Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-14, 17:53   #1501
Monika28041984
Raczkowanie
 
Avatar Monika28041984
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez MadziaCycolinka Pokaż wiadomość
hej
Witam się i od razu pytanko :
Jestem miesiąc po powiększeniu piersi 270ml stan wyjsciowy zero.
Kiedy mój mąż będzie mógł mnie dotykać tak swobodnie bez stresu ze cos sie tam stanie ?

Pozdrawiam
Hej mój lekarz powiedział że żadnych ekscesow przez 6tyg

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez saraklara Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Coś ostatnio brakuje mi czasu na wszystko dosłownie.
Ja już odliczam dni , jeszcze tylko 18 i będą miała wymarzony biust Chciałam kupić piżamę do szpitala rozpinaną ,ale nigdzie nie znalazłam czy miałyście takie ,czy może wystarczy jakaś bluzka na guziki?
Tez miałam jakiś czas temu fajne sny, a w roli głównej oczywiście CYCKI,chyba wszystkim się śnią

A mąż to w ogóle mówi ,że jestem zboczona, bo tylko cycki oglądam
Witaj
Mój mąż mówi to samo haha ja szukam myślę i myślę...
Ogólnie ma być wygodnie więc myślę że może być wygodna bluzka czy koszula zapinana z przodu 😊ja mam zabieg przed tobą 02.03 w sobotę 😁😁
__________________
265 demi motiva ergonomix 😁
Monika28041984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 18:18   #1502
JoannaP90
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP90
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 80
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hello! Zaglądam tu codziennie ale nie mam czasu popisać :-D Dziewczyny, ja tez miałam chore sny przed operacja Nie ma się co dziwić, bo to ogromne emocje..
Głupio się przyznać ale ja po 4 dniach miałam bliski kontakt z moim chłopakiem oczywiście uważając na cycuchy , i normalnie systematycznie grzeszymy, a jestem miesiąc po operacji. Ale ja to przeszłam lepiej niż wyrwanie zęba.
Trzymam za Was wszystkie kciuki!!!
JoannaP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 18:30   #1503
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez saraklara Pokaż wiadomość
Hej wszystkim
Coś ostatnio brakuje mi czasu na wszystko dosłownie.
Ja już odliczam dni , jeszcze tylko 18 i będą miała wymarzony biust Chciałam kupić piżamę do szpitala rozpinaną ,ale nigdzie nie znalazłam czy miałyście takie ,czy może wystarczy jakaś bluzka na guziki?
Tez miałam jakiś czas temu fajne sny, a w roli głównej oczywiście CYCKI,chyba wszystkim się śnią

A mąż to w ogóle mówi ,że jestem zboczona, bo tylko cycki oglądam
W sieciówkach można kupić, na przykład w H&M. Ja moją kupiłam w Oysho. Możesz mieć jakąś bluzkę, czy coś, ale tak szczerze to ja gdy byłam w klinice to wszystkie dziewczyny miały piżamy. Tą piżamę to i tak miałam na sobie tylko przed operacją, bo musiałam się przebrać zanim weszłam na oddział, a potem leżałam w bandażu i jednorazowych majtkach, które dostałam. Tak bolało, ze nawet nie myślałam o ubraniu piżamy ponownie.


Cinamona, ja też regularnie mam takie koszmary. Implant chodzi po całym ciele i mogę go przesuwać. Ciekawe skąd to się bierze. Dla mnie to straszne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez MadziaCycolinka Pokaż wiadomość
hej

Witam się i od razu pytanko :

Jestem miesiąc po powiększeniu piersi 270ml stan wyjsciowy zero.

Kiedy mój mąż będzie mógł mnie dotykać tak swobodnie bez stresu ze cos sie tam stanie ?



