Warszawa - marzec - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Pokaż wyniki sondy: kregle czy makao?
kregle - jesli sie uda wygrac wejsciowke 2 10,00%
kregle - i skladamy sie na wynajem toru 8 40,00%
makao 4 20,00%
jest mi wszystko jedno-dostosuje sie do wiekszosci 6 30,00%
Głosujący: 20. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-03-13, 10:01   #1351
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Warszawa - marzec

Kobitki, dzięki za miłe słowa, ale nie domagam się komplementów . Peszą mnie one i jest mi głupio .

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Demonik, prosze Cie nie mozesz teraz sie martwic takimi rzeczami... Masz wazniejsze sprawy na głowie nie pozwol aby znowu dopadla Cie deprecha. Nic teraz nie moze Ci przeszkodzic w realizacji twoich planów życiowych.
M.in. z tego powodu zwlekałam z zajściem w ciążę...

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ja wiem, ze na pewno nie chodzi Ci tylko o wage. Czasem tak po prostu jest ze czlowiek sie doluje i "psychicznie spada na dno".
Ale na pewno te cholerne "normy" tez maja troche wplywu na twoje samopoczucie. A nie moze tak byc!
Tak, to nie tylko waga. To, generalnie rzecz ujmując, całokształt. Ja już osiągnęłam swoje dno, gdy przez prawie rok obesyjnie myślałam o samobójstwie, o tym w jaki sposób się unicestwię - krok po kroku. I gdy musiałam jednocześnie stawiać czoła rzeczywistości i oszukiwać wszystkich dookoła, że jest wspaniale, bo byłoby to rysą na moim honorze, gdyby ktokolwiek dowiedział się, że jest tak źle. Na szczęście mam to już za sobą.

Cytat:
Napisane przez mech
Moje ulubione stwierdzenie przy takiej okazji :"ojej przykro mi że zgwałciłam Twoje poczucie estetyki...tu jest numer świetnego adwokata, możesz mnie zaskarżyć" Nikt tego jeszcze nie zrobił
Cudne .

Cytat:
Napisane przez Mirianka
Także Demoniku,jakby się coś działo zawsze pisz
oj depresja,skąd ja to znam...
buziaki dla Ciebie i przytulenie(podobno w tym jestem dobra)
Nigdy jeszcze nie smęciłam tak bardzo na Wizażu. W ogóle starałam się jak najmniej pisać o sobie .

Dziękuję za buziaki i przytulańsko! Ja też Was ściskam .


PS Mam bardzo fajny artykuł, który poprawia nieco samopoczucie . Obiecałam go już komuś wysłać. Chcecie??


demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:04   #1352
mech
Zadomowienie
 
Avatar mech
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 1 655
Dot.: Warszawa - marzec

chcemy
mech jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:04   #1353
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez demonik
PS Mam bardzo fajny artykuł, który poprawia nieco samopoczucie . Obiecałam go już komuś wysłać. Chcecie??
Pewnie że chcemy
Poprawa samopoczucia jest zawsze mile widziana
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:06   #1354
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Warszawa - marzec

Zaraz wysyłam . Ostrzegam, że nie jest śmieszny, ale warto przeczytać .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:09   #1355
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

kurcze... wizyta najwczesniej w przyszly piatek albo bede 2 tygodnie seplenic albo zalatwie to na wlasna reke jak wroce do domu /do rodzicow/ ...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:25   #1356
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Warszawa - marzec

Wysłałam do:

Agusia_1 <agus_111@wp.pl>
Ines1985 <aga_sw@tlen.pl>
Lexie <lexie@o2.pl>
Mar_go <mar_go@go2.pl>
Mech <mech-wizaz@o2.pl>
Mirianka <katrin00@o2.pl>
Nekome <nekome@gazeta.pl>
Różowy Strachulec <mk@danthe.pl>

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:30   #1357
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

dzieki Demoniku zaraz chetnie przeczytam
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 10:32   #1358
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warszawa - marzec

Dzięki, zaraz sprawdzę pocztę


Nekome, skarbie
Rozumiem, o co chodziło z wagą i wiem, co chciałaś powiedzieć

Demoniku -


Snuję plany zamordowania Mirianki, która od 15 minut powinna być u mnie, a widzę ją tu na wątku Co się dzieje?

