co się stało z moderatorami????? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-01-14, 23:57   #301
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
a ja mam dużo żalu o to, w jaki sposób mnie potraktowałeś. czy popełniłam jakąś zbrodnie pytająć o madzioonię? czy musiałeś mi odpowiedzieć w taki sposób? przecież wystarczyło by "zaszła pomyłka" i byłby koniec tematu. nie rozumiem też dlaczego wtedy skasowałeś mój wątek (ale to już nieważne) i dlaczego zostałam wpisana na listę PNG? zresztą tylko ja i Złośnica dostąpiłysmy tego "zaszczytu"
Zło moze napiszesz mi dlaczego mnie tak potraktowałeś.
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:01   #302
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Monyczkaa

Fakty:
- Madzioonia miała BANa przez w sumie kilkanaście minut.
- Prosiłem Ciebie w wątku, abyś tego nie roztrząsała. Mimo to ponownie zakładałaś wątek z pytaniem. Dlaczego?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:03   #303
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Chętnie, ale po tym wszystkim nie wiem, czy przyjęłyby zaproszenie od "małżeństwa oszustów"....
Ja przyjęłam już jakiś czas temu . Od ludzi, od których w realu zaznałam wiele życzliwości i którzy obdarzyli mnie dużym zaufaniem . Współczuję Wam serdecznie, Agnieszko i Złosiu, tej jatki.

I jednocześnie jest mi przykro, podobnie jak wielu z Was, że w gronie moderatorów nie ma już dziewczyn, które wyróżniały się na tle kilkunastu tysięcy innych użytkowników wysoką kulturą osobistą, błyskotliwością, wiedzą. Mam nadzieję, że sytuacja jakoś się załagodzi...

Staram się nie brać udziału w "kontrowersyjnych" wątkach, często ich nawet nie czytam. Nie mam na to czasu ani ochoty. Dla mnie Wizaż z założenia jest miłą odskocznią, życie jest zbyt krótkie, by dodatkowo stresować się wirtualnymi problemami. Więcej luzu .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:04   #304
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Marigold19
A nie wiem A jak było do tej pory? Może warto to ująć w regulaminie?
Nie jest ujęte w regulaminie... Ale możesz zasugerować co powinienem tam zapisać, daję Ci wolną rękę
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:06   #305
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Fakty:
- Prosiłem Ciebie w wątku, abyś tego nie roztrząsała. Mimo to ponownie zakładałaś wątek z pytaniem. Dlaczego?
Drugi wątek był z pytaniem "dlaczego skasowałeś mój wątek?" a nie "Dlaczego madzioonia dostała BANa?" więc nie rozumiem Twojej argumentacji.

i tylko przez to zostałam wpisana na listę PNG? ehhhh
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:07   #306
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez demonik
Ja przyjęłam już jakiś czas temu .
Oho, demonik, czyli jednak ta golonka?

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:07   #307
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a ja dodam tylko tyle, że Twoja wypowiedź czyta się o wiele lepiej niż wypowiedzi Zło, który czyni najczęściej to za, co innych banuje, upomina czy "rozpoczyna ich pamiętnik"
mogę się mylić, ale Moderator chyba też powinien "podlegać" jakimś regułom [chodzi mi o te dotyczące sposobu wypowiedzi]
KasiuKatarzynko stanę jednak w obronie Zło. I nie dlatego, że jest on moim mężem ( co jak widzę stało się tematem niewybrednych komentarzy ) , ale dlatego, że ja codziennie widzę ile serca, czasu i zapału wkłada w ten serwis.
Codziennie odpowiada na dziesiątki Waszych maili, próśb, żądań. Codziennie siedzi i dłubie w serwerach, bazach, programach, żeby było lepiej, żebyście Wy były zadowolone. Nie robi tego dla pieniędzy, zapewniam. Ale robi to, bo kocha to Wasze babskie grono. I jest dumny z babskiego wizażu.
Nie twierdzę, że jest doskonały. Ma swoje wady, jest wybuchowy. Czasami zrobi coś, czy odpowie impulsywnie zanim pomyśli o konsekwencji takiej reakcji. I to się właśnie często na nim mści. Tak było ze Złośnicą. Ale słabo mi się robi jak wyzywacie go od debili, półgłówków itp... bo uważam, że on niczym sobie na takie niewybredne uwagi nie zasłużył.
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 00:08   #308
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez cheetah
Oho, demonik, czyli jednak ta golonka?

