A co z Warszawa? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 17:30   #391
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: A co z Warszawa?

Nekome, tzn że już z Ami przed wyjazdem nie będziesz się widzieć?
bo Ty chyba zapomniałaś, że coś mi na wakacje obiecałaś ale jak proponujesz spotkanie na początku lipca, to rozumiem, że masz zamiar jeszcze warszawę odwiedzić. to wtedy odbiorę obiecane rzeczy. wiesz co mam na myśli?
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 17:35   #392
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez et-ka
Nekome, tzn że już z Ami przed wyjazdem nie będziesz się widzieć?
bo Ty chyba zapomniałaś, że coś mi na wakacje obiecałaś ale jak proponujesz spotkanie na początku lipca, to rozumiem, że masz zamiar jeszcze warszawę odwiedzić. to wtedy odbiorę obiecane rzeczy. wiesz co mam na myśli?
pamietam pamietam i sawet kombinowalam sobie czy sie do Twojej szkoly nie wybrac aby Ci przekazac wszystko ,ale bys padla pod ciezarem
Bede na poczatku lipca - wylatujemy z Tygryskiem do Grecji w pierwszy czwartek lipca /5 albo 6/ bedziemy jakos od poniedzialku?wtorku i wtedy na spokojnie Ci wszytko podam... Bo mam nadzieje, na spotkanie u mnie
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 17:55   #393
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez nekome
pamietam pamietam i sawet kombinowalam sobie czy sie do Twojej szkoly nie wybrac aby Ci przekazac wszystko ,ale bys padla pod ciezarem
Bede na poczatku lipca - wylatujemy z Tygryskiem do Grecji w pierwszy czwartek lipca /5 albo 6/ bedziemy jakos od poniedzialku?wtorku i wtedy na spokojnie Ci wszytko podam... Bo mam nadzieje, na spotkanie u mnie
A co wy takie tajemnicze? O co biega?
Ja bym na bananowca była chętna. Miałam sprawdzić czy swojego spaprałam czy sama idea mi nie pasuje.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 17:58   #394
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ami
A co wy takie tajemnicze? O co biega?
Ja bym na bananowca była chętna. Miałam sprawdzić czy swojego spaprałam czy sama idea mi nie pasuje.
Mateuszki i przepisy

Ami to sie jakos umowimy na przekazanie ciasta
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 18:33   #395
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: A co z Warszawa?

Ami a nie daloby rady zebys przed spotkaniem z Nekome wstapila do mnie do Galerii i odebrala ode mnie jedwab dla Niej?
Głupio sie czuje ze tak długo ten jedwab u mnie lezy i przez prace nie mam jak go niektorym przekazać
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 18:49   #396
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: A co z Warszawa?

Lexie, chodze raz w tygodniu, w srody na 1,5h, place za to 70 zl, za 1h stawka jest 50 zl. Wymowa sie rozni miedzy roznymi krajami/roznymi regionami, ale konwersacje maja glownie na celu rozwiazanie ci jezyka i nauczenia swobodnego poslugiwania sie jezykiem - takie jest moje zdanie. Ja gramatyke opanowalam uczac sie 2 lata w Instytucie Cewrvantesa, natomiast mowic mnie tam nie nauczono, szczegolnie, ze wsrod 15 osob trudno bylo nauczyc sie mowic. Po 2 latach znalalam gramatyke, wiedzialam co to Subjuntivo, kiedy teoretycznie sie tego uzywa, ale w praktyce i w mowie nie uzylam tego nigdy ;P Rok temu podczas wakacji w hiszpanii bylam w swoim zywiole, w calym hotelu wszyscy mnie zagadywali po hiszpansku, a ja nie balam sie z nimi rozmawiac, choc przyznaje, ze pierwszego dnia zamiast zapytac sie gdzie jest stolowka/restauracja, to zapytalam, gdzie jest miejsce, w ktorym mozna zjesc kolacje ;P

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 18:53   #397
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ami a nie daloby rady zebys przed spotkaniem z Nekome wstapila do mnie do Galerii i odebrala ode mnie jedwab dla Niej?
Głupio sie czuje ze tak długo ten jedwab u mnie lezy i przez prace nie mam jak go niektorym przekazać
Ines - ja mam teraz wolne wiec moge sama odebrac w poniedzialek. Tylko powiedz gdzie mam dotrzec
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 18:54   #398
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Dot.: A co z Warszawa?