Edycja - już jej nie widzę, ale koło 11 napisała tu posta Zakład, że zapomniała i zasiedziała się przy kompie?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:37   #1359
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez lexie
Nekome, skarbie
Rozumiem, o co chodziło z wagą i wiem, co chciałaś powiedzieć
to dobrze... bo niedobrze to wszystko wyszlo

Cytat:
Napisane przez Ola
Snuję plany zamordowania Mirianki, która od 15 minut powinna być u mnie, a widzę ją tu na wątku Co się dzieje?

Edycja - już jej nie widzę, ale koło 11 napisała tu posta Zakład, że zapomniała i zasiedziała się przy kompie?
ooo tak!!!
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:47   #1360
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Warszawa - marzec

Mirianka dostanie po garze od Lexie

Ale sie obzarłam! Dzisiaj dwie koleżanki w pracy obchodzą imieniny i jest masa ciastek, ciast i ciasteczek. HEHE To tak apropos naszej rozmowy o wadze. A tak serio to jak sie zrobi ciepło to serio będę biegać po lesie wieczorkiem. Już tak sobie od jesieni planuję. Kilka miesiecy do lata i bedzie bosko. Nie ma to jak ruch.

A to w końcu my sie w ten piatek nie spotykamy?
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 10:52   #1361
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez nekome


ooo tak!!!
Tak - zapomniała, czy tak- zakładamy się?

Cytat:
Mirianka dostanie po garze od Lexie
No jasne, że dostanie Ja mam teraz okienko, czyli jestem ograniczona czasowo przez angielski. Zamorduję ją jak przyjdzie.

Albo.... nie pójdę na angielski Co wy na to?

Cytat:
Napisane przez Shem
A to w końcu my sie w ten piatek nie spotykamy?
Chyba nie. Szok, co?
Jak mnie w piątek grupa na wykładach zobaczy, to własnym oczom nie uwierzy
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 10:53   #1362
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: Warszawa - marzec

Demonik, ty sobie nie zartuj. Na swiecie nie ma tylko pieknych i szczuplych dziewczyn. To, ze swiat jest kreowany na taki, to inna sprawa [szczegolnie u nas w Polsce]. Zobaczcie jak wygladaja te wszystkie 'gwiazdki' w Tancu z Gwiazdami, wszystkie szczuple, w mini. A ktos widzial wersje angielska? Byly rozne kobiety, chudsze, grubsze, ladniejsze, brzydsze.. Zauwazylam, ze u nas jest mania pieknego wygladu [gdzie piekny wyglad to waga ponizej 60 kg, 90/60/90 i ani cm wiecej].

U nas jak dziewczyna z wieksza iloscia ciala zalozy krotka koszulke, to wszyscy od razu mowia, ze jej tluszcz wylazi, ze nie ma lustra w domu itp itd. I oczywiscie mowia to TYLKO szczuple dziewczyny. Ja wiem, ze moze probuja sie dowartosciowac. W glowie nic nie mam, ale zobaczcie jakie mam cialo..

Ostatnio przymierzalam sukienke slubna. Gruba jakos specjalnie nie jestem, moze mam za duzo cm tu i tam, ale to moja sprawa, moj P nie narzeka. A Pani w salonie stwierdzila, ze przydaloby mi sie zrzucic 5-10 kg, cobym na slubie ladnie wygladala.

Ja proponuje jakas grupe wsparcia, dla dziewczyn, ktore maja wiecej tu i owdzie. Nie dajmy sie temu szalenstwu odchudzania. To jak wygladamy czyni nas atrakcyyjne w oczach partnerow, po co to zmieniac?! A jak sie nie czujemy atrakcyjne w oczach naszych partnerow, to mzoe czas ich zmienic..?

A w ogole to moze na jakis basen sie wybierzemy, a moze regularne wizyty na Warszawiance, albo innym basenie..?


Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 11:00   #1363
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez cheetah
Ostatnio przymierzalam sukienke slubna. Gruba jakos specjalnie nie jestem, moze mam za duzo cm tu i tam, ale to moja sprawa, moj P nie narzeka. A Pani w salonie stwierdzila, ze przydaloby mi sie zrzucic 5-10 kg, cobym na slubie ladnie wygladala.
(emotka wyjątkowo głupia ale dobrze oddaje to co czuję bo słów mi chwilowo zabrakło)
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 11:17   #1364
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Warszawa - marzec

Ja bardzo chętnie bym poszła na basen. Strachulec, może byc sie wybrała ze mna na basen na Hirszfelda? Basen nie jest zły, nie trzeba sie straszliwie męczyć.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 11:21   #1365
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja bardzo chętnie bym poszła na basen. Strachulec, może byc sie wybrała ze mna na basen na Hirszfelda? Basen nie jest zły, nie trzeba sie straszliwie męczyć.
A to ja Ci nie opowiadałam o moich umiejętnościach pływackich i niezwalczonej do końca fobii do zanurzania głowy?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 11:31   #1366
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: Warszawa - marzec

Hirszfelda nie jest zly. Jestem tam co niedziele Tylko dla Demonika moze byc troszke daleko.. Zreszta dla Demonika to i Warszawianka jest daleko

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 11:36   #1367
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Macie grubaski... moze wam będzie lepiej http://www.allegro.pl/item90556888_p...jeczy_new.html

A wogóle to naprawdę nie macie już nic innego do roboty tylko sie nad sobą użalać? Agusia, ty masz chyba coś z mózgiem nie halo i ty tez Nekome. Powinnyście sie mocno zastanowic nad sobą, bo coś nie teges. Jestescie bardzo zgrabne i nie grube. Macie fioła przez te laski z photoshopów. Trzeba się zdrowo odżywiać i uprawiać sport dla zdrowia a nie po to zeby wyglądać jak wieszak. Kobieta to kobieta, powinna mieć piękne ciało, ale ciało wysportowane a nie jak wychodzony leszczu.
Przez was pisząc ze szkoły ryzykuję wywalenie z sali z nieobecnością
Ja nie chcę wyglądać ja te wyphotoshopowane laski tylko chcę się pozbyć nadmiaru tłuszczu a nie wyglądać jak wieszak. Chcę mieć biodra i kobiece krztałty ale nie chcę tluszczu
Ja się po prostu źle czuję wyglądając tak jak teraz Chcę mieć ładne wysportowane ciało a nie kości albo tłuszcz Chcę zachować równowagę Tylko czemu brakuje mi motywacji i systematyczności??
Lecę bo wypadłam z temtu hehe
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 11:36   #1368
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
A to ja Ci nie opowiadałam o moich umiejętnościach pływackich i niezwalczonej do końca fobii do zanurzania głowy?
Mam dokładnie to samo

Melduję, że Mirianka dotarła Wypiera się tego, że zapomniała o tym, że miała przyjechać Oczywiście jej nie wierzę
Burzy mi się tutaj, bo oczywiście czyta co piszę


Aguś!!!
Zabiję cię za wchodzenie do netu na tych hiper-ważnych zajęciach
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 11:43   #1369
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Ja się po prostu źle czuję wyglądając tak jak teraz Chcę mieć ładne wysportowane ciało a nie kości albo tłuszcz Chcę zachować równowagę Tylko czemu brakuje mi motywacji i systematyczności??
Lecę bo wypadłam z temtu hehe
Lexie, z tego co pamietam co problemow z nadwage nie masz ani kszty.

Poza tym pamietajcie, ze natura stworzyla nas w ten sposob, ze w niektorych miejscach mamy wiecej tkanki tlyuszczowej, czy tego chcemy, czy nie. To przydaje sie pozniej, gdy chcemy miec dzieci itp itd. Nie mozna miec 5% tkanki tluszczowej i wierzyc, ze nie odbije sie na naszym zdrowiu. Zbyt duzo sportu i zbyt restrykcyjna dieta jest niezdrowa, niezdrowa dla normalnej kobiety, myslacej pozniej o zdrowej i bezproblemowej ciazy.

