Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 13:29   #1891
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

zauwazylam,ze prawie wszystkie moje byle kolezanki z pracy mialy chlopakow czarnoskorych....

czy wiele z was jest w zwiazku z czarnoskorym? i jesli tak, to jestem ciekwawa plusow i minusow
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:38   #1892
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
zauwazylam,ze prawie wszystkie moje byle kolezanki z pracy mialy chlopakow czarnoskorych....

czy wiele z was jest w zwiazku z czarnoskorym? i jesli tak, to jestem ciekwawa plusow i minusow


--------------------------------
sweety ja mialam ten sam problem i poprosilam Tz'a zeby juz sie nie fatygowal
ktoregos razu nakupowal mi prezentow na swieta, bielizne, buty i cos tam jeszcze, duzo kasy wydal
buty za szerokie, biellizna nie wygodna
w ogole masakra

a to moja sukienka
a tak powaznie to chyba przejzalam setke stron i nic sie mi nie podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia_slubna.jpg (87,0 KB, 75 załadowań)
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:46   #1893
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
a to moja sukienka
a tak powaznie to chyba przejzalam setke stron i nic sie mi nie podoba
O Ja pier****
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 13:49   #1894
szien
Wtajemniczenie
 
Avatar szien
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 366
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Lovely_Girl Pokaż wiadomość
O Ja pier****
to samo sobie pomyslalam jak na to trafilam

ej, co z naszym spotkaniem?
__________________

I'm so glamorous, I piss glitter!

szien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 14:08   #1895
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

taa gdzies to juz widzialam...
biedna laska
szien - ja bym jednak Ci proponowala cos skromniejszego...
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 14:15   #1896
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
zauwazylam,ze prawie wszystkie moje byle kolezanki z pracy mialy chlopakow czarnoskorych....

czy wiele z was jest w zwiazku z czarnoskorym? i jesli tak, to jestem ciekwawa plusow i minusow
plusy i minusy? Identyczne jak przy zwiazku z bialym, azjata czy latynosem..... Poza tym jest caly ( jak dla mnie zenujacy) watek na temat seksu z czarnoskorym facetem- moze tam znajdziesz odpowiedzi ktore cie interesuja

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość


--------------------------------
sweety ja mialam ten sam problem i poprosilam Tz'a zeby juz sie nie fatygowal
ktoregos razu nakupowal mi prezentow na swieta, bielizne, buty i cos tam jeszcze, duzo kasy wydal
buty za szerokie, biellizna nie wygodna
w ogole masakra

a to moja sukienka
a tak powaznie to chyba przejzalam setke stron i nic sie mi nie podoba
Przeslczna sukienka Mysle ze zrobisz furrore
Na slubnym jest watek o najgorszych sukniach- kiedys przegladalam i myslalam ze padne ze smiechu
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 14:20   #1897
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez amoura Pokaż wiadomość
poza tym jest caly ( jak dla mnie zenujacy) watek na temat seksu z czarnoskorym facetem- moze tam znajdziesz odpowiedzi ktore cie interesuja

:d

Edytowane przez Ehinokokus
Czas edycji: 2009-08-31 o 14:22
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 14:45   #1898
naatalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 403
GG do naatalia
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

czesc kobietki

a ja mialam straaaaszny weekend....tzn byl bardzo fajny gdyby wyciac straszna awanture z tz-em... eh czasem sobie mysle, ze jak tylko dobrze sie bawie z kims innym niz on to on specjalnie to psuje...kurde no tak to wyglada...

a w Atenach wlasnie burza....suuuuuper....wre szcie troche powietrza co nie pachnie kurzem i goracem...
naatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:16   #1899
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
zauwazylam,ze prawie wszystkie moje byle kolezanki z pracy mialy chlopakow czarnoskorych....

czy wiele z was jest w zwiazku z czarnoskorym? i jesli tak, to jestem ciekwawa plusow i minusow
a czy kolor skóry ma coś do plusów i minusów? wątpię.. takie same plusy i minusy jak w każdym związku

szien
booooska
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:20   #1900
Ivi 1988
Zakorzenienie
 
Avatar Ivi 1988
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: domek dla lalek
Wiadomości: 5 393
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
a czy kolor skóry ma coś do plusów i minusów? wątpię.. takie same plusy i minusy jak w każdym związku

szien
booooska
chodzilo mi o roznice kulturowe bardziej... bo chyba sie troche od nas roznia,prawda?
__________________
Maybe you don't need whole world to love you, you know
Maybe you just need one person


