Co zrobić z kurczakiem?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-08, 07:39   #1
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Question

Co zrobić z kurczakiem??


Hej dziewczyny.
Kupilam ostatnio wieksza ilosc filetow z nog kurczaka bo wiedzialam, ze bede miala gosci i pomyslalam, ze cos z tego wymysle. Upchnelam cale 5 kg w zamrazalniku i tak sobie tam czekaja. Ale czas przyjazdu gosci zbliza sie nieuchronnie a ja wymyslilam tylko, ze moge z nich zrobic kawalki miesa a'la KFC. Zastanawiam sie co zrobic z reszta miesa, macie moze jakies fajne pomysly. Bede bardzo wdzieczna
Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 08:01   #2
fox
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 162
Dot.: Co zrobić z kurczakiem??

ja z kurczaka robie rozne wariacje raz pieke poprostu jako kawalki w piekarniku i podaje poprostu upieczone z ryzem i surowka lub upieczone kawalki wkladam do lecza (mix warzyw :pora pomidory papryka itp) a innym razem upieczone kawalki oddzielam od kosci rozdrabmiam rozdrabniaczem dodaje cebule podsmarzona smaze nalesniki i nadziewam cos jak krokiety do tego sos pomidorowy pycha (caly kurczak starcza na 7-8 krokietow) mysle ze jak tak poszalejesz to zuzyjesz te nieszczesne 5kg

aha mozesz tez kawalki kurczaka podac z sosem grzybowym i do tego pieczarki podsmarzone na patelni z cebulka do tego kasza grzyczana i surowka... tez pycha
fox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 08:13   #3
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Co zrobić z kurczakiem??

Cytat:
Napisane przez fox
ja z kurczaka robie rozne wariacje raz pieke poprostu jako kawalki w piekarniku i podaje poprostu upieczone z ryzem i surowka lub upieczone kawalki wkladam do lecza (mix warzyw :pora pomidory papryka itp) a innym razem upieczone kawalki oddzielam od kosci rozdrabmiam rozdrabniaczem dodaje cebule podsmarzona smaze nalesniki i nadziewam cos jak krokiety do tego sos pomidorowy pycha (caly kurczak starcza na 7-8 krokietow) mysle ze jak tak poszalejesz to zuzyjesz te nieszczesne 5kg

aha mozesz tez kawalki kurczaka podac z sosem grzybowym i do tego pieczarki podsmarzone na patelni z cebulka do tego kasza grzyczana i surowka... tez pycha
Mniami, na sama mysl mi juz slinka cieknie Musze sprobowac w pierwszej kolejnosci zrobie chyba z sosikiem grzybowym
Dziekuje za podpowiedzi
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 22:21   #4
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Co zrobić z kurczakiem??

Możesz zrobić kurczaka po chińsku tj.drobne kawałki usmażyć i podać z ryżem i Fixem Knorr lub"Pomysł na...kurczak po chińsku"lub sajgonki z kurczakiem zamiast krewetek(ale czasochłonne)
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.