Pozdrawiam
Ja bym uwazala do 3 miesiecy. Bez mocnego ugniatania czy sciskania. Po co potem zalowac. Wiadomo, ze dotykac mozna, ale jednak troche lepiej uwazac.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez mindless
Czas edycji: 2019-02-14 o 18:21
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 18:40   #1504
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

A już myślałam, że to tylko ja mam cyckowe sny znaczy, że jednak wszystko ze mną w porządku

Jutro o 13.40 mam lot do Pl, sama nie wierzę że w końcu lecę spełnić marzenia. przynajmniej w końcu po konsultacji będę mogła się udzielać mając jakiekolwiek pojęcie w temacie

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 19:29   #1505
saraklara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 52
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Monika28041984 Pokaż wiadomość
Hej mój lekarz powiedział że żadnych ekscesow przez 6tyg

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------


Witaj
Mój mąż mówi to samo haha ja szukam myślę i myślę...
Ogólnie ma być wygodnie więc myślę że może być wygodna bluzka czy koszula zapinana z przodu 😊ja mam zabieg przed tobą 02.03 w sobotę 😁😁
O to super ,że masz też na dniach operację
Będzie man raźniej w bólowych cierpieniach,chocia ż mam nadzieję ,że nie będzie tak strasznie,...oby

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
W sieciówkach można kupić, na przykład w H&M. Ja moją kupiłam w Oysho. Możesz mieć jakąś bluzkę, czy coś, ale tak szczerze to ja gdy byłam w klinice to wszystkie dziewczyny miały piżamy. Tą piżamę to i tak miałam na sobie tylko przed operacją, bo musiałam się przebrać zanim weszłam na oddział, a potem leżałam w bandażu i jednorazowych majtkach, które dostałam. Tak bolało, ze nawet nie myślałam o ubraniu piżamy ponownie.


Cinamona, ja też regularnie mam takie koszmary. Implant chodzi po całym ciele i mogę go przesuwać. Ciekawe skąd to się bierze. Dla mnie to straszne.


Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------



Ja bym uwazala do 3 miesiecy. Bez mocnego ugniatania czy sciskania. Po co potem zalowac. Wiadomo, ze dotykac mozna, ale jednak troche lepiej uwazac.


Sent from my iPhone using Tapatalk

No to muszę polatać po sieciówkach, a ja w bieliźnianych szukałam ,a tam same takie babcine
Mi pani z kliniki mówiła że po op.mnie ubiorą w moją piżamką dla lepszego samopoczucia i komfortu
__________________
Op.04.03.19
SEBBIN TF 335cc
A.K.Katowice
saraklara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 20:01   #1506
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez saraklara Pokaż wiadomość
O to super ,że masz też na dniach operację
Będzie man raźniej w bólowych cierpieniach,chocia ż mam nadzieję ,że nie będzie tak strasznie,...oby

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:03 ----------




No to muszę polatać po sieciówkach, a ja w bieliźnianych szukałam ,a tam same takie babcine
Mi pani z kliniki mówiła że po op.mnie ubiorą w moją piżamką dla lepszego samopoczucia i komfortu
Jezeli tak to mysle, ze zdecydowanie wygodniej Ci będzie w jakiejs milej w dotyku pizamie niz w bluzce.


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 23:25   #1507
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Saraklara - mi napisali, że mam zabrać piżamę z rozpinaną koszulą i szlafrok a tuż przed operacją panie mi powiedziały "proszę nie szykować piżamy, dziewczyny tu sobie chodzą zwykle w bandażu i samych majtkach bo najwygodniej" :p No i przyznam, że co do góry to chodziłam w samym bandażu, ale spodnie od piżamy się przydały Szukałam jej w mieście i znalazłam za 160 zł, więc odpuściłam i kupiłam na allegro fajną bawełnianą piżamę za 49 zł Widzę, że będziesz operowana 4.03, to równiutki miesiąc po mnie

Dzisiaj pierwszy raz sama umyłam włosy, wysuszyłam i ogólnie się ogarnęłam na wyjście Jak jestem poza domem to ból jest większy, ale to chyba normalne?

Jeszcze się zastanawiam, czy ból taki dość wkurzający typu kłucie w jednej piersi, takie przy wdechu, może występować po 10 dniach od zabiegu, czy coś jest nie tak i kontaktować się z doktorem?

