Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-13, 07:26   #1111
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Hejo, dołączam bo szukam jakiejś przestrzeni dla siebie
hej opowiedz coś o sobie

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 11:11   #1112
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Nie mogę się już doczekać sobót, gdy będę wieszać pranie we własnym ogrodzie
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 19:15   #1113
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

gothka, a jak tam u Was sprawa domku wygląda?
Nie cierpię suszyć prania w domu, a prace ogrodowe to dla mnie raj. Od stycznia już przebieram nogami i wyglądam wiosny XD

Cześć, tamtaglista Napisz coś o sobie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-13, 21:17   #1114
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
gothka, a jak tam u Was sprawa domku wygląda?
W tym roku ogarniamy papiery. W lutym tżtowi kończy się obecna umowa w pracy więc będziemy konkretniej wiedzieć, na czym stoimy.

Odwlekamy kredyt najdłużej, jak się da- wiadomo...
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-14, 18:41   #1115
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Nie mogę się już doczekać sobót, gdy będę wieszać pranie we własnym ogrodzie
Ojej jak chciałabym tego...

Beznadziejna jakaś taka ta niedziela u mnie. Ale o dziwo poszłam pobiegać, tż mnie wyciągnął, choć bieganie jest dla mnie mega nudne
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 09:04   #1116
michalpoznan83pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 39
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

ja sie ciesze bo juz polowa listopada, a on jest depresyjny. grudzien fajny, klimat swiateczny.
michalpoznan83pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 10:30   #1117
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Ja tam nie cierpię świąt można śmiało mnie nazywać Mrs Grinch w grudniu

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-16, 10:32   #1118
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Ja lubię święta, ale wtedy kiedy jest na nie czas powiedzmy gdzieś od połowy grudnia.
Kiedy na początku listopada widzę świąteczne ozdoby i reklamy to dostaję szewskiej pasji
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 10:41   #1119
michalpoznan83pl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 39
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

jeszcze zatesknicie


ale lepsze to niz szare ciemne dni




tez fakt ze duzo szybciej wszystko szykuja


lepiej wielkanoc czy swieta w grudniu?
michalpoznan83pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 10:57   #1120
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Mimo tej uroczej bożonarodzeniowej otoczki wolę Wielkanoc, bo zaraz po niej zaczyna się wiosna pełną parą.

Już nie mogę wytrzymać, żeby nie zacząć sezonu świątecznego, ale wstrzymuję się do 1 grudnia. W tamtym roku już po 17 listopada mieliśmy dekoracje i codziennie oglądaliśmy świąteczne komedie, a na święta już mi się nie chciało ich oglądać XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 11:08   #1121
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez michalpoznan83pl Pokaż wiadomość
jeszcze zatesknicie


ale lepsze to niz szare ciemne dni




tez fakt ze duzo szybciej wszystko szykuja


lepiej wielkanoc czy swieta w grudniu?
Ja tam lubię szarość akurat, zdecydowanie wolę to niż lato, kiedy słońce naparza przez cały dzień za czym miałabym tęsknić swoją drogą?

Najbardziej oczywiście lubię umiarkowane temperatury i trochę słońca, a trochę zachmurzenia, dla równowagi. Ale z dwojga złego wolę szarugę niż wieczne świecenie w oczy i gorąc

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Wielkanoc to jest w sumie dla mnie tak jakby jej nie było, jedyne co się zmienia to to, że jem śniadanie z rodziną.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-16, 11:54   #1122
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Mimo tej uroczej bożonarodzeniowej otoczki wolę Wielkanoc, bo zaraz po niej zaczyna się wiosna pełną parą.

Już nie mogę wytrzymać, żeby nie zacząć sezonu świątecznego, ale wstrzymuję się do 1 grudnia. W tamtym roku już po 17 listopada mieliśmy dekoracje i codziennie oglądaliśmy świąteczne komedie, a na święta już mi się nie chciało ich oglądać XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też czekam do 1 grudnia ze świątecznym szaleństwem już nawet sprawdziłam kiedy mam w grudniu wolny weekend żeby wybrać się po choinkę
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 11:56   #1123
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Ja za Wielkanocą nie przepadam totalnie nie ma dla mnie klimatu.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 14:15   #1124
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Ja święta (i Boże Narodzenie i Wielkanoc) lubię, pod warunkiem, że świętuję po swojemu. Czyli przede wszystkim odpoczywam, bez zakupowego szaleństwa, bez pieczenia 10 ciast i bez sztywnego przesiadywania za stołem z cioteczkami.