Nekome, instytut austracki ma fajne kursy wakacyjne

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 19:22   #399
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez nekome
Ines - ja mam teraz wolne wiec moge sama odebrac w poniedzialek. Tylko powiedz gdzie mam dotrzec
Napisze Ci w PW
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 19:31   #400
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez cheetah
Lexie, chodze raz w tygodniu, w srody na 1,5h, place za to 70 zl, za 1h stawka jest 50 zl. Wymowa sie rozni miedzy roznymi krajami/roznymi regionami, ale konwersacje maja glownie na celu rozwiazanie ci jezyka i nauczenia swobodnego poslugiwania sie jezykiem - takie jest moje zdanie. Ja gramatyke opanowalam uczac sie 2 lata w Instytucie Cewrvantesa, natomiast mowic mnie tam nie nauczono, szczegolnie, ze wsrod 15 osob trudno bylo nauczyc sie mowic. Po 2 latach znalalam gramatyke, wiedzialam co to Subjuntivo, kiedy teoretycznie sie tego uzywa, ale w praktyce i w mowie nie uzylam tego nigdy ;P Rok temu podczas wakacji w hiszpanii bylam w swoim zywiole, w calym hotelu wszyscy mnie zagadywali po hiszpansku, a ja nie balam sie z nimi rozmawiac, choc przyznaje, ze pierwszego dnia zamiast zapytac sie gdzie jest stolowka/restauracja, to zapytalam, gdzie jest miejsce, w ktorym mozna zjesc kolacje ;P

Cheetah
Ooo, bardzo dziękuję
Gramatykę to ja już mam "opanowaną", no mniej więcej, bo przy wtłaczaniu takiej ilości gramatyki na raz - u nas znacznie więcej było w drugim semestrze niż w pierwszym, szkoda, że jakoś tego nie rozłożyli równomierniej... - coś tam się zwykle plącze
Więc chyba konwersacje nie są złym pomysłem . Ewentualnie chodziłabym razem z Basią, która jak widać byłaby chętna. To by nam obniżyło koszta przy okazji .
Hehe, subjuntivo czasem w praktyce używam Głównie jak gadamy z Basią, bo na zajęciach nie dość, ze rozmawiamy tyle co kot napłakał, to na dodatek grupa liczy koło 20 osób (kurczę, nie pamiętam ile dokładnie nas jest ) a my obie nie potrafimy się przełamać, żeby się tak z własnej inicjatywy odezwać :/

Przydałoby się nam coś, co by sprawiło, ze mówienie nie byłoby już dla nas najgorszym co się nam może przytrafić
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 19:40   #401
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: A co z Warszawa?

Lexie, a na jakimś czacie hiszpańskim może się udzielasz? forum? to wszystko też pomoże Ci się stopniowo przełamać
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 20:00   #402
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Nie udzielam się Ale masz rację, powinnam
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 20:12   #403
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Nekome, ja we wtorek mam egzamin do 11-ej w SJO na Krakowskim. Jeśli byłabyś wtedy gdzieś w okolicach, to by było super.
A co do niemieskiego, to jest też coś takiego jak Deutsche Schule... czy jak to tam jest po niemiecku. Skoro się w niemieckim specjalizują, to może być niezłe.

Ines, widzę, że się już z Nekome dogadałyście, ale w razie czego służę pomocą.


A na koniec najlepsze. Zdałam metodykę! ZDAŁAM! Na 5-! A wykład zaliczyłam najlepiej na roku! Nawet na dwóch, bo był dla 2 i 3 roku.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 20:19   #404
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ami
A na koniec najlepsze. Zdałam metodykę! ZDAŁAM! Na 5-! A wykład zaliczyłam najlepiej na roku! Nawet na dwóch, bo był dla 2 i 3 roku.
za to Twoje panikowanie ktoś powinien Cię w łeb zdzielić(powiedziała Ola, która prawie ryczy przed każdymi wynikami) panikara głupia, o!
ale gratuluję bardzobardzo i oby tak dalej

