Panny Młode 2019 cz. 7 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-14, 07:31   #31
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cześć, witam w nowym wątku. I od razu pytanie, co sądzicie/ czy planujecie sesje narzeczenska? Wg mnie fajna pamiątka, podoba mi się u kogoś, ale nie wiem czy sama umiałabym tak pozowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 07:57   #32
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Witam się w nowym wątku!


Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Cześć, witam w nowym wątku. I od razu pytanie, co sądzicie/ czy planujecie sesje narzeczenska? Wg mnie fajna pamiątka, podoba mi się u kogoś, ale nie wiem czy sama umiałabym tak pozowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


My mieliśmy, fotograf nam zrobił w ramach gratisu, warunkiem była obecność naszego samochodu Gdyby nie była darmowa, nie wiem, czy byśmy się zdecydowali. Pamiątka owszem, fajna, to na pewno. Dla mnie największym plusem było oswojenie się z fotografem, teraz wiem, ze nie tylko robi super zdjęcia, ale jest też fajnym gościem i umie super rozluźnić atmosferę.

Maria dziewczyny napisały już wszystko, mam nadzieję, że będziesz się przjemować mniej. Szkoda, że ta opiekunka wprowadza taką atmosferę. Ja niestety też zawsze się wszystkim przejmuję, więc znam ten stan. Z czasem będziesz czuła się o wiele pewniej, będziesz olewać teksty o sądzie (co to w ogole za pomysł?!), a błędy zawsze się mogą zdarzyć.

Heziola, ojej, tak źle?

My zaraz w drodze na lotnisko. Cieszę się ogromnie, że juz wracamy. Wieczorem wręczam ostatnie zaproszenie, wreszcie!!!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 08:01   #33
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Orzeszkova my raczej taką rodzinną przed ślubem moze. Planowaliśmy ciążową świąteczną, bo miałam termin na 9 stycznia i też się bałam co z tym pozowaniem. Ale 12 grudnia wylądowałam w szpitalu i nie zdążyliśmy
Teraz chcieliśmy roczkową święteczna, ale nas fotografka wystawiła i nikt inny już terminu nie miał i odpuściliśmy :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 08:28   #34
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My chyba mamy też w cenie u fotografa tą narzeczeńską, ale nie wiem kiedy się na to zdecydujemy znając mojego Tz, który ciągle uważa, że jeszcze kupa czasu...jak tylko będzie łądna pogoda, muszę go przycisnąć i umówić się z fotografem
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 08:47   #35
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My mieliśmy narzeczeńską niedługo po zaręczynach. Fajna pamiątka. My ja wygraliśmy u jednego z fotografów (na którego się nie zdecydowaliśmy, bo nie odpowiadał nam klimat zdjęć i podejście).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 09:22   #36
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

My nie mamy sesji Czasem myślę, że trochę szkoda, bo już więcej takich okazji nie będzie, poza plenerem ślubnym, no ale trudno.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 10:07   #37
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
My też nie będziemy mieć sesji narzeczeńskiej, ale może po ślubie jakąś rodzinną sobie zrobimy
Dopiero co wróciłam do domu, bo byłam z synkiem zrobić testy alergiczne.

Maria
Nie masz problemów ze skórą na rękach? Ostatnio coś mnie w pracy strasznie uczuliło bądź też podrażniło albo jedno i drugie. Mam strasznie wysuszoną skórę, w niektórych miejscach zaczyna pękać i delikatną wysypkę miejscami. Już nie wiem czym się ratować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-14, 10:43   #38
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Cześć, witam w nowym wątku. I od razu pytanie, co sądzicie/ czy planujecie sesje narzeczenska? Wg mnie fajna pamiątka, podoba mi się u kogoś, ale nie wiem czy sama umiałabym tak pozowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My będziemy mieć, mamy w cenie od fotografa. Chcemy zrobić w maju jak wszystko będzie kwitło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 11:00   #39
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Cześć, witam w nowym wątku. I od razu pytanie, co sądzicie/ czy planujecie sesje narzeczenska? Wg mnie fajna pamiątka, podoba mi się u kogoś, ale nie wiem czy sama umiałabym tak pozowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My nie mamy ani narzeczenskiej ani pleneru po slubie, nie lubimy sie bawic w takie rzeczy i dla nas bylby to po prostu zbedny wydatek, ale jak ktos ma w gratisie i lubi to czemu nie
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 11:59   #40
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Pół roku