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-02-15 o 02:41
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-15, 09:41   #1508
Eweline21
Przyczajenie
 
Avatar Eweline21
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 28
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja po operacji miałam założone ich ubranko więc piżamka nie była potrzebna ale dla własnego komfortu lepiej zabrać coś rozpinanego na guziki
Eweline21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 09:44   #1509
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej, ja właśnie w drodze na lotnisko.

Dostałam rano SMS z kliniki z prośbą o potwierdzenie wizyty normalnie nie wierzę, że to się dzieje



Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 11:39   #1510
MadziaCycolinka
Przyczajenie
 
Avatar MadziaCycolinka
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 5
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

dziękuję za radę ! masz rację lepiej poczekać niż żałować.
mąż się już doczekać nie może miętoszenia hehe
MadziaCycolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 12:24   #1511
Monika28041984
Raczkowanie
 
Avatar Monika28041984
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Hej, ja właśnie w drodze na lotnisko.

Dostałam rano SMS z kliniki z prośbą o potwierdzenie wizyty normalnie nie wierzę, że to się dzieje



Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
To powodzenia , i powodzenia w przyszłym tygodniu na konsultacji.
Ciekawa jestem Twoich odczuć i wrażeń?
Ja w przyszłym tygodniu mam usg piersi i będę robić badania krwi boje się czy wszystko będzie ok czy czasem z jakiegoś powodu mnie nie odrzucą
__________________
265 demi motiva ergonomix 😁
Monika28041984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-15, 22:20   #1512
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez MadziaCycolinka Pokaż wiadomość
dziękuję za radę ! masz rację lepiej poczekać niż żałować.
mąż się już doczekać nie może miętoszenia hehe
Hehe mój też pyta się kiedy będzie mógł porzadnie je wymiętosić.

Nadzieja
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 22:29   #1513
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć, melduję posłusznie, że dolecielismy cało i zdrowo teraz tylko czekanie na wtorek

Oczywiescie dam znać co i jak, jak tylko będę po konsultacji a już się na prawdę nie mogę doczekać!





Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Monika28041984 Pokaż wiadomość
To powodzenia , i powodzenia w przyszłym tygodniu na konsultacji.

Ciekawa jestem Twoich odczuć i wrażeń?

Ja w przyszłym tygodniu mam usg piersi i będę robić badania krwi boje się czy wszystko będzie ok czy czasem z jakiegoś powodu mnie nie odrzucą
A tych badań też się boję. Bo niby człowiek czuję się zdrowo, ale tak na prawdę nigdy do końca nie można być pewnym...
Trzymam kciuki za Twoje badania!

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 23:00   #1514
Olka19853
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 77
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja tez stracha miałam przed badaniami , niby niepotrzebnie bo zdrowa, wysportowana a jednak.Wyniki ok a op za 6 dni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Olka19853 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 00:30   #1515
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Możecie mi powiedzieć coś na temat bólu? 11 po operacji to niewiele, ale niektóre dziewczyny wracają już do pracy po 2 tygodniach, więc przypuszczam, że jakiegoś wielkiego bólu nie ma. A ja w prawej piersi czuję cały czas kłucie takie głównie przy wdechu, wciąż w tym samym miejscu na prawo od mostka. To normalne? Jak długo odczuwałyście dolegliwości bólowe? Kiedy przeszło? No i przy podnoszeniu prawej ręki wciąż czuję, że coś nie tak, a lewa od dawna już w pełni sprawna. Jest się czym martwić, czy to się wszystko po prostu tak jeszcze goi?
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 00:51   #1516
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Możecie mi powiedzieć coś na temat bólu? 11 po operacji to niewiele, ale niektóre dziewczyny wracają już do pracy po 2 tygodniach, więc przypuszczam, że jakiegoś wielkiego bólu nie ma. A ja w prawej piersi czuję cały czas kłucie takie głównie przy wdechu, wciąż w tym samym miejscu na prawo od mostka. To normalne? Jak długo odczuwałyście dolegliwości bólowe? Kiedy przeszło? No i przy podnoszeniu prawej ręki wciąż czuję, że coś nie tak, a lewa od dawna już w pełni sprawna. Jest się czym martwić, czy to się wszystko po prostu tak jeszcze goi?
Tak, to co opisujesz to normalne. Każdy przechodzi inaczej. Napisze Ci o sobie- jestem prawie 5 tygodni po operacji, a nadal czuje dwie cegly z przodu. Prawa pierś jest okej, robi sie miękka i jakoś nie sprawia większych problemów, ale lewa mnie nadal boli, jest opuchnięta, stoi wysoko i nie mam w niej czucia za bardzo. Ja przy podnoszeniu rak nadal czuje piersi i ciagna mnie blizny. Pomału próbuje spac na boku, ale ciezko bo mnie boli. Rano gdy wstaje to tez odczuwam dyskomfort. Czasem siedzę i nagle poczuje jakiś bol w piersiach.