A choinkę ubieramy zazwyczaj 1 grudnia bo tak, chcę żeby jak już stoi to postała dłużej. Gdybym miała ubierać tuż przed wigilią, nie robiłabym tego wcale, bo stwierdziłabym, że się nie opłaca (ja rozbieram dosyć wcześnie jak na polskie standardy)
Ale też wiem, że niektórzy, w tym np. u mnie w domu rodzinnym, ubierają choinkę ze dwa dni przed wigilią a rozbierają aż w lutym. Dla mnie zupełnie bez sensu - klimat świąt dawno minął a tu jeszcze choinka...
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 14:32   #1125
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Większość mojej rodziny nie żyje, więc nie lubię już Bożego Narodzenia i unikam świętowania. A Wielkanoc ma fatalne żarcie. Skończyła się dla mnie jak zajączek przestał przynosić zabawki
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 14:55   #1126
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Ja święta (i Boże Narodzenie i Wielkanoc) lubię, pod warunkiem, że świętuję po swojemu. Czyli przede wszystkim odpoczywam, bez zakupowego szaleństwa, bez pieczenia 10 ciast i bez sztywnego przesiadywania za stołem z cioteczkami.


A choinkę ubieramy zazwyczaj 1 grudnia bo tak, chcę żeby jak już stoi to postała dłużej. Gdybym miała ubierać tuż przed wigilią, nie robiłabym tego wcale, bo stwierdziłabym, że się nie opłaca (ja rozbieram dosyć wcześnie jak na polskie standardy)
Ale też wiem, że niektórzy, w tym np. u mnie w domu rodzinnym, ubierają choinkę ze dwa dni przed wigilią a rozbierają aż w lutym. Dla mnie zupełnie bez sensu - klimat świąt dawno minął a tu jeszcze choinka...
U mnie tak było, bo choinkę się rozbierało w domu rodzinnym po kolędzie. Byliśmy jedna z ostatnich "ulic", więc stała długo. A ubierana była późno, żeby właśnie nie "spowszedniała" nam do świąt.

Teraz od paru lat, odkąd się wyprowadziłam, choinki nie mam, więc o tym nie myślę.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Większość mojej rodziny nie żyje, więc nie lubię już Bożego Narodzenia i unikam świętowania. A Wielkanoc ma fatalne żarcie. Skończyła się dla mnie jak zajączek przestał przynosić zabawki
U mnie nie było takiej zajączkowej tradycji. Ja mam na tyle niepogodzoną ze sobą nawzajem rodzinę, że im mniejsze grono do świętowania tym lepiej.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Teraz widzę, że mogło to zabrzmieć źle, więc przepraszam. Miałam na myśli oczywiście to, że nie lubię spotkań w dużym gronie, bo i tak jest sztywno i sztucznie.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-16, 15:24   #1127
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

U mnie byly dwie osoby, seniorki i już ich nie ma.
Z rodzicami najlepiej na zdjęciu, a ojciec swoją drogą też zmarł.

Nadrabiam podcasty Zdrowej Głowy. Mega są
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2021-11-16 o 15:30
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 00:07   #1128
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Pani_Robot, przytulam wirtualnie.

Melike, nie mam dzieci, więc nie jestem "głową rodziny" i właściwie nic za bardzo nie muszę szykować na święta i to mi się podoba Chociaż podejrzewam, że jako Matka Polka też nie będę robić za darmowy catering dla całej rodziny XD Bardzo mi się nie podoba ta wigilijna nerwówka w kuchni. U mnie w domu byliśmy tylko we 3 to nie było raczej nigdy spiny, ale teściowie zawsze się muszą drzeć między sobą z powodu szykowania Wigilii. A ja wpadam, cała na biało, z talerzem pierniczków... XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 08:06   #1129
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Pani_Robot, przytulam wirtualnie.

Melike, nie mam dzieci, więc nie jestem "głową rodziny" i właściwie nic za bardzo nie muszę szykować na święta i to mi się podoba Chociaż podejrzewam, że jako Matka Polka też nie będę robić za darmowy catering dla całej rodziny XD Bardzo mi się nie podoba ta wigilijna nerwówka w kuchni. U mnie w domu byliśmy tylko we 3 to nie było raczej nigdy spiny, ale teściowie zawsze się muszą drzeć między sobą z powodu szykowania Wigilii. A ja wpadam, cała na biało, z talerzem pierniczków... XD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dżizys, u mnie w domu rodzinnym wiecznie nerwówka, wiecznie krzyki przed wigilią.
Mój tata to okropny nerwus a jego żona nie lepsza jedno coś powie i machina pooooszła.