My nie mamy narzeczeńskiej jedynie plener po ślubie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 12:01   #41
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Hej w nowym watku
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-14, 12:26   #42
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzwoniłam dzisiaj do salonu w którym szyję suknię ślubną, powiedzieli mi że nie wszyja miseczek do mojej sukienki na co tak liczyłam ;( mają jakieś swoje teorie że to się wtedy tak nie uklada na ciele, jak się podnosi ręce to odstaje itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 12:46   #43
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Dzwoniłam dzisiaj do salonu w którym szyję suknię ślubną, powiedzieli mi że nie wszyja miseczek do mojej sukienki na co tak liczyłam ;( mają jakieś swoje teorie że to się wtedy tak nie uklada na ciele, jak się podnosi ręce to odstaje itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A moze masz sama jakas krawcowa, ktore by je wszyla?

Ja jak bylam mierzyc to wlasnie mieli w salonie takie miseczki, ktore byly wkladane do mierzenia, moze wez ze soba na przymiarke, z tego co mi te Panie mowily to mozna takie gdzies kupic.

A w ogole to powinni chyba Tobie o tym zadecydowac...
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 12:58   #44
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dałam wczoraj kolejne zaproszenie i jakiś taki flow zaproszeniowy mnie dopadł, najchetniej już bym kolejne rozdawała to miłe, kiedy ktoś mówi od razu, że będzie i że piękne zaproszenia
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 13:14   #45
orzeszkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 778
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
A moze masz sama jakas krawcowa, ktore by je wszyla?

Ja jak bylam mierzyc to wlasnie mieli w salonie takie miseczki, ktore byly wkladane do mierzenia, moze wez ze soba na przymiarke, z tego co mi te Panie mowily to mozna takie gdzies kupic.

A w ogole to powinni chyba Tobie o tym zadecydowac...
Mówią ze oni nie wszywaja i koniec. Aż myślę czy nie kupić innej sukienki. Na razie zapłaciłam 500 zł zaliczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
orzeszkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 13:50   #46
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Mówią ze oni nie wszywaja i koniec. Aż myślę czy nie kupić innej sukienki. Na razie zapłaciłam 500 zł zaliczki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
moze jak zagrozisz, ze zrezygnujesz to sie opamietaja?

Sama nie wiem co zasugerowac, ale tez bloby mi troche zal stracic 500zl..
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 14:44   #47
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
My też nie będziemy mieć sesji narzeczeńskiej, ale może po ślubie jakąś rodzinną sobie zrobimy
Dopiero co wróciłam do domu, bo byłam z synkiem zrobić testy alergiczne.

Maria
Nie masz problemów ze skórą na rękach? Ostatnio coś mnie w pracy strasznie uczuliło bądź też podrażniło albo jedno i drugie. Mam strasznie wysuszoną skórę, w niektórych miejscach zaczyna pękać i delikatną wysypkę miejscami. Już nie wiem czym się ratować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jakich rękawiczek używasz? Ja miałam takie problemy jak używałam lateksowych z pudrem, teraz biorę zawsze nitrylowe.


Sądny dzień dzisiaj. Sprawa z wczoraj ma bardzo nieprzyjemny przebieg, matka jednego pacjenta miała chore pretensje do mnie, kolejny gnój prawie mnie uderzył, no ja nie wytrzymam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 15:11   #48
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A jakich rękawiczek używasz? Ja miałam takie problemy jak używałam lateksowych z pudrem, teraz biorę zawsze nitrylowe.