Jezeli Twoja pierś nie jest sina, gorąca, a blizny sie dobrze goja to mysle ze nie masz sie czym martwić, bo to co opisujesz jest normalne. Jedne przechodzą to łagodnie, a inne ciezko.

Na wszystko potrzeba czasu. Pomysl o tym tak- doktor Ci wcisnął pod mięsień jakies dwa sztuczne balony. Nie jest to coś naturalnego i potrzeba duzo czasu żeby wszystko sie zagoiło i ułożyło.

Wiem, ze sie martwisz bo ja tez i nieraz rycze po katach, bo boje sie ze coś będzie nie tak, ale trzeba czekać. Mi lekarz powiedział, ze mam sobie dać 3 miesiące na powrot do formy. Nie mam cierpliwości, ale czekam.

Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 01:48   #1517
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Tak, to co opisujesz to normalne. Każdy przechodzi inaczej. Napisze Ci o sobie- jestem prawie 5 tygodni po operacji, a nadal czuje dwie cegly z przodu. Prawa pierś jest okej, robi sie miękka i jakoś nie sprawia większych problemów, ale lewa mnie nadal boli, jest opuchnięta, stoi wysoko i nie mam w niej czucia za bardzo. Ja przy podnoszeniu rak nadal czuje piersi i ciagna mnie blizny. Pomału próbuje spac na boku, ale ciezko bo mnie boli. Rano gdy wstaje to tez odczuwam dyskomfort. Czasem siedzę i nagle poczuje jakiś bol w piersiach.

Jezeli Twoja pierś nie jest sina, gorąca, a blizny sie dobrze goja to mysle ze nie masz sie czym martwić, bo to co opisujesz jest normalne. Jedne przechodzą to łagodnie, a inne ciezko.

Na wszystko potrzeba czasu. Pomysl o tym tak- doktor Ci wcisnął pod mięsień jakies dwa sztuczne balony. Nie jest to coś naturalnego i potrzeba duzo czasu żeby wszystko sie zagoiło i ułożyło.

Wiem, ze sie martwisz bo ja tez i nieraz rycze po katach, bo boje sie ze coś będzie nie tak, ale trzeba czekać. Mi lekarz powiedział, ze mam sobie dać 3 miesiące na powrot do formy. Nie mam cierpliwości, ale czekam.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dziękuję, uspokoiłaś mnie Cały czas się boję, że coś pójdzie nie tak, ale jestem dobrej myśli, bo trzeba W końcu nie na darmo tak cierpiałyśmy!
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 22:21   #1518
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Eweline21 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

Mam do Was prośbę. Biust powiększyłam w 2014 roku teraz planuję kolejna operacje bo nie jestem zadowolona z rozmiaru (240 profil średni). Biust według mnie wygląda okropnie. Czy są tu jakieś kobietki z Warszawy, które mogłyby mi kogoś polecić? Myślałam nad dr J.S.
Marzę o 400 ml i najwyższym profilu
HELP!
Hej, ja mogę polecić Ci swojego doktorka - A. B. z Wawy (nie pamiętam, czy możemy tu pisać całe nazwiska... ). On nie ma problemu z robieniem większych rozmiarów, także 400 cc to dla niego chleb codzienny
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-17, 19:51   #1519
klaudzikk89
Raczkowanie
 