W tym roku chyba będą pierwsze święta u nas. Ma przyjechać tata z żoną i dzieciakami. Ja będę w wigilię pracować do 14, więc nawet mi wygodniej, że przyjadą do mnie. Dzieli nas 250km ☺
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-17, 08:44   #1130
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Dżizys, u mnie w domu rodzinnym wiecznie nerwówka, wiecznie krzyki przed wigilią.
Mój tata to okropny nerwus a jego żona nie lepsza jedno coś powie i machina pooooszła.

W tym roku chyba będą pierwsze święta u nas. Ma przyjechać tata z żoną i dzieciakami. Ja będę w wigilię pracować do 14, więc nawet mi wygodniej, że przyjadą do mnie. Dzieli nas 250km
U nas też tak było. Wiecznie nerwy, bo tu kurz nie starty, a tam nie tak bombka na choince powieszona, bo nie mogą być 2 czerwone koło siebie

A teraz, w moim i męża własnym domu jest jak chcemy i jak chcą dzieci. Starszak uwielbia ubieranie choinki, mąż uwielbia tandetne dekoracje w wielkich ilościach i każdy robi jak chce a ja jak mam czas na sprzątanie to sprzątam a jak nie to świat się nie zawali. Ciekawa jestem czy w tym roku będę w Wigilię w pracy.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 09:13   #1131
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;88998604]U nas też tak było. Wiecznie nerwy, bo tu kurz nie starty, a tam nie tak bombka na choince powieszona, bo nie mogą być 2 czerwone koło siebie

A teraz, w moim i męża własnym domu jest jak chcemy i jak chcą dzieci. Starszak uwielbia ubieranie choinki, mąż uwielbia tandetne dekoracje w wielkich ilościach i każdy robi jak chce a ja jak mam czas na sprzątanie to sprzątam a jak nie to świat się nie zawali. Ciekawa jestem czy w tym roku będę w Wigilię w pracy.

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Identycznie było zawsze u tż, szczególnie jeśli chodzi o ten kurz. Matka tż o dom za bardzo nie dba, ale na punkcie ścierania kurzy ma bzika

Teraz kiedy prowadzi wojnę z ojcem tż świąt u nich nie ma, ponieważ ojciec zajmuje salon gdzie jest duży stół. A matka, skoro salon zajęty, nie przyrządzi skromniejszej wigilii dla synów, mimo, że oprócz kuchni mają jeszcze 3 inne pokoje, no bo tam nie ma rozkładanego stołu, który można by zastawić, więc po co w ogóle się zachodzić. Przez co ostatnie 5 czy nawet 6 lat tż tam nie jeździ, matka nie zaprasza, bo twierdzi że w sumie niczym szczególnym go nie poczęstuje. A o mnie to już w ogóle mowy nie ma tak żeby wiecie, jechać w odwiedziny jako para A widzę, że tż chętnie by pojechał, chociaż się tym opłatkiem podzielić.
Jeździmy więc na wigilię do moich rodziców, którzy nawet nie wyobrażają sobie, żebym nie przyjechała (no chyba że choroba czy coś naprawdę super ważnego), przez co tż ma trochę doła, że u niego w domu nikt tak naprawdę na niego nie czeka. Do tego stopnia, że nawet nie chce słuchać o świętach, o ich planowaniu itp. Smutne to trochę i dla mnie.
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 09:15   #1132
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Mój TŻ w ogóle nie utrzymuje kontaktu z rodzicami i temat jakichkolwiek uroczystości jest zawsze trudny.
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 10:13   #1133
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Efkakam Pokaż wiadomość
Pani_Robot, przytulam wirtualnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję

Słuchacie Podcastów? Bo szukam jakichś profesjonalnych. Nie gadania dla gadania.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 14:30   #1134
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Kocham podcasty, ale true crime piąte nie zabijaj, zbrodnie prowincjonalne i zbrodnie zapomniane.
Na YT z kolei bardzo lubię kanał Światusy, gdzie mają 1-2 godzinne rozmowy z osobami, które odeszły od Świadków Jehowy (szokujące najczęściej).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 14:59   #1135
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

O super! Wszystko sobie zapiszę. Jest odpowiednik „Też Odchodzę” o odejściu od kościoła katolickiego osób, które były bardzo wierzące i praktykujące. Wszystko w taki kulturalny, empatyczny sposób opowiadane- na zasadzie wywiadów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 15:19   #1136
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Ja lubie ten klimat swiat i nie przeszkadza mi ta tandeta w sklepach od 3. listopada Ale generalnie swieta to taki o weekend i tyle. Tyle, ze jest tradycyjna kolacja, ale bez spiny.