Cytat:
Napisane przez Lisbeth Pokaż wiadomość
Nie ma żadnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama się pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 16:05   #1901
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
chodzilo mi o roznice kulturowe bardziej... bo chyba sie troche od nas roznia,prawda?
Ale roznice kulturowe to jedno a kolor skory to drugie.
Wiadomo ze czarnoskory facet wychowany w jakims afrykanskim plemieniu bedzie mial zupelnie inny swiatopoglad niz Ty ale juz taki urodzony i wychowany np w Angli bedzie ci blizszy kulturowo. Wszystko zalezy od srodowiska w jakim dana osoba sie wychowala....
Roznice kulturowe wystepuja w kazdym zwiazku mieszanym- czasami sa to bardzo drobne roznice a czasami takie nie do przejscia. Ta sytuacja oczywiscie ma plusy i minusy ale tak jak juz pisalam- wszystko zalezy od osob bedacych w zwiazku i czesto od ich zdolnosci do kompromisu.

Natalia- mam nadzieje ze szybko rozwiazecie konflikt
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 16:23   #1902
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

kropko wyglądasz kwitnąco
co do trwałej prostującej tak tak trzyma się,tylko po wakacjach moje włosy nie są w zbyt dobrej kondycji:słona woda plus słońce no ale już sobie przywiozłam keratyne w płynie i codziennie psikam

jak ogladam twoje zdjęcia z dinolandu to odrazu mam przed oczami ostatnią wycieczke do Safari Zoo gdzie jedzie się po całm zoo samochodem i nie można z niego wychodzić,zatrzymywać się i odsuwać szyb.Tż oczywiście już tam był z 8 lat temu w związku z czym zaopatrzył się w jabłka i banany.Nie wiedziałąm o co chodzi do czasu gdy na samochód nie wskoczyło z 7 małp żądając owoców.I wcale nie było tak śmiesznie jak mogłoby się wydawać.Ja byłam przerażona,bo małpy są nieobliczalne!Samochód za nami miał niezłe kino

szien,wybuchy,no tak hehehe było troche zamieszania,ale tak pozatym to okay,no może oprócz gigantycznych korków spowodowanych kontrolami na autostradzie i opóźnionymi lotami.

a co do nietrafionych prezentów hehe od tż dostałam kolekcje 5 płyt Jacksona,plus płyte Jaksona taką samą jak w tej kolekcji plus DVD z jaksonem ehheheheheheh
No comment.

U mnie nic nowego,zbliżam się ku końcowi pracy mgr'skiej.
Tylko po nocach śnią mi się wykresy których nie umiem dalej zrobić :/

ahh noi standardowo:tęsknię za tż okropnieeeeeeeeeeeeeeeeee eee!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg małpy.jpg (43,2 KB, 50 załadowań)
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart

Edytowane przez Malaja
Czas edycji: 2009-08-31 o 16:26
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:08   #1903
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
Ale roznice kulturowe to jedno a kolor skory to drugie.
Wiadomo ze czarnoskory facet wychowany w jakims afrykanskim plemieniu bedzie mial zupelnie inny swiatopoglad niz Ty ale juz taki urodzony i wychowany np w Angli bedzie ci blizszy kulturowo. Wszystko zalezy od srodowiska w jakim dana osoba sie wychowala....
Roznice kulturowe wystepuja w kazdym zwiazku mieszanym- czasami sa to bardzo drobne roznice a czasami takie nie do przejscia. Ta sytuacja oczywiscie ma plusy i minusy ale tak jak juz pisalam- wszystko zalezy od osob bedacych w zwiazku i czesto od ich zdolnosci do kompromisu.

Natalia- mam nadzieje ze szybko rozwiazecie konflikt
zgadzam się, zależy w jakiej kulturze ktoś został wychowany