Cheetah
Of course, z Michałem przybędę .
demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:09   #309
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez cheetah
Oho, demonik, czyli jednak ta golonka?

Cheetah
Cheetah
Doprowadzisz do tego, że zrobię przeprośną wyprawę do browarni A rano główki będą ciężkie, poduszki mięciutkie...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:11   #310
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Trochę się uspokoiłam(i moje ciśnienie tez ) i podsumowuje to tak(moze to nie być zbyt przyjemne...):Złoś i jego zbytnia pewność siebie juz wystarczająco dostali za swoje,może tym razem wyciągnie jakieś wnioski na przyszłość(a mam taką nadzieję)...Sprawa z tamtym wątkiem to wielkie świństwo swoją drogą... Dziewczyny juz nie ma co roztrząsać,musimy się uspokoić,podobno noc przynosi nowe rozwiązania i ukojenieRozdrapywac starych ran tez nie ma co...Było,minęło,musimy iść dalej Zrobiłabym wszystko by wizaż pozostał nadal moim drugim domem,Demoniku ja na to patrzę trochę inaczej,dlatego nie chce sobie dawać"luzu"w takich momentach
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:13   #311
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Cheetah
Doprowadzisz do tego, że zrobię przeprośną wyprawę do browarni A rano główki będą ciężkie, poduszki mięciutkie...
Oj jaka tam przeprosna Mnie nie masz za co przepraszac..i mysle, ze demonika tez nie

Ja po prostu jak widze suknie slubne, to mi slabo, wiec musze porzadnie sie najesc i wypic, zeby miec sile jeszcze to pociagnac

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 00:14   #312
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Cheetah
Doprowadzisz do tego, że zrobię przeprośną wyprawę do browarni A rano główki będą ciężkie, poduszki mięciutkie...
To ja jestem za
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:21   #313
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
To ja jestem za
No to ja też jestem za a nawet sponsorem
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:25   #314
tygrysiatko18
Zadomowienie
 
Avatar tygrysiatko18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 063
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Ja proponuje zostawic ta sprawe juz w spokoju, przeprosiny padly, wyjasnienia rowniez, jak dla mnie nie ma sensu drazyc tematu.

Z jednej strony rozumiem Zlo i Age Z bo prowadzenie calego tego balaganu w miare przejrzysty sposob to domyslam sie nie lada sztuka ( dla was za to jak i dla wszystkich moderatorow).

Z drugiej zas strony rozumiem Zlosnice i inne uzytkowniczki, cos im sie nie zgadzalo to spytaly, trafily na zly dzien admina i zaczelo sie to co sie zaczelo.


Wezmy kilka glebszych oddechow, przemyslmy sobie cala sprawe na spokojnie, wrocmy tu jutro, moze za kilka dni (zalezy ile kto potrzebuje) i tworzmy dalej razem ten Wizaz bo szkoda by bylo zeby cos tak fajnego i duzego sie rozpadlo

pozdrawiam
__________________
Jestem stuprocentowym facetem, na prawie stuprocentowo babskim forum
tygrysiatko18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:26   #315
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
No to ja też jestem za a nawet sponsorem
U, do takiej sytuacji to doprowadzac nie chcialam Teraz sie czuje niezrecznie, sic!


Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:28   #316
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: co się stało z moderatorami?????

Uf przeczytałam wątek. I chyba nic ciekawego nie wniosę do dyskusji, bo padło wiele różnych za i przeciw o różnym wydźwięku.

Ja tak jak Nutka NIE dostałam żadnej wiadomości o sprawie Złośnicy! NIKT z wyżej wymienionych ex-moderatorów nie przysłał do mnie PW, maila. Trudno... Nawet nie chcę wiedzieć czemu tak się stało... Nieważne.
O sprawie dowiedziałam się na forum BO od Agi, gdyby nie jej wątek nie miałabym pojęcia co się dzieję. Nie wiedziałam, że dopytywanie się Złośnicy i Monyczki potoczyło się w dziwnym kierunku...