a Ines ma też moje jedwabie..więc wiesz..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 20:27   #405
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Ami - gratuluje! super!!! <cmok> kolo 11 pojawie sie gdzie trzeba
Et-ko moze ja odbiore w poniedzialek tez twoje jedwabie od Ines, we wtorek dam Ami i juz sie same jakos pozniej jedwabnie odnajdziecie? i kilka mateuszkow przy okazji Ci podam
Cheetah i Ami dzieki a nawet danke!
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 20:32   #406
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez et-ka
za to Twoje panikowanie ktoś powinien Cię w łeb zdzielić(powiedziała Ola, która prawie ryczy przed każdymi wynikami) panikara głupia, o!
ale gratuluję bardzobardzo i oby tak dalej

a Ines ma też moje jedwabie..więc wiesz..
Ale ja nadal nie wiem jak tą 5 dostałam, bo egzamin był cholernie trudny. A kolokwia, łatwiejsze, zaliczałam po 3 razy... Ufff... to może i na wymarzone seminarium się dostanę...

A jedwabie chętnie odbiorę i przekażę. Jeśli od Ines, to najchętniej w środę. Jeśli Ines będzie wtedy w GU.

P.S. Jutro kciuki- 9-12 Przede wszystki za to, żebym ze zdenerwowania nie zapomniała francuskiego.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 20:41   #407
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez nekome
Ami - gratuluje! super!!! <cmok> kolo 11 pojawie sie gdzie trzeba
Et-ko moze ja odbiore w poniedzialek tez twoje jedwabie od Ines, we wtorek dam Ami i juz sie same jakos pozniej jedwabnie odnajdziecie? i kilka mateuszkow przy okazji Ci podam
Cheetah i Ami dzieki a nawet danke!
hmh.. ja we wtorek mam zajęcia do 9.45, więc też mogłabym pojawić się koło 11 tam, gdzie Wy się umawiacie(gdziekolwiek by to było). ale Wy obydwie pewnie tak zalatane, że tylko sobie poprzekazujecie rzeczy różniaste i fru do domów i myślę, że pomysł z odebraniem moich jedwabiów od Ines, nie jest zły..bo do Ami zawsze mi jakos bliżej
w takim razie proszę Cię byś odebrała mi te moje 2 jedwabie od Ines i przekazała je Ami..a być może i ja sie pojawię we wtorek w wyznaczonym miejscu
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 20:51   #408
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez et-ka
hmh.. ja we wtorek mam zajęcia do 9.45, więc też mogłabym pojawić się koło 11 tam, gdzie Wy się umawiacie(gdziekolwiek by to było). ale Wy obydwie pewnie tak zalatane, że tylko sobie poprzekazujecie rzeczy różniaste i fru do domów i myślę, że pomysł z odebraniem moich jedwabiów od Ines, nie jest zły..bo do Ami zawsze mi jakos bliżej
w takim razie proszę Cię byś odebrała mi te moje 2 jedwabie od Ines i przekazała je Ami..a być może i ja sie pojawię we wtorek w wyznaczonym miejscu
ok, juz pisze do Ines ze odbiore tez Twoj jedwab

postanowilam wlasnie ze jak dorosne bede podkladac glos do bajki o kocie filemonie. odbija mi
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:21   #409
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Ami, panikaro!!!

Gratulacje!

Za Ami trzymamy jutro kciuki 9-12, za mnie 15-17
Bo coś mam wrażenie, że ja ten hiszpański już zapomniałam.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 21:28   #410
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez lexie
Za Ami trzymamy jutro kciuki 9-12, za mnie 15-17
Bo coś mam wrażenie, że ja ten hiszpański już zapomniałam.
Trzymamy, trzymamy.
Akurat zapomniałaś. Uważaj bo uwierzę.

Cytat:
Napisane przez nekome
ok, juz pisze do Ines ze odbiore tez Twoj jedwab

postanowilam wlasnie ze jak dorosne bede podkladac glos do bajki o kocie filemonie. odbija mi
Ok, to jutro się jeszcze dokładnie umówimy. Jak dorośniesz, tzn. kiedy? Idę spać. Dobranoc.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 07:49   #411
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: A co z Warszawa?

Ami gratulacje

Widze ze kwestia jedwabiu już obgadana.
Więc ok . Zobacze sie dzis z Nekome chociaz nie tak dawno ją widzialam przypadkiem .