Avatar klaudzikk89
 
Zarejestrowany: 2018-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Moja Walentynkowa "stylizacja" już w galerii

Niestety nie jestem do końca zadowolona z piersi...
są tak jak myślałam za małe. W żadnych ubraniach nie widać żebym je miała. Nawet w zwykłych starych t-shirtach rozmiar XS nie widać że je mam
Giną w biustonoszach, bluzkach, sukienkach i koszulach z dekoltami...
wyglądają w miarę ładnie tylko typowo w wykrojonych koroneczkach jak jestem prawie goła, ale na codzień nie widać nic....

Dlatego każdej dziewczynie polecam większe większe większe!!!! Mój lekarz na większe się nie zgodził i nawet ostatnio kupując biustonosz kobieta mówi do mnie w przymierzalni - uu jakie ładne naturalne piersi - jak modelka wrrrr!!!!! ;/ one nie miały być naturalne! ludzie myślą że takie mam po prostu ;/ a ja wydałam kupe kasy na cycki !!! :P nikt nie zauważył ;/ może jakbym facetowi nie powiedziała też by stwierdził że powiększyły się przez noc :P
klaudzikk89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-17, 22:52   #1520
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej!

U mnie konsultacja się zbliża, przygotowałam sobie listę pytań jakie wpadły mi do głowy, ale zastanawiam się czy czegoś nie przeoczyłam. O co wy pytałyście? Ja co prawda tak czy siak jestem zdecydowana na op, ale może jest coś o co powinnam zapytać?
Albo może zabrać jakieś zdjęcia ? Sama nie wiem

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Tak wgl w galerii pokazałam moją wyjściowke. Potencjał jest na duży biust. Ciekawa jestem co powie lekarz..

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Boże naogladałam się cyckow, że na bank będzie mi się śniło po nocy

Dobranoc

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-18, 09:58   #1521
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez klaudzikk89 Pokaż wiadomość
Moja Walentynkowa "stylizacja" już w galerii

Niestety nie jestem do końca zadowolona z piersi...
są tak jak myślałam za małe. W żadnych ubraniach nie widać żebym je miała. Nawet w zwykłych starych t-shirtach rozmiar XS nie widać że je mam
Giną w biustonoszach, bluzkach, sukienkach i koszulach z dekoltami...
wyglądają w miarę ładnie tylko typowo w wykrojonych koroneczkach jak jestem prawie goła, ale na codzień nie widać nic....

Dlatego każdej dziewczynie polecam większe większe większe!!!! Mój lekarz na większe się nie zgodził i nawet ostatnio kupując biustonosz kobieta mówi do mnie w przymierzalni - uu jakie ładne naturalne piersi - jak modelka wrrrr!!!!! ;/ one nie miały być naturalne! ludzie myślą że takie mam po prostu ;/ a ja wydałam kupe kasy na cycki !!! :P nikt nie zauważył ;/ może jakbym facetowi nie powiedziała też by stwierdził że powiększyły się przez noc :P

To jest najgorsze, że tyle siana wydajemy a i tak nie wszystkie z nas są zadowolone Ja jestem w podobnej sytuacji, mi więcej niż 265cc nie wlazło, przynajmniej nie za pierwszym razem. W każdym razie będę się cieszyć tym, co mam, bo kolejna operacja na pewno jeszcze w ciągu mojego życia mnie czeka. Wcześniej nie miałam nic, więc i tak czuję różnicę.


Jak długo po operacji piersi przestają maleć? Jestem 2 tygodnie po i mam wrażenie, że wciąż się zmniejszają..


Nadzieja87 - ja o nic wielce nie pytałam, bo wszystko już wyczytałam wcześniej
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-02-18 o 10:01
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-18, 16:05   #1522
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć, tak jak przewidywalam cała noc snily mi się cycki... I co się przebudzilam i zasnęłam to śniło mi się dalej.
Śniło mi się, że miałam op i po cycki miałam tak olbrzymie, że nie mieściły mi się w żaden stanik ten pooperacyjny zdecydowanie zbyt dużo piersi wczoraj oglądałam przed snem

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-18, 17:50   #1523
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość

Jak długo po operacji piersi przestają maleć? Jestem 2 tygodnie po i mam wrażenie, że wciąż się zmniejszają..
Opuchlizna może schodzić do 3 miesiecy.