a mnie 5 minut temu szlak trafił i krew zalała rozmawiałam wcześniej z teżetem miał przerwę w pracy, i zazwyczaj wychodzi z domu około 17, i jakoś kwadrans do 17 powiedział, że musi iść, bo jeszcze musi pójść do łazienki bla bla bla... no to i love u, see you later etc. etc. .. poszłam sobie... weszłam przed chwilą na konto e-mail na msn, zeby coś wysłać koleżance.. i co? w "what's new with ur network" widzę, że moje kochanie godzinę temu (czyli o czasie kiedy teoretycznie go tutaj nie było) i wcześniej grał sobie z jakąs przyjaciółką w jakieś gry przez msn
napisałam mu takiego e-maila, żeby mu w pięty poszło.... nie chodzi o to, że mu zabraniam czy coś... tylko za każdym razem jak go pytałam czy jest zajęty albo z kimś rozmawia (bo wolno odpisywał) mówił "no no"... i jeszcze sobie wyobrażam jaki ja bym miała dym jakbym coś takiego zrobiła.. no tak się wkurzyłam.. moze to błahostka, ale mnie to bardzo zirytowało zabiję chama plastikowym widelcem a potem jego szczątki dam na pożarcie karaluchom
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:19   #1904
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
zgadzam się, zależy w jakiej kulturze ktoś został wychowany

a mnie 5 minut temu szlak trafił i krew zalała rozmawiałam wcześniej z teżetem miał przerwę w pracy, i zazwyczaj wychodzi z domu około 17, i jakoś kwadrans do 17 powiedział, że musi iść, bo jeszcze musi pójść do łazienki bla bla bla... no to i love u, see you later etc. etc. .. poszłam sobie... weszłam przed chwilą na konto e-mail na msn, zeby coś wysłać koleżance.. i co? w "what's new with ur network" widzę, że moje kochanie godzinę temu (czyli o czasie kiedy teoretycznie go tutaj nie było) i wcześniej grał sobie z jakąs przyjaciółką w jakieś gry przez msn
napisałam mu takiego e-maila, żeby mu w pięty poszło.... nie chodzi o to, że mu zabraniam czy coś... tylko za każdym razem jak go pytałam czy jest zajęty albo z kimś rozmawia (bo wolno odpisywał) mówił "no no"... i jeszcze sobie wyobrażam jaki ja bym miała dym jakbym coś takiego zrobiła.. no tak się wkurzyłam.. moze to błahostka, ale mnie to bardzo zirytowało zabiję chama plastikowym widelcem a potem jego szczątki dam na pożarcie karaluchom
przepraszam ale nie moge sie powstrzymac
Takie blahostki potrafia byc wkurzajace coz, czeka cie kolejna rozmowa z tz...
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:26   #1905
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
przepraszam ale nie moge sie powstrzymac
Takie blahostki potrafia byc wkurzajace coz, czeka cie kolejna rozmowa z tz...
nie gniewam się
nie wiem, może ja mam nerwowy dzień czy coś, ale jak to zobaczyłam to mi ciśnienie skoczyło... no i oczywiście, że sobie z nim porozmawiam czasami cieszę się, że on mieszka tak daleko, bo w tym momencie bym go przynajmniej dusiła
ehh idę wyprasować spódnicę i bluzkę na jutro
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:30   #1906
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
nie gniewam się
nie wiem, może ja mam nerwowy dzień czy coś, ale jak to zobaczyłam to mi ciśnienie skoczyło... no i oczywiście, że sobie z nim porozmawiam czasami cieszę się, że on mieszka tak daleko, bo w tym momencie bym go przynajmniej dusiła
ehh idę wyprasować spódnicę i bluzkę na jutro
pewnie przez koniec wakacji i moze jakis PMS czy cus. Zdarza sie
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:34   #1907
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Amoura pracoholikiem nie jestem, ale mam dobre zadatki,ja bardzo lubie chodzic do pracy, chyba ze mam zaplanowany weekend wtedy co innego.
po prostu nie lubie sie nudzic, a do tego jestem przed @ wiec mnie wszystko starsznie wkurza. a odkad odstawilam tabletki, to jak sie @ zbliza to mi sie chce plakac z byle powodu, np w sobote ubzduralam sobie, ze chce sobie zrobic paznokcie i jak sie dowiedzialam,ze nie maja juz miejsc na ten dzien to sie malo nie poplakalam przez to. normalnie jakas masakra. jakas porabana sie zrobilam.

Malaja ja tez bylam na takim safarii, niedalego liverpoolu. malpy nam zjadly gumke od spryskiwacza na tylnej szybie. my jednak mielismy szczescie, ludzie wyjezdzali z polamanymi wycieraczkami i bez lusterek. a poryswana karoseria to norma.