Ami, w GU bede caly tydzien, zawsze mozesz wstąpić
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 08:27   #412
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Widze ze kwestia jedwabiu już obgadana.
Więc ok . Zobacze sie dzis z Nekome chociaz nie tak dawno ją widzialam przypadkiem .
I gwarantuje, ze bede wygladala o niebo lepiej niz wtedy , bo w sesji to ja jestem niczym smierc na choragwi
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 08:41   #413
mar_go
Rozeznanie
 
Avatar mar_go
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 899
GG do mar_go
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez nekome
wszyscy:
1/ kto zna dobra szkole jez. niemieckiego? taka zeby zaczac od zera. bo jakos tego hitlerowskiego jezyka nigdy nie mialam jak porzadnie zaczac. I zeby w 2 lata mowic bardzo dobrze. wiem, mam duze wymagania.
Świetny jest Instytut Goethego http://www.goethe.de/ms/war/poindex.htm i Instytut Austriacki http://www.oesterreichinstitut.waw.pl/, mój znajomy tam chodził. Austriacki jest tańszy.

Cytat:
Napisane przez nekome
3/ kto chce dostac pol ciasta bananowego i/lub pol murzynka z gruszkami? bede piec w poniedzialek wieczorem wiec moge sie podzielic we wtorek. po prostu chce cos upiec. z jedzeniem u mnie gorzej.
Ja już nie na diecie, więc się moge zapisać na kawałek?? Jak jest wiecej chętnych, to możemy komisyjnie skonsumować
__________________
Więc teraz serca mam dwa
Smutki dwa
I miłość po kres
I radość do łez
mar_go jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 08:50   #414
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez nekome
I gwarantuje, ze bede wygladala o niebo lepiej niz wtedy , bo w sesji to ja jestem niczym smierc na choragwi
A ja gwarantuje ze bede wygladala gorzej niz wtedy...
Bo... sama nie wiem co sie dzieje .
Ale zobaczysz moj "mundurek"
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 09:12   #415
demonik
Zakorzenienie
 
Avatar demonik
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: A co z Warszawa?

Gratuluję wszystkim razem i każdemu z osobna . Ja mam podły nastrój .

Ines, a w jakiej Galerii można Cię spotkać?

demonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 09:18   #416
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Jestem w stanie paniki. Jeszcze nie całkowitej, ale niedużo mi brakuje :/
I nie mogę jeść. Na myśl o jedzeniu robi mi się niebobrze, chociaż jednocześnie jestem głodna. Ręce zaczynają mi się trząść. Cholera, no!
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 09:22   #417
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez lexie
Jestem w stanie paniki. Jeszcze nie całkowitej, ale niedużo mi brakuje :/
I nie mogę jeść. Na myśl o jedzeniu robi mi się niebobrze, chociaż jednocześnie jestem głodna. Ręce zaczynają mi się trząść. Cholera, no!
Lexie - gleboki wdech, pomysl ze sie przygotowywalas i napiszasz/odpowiedz najlepiej jak sie da. I ze nerwy moga to tylkopopsuc wiec nie bedziesz sie denerwowac.
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 09:24   #418
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez mar_go
Świetny jest Instytut Goethego http://www.goethe.de/ms/war/poindex.htm i Instytut Austriacki http://www.oesterreichinstitut.waw.pl/, mój znajomy tam chodził. Austriacki jest tańszy.



Ja już nie na diecie, więc się moge zapisać na kawałek?? Jak jest wiecej chętnych, to możemy komisyjnie skonsumować
dzieki za namiary szkol

Oczywiscie ze sie mozesz na ciacho zapisac, bedzie bananowiec. mam nadzieje. wlasnie wyciagam banany z zamrazalnika, oby byly dobre
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 09:28   #419
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez nekome
Lexie - gleboki wdech, pomysl ze sie przygotowywalas i napiszasz/odpowiedz najlepiej jak sie da. I ze nerwy moga to tylkopopsuc wiec nie bedziesz sie denerwowac.



I na dodatek okropnie wyglądam, bo stres powoduje u mnie okropny wysyp na twarzy :/

Całe szczęscie włączyli nam wreszcie ciepłą wodę, bo przynajmniaj mam się jak umyć. Moja rodzina, z tego co widzę w łazience, walczyła z myciem przy pomocy misek, garnków i rondelków
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 09:33   #420
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: A co z Warszawa?

Cytat:
Napisane przez lexie



I na dodatek okropnie wyglądam, bo stres powoduje u mnie okropny wysyp na twarzy :/
na spotkanie modelek idziesz czy egzamin? malo kto w sesji wyglada kwitnaco, wiec sie nie przejmuj...
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:47.