Sądzę, że w tej sytuacji każdemu i każdej z nas przyda się mały oddech od tego wszystkiego. A na browara chętnie bym się umówiła, żałuję tylko, że mieszkam tak daleko od Warszawy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:31   #317
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez cheetah
U, do takiej sytuacji to doprowadzac nie chcialam Teraz sie czuje niezrecznie, sic!


Cheetah
Nie żartuj, narozrabiałem tutaj, to się upiję i narozrabiam w Browarni A ponieważ - jak widać - rozrabiam solidnie, muszę mieć widownię, która aby przetrwać jako tako moje huliganienie piwo mieć powinna
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:34   #318
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: co się stało z moderatorami?????

A ja wtrace malutki off-topic.
Mezczyzni z nutka skruchy na twarzy wygladaja dla mnie zawsze przeuroczo... Jak Wy to robicie??
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:36   #319
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Nie żartuj, narozrabiałem tutaj, to się upiję i narozrabiam w Browarni A ponieważ - jak widać - rozrabiam solidnie, muszę mieć widownię, która aby przetrwać jako tako moje huliganienie piwo mieć powinna
Ale zaproszenia chyba na PW przyjdą? Bo nie wiem czy jestem PNG czy partner do piwa.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-15, 00:37   #320
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez PaniKota
Ale zaproszenia chyba na PW przyjdą? Bo nie wiem czy jestem PNG czy partner do piwa.
No właśnie
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:38   #321
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Nie żartuj, narozrabiałem tutaj, to się upiję i narozrabiam w Browarni A ponieważ - jak widać - rozrabiam solidnie, muszę mieć widownię, która aby przetrwać jako tako moje huliganienie piwo mieć powinna
Musze byc tego swiadkiem! Nie przepuszcze tej okazji

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:39   #322
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
No właśnie
Zaproszenie jest otwarte dla wszystkich tych, które (którzy ) przyjść zechcą

Pozostaje tylko pytanie z gatunku horror/thriller: KIEDY?
Ja mogę nawet jutro, powiedzmy lekkim popołudniem (żeby ustawa Jaruzelskiego spała spokojnie)
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:42   #323
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Zaproszenie jest otwarte dla wszystkich tych, które (którzy ) przyjść zechcą

Pozostaje tylko pytanie z gatunku horror/thriller: KIEDY?
Ja mogę nawet jutro, powiedzmy lekkim popołudniem (żeby ustawa Jaruzelskiego spała spokojnie)
a czy wszyscy są mile widziani? - bo jedni chcą poćwierkać i popaplać, a inni pogadać.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:43   #324
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez PaniKota
a czy wszyscy są mile widziani? - bo jedni chcą poćwierkać i popaplać, a inni pogadać.
Tak, wszyscy są mile widziani
Ćwierkający, paplający, gadający, a nawet jedzący golonko
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:44   #325
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Odpadam od komputera - dzień był dłuższy od innych nocy spędzonych tutaj.
Dobranoc
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:46   #326
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Tak, wszyscy są mile widziani
Ćwierkający, paplający, gadający, a nawet jedzący golonko
heh,to moze i ja wpadne?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:47   #327
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Piszę z łóżka: Kiedy?
Dzisiaj (niedziela) o 16.00 w www.browarmia.pl ?
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:51   #328
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: co się stało z moderatorami?????