Szien napewno cos znajdziesz. ja swoja sukienke jak juz pisalam wybralam za nim cokolwiek ustalilismy. pokazalabym Wam ale nie moge jej nigdzie znalesc, chyba ze podobna. Obraczki juz mamy, leza w szufladzie. moja jest za duza. palce mi schudly i jak nie wroca do swoich normalnych rozmiarow trzeba bedzie zmniejszac.Zycze aby sie wszystko znalazlo takie jakei sobie wymarzylas.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:52   #1908
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Amoura Pokaż wiadomość
pewnie przez koniec wakacji i moze jakis PMS czy cus. Zdarza sie
no to aktualnie może być z obydwu powodów
ehh i jeszcze bluzkę przypaliłam ale to dla mnie akurat jest śmieszne nie wiedzieć czemu
ostatnio odkryłam, że lubię metal.. i to jeszcze death metal nie wiem skąd się u mnie to wzięło powiedziałam wczoraj teżetowi, że to przez niego (on słucha metalu<power metalu>, ale nigdy mnie to tego nie namawiał, pokazał mi tylko kilka piosenek ale z metalu symfonicznego) ,a on do mnie, że bardzo dobrze, bo to znaczy że jego plan powiększenia grona satanistów działa (moja mama wierzy, że skoro on nie chodzi do kościoła to jest satanistą )
ale spokojnie, jakoś mnie nie kręci mhhroczny makijać i ubieranie się jak córa piekła

EDIT : teżet ma jakieś problemy rodzinne.. strasznie nerwowy był i w końcu powiedział, żebyśmy spotkali się jutro bo teraz nie ma ochoty gadać i mnie za to przeprosił... najgorsze jest to, że jak on ma jakieś problemy to się zamyka w sobie i nie chcenawet żadnej rozmowy
ahh idę spać, jutro szkoła :/
dobranoc Mieszadełka

Edytowane przez JossStone
Czas edycji: 2009-08-31 o 20:38
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 22:26   #1909
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez izabelka85 Pokaż wiadomość
Witam
jestem nowa na tym forum. Podobnie jak wy moje drogie wpadłam w sidła miłości . W moim przypadku wybranek pochodzi z Rumunii. Póki co jest to wakacyjna miłość-ale mam nadzieję, że to co nas połączyło przerodzi się w coś trwalszego....Jestem w o tyle dobrej sytuacji że mój wybranek już pod koniec września przyjezdza do mnie do Polski (kończy mu się kontrakt w pracy).Oby wszystko się udało...
Pozdrawiam
Witaj Ja wlasnie wczoraj wrocilam z Rumunii, moj tata tam siedzi na kontrakcie i pojechalam go odwiedzic (a wczesniej bylismy od razu jeszcze z moja mama w Chorwacji)

Cytat:
Napisane przez szien Pokaż wiadomość
hej dziewczynki wy moje

ja juz wrocilam, tzn. wczoraj juz wrocilam ale nie mialam sily nic napisac
o 9 poszlam spac

a wiec Tz zabral mnie do Londynu
ja, oprocze tego ze robie za kierowce, to nic nie wiedzialam
a wiec zatrzymalismy sie w hotelu "41"
w centrum miasta
dacie wiare, ze dojechalismy w jednym kawalku i nie spowodowalam zadnego wypadku
Tz powiedzial, ze pewnie reszta kierowcow bedzie pamietac ten dzien do konca zycia, bo przepuszczalam kazdego, co sie nie zadarza czesto w centrum londynu
nawet przejechalam przez Oxford Street i przez te duze rondo na koncu (nie mam zielonego pojecia jak ono sie nazywa)
wiec jak juz dojechalismy na miejsce, to wzielam goraca kapiel (skorzystalam z faktu, ze mieli tam wanne, ktorej nie mam w domu )
wychodze z lazienki, a na lozu stoi maskotka lwa i obok dwa bilety na musical "Krol Lew"
przedstawienie bylo niesamowite, trwalo cos ok. 3h
przekolorowe, swietna muzyka i kostiumy
nie da sie tego opisac
normalnie czulam sie jak dzieciak w sklepie ze slodyczami
po przedstawieniu przespacerowalismy sie po centrum i wrocilismy do pokoju
wchodze, a tam
swieczki
platki roz
szampan
kwiaty
popatrzylam na Tz'a i juz wiedzialam co sie szykuje....
zdradzialabym Wam co sie stalo pozniej
ale reka mi sie zmeczyla od noszenia tego wielkiego zareczynowego pierscionka
Cytat:
Napisane przez Malaja Pokaż wiadomość
hej!!!!!!!