Sądny dzień dzisiaj. Sprawa z wczoraj ma bardzo nieprzyjemny przebieg, matka jednego pacjenta miała chore pretensje do mnie, kolejny gnój prawie mnie uderzył, no ja nie wytrzymam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Ja pod koniec pracy jako kosmetyczka nabawiłam się egzemy, właśnie od rękawiczek, a używałam nitrylowych. Z tym, że ja przez cały dzień je miałam na rękach, wymieniałam tylko do każdej klientki, a to jeszcze ciepły okres, więc ręce się mocno pociły. Potem jak zmieniłam prace problem zniknął. Natomiast jako groomer, prawdopodobnie od jednego z szamponów, chyba jakaś alergia mnie złapała, bo też miałam meeega przesuszone ręce, aż skóra mi pękała. A jeszcze zima w tym nie pomagała. Teraz siedząc na bezrobociu przynajmniej dłonie wracają do normalnego stanu



Biedna co za buractwo trzymaj się tam kochana i staraj się nie brać tego do siebie wiem, bo też miałam takie nieprzyjemne sytuacje nie raz
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 15:17   #49
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry

Maria dlaczego prawie Cię uderzył ?

My mamy sesję,ale tylko dlatego,że nam się trafiła okazja i będzie za darmo jakiś w maju

Jeszcze tylko dwa dni i wolne, w weekend mamy imprezkę rodzinną, planuję coś dobrego zrobić, żebym mogła bez oporów jeść
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-14, 15:18   #50
asshley
Raczkowanie
 
Avatar asshley
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 499
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A jakich rękawiczek używasz? Ja miałam takie problemy jak używałam lateksowych z pudrem, teraz biorę zawsze nitrylowe.


Sądny dzień dzisiaj. Sprawa z wczoraj ma bardzo nieprzyjemny przebieg, matka jednego pacjenta miała chore pretensje do mnie, kolejny gnój prawie mnie uderzył, no ja nie wytrzymam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
o nie , powodzenia, zebys jakos przetrwala ten dzien.

Moje dzisiejsze paczuszki z Ali: kolczyki i podwiazka, sa na prawde spoko jak za takie grosze, ale nie wiem jeszcze na 100% czy bede zakladac podwiazke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190314_135156.jpg (126,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190314_135215.jpg (122,0 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190314_135247.jpg (109,0 KB, 56 załadowań)
asshley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 16:04   #51
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
A jakich rękawiczek używasz? Ja miałam takie problemy jak używałam lateksowych z pudrem, teraz biorę zawsze nitrylowe.


Sądny dzień dzisiaj. Sprawa z wczoraj ma bardzo nieprzyjemny przebieg, matka jednego pacjenta miała chore pretensje do mnie, kolejny gnój prawie mnie uderzył, no ja nie wytrzymam

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Nitrylowe bezpudrowe.. biedna :/ współczuję Ci bardzo. Ciekawe, że zawsze najwięcej do powiedzenia ma ten który gó*wno się zna na danym zawodzie :/
A z dziećmi to różnie bywa niestety. Każde inaczej się zachowuje i nic na to nie poradzisz. Byleby przetrwać ten czas. A później nie będziesz przecież musiała leczyć dzieci sama zdecydujesz
Cytat:
Napisane przez asshley Pokaż wiadomość
o nie , powodzenia, zebys jakos przetrwala ten dzien.