W sumie zawsze ktos z nami jest wiec nie ma tak, ze sama wszystko ogarniam. Tesciowie wpadaja to i jedzenie przywoza, moja mama tez wiec spokoj. Ja na szmacie na pewno nie latam :P

Ja ostatnio dorwalam Prime Video w tej promocji za 49zl za rok i ogladam namietnie serial This is us. Swietny, podszedl mi bardzo, moje klimaty Przypomina mi Brothers and sisters, ktore zapewne obejrze po nim, bo mam gdzies na dysku wszystkie sezony i chetnie wroce

Podcastow nie lubie sluchac, nie wiem czemu, nie kupuje mnie ta forma totalnie.
Co jakis czas jak zlapie bakcyla na jakis temat, to walkuje youtube caly i wszelkie inne media w poszukiwaniu jakis informacji - mialam tak wlasnie o Swiadkach Jehowy juz, Ksieznej Dianie, Amy Winehouse
Aktualnie jedynie wałkuje tematy ortodontyczne jak już
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 15:58   #1137
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Ja lubie ten klimat swiat i nie przeszkadza mi ta tandeta w sklepach od 3. listopada Ale generalnie swieta to taki o weekend i tyle. Tyle, ze jest tradycyjna kolacja, ale bez spiny.


W sumie zawsze ktos z nami jest wiec nie ma tak, ze sama wszystko ogarniam. Tesciowie wpadaja to i jedzenie przywoza, moja mama tez wiec spokoj. Ja na szmacie na pewno nie latam :P

Ja ostatnio dorwalam Prime Video w tej promocji za 49zl za rok i ogladam namietnie serial This is us. Swietny, podszedl mi bardzo, moje klimaty Przypomina mi Brothers and sisters, ktore zapewne obejrze po nim, bo mam gdzies na dysku wszystkie sezony i chetnie wroce

Podcastow nie lubie sluchac, nie wiem czemu, nie kupuje mnie ta forma totalnie.
Co jakis czas jak zlapie bakcyla na jakis temat, to walkuje youtube caly i wszelkie inne media w poszukiwaniu jakis informacji - mialam tak wlasnie o Swiadkach Jehowy juz, Ksieznej Dianie, Amy Winehouse
Aktualnie jedynie wałkuje tematy ortodontyczne jak już
This is us jest faktycznie świetny, ale mam wrażenie że co sezon to marnieje.. No ale i tak czekam na kolejny bo jestem ciekawa jak to zakończą
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 17:49   #1138
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Dla mnie podcasty są o tyle idealne, że słucham sobie wykładu w formie wywiadu i filtruje - jak jest coś ciekawego, to się wsłuchuję, a tak cały czas mam nadstawione uszy, a robię sobie coś w tle - paznokcie, przeglądam zdjęcia. Trochę jak zdalne nauczanie Wolę np strefę SWPS na Spotify niż YT. Choć oczywiście YT ma inne wykłady np z łódzkiego uniwerku.

Ooo dzięki za cynk, już uruchomiłam Prime Video. Wszedł mi... kolejny okres próbny A po nim 49zł/rok. Wcześniej płaciłam chyba 19zł czy 26/mc
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 20:02   #1139
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ja tam lubię szarość akurat, zdecydowanie wolę to niż lato, kiedy słońce naparza przez cały dzień za czym miałabym tęsknić swoją drogą?
Ja też nie tęsknię za ciepłem, słońcem, latem i komarami- listopad jak najbardziej mi pasuje Dziś po raz pierwszy zamiast bluzy, założyłam zimowy płaszcz- winter is coming!

Co do świąt, to dziś dostałam swoje zamówienie z Avonu- świąteczny płyn do kąpieli i pierniczkowy żel pod prysznic

Świąt z tżtem nie obchodzimy. Dla nas to po prostu kolejna okazja, żeby spotkać się i posiedzieć z rodziną. Dlatego Wigilię i Boże Narodzenie spędzamy osobno, każde w swoim rodzinnym domu

Sama choinka natomiast stoi u nas długo- od połowy grudnia aż do lutego. Lubimy wieczorami posiedzieć przy światełkach
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-17, 20:49   #1140
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: Miejsce dla każdego- pogaduchy, ploteczki

A propos pogody - rzeczywiście coraz zimniej, w dodatku u nas dziś taka mgła przez cały dzień, że mało co widać.
Ja dziś byłam na spacerze, zaliczyłam przy okazji biedrę, rosmanna i paczkomat. Wróciłam i już czuję jak mi włosy spalinami śmierdzą... Bleh. Tego właśnie najbardziej nie lubię w czasie jesieni i zimy..
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-21 10:39:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.