wróciłam!!!
W sumie to przedwczoraj,piszę dopiero teraz bo po tych 16-godzinnych podróżach powrotnych jestem zawsze padnięta,a moja kochana mama zapisała mnie do dentysty na drugi dzień o 10:00 rano.Oczywiście nie wstałam

Wakacje były cudowne i w pełnym tego słowa znaczeniu,bo nie pracowałam
Zleciało oczywiście w mgnieniu oka!I znów Polska i jak to ględził mój tż " Kiedy Ty tu wkońcu przyjedziesz na stałe?" Zmęczeni tymi rozłąkami ale szczęsliwi próbujemy dawać radę,choć cięzko jest to fakt,szczególnie po udanych wakacjach.
I tak nam zleciały 3 miesiące na sielance,plaża,zwiedzanie ,byliśmy 3 dni w Barcelonie i Tarragonie w Portaventura (coś jak Disneyland) i było super.

Noi mam nowy pierścionek na palcu,zaręczynowy,już drugi Trzebabyło go zmniejszać bo wchodził na kciuka hehe zresztą w Jubilerskim kobieta powiedziala że w rozmiarze moim mają tylko pierścionki komunijne heheh
Czasami lepiej być grubym

Chciałam powitać nowe mixy,pogratulować szien przyszłego ślubu i nie wiem czego komu jeszcze bo nie jestem wstanie przeczytać tylu stron!!!Mam tylko nadzieję,że nikt się z nikim nie rozstał i że wszyscy sa szczęśliwi

No a teraz ciemna strona wakacji czyli 5 egzaminów :/ bleeeeeeeeeee
Noi pisanie pracy mgr a właściwie dokończenie.
Nie dziwne ze Polska mi się źle kojarzy

Pozdro
Dziewczyny, wlasnie czytalam po powrocie z 2-tygodniowych wakacji watek mieszadelkowy, a tu takie super zareczynowe nowosci Gratulacje Widze, ze postarali sie nasi TZ w te wakacje

My po wielu przemysleniach chyba w koncu zrobimy slub cywilny w Polsce juz w maju, po nim wesele na okolo 70 osob, a na poczatku wrzesnia koscielny w Hiszpanii, po ktorym bedzie juz tylko w przykoscielnym ogrodzie maly catering gdzie na 2 godziny, i stamtad pojedziemy od razu w podroz poslubna na 2-3 tygodnie na greckie wyspy (myslalam o czyms bardziej egzotycznym, ale TZ byl niechetny).

A wy robicie slub tylko w jednym kraju?

Cytat:
Napisane przez kropka241 Pokaż wiadomość
Kropka, jak slicznie wygladasz na tych zdjeciach z brzuszkiem Az Ci zazdroszcze
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 08:48   #1910
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Hej Miszadełka,

wczoraj wieczorem wróciłam z kajaków, pierwszy raz byłam na spływie, ale nie był jakiś tam ostry, woda była spokojna, widoki fajne więc się zrelaksowałam

a wczoraj korzystając z tego, że byłam blisko Łodzi pojechałam złozyć papiery i od listopada będę ponownie studentkąnie mogę w to uwierzyćale Łódz, przynajmniej jej obrzeża naprawdę wyglądają nieciekawie, strasznie zaniedbane!aż wstyd, że władze miasta nic nie robią, zeby to zmienić...za to szkoła fajniutka, jasna, ma kilka budynków(w tym akademik)własny aqua park, fitness i siłownię, z których będę mogła korzystać

Malaja - też witam serdecznie po urlopie

Kropeczko - rzeczywiście ślicznie wyglądaszciąza Ci służy

a ja odchodzę od blondu, bo mam juz straaaasznie wysuszone włosy i nie chcą rosnąć, bo kruszą się na końcach.przyzwyczaiłam się już do blondu i jest to mój ulubiony kolor włosów, ale muszę je ratować, bo się siano z nich zrobiło, skręt nie jest już ten sama więc w tą sobotę czeka mnie fryzjer...