Moje dzisiejsze paczuszki z Ali: kolczyki i podwiazka, sa na prawde spoko jak za takie grosze, ale nie wiem jeszcze na 100% czy bede zakladac podwiazke
Kolczyki super
Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja pod koniec pracy jako kosmetyczka nabawiłam się egzemy, właśnie od rękawiczek, a używałam nitrylowych. Z tym, że ja przez cały dzień je miałam na rękach, wymieniałam tylko do każdej klientki, a to jeszcze ciepły okres, więc ręce się mocno pociły. Potem jak zmieniłam prace problem zniknął. Natomiast jako groomer, prawdopodobnie od jednego z szamponów, chyba jakaś alergia mnie złapała, bo też miałam meeega przesuszone ręce, aż skóra mi pękała. A jeszcze zima w tym nie pomagała. Teraz siedząc na bezrobociu przynajmniej dłonie wracają do normalnego stanu



Biedna co za buractwo trzymaj się tam kochana i staraj się nie brać tego do siebie wiem, bo też miałam takie nieprzyjemne sytuacje nie raz
Od nitrylowych??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 16:29   #52
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Co do sesji narzeczeńskiej ciągle się zastanawiamy. Chciałam najpierw tutaj ale zwyczajnie nas nie stać na to i może normalnie w Polsce w lipcu będzie czas ,ale fotografowi nic jeszcze nie mówiłam :/ ale właśnie u nas w temacie ostatnio
Plener po ślubie mamy napewno ,bo wybraliśmy taki drożdży pakiet już z tym ,bo to dla mnie ważne ,żeby mieć taką pamiątkę akurat wczoraj szukałam miejsc gdzie można to zrobić



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 17:50   #53
maltra
Rozeznanie
 
Avatar maltra
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 718
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Witam się i ja

Cytat:
Napisane przez orzeszkova Pokaż wiadomość
Cześć, witam w nowym wątku. I od razu pytanie, co sądzicie/ czy planujecie sesje narzeczenska? Wg mnie fajna pamiątka, podoba mi się u kogoś, ale nie wiem czy sama umiałabym tak pozowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My mieliśmy i te zdjęcie wykorzystamy na sali

Dziewczyny wciaż nie mogę wejśc do klubu wygląda jakbym w ogóle do niego nie należała
__________________
eM&eM
PM2019

każdy cud zajmuje trochę czasu....
maltra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 17:55   #54
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Ładna ta podwiązką
Mam ją w koszyku na Ali

Ciekawe jak nasza pierwsza mężatka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 18:30   #55
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Nitrylowe bezpudrowe.. biedna :/ współczuję Ci bardzo. Ciekawe, że zawsze najwięcej do powiedzenia ma ten który gó*wno się zna na danym zawodzie :/
A z dziećmi to różnie bywa niestety. Każde inaczej się zachowuje i nic na to nie poradzisz. Byleby przetrwać ten czas. A później nie będziesz przecież musiała leczyć dzieci sama zdecydujesz Kolczyki super Od nitrylowych??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No własnie sama się dziwiłam, ale podobno czasami się zdarza, chociaż w sumie do końca nie wiadomo od czego, bo mogło tez być od środków do dezynfekcji, od kremów, no nie mam pojęcia. Odkąd zmieniłam pracę nie miałam już tego problemu, a teraz czasami ich używam i już nic się nie dzieje wtedy pewnie nadmiar wszystkiego tak na mnie wpłynął, do tego stres. Wszystko się skumulowało pewnie
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 23:00   #56
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Kira_18 Pokaż wiadomość
Nitrylowe bezpudrowe.. biedna :/ współczuję Ci bardzo. Ciekawe, że zawsze najwięcej do powiedzenia ma ten który gó*wno się zna na danym zawodzie :/
A z dziećmi to różnie bywa niestety. Każde inaczej się zachowuje i nic na to nie poradzisz. Byleby przetrwać ten czas. A później nie będziesz przecież musiała leczyć dzieci sama zdecydujesz Kolczyki super Od nitrylowych??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze myślę że to może być kwestia samej pracy w rękawiczkach i ciągłego mycia rąk. Jak się myje ręce, tak jak w naszym przypadku, po kilkadziesiąt razy dziennie, to później już żadne kremy nie będą pomagać i te ręce będą zniszczone, nie ma bata

