i fajniejszych par, a to co teraz wyprawiaja to normalnie szok. Czy naprawde pieniadze i popularnosc az tak mieszaja w glowie?

Nawiazuje m.in do usuwania opini na temat wykonywanych przez nich uslug. Ja uwazam, ze kazdy kto korzysta z tych uslug ma prawo wypowiedziec sie w danym temacie. Dla mnie jakas abstrakcja jest to, ze nie mozna wypowiedziec sie negatywnie na temat wykonanej uslugi , strasza policja itd. No cyrk i smiech na sali. Taka opinia to nie jest zadna zniewaga ani naruszenie dobr osobistych. Wiec ja nie wiem z czym on chcialby wyskoczyc :P Ja bym mu napisala, ze niech wszczyna sobie te postepowania, podejrzewam, ze narazialby sie tylko na koszty, dlatego jedynie co moze zrobic, to usunac opinie zeby ocalic swoja nadszarpnieta juz reputacje

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że odnosi się ciągle do tych sugesti, że dużo pili. Chcę pokazać jaki ma dystans I luzackie podejście. Wychodzi To żenująco. Bo ciągle tylko o tym wspomina

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja rowniez to w ten sposob odbieralam :P

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dokładnie tak, nie chcesz żeby zdjęcie było gdziekolwiek kopiowane czy przekazywane dalej, to go po prostu nie wrzucaj i problem z głowy.
Ja wiem, ze jestem już totalnie nieobiektywna, ale szczerze odrzuca mnie już praktycznie wszystko co oni robią.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------




Chyba tak, chociaż ciekawa jestem jak to wyglada. Czy zbierają się wszyscy razem i decydują , kogo z nowej edycji zaprosza czy Fitowie jako przewodniczący sami podejmują decyzje, a reszta ma się dostosować xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie sie wydaje , ze Ci nowi uczestnicy przejmuja inicjatywe jezeli chodzi o dolaczenie do fit rodzinki i innych uczestnikow. Zreszta chyba to jest tak, ze oni sie tam dodaja do znajomych po programie czy cos, wiec latwiej jest pozniej zalapac jakis kontakt. a dalj to juz sie kreci ;p Moim zdaniem Kamil kompletnie do nich nie pasuje, ale doskonale wie, ze oni maja zasiegi, wzbudzaja zainteresowanie, wiec wiedzial gdzie uderzyc. Agnieszka i Wojtek maja sporo zasiegow, sporo robia i sporo ludiz ich obserwuje, wiec jak wrzuca zdjecie z Jackiem czy Kamilem to zaraz o tym mowia, wiec taki Kamil (oprocz wywiadow z Aga) ma szanse dalej istniec dzieki temu , ze sie z nimi zaprzyjanil
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:21   #25
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 23:40
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:26   #26
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Nawiazuje m.in do usuwania opini na temat wykonywanych przez nich uslug. Ja uwazam, ze kazdy kto korzysta z tych uslug ma prawo wypowiedziec sie w danym temacie. Dla mnie jakas abstrakcja jest to, ze nie mozna wypowiedziec sie negatywnie na temat wykonanej uslugi , strasza policja itd. No cyrk i smiech na sali. Taka opinia to nie jest zadna zniewaga ani naruszenie dobr osobistych. Wiec ja nie wiem z czym on chcialby wyskoczyc :P Ja bym mu napisala, ze niech wszczyna sobie te postepowania, podejrzewam, ze narazialby sie tylko na koszty, dlatego jedynie co moze zrobic, to usunac opinie zeby ocalic swoja nadszarpnieta juz reputacje
Dla mnie to też jest jakiś kosmos. Prawda jest taka, że chyba jeszcze nie wynaleziono niczego, co by wszystkim spasowało i każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Już pomijam fakt, że nieraz to co dla jednego jest zaletą, dla drugiego będzie wadą, no i takie życie. Ale aż z ciekawości zajrzałam jeszcze raz na te ich opinie i oczywiście oprócz super pozytywnego komentarza Agnieszki, znalazłam jeszcze np. takiego kwiatka. I uważam, ze prędzej takie opinie powinny być blokowane, bo raczej ciężko tu o obiektywizm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zrzut.JPG (30,5 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg screen.JPG (44,2 KB, 179 załadowań)
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:35   #27
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dla mnie to też jest jakiś kosmos. Prawda jest taka, że chyba jeszcze nie wynaleziono niczego, co by wszystkim spasowało i każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Już pomijam fakt, że nieraz to co dla jednego jest zaletą, dla drugiego będzie wadą, no i takie życie. Ale aż z ciekawości zajrzałam jeszcze raz na te ich opinie i oczywiście oprócz super pozytywnego komentarza Agnieszki, znalazłam jeszcze np. takiego kwiatka. I uważam, ze prędzej takie opinie powinny być blokowane, bo raczej ciężko tu o obiektywizm.
Janusze biznesu
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:55   #28
Markowianka
Rozeznanie
 