Nie dajcie sie zwariowac.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-13, 11:46   #1370
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez cheetah
Lexie, z tego co pamietam co problemow z nadwage nie masz ani kszty.

Poza tym pamietajcie, ze natura stworzyla nas w ten sposob, ze w niektorych miejscach mamy wiecej tkanki tlyuszczowej, czy tego chcemy, czy nie. To przydaje sie pozniej, gdy chcemy miec dzieci itp itd. Nie mozna miec 5% tkanki tluszczowej i wierzyc, ze nie odbije sie na naszym zdrowiu. Zbyt duzo sportu i zbyt restrykcyjna dieta jest niezdrowa, niezdrowa dla normalnej kobiety, myslacej pozniej o zdrowej i bezproblemowej ciazy.

Nie dajcie sie zwariowac.

Cheetah
To do mnie czy do Agusi było?
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 11:50   #1371
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez cheetah
Lexie, z tego co pamietam co problemow z nadwage nie masz ani kszty.

Poza tym pamietajcie, ze natura stworzyla nas w ten sposob, ze w niektorych miejscach mamy wiecej tkanki tlyuszczowej, czy tego chcemy, czy nie. To przydaje sie pozniej, gdy chcemy miec dzieci itp itd. Nie mozna miec 5% tkanki tluszczowej i wierzyc, ze nie odbije sie na naszym zdrowiu. Zbyt duzo sportu i zbyt restrykcyjna dieta jest niezdrowa, niezdrowa dla normalnej kobiety, myslacej pozniej o zdrowej i bezproblemowej ciazy.

Nie dajcie sie zwariowac.

Cheetah
Jak już to Agusiu jak to do mnie a tak wnioskuję po cytacie hehe
Co innego jest oglądać kogoś w ubraniu, a co innego bez, nie można oceniać tego, czy ktoś nie ma za dużo tłuszczu oglądając go w ubraniu
Ja się niestety na codzień tak oglądam
Lecę znów bo z doskoku tu zaglądam ehhe


Jeszcze jedno, mi nie chodzi o wagę tylko właśnie o centymetry, waga dla mnie nie była nigdy jakimkolwiek miernikiem
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 11:55   #1372
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Warszawa - marzec

Skoro Strachulec boi sie wody... to moze poszłabym sobie z tobą Cheetah na basenik? Jakos tak by mi raźniej było
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 12:06   #1373
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez cheetah
Demonik, ty sobie nie zartuj. Na swiecie nie ma tylko pieknych i szczuplych dziewczyn. To, ze swiat jest kreowany na taki, to inna sprawa [szczegolnie u nas w Polsce]. Zobaczcie jak wygladaja te wszystkie 'gwiazdki' w Tancu z Gwiazdami, wszystkie szczuple, w mini. A ktos widzial wersje angielska? Byly rozne kobiety, chudsze, grubsze, ladniejsze, brzydsze.. Zauwazylam, ze u nas jest mania pieknego wygladu [gdzie piekny wyglad to waga ponizej 60 kg, 90/60/90 i ani cm wiecej].
Hehehe, nie oglądam "Tańca z Gwiazdami" . Ja w ogóle mało tv oglądam. Ale orientuję się mniej więcej o co chodzi w "Tańcu z...". Był u nas w ubiegłym tygodniu Adam Sztaba, który prowadzi orkierstrę przygrywającą tancerzom i koleżanki zaczęły wypytywać go o ten program. Na wstępie zaznaczył, że gdyby nie musiał, to by go nie oglądał , ale siłą rzeczy to robi, bo po prostu tam pracuje. I dodał, że wiele "gwiazd" i "gwiazdeczek" miało chrapkę na ten program - sami się zgłaszali. Motywowali, że dzięki niemu zdobędą rozgłos, parę zabiegów kosmetycznych i wyrzeźbią ciało. Pustaki .

Cytat:
Napisane przez cheetah
Ostatnio przymierzalam sukienke slubna. Gruba jakos specjalnie nie jestem, moze mam za duzo cm tu i tam, ale to moja sprawa, moj P nie narzeka. A Pani w salonie stwierdzila, ze przydaloby mi sie zrzucic 5-10 kg, cobym na slubie ladnie wygladala.
Ja na szczęście mam to już za sobą .