Właśnie najgorsze jest to, że niektórzy pacjenci traktują nas kompletnie bez szacunku, bo przeczytali coś na fejsie albo na forum dla madek. I taka pańcia przychodzi i zarzuca mi, że nie dałam antybiotyku profilaktycznie, a teraz jej synek ma gorączkę. No i weź takiej babie wytłumacz, że tak się nie robi, a na forach kłamią
A poza tym to ja naprawdę lubię przyjmować dzieci. Nigdy nie sądziłam, że to powiem, ale czerpię z tego dużą radość i udaje mi się nawiązać z dziećmi fajny kontakt. Wiem też, że dzieci bardzo mnie lubią i czuję satysfakcję, gdy na początku się boją, a potem dają sobie wszystko zrobić i jeszcze na koniec mówią, że jestem najfajniejszą dentystką na świecie No i też miło jest widzieć rodziców, którzy są zadowoleni z wizyt i mówią, że już teraz będą przychodzić tylko do mnie
No tylko czasem się trafi taki bachor jak ten dzisiejszy. Od początku za nim nie przepadałam, bo jest rozwydrzony i trochę agresywny. Matka próbuje go ustawiać, ale moim zdaniem już trochę na to za późno. A potem ta madka z pretensjami
Oj, dobrze że jutro piątek. Cieszę się, że Tż przyjeżdża Ostatnio jestem taka zakochana że szok Jak jakaś nastolatka

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 23:17   #57
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 519
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Niestety, czasem ludzie uprzedzają się, bo młoda, bo z reguły nie ufają innym, bo po prostu coś się nie spodobało. Moja szefowa mówi, że najważniejsze, to samemu wierzyć w siebie i swoje umiejętności, być samoświadomym w swojej profesji. A plotki... są, były i będą. Jeśli ja widzę, że któryś rodzic odnosi się do mnie z dystansem czy pokazuje, że wiecznie coś mu się nie podoba, to staram się nie brać tego do siebie. Na szczęście tacy ludzie to wyjątki.
bb371dfbfd9298d6e78301e55742bc2d469b6322_657f8bfe235ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 07:28   #58
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Maria trzymaj się! Niestety mam wrażenie, że madek jest coraz więcej. Jakąś dziwna moda na dzieci się zrobiła i niestety nie idzie to w parze z jakością wychowania, wręcz przeciwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 08:10   #59
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry


dzieci jak dzieci, ale madki coraz to gorsze i te pierdoły które głoszą



taka bez energii jestem, cieszę się niezmiernie że dzisiaj jest już piatek
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 08:44   #60
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 7

Dzień dobry
Dzisiaj zapowiada się deszczowy dzień. Sprawdziłam w pogodzie ,że cały czas ma tak padać.
Maria no super ,ze z taką pasją podchodzisz do swojej pracy
Ile jeszcze zostało Ci tego stażu ?
Dziewczyny wkoncu znalazłam florystke która rozumie co chcemy ,że ma być minimalizm ,mówiłam Wam ,że planujemy wrzosy na stołach ,bo nie dość ,że wrzesień to jeszcze sala taka mocno rustykalna. Pani stwierdziła ,że bardzo pasuje. Dużo pisalysmy i to najważniejsze ,że normalnie mogę się z nią dogadać przez maile ale umowę wyślę mi online ,cieszę się na te umowy ,powoduje to u mnie wielki spokój ! Chyba się na nią zdecydujemy także kolejne z listy załatwione
Najbardziej się cieszę ,że ostatnio w pl zalatwislismy ten urząd ,że tak poszło od razu i niepotrzebnie się for naczytalam ,że się czeka na pobranie tych aktów online i wgl da się wszystko załatwić na szczęście zależy też pewnie jaka pani jest tam na miejscu A bardzo się bałam,że tego nie zalatwimy od razu . ale wszystko już załatwione.
Dziewczyny ja dalej nie wiem co z balewska wiem że któraś z was pisała ,że dała znać na FB ale mnie tam w grupie nie ma . Może ktoś na grupie wizazowej mógłby napisać albo może balewska tam da znać. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-16 17:05:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.