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

JossStone - jak tam rozpoczęcie roku szkolnego?hehemoja kuzynka wczoraj była zestresowana, że wakacje się już skończyły, ale ona wraca do szkoły jako nauczycielka angielskiego
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 11:03   #1911
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Eskadio, jak będziesz kiedyś w Łodzi, to zapraszam na kawę. Ta szkoła jest blisko mnie, czasami chodzę tam na basen.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 11:18   #1912
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

początek szkoły - zaje**iście! GRRRRR
wchodzimy do klasy i nauczyciel nas łaskawie informuje, że w pon jedziemy na tydzień nad morze. dobrze, że nie jutro!!!!!! i za chwile moja nauczycielka z anglika, że od tego roku chodzę do grupy podstawowej, bo jeden nauczyciel odszedł! GRRRRR!!!! czyli, że przed maturą, będę kilka rozdziałów dalej od tego gdzie byłabym teraz mając 2 lata na naukę no bosko... bo prostu mnie losowo wykopali z grupy, zarąbiście...
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 11:18   #1913
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

a dziękuje za miłe powitanie

Rocki ja myślałam tylko o ślubie w Hiszpanii,wystarczy bo ja za takimi uroczystościami to niebardzo jestem
Myślałam właśnie o weselu takim "ogrodowym",strasznie mi się podobają i wyglądają przeuroczo.

Ale do tego jeszcze dalekooooooo,jak już będę u tż'a na stałe to pomyślimy wtedy

Chociaż powiem wam,że u mnie co sobote to po pare wesel na osiedlu jest a co lepsze to wychodzą za mąż/ żenią się osoby o wiele młodsze odemnie!
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 11:45   #1914
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Eskadio, jak będziesz kiedyś w Łodzi, to zapraszam na kawę. Ta szkoła jest blisko mnie, czasami chodzę tam na basen.
dziękija będę mieszkała tam w weekendy w akademiku, więc kto wie?a ja myślałam, ze nie ma Ciebie już w Polsce...

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
początek szkoły - zaje**iście! GRRRRR
wchodzimy do klasy i nauczyciel nas łaskawie informuje, że w pon jedziemy na tydzień nad morze. dobrze, że nie jutro!!!!!! i za chwile moja nauczycielka z anglika, że od tego roku chodzę do grupy podstawowej, bo jeden nauczyciel odszedł! GRRRRR!!!! czyli, że przed maturą, będę kilka rozdziałów dalej od tego gdzie byłabym teraz mając 2 lata na naukę no bosko... bo prostu mnie losowo wykopali z grupy, zarąbiście...
ej, jak to tak nad morze zaraz jedziecie po ropoczęciu roku szkolnego?no no, szkoła się chyba zmieniła od czasów kiedy ja ostatnio do niej uczęszczałam, u nas to zapowiadali dużo nauki i dużo klasówek, a tu na powitanie - znowu wakacjeja bym tam się cieszyła
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 11:50   #1915
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
dziękija będę mieszkała tam w weekendy w akademiku, więc kto wie?a ja myślałam, ze nie ma Ciebie już w Polsce...
:
Mogę się Tobą zając i pokazać Ci fajne łódzkie miejsca. Może nie będą nam się pokrywały zjazdy, bo ja chyba dostanę tez w tym roku studentów zaocznych do maltretowania.

A co do mojego wyjazdu... sprawy się skomplikowały. Na razie zostaję.
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 11:55   #1916
Eskadia
Rozeznanie
 
Avatar Eskadia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 806
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Mogę się Tobą zając i pokazać Ci fajne łódzkie miejsca. Może nie będą nam się pokrywały zjazdy, bo ja chyba dostanę tez w tym roku studentów zaocznych do maltretowania.

A co do mojego wyjazdu... sprawy się skomplikowały. Na razie zostaję.
ja będę w łodzi co drugi weekend, zaczynam w listopadzie, gdzieś na początku, fajnie by było gdyby pokryły się nam zjazdy, miałabym kogoś na początek, kogo "znam".Bo z tego co ludzie mi mówili, to raczej sama mam nie zwiedzać łodzi - czy to prawda, że jest tam tak niebezpiecznie?
mam nadzieję, że to nic poważnego, ze zostajesz w polsce?
Eskadia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 13:06   #1917
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez Eskadia Pokaż wiadomość
Hej Miszadełka,

wczoraj wieczorem wróciłam z kajaków, pierwszy raz byłam na spływie, ale nie był jakiś tam ostry, woda była spokojna, widoki fajne więc się zrelaksowałam

a wczoraj korzystając z tego, że byłam blisko Łodzi pojechałam złozyć papiery i od listopada będę ponownie studentkąnie mogę w to uwierzyćale Łódz, przynajmniej jej obrzeża naprawdę wyglądają nieciekawie, strasznie zaniedbane!aż wstyd, że władze miasta nic nie robią, zeby to zmienić...za to szkoła fajniutka, jasna, ma kilka budynków(w tym akademik)własny aqua park, fitness i siłownię, z których będę mogła korzystać