Cytat:
Napisane przez cheetah
Tylko dla Demonika moze byc troszke daleko.. Zreszta dla Demonika to i Warszawianka jest daleko
Zgadza się . Ale ja mam bardzo fajny basen niedaleko mojej miejscowości, w Ożarowie Maz. Jest tam nawet aerobik w wodzie .

Poza tym, czy Wy myślicie, że ja bym z Wami na basen się wybrała? Niedoczekanie Wasze . Na kawę tak, ale na basen - sama .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 12:08   #1374
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Warszawa - marzec

Demonik, biję sie w piersi, że nie wpadłam na to by cie wykorzystać jako idealne źródło plotek z wielkiego świata Na następnym spotkaniu będziesz nam zdradzać tajemnice gwiazd.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 12:17   #1375
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Demonik, biję sie w piersi, że nie wpadłam na to by cie wykorzystać jako idealne źródło plotek z wielkiego świata Na następnym spotkaniu będziesz nam zdradzać tajemnice gwiazd.
ale tylko pikantne :P
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 12:20   #1376
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Demonik, biję sie w piersi, że nie wpadłam na to by cie wykorzystać jako idealne źródło plotek z wielkiego świata Na następnym spotkaniu będziesz nam zdradzać tajemnice gwiazd.
Powinnam je sprzedawać, zarobiłabym krocie .

Demonik, pogromca Dody .

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 12:22   #1377
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: Warszawa - marzec

Witam po 3-dniowym odwyku od Wizażu i tego wąteczku Poczytałam juz o spotkaniu u Shem i nniejszym uroczyście obiecuje, że następne spotkanko mnie nie ominie. Nie daruję wam tej nocy.

Co do reszty, to demonstracyjnie bojkotuję dyskusję o ...* (*wstawić odpowiednią liczbę) nadprogramowych kilogramach. <odwraca głowę i mówi "phi"> I to nie dlatego, że sama jestem na etapie "dietowania się". Ale posuwamy się czasem w naszym postrzeganiu siebie za daleko. Co pokazuje też ten tekst od Demonika.

Demoniku, ściskam Cię bardzo mocno:p rzytul:. I dziękuję za ten esej, juz gdzieś to kiedyś wyczytałam w necie.

Co do basenu to mogę się wybrać. Najlepiej z całą odnową biologiczna, mrrrr. Goraca sauna, zamiast wiosny, marna pociecha ale zawsze można wygrzać stare kości.


Dopisek: Demoniku masz całą płyte Royksopp?? Jest taka fajna, jak ten jeden utworek rozpowszechniany?? Jakbyś nie pracowała w ZAiKSie, to być Cie poprosiła o przegranie, ale w takiej sytuacji, to heh.
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 12:25   #1378
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Warszawa - marzec

Cytat:
Napisane przez demonik
Powinnam je sprzedawać, zarobiłabym krocie .

Demonik, pogromca Dody .

jak jak?szczegoly poprosze )
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 12:27   #1379
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Warszawa - marzec

A co myślicie o tym by iść na basen a potem dygnać na masaż na hawajską? Ja bym bardzo chętnie sie na masaż wybrała. Godzina leżenia i czerpania przyjemności z leczniczych rąk. Na sama myśl juz prawie mam orgazm
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-13, 12:32   #1380
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: Warszawa - marzec

Demoniku, to moze kazdej niedzieli [albo dnia w ktorym bedziesz chodzila na basen] bedziesz nam opisywala jakie cwiczenia robilas, i reszta dziewczyn, ktora tez chce sie jakos zmobilizowac moze sie przylaczyc do akcji, ja tez co niedziele moge pisac ile km przeplynelam

Polecam tez przerzucenie sie na gotowane miesko i warzywka, ewentualnie zupki niezbyt tluste. jakby ktos potrzebowal pomocy w jakims ulozeniu diety, czy sprawdzeniu diety to polecam sie

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.