Cinamona, używasz już plastry na blizny? Ja dzis bede zakładać pierwszy raz. Jestem ciekawa jak będą działać.



Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-18, 20:48   #1524
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Opuchlizna może schodzić do 3 miesiecy
Raby boskie, to mi nic z nich nie zostanie!!
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-18, 21:39   #1525
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Opuchlizna może schodzić do 3 miesiecy.

Cinamona, używasz już plastry na blizny? Ja dzis bede zakładać pierwszy raz. Jestem ciekawa jak będą działać.
Mindless też dzisiaj pierwszy raz przykleiłam i też się zastanawiam nad efektem.

Ja to chyba jestem jedną z nielicznych która się cieszy że nie wzieła większych implantów. Prawy cycek jest ciut mniejszy od lewego i wydaje mi sie idealny jeśli chodzi o rozmiar. Mam nadzieje że lewy zmaleje do wielkości prawego.

Niby teorie znam i wiem że każda pierś goi się własnym tempem, jedna szybciej druga dłużej ale w stosunku do lewej piersi jestem strasznie niecierpliwa i wkurza mnie że ona taka duża, obolała, jeszcze z lekka gulą na górze. I boje się że już taka zostanie...

Nadzieja dawaj jutro znać jak tam na konsultacji. Ciekawa jestem
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-18, 21:49   #1526
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez cinamona Pokaż wiadomość
Mindless też dzisiaj pierwszy raz przykleiłam i też się zastanawiam nad efektem.



Ja to chyba jestem jedną z nielicznych która się cieszy że nie wzieła większych implantów. Prawy cycek jest ciut mniejszy od lewego i wydaje mi sie idealny jeśli chodzi o rozmiar. Mam nadzieje że lewy zmaleje do wielkości prawego.



Niby teorie znam i wiem że każda pierś goi się własnym tempem, jedna szybciej druga dłużej ale w stosunku do lewej piersi jestem strasznie niecierpliwa i wkurza mnie że ona taka duża, obolała, jeszcze z lekka gulą na górze. I boje się że już taka zostanie...



Nadzieja dawaj jutro znać jak tam na konsultacji. Ciekawa jestem
Cinamona, ja mam identycznie jak Ty. Mam nadzieje, ze te lewe cycki nam w koncu dadza spokoj, bo ilez mozna...


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-18, 22:09   #1527
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cinamona pewnie, że dam znać, jak tylko ochłone i wrócę do domu

Ja marzę o dużych piersiach, skóra jest na tyle rozciągnieta po ciąży, że wydaje mi się, że wejdzie spory implant, ale mam nadzieję, że nie przesadze i lekarz mnie w razie czego powstrzyma

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 12:17   #1528
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

O 16 konsultacja. Rany doczekałam się!
Odezwę się już po.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 17:07   #1529
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Siedzę w klinice, ale prof mial opóźnienie na bloku i dopiero co zaczął przyjmować. Aaaa czuje że chyba ciśnienie mi skacze

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

Ja już po

Pierwsze i najważniejsze, termin op mam na 11.03

Prof jest prześmiesznym i przecudownym człowiekiem. Zaproponował 2opcje. Lifting piersi i mały implant, ale to i tak wiąże się z dużą ilością blizn, a opcja druga duży implant i tylko mała blizna pod piersią. Ale, że mam dość szerokie piersi to wspólnie wybraliśmy opcje nr 2. Implant motiva okrągłe 500. Częściowo pod mięsień, częściowo pod gruczoł.
Nie pamiętam tylko tych nazw może jak dostanę email to będę wiedziała więcej.

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-19, 17:37   #1530
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

O wow, 500cc, ale będzie cyc!


Sent from my iPhone using Tapatalk
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:33.