Malaja - też witam serdecznie po urlopie

Kropeczko - rzeczywiście ślicznie wyglądaszciąza Ci służy

a ja odchodzę od blondu, bo mam juz straaaasznie wysuszone włosy i nie chcą rosnąć, bo kruszą się na końcach.przyzwyczaiłam się już do blondu i jest to mój ulubiony kolor włosów, ale muszę je ratować, bo się siano z nich zrobiło, skręt nie jest już ten sama więc w tą sobotę czeka mnie fryzjer...

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

JossStone - jak tam rozpoczęcie roku szkolnego?hehemoja kuzynka wczoraj była zestresowana, że wakacje się już skończyły, ale ona wraca do szkoły jako nauczycielka angielskiego
Gratuluje zapisania sie na studia

Zmieniasz kolor? Pochwal sie potem nowym. Aaa i przez pierwsze kilka dni bedziesz sie baaaaaardzo dziwnie czula w ciemniejszym- mi minelo po 3 dniach i potem bylam zadowolona

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
początek szkoły - zaje**iście! GRRRRR
wchodzimy do klasy i nauczyciel nas łaskawie informuje, że w pon jedziemy na tydzień nad morze. dobrze, że nie jutro!!!!!! i za chwile moja nauczycielka z anglika, że od tego roku chodzę do grupy podstawowej, bo jeden nauczyciel odszedł! GRRRRR!!!! czyli, że przed maturą, będę kilka rozdziałów dalej od tego gdzie byłabym teraz mając 2 lata na naukę no bosko... bo prostu mnie losowo wykopali z grupy, zarąbiście...
My cale liceum walczylismy o jakikolwiek wyjazd- nawet1-2 dniowy. Nasza wychoawczyni to byla taka cicha myszka bojaca sie wlasnego cienia ktora nie potrafila nam czegokolwiek zalatwic. Raz zorganizowalismy sobie samy wyjazd do Srebrnej Gory na weekend i to by bylo na tyle... Chociaz tez nie cieszyla by mnie persfektywa wyjazdu nad morze z moja klasa
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 13:57   #1918
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Srebrna Góra? toż to rzut beretem ode mnie
ale mnie bardziej zirytował ten angielski :/ no i to, ze wychowawczyni nas o niczym wcześniej nie poinformowała odnoście jakiejkolwiek wycieczki
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 14:15   #1919
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

ej tak sie nachapałam na wesele,że zaczełam grzebać na necie w poszukiwaniu informacji i znalazłam bajeczne miejsce,tż dzwonił,mają mi podesłać jutro kosztorys samego wynajęcia plus jedzenia i kosztorys tego samego plus z wedding planerem.

Lepiej się zorientować wcześniej by zacisnąć pasa i kase odkładać hehe bo tanio napewno nie będzie.

The bride and groom have their choice of our terraces and function rooms, all of which can be set up with: a priest table with flowers, stage, red carpet, and covered white chairs. In addition to arranging flowers, music, cake, a photographer, limousine service, and bus service, we are happy to provide a wide selection of customizable menus and specialties.

Brzmi zachęcająco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg castillo hotel son vida.jpg (32,1 KB, 44 załadowań)
__________________
so close no matter how far
couldn't be much more from the heart

Edytowane przez Malaja
Czas edycji: 2009-09-01 o 14:17
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-01, 14:28   #1920
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Jestem w zwiazku z obcokrajowcem III czyli kolejne losy Mieszadełek

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Eskadio, ja mieszkam w Łodzi. Może nie jest najpiękniejsza, ale ja bardzo polubiłam. I dla mnie, tez ma duszę, tylko trzeba wiedzieć gdzie.
ja juz siódmy rok w Łodzi na dochodzaco i polubic jakos nie moge


OMG SZIEN wlasnie doczytalam!!! ze mnie tydzine nie bylo i takie rzeczy!!! GRATULACJE kochana!!!!

Malaja ty tez juz slub?? boze wszystkie wychodza, zenia sie, ozeniaja a u mnie ochlodzenie....

Edytowane przez Opiumalfa
Czas edycji: 2009-09-01 o 14:44
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.