Avatar Markowianka
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 912
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No i Aga w czasie live zwróciła się kilkakrotnie do Piotr Bobera przypominając się w sprawie trudnych pytań, które miał jej zadać raz nawet z takim podrywem ewidentnym.
Markowianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 10:58   #29
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Też mam takie wrażenie, znowu chce sie dostosować... w programie chciała być dobrą żoną i robiła wszystko pod Kamila, teraz robi rózne rzeczy z uwagi na komentarze o niej. Mam wrażenie, że ona mogłaby być całkiem ok, gdyby bardziej była sobą. Chyba brakuje jej pewności siebie.
Ja czytałam chyba dwa wpisy tego gościa o którym piszecie i mi sie wtedy podobały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona tak sie zachowuje, bo nie ma charakteru.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-30, 11:50   #30
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program TVN część IV.

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Dla mnie to też jest jakiś kosmos. Prawda jest taka, że chyba jeszcze nie wynaleziono niczego, co by wszystkim spasowało i każdy ma prawo do wyrażenia własnej opinii. Już pomijam fakt, że nieraz to co dla jednego jest zaletą, dla drugiego będzie wadą, no i takie życie. Ale aż z ciekawości zajrzałam jeszcze raz na te ich opinie i oczywiście oprócz super pozytywnego komentarza Agnieszki, znalazłam jeszcze np. takiego kwiatka. I uważam, ze prędzej takie opinie powinny być blokowane, bo raczej ciężko tu o obiektywizm.
Mam nadzieję, że zbierają od klienta-pacjenta dokładny wywiad, bo jest całkiem sporo przeciwskazań dla tego typu zabiegu. I czy uczciwie informują o wszystkich możliwych powikłaniach. A jest ich całkiem sporo.

Natomiast na ich obronę - bawiąc się w adwokata diabła - dodam, że jednak pisanie opinii parę dni po zabiegu, czy dwóch, gdzie zalecana jest seria, jest również takie trochę nie teges. No chyba, że były obiecanki-cacanki, że tak, już zaraz się cud zdarzy. Mam jednak sporo rezerwy do spodziewania się zbyt szybkich efektów pewnych zabiegów i od razu zarzucania komuś, że "nie działa". I pisząc to absolutnie abstrahuję od jego mega nieprofesjonalnego zachowania i straszenia klienta jakąś policją, czy inne takie. Powinien był na opinię odpowiedzieć rzeczowo i wypunktować ewentualne błędy w opinii. Tylko, że cóż, do tego to jeszcze trzeba mieć nieco inteligencji, a tym zdaje się Fitowie nie dysponują w nadmiarze.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ona tak sie zachowuje, bo nie ma charakteru.
Na to wygląda, ale może się jeszcze wyrobi. Niektórzy muszą przejść długą drogę, aby odnaleźć siebie. Typ mojej siostry. Dopiero po 30-tce poszła nieco po rozum do głowy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-05-30 o 12:12
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-23 23:58:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.