wiem ze wyskakuje teraz jak filip z konopii swoja osoba i wypowiedzia i wlasciwie nie wiem czy to powinno sie w tym watku znalezc (bo tak do konca z tematem wspolnego ma niewiele) ale chcialam napisac tylko ze wiele osob zdazylo zauwazyc ze od jakiegos czasu na wizazu dzieja sie niemile rzeczy. Owszem wczesniej bylo spokojnie (sama pamietam stary wizaz do ktorego gnalam zaraz po szkole i przez ktory nieraz mialam wstrzymane kieszonkowe) ale wczesniej byla to zaledwie garstka osob, wszyscy wszystkich znali i doskonale kojarzyli. To bylo dla kazdego 'jego forum'. Zlosliwiec znal wszystkich uzytkownikow i nie bal sie o to czy sa spamiarzami czy oszustami (bo zdazyl ich na tyle poznac) dlatego tez nie bylo tak rygorystycznych zasad w regulaminie. Teraz gdy osob jest o wiele wiele wiecej, gdy codziennie rejestruja sie nowi uzytkownicy nikt nie bylby w stanie poznac wszystkich i miec pewnosc ze nie sa 'tymi zlymi'. Dlatego regulamin jest taki a nie inny. osobiscie nie wyobrazam sobie sytuacji gdzie nad kazdym uzytkownikiem ktory np. napisal slowo powszechnie uwazane za obrazliwe lub krzywdzace druga osobe czy tez wkleil podejrzany link trwalyby namietne konwersacje czy aby napewno dac mu juz bana czy moze jeszcze jedna szanse a moze jednak ban tymczasowy (dlatego podziwiam zlosliwca ze sie na to decyduje). regulamin jest jawny, napisany prostym i zrozumialym jezykiem wiec nikt nie powinien miec problemu z jego zrozumieniem i zaakceptowaniem. Nie rozumiem tez dlaczego tyle osob ktore po prostu go lamia sa oburzone pozniejszym zachowaniem modow czy admina ktorzy w dodatku godzili sie na rozmowy na ich temat. kiedys bylo mozliwe myslenie nad kazdym zablokowaniem dojscia do forum ale wtedy bylo 100 osob w porywach. Latwo jest kontrolowac tyle wizazanek ale przy 1000 mozna sie pogubic. Doba zlosliwca trwa tyle samo co nasza wiec uszanujmy to i pamietajmy ze ma rodzine prace wizaz i tutaj kazdy jakis problem ktory kto jak nie on musi rozwiazac .
druga sprawa jaka chcialam poruszyc to moderatorki. nawet dzieki jednej z nich (Agabj) znalazlam sie na wizazu (ehhh pamietam na kafeterii jak sie wymienialysmy kosmetykami, bylam tam karuzela a capela i wlasnie Aga zareklamowala to miejsce jako jedno z niewielu gdzie mozna w spokoju powymieniac sie kosmetykami z ludzmi godnymi zaufania ). No ale wracajac do tematu nigdy nie zastanawialam sie jaka prace wlasciwie wykonujecie, myslalam ze to tylko jakis przywilej nigdy nie pomyslalabym jak wielki jest to obowiazek. Dopiero gdy ktoras z Was napisala o czytaniu kazdego posta zastanawiajac sie czy jest zgodny z regulaminem (o skladach itp) zrozumialam jak bardzo poswiecacie sie dla portalu i uzytkownikow ktorzy nie zawsze (tak ja ja np) zdaja sobie sprawe ile wkladacie w to wszystku wysilku i czasu.Dziekuje za to ze dzieki Wam nie musze (nie musialam?) brnac przez forum pelne 'smieci' ze napylam tyle nowych informacji i ze o tyle jestem madrzejsza. to tyle chcialam napisac.Szanujmy nawzajem swoja prace. Wiem wiem ze nie o to chodzi w tym watku ale gdzie ja to mialam umiescic? tutaj przynajmniej ogladalnosc jest duza to moze niektorzy ktorzy powinni to to zobacza i nie piszcie mi ze zasmiecam forum i ze po co ja to wlasciwie pisze.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:53   #329
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Tak, wszyscy są mile widziani
Ćwierkający, paplający, gadający, a nawet jedzący golonko
wydaje mi się, że to nie jest sposób załatwienia sprawy - stawiacie Lexie w trudnym połozeniu przywracając jej moda, bo ona robi to nie po to, by być w centrum uwagi, ale dlatego, że pomaganie sprawia jej przyjemność. Jednak dzieje się to bez wyjasnienia na forum, a pozostałe ex-modki zignorowaliście.
Poza "jest miło, wszystkie Was kochamy, to Wy takie niewdzięczne" jest dobrą zagrywką socjologiczną. NIe umiem skontrować, ale niesmak mi nie mija.
Propozycja poważnej rozmowy przysłana na PW czym innym niż rzucona na forum golonka dla chętnych - część ex-modów ma np nieco daleko, a nie wiem, czy jest tak miło widziana.
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 00:59   #330
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: co się stało z moderatorami?????

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Odpadam od komputera - dzień był dłuższy od innych nocy spędzonych tutaj.
Dobranoc
racja, to był intensywny dzień. Jako adminowi wyjątkowo dziś kolorowych snów nie życzę, ale całej reszcie osobowości spokojnej nocy owszem
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:16.