W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIORCZY - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-28, 15:13   #2761
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Hej nie jestem modowym znawcą, ale mama uważa mnie za obeznaną i czeka na moje porady.. może wy pomożecie?
Otóż moja mama idzie na imprezę z okazji okrągłych urodzin koleżanki. Urodziny (z tego co mówi mama) z wielką pompą, niemalże wesele sukienkę wybrała fioletową (odcień bardzo zbliżony do wizażowego fioletu), ale bardzo przejęła się kwestią dodatków (no bo przecież jak taka impreza, to każdy musi wyglądać jak najlepiej). Z butami nie ma problemu, bo nie ma wyboru - czarne sprawdzone czółenka. Tylko co z resztą dodatków? Nie wiem, co jej doradzić, bo jak dla mnie jest to kolor, do którego w zasadzie pasuje tylko czarny, ewentualnie srebro. Zwłaszcza, że chodzi o dojrzałą kobietę. Macie jakieś pomysły?
(Błagam, ratujcie, bo impreza za 2 tygodnie, co oznacza coraz częstsze telefony z serii "nie mam pomysłu, co założyć do tej sukienki, może Ty mi podpowiesz?")

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama do tego założyłaby złotą biżuterię np. taki grubszy łańcuszek z jakąś zawieszką i wiszące kolczyki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 22:12   #2762
ola8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Moja mama do tego założyłaby złotą biżuterię np. taki grubszy łańcuszek z jakąś zawieszką i wiszące kolczyki.
Złoto jest bardzo uniwersalne, jeśli nie ma go przesadnie dużo, to pasuje do absolutnie każdego koloru i stylizacji
ola8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 08:22   #2763
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez ola8899 Pokaż wiadomość
Złoto jest bardzo uniwersalne, jeśli nie ma go przesadnie dużo, to pasuje do absolutnie każdego koloru i stylizacji
Niekoniecznie. Są osoby, ktore w złocie wyglądają niekorzystnie. Dużo zależy od typu kolorystycznego danej osoby. Tzw. typy chłodne (blada skóra która ma w sobie więcej zimnych/niebieskich aniżeli ciepłych/żółtych podtonów) wyglądają niekorzystnie w złocie i powinny wybierać srebro. Podobnie ze stylizacjami - są kolory ciepłe i zimne. Złoto zestawione z zimnymi kolorami często się gryzie.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-01-30 o 09:46
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 10:42   #2764
ola8899
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86436927]Niekoniecznie. Są osoby, ktore w złocie wyglądają niekorzystnie. Dużo zależy od typu kolorystycznego danej osoby. Tzw. typy chłodne (blada skóra która ma w sobie więcej zimnych/niebieskich aniżeli ciepłych/żółtych podtonów) wyglądają niekorzystnie w złocie i powinny wybierać srebro. Podobnie ze stylizacjami - są kolory ciepłe i zimne. Złoto zestawione z zimnymi kolorami często się gryzie.[/QUOTE]

Osobiście nie jestem zwolenniczką teorii o typach chłodnym i ciepłym. Analiza kolorystyczna mojej osoby totalnie się nie sprawdziła i zaproponowane mi kolory powodowały, że wyglądałam na chorą Oczywiście nie mówię, że to reguła. Może ktoś dzięki takiej analizie w końcu zaczął czuć się dobrze i wyglądać dobrze w tym co nosi
ola8899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 11:00   #2765
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;86436927]Niekoniecznie. Są osoby, ktore w złocie wyglądają niekorzystnie. Dużo zależy od typu kolorystycznego danej osoby. Tzw. typy chłodne (blada skóra która ma w sobie więcej zimnych/niebieskich aniżeli ciepłych/żółtych podtonów) wyglądają niekorzystnie w złocie i powinny wybierać srebro. Podobnie ze stylizacjami - są kolory ciepłe i zimne. Złoto zestawione z zimnymi kolorami często się gryzie.[/QUOTE]
A słyszałaś o białym złocie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 20:51   #2766
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Czy taka kiecka nadaje się na wesele (w połowie października)? Materiał ma lekki połysk.
Jedyny problem natury praktycznej to dość wąska spódnica, która może sprawiać problem przy tańcu, jednak gdybym się zdecydowała, to mogłabym ją zanieść do krawca na zrobienie rozcięcia z tyłu, bo obecnie nie ma wcale.
Wiem, że lekko kloszowana sukienka lepiej by się tu sprawdziła, jednak większość ma cięcie w tak niekorzystnym miejscu, że robią mi 5 miesiąc ciąży. Tutaj ten defekt prawie nie występuje, bo materiał ma dość sztywną i stabilną strukturę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20190909_18_15_14_Pro.jpg (46,9 KB, 104 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 21:14   #2767
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy taka kiecka nadaje się na wesele (w połowie października)? Materiał ma lekki połysk.
Jedyny problem natury praktycznej to dość wąska spódnica, która może sprawiać problem przy tańcu, jednak gdybym się zdecydowała, to mogłabym ją zanieść do krawca na zrobienie rozcięcia z tyłu, bo obecnie nie ma wcale.
Wiem, że lekko kloszowana sukienka lepiej by się tu sprawdziła, jednak większość ma cięcie w tak niekorzystnym miejscu, że robią mi 5 miesiąc ciąży. Tutaj ten defekt prawie nie występuje, bo materiał ma dość sztywną i stabilną strukturę.
Myśle, że spokojnie - ten połyskujący materiał robi ją zdecydowanie bardziej odświętną i wyjściową Jest klasyczna, ma ładny krój, bardzo dobrze na Tobie leży - w sumie nie ma się do czego przyczepić.

Jedyne co, to będziesz się do niej musiała trochę 'doll up' , tj. z pewnością jakaś elegancka fryzura (może jakaś ozdoba we włosach?), ładna biżuteria, ładne buty (ale może nie czarne, bo trochę za smutno na ślub nawet w październiku - ale to tylko moje zdanie) i jakaś ładna kopertówka
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-09, 22:11   #2768
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy taka kiecka nadaje się na wesele (w połowie października)? Materiał ma lekki połysk.
Jedyny problem natury praktycznej to dość wąska spódnica, która może sprawiać problem przy tańcu, jednak gdybym się zdecydowała, to mogłabym ją zanieść do krawca na zrobienie rozcięcia z tyłu, bo obecnie nie ma wcale.
Wiem, że lekko kloszowana sukienka lepiej by się tu sprawdziła, jednak większość ma cięcie w tak niekorzystnym miejscu, że robią mi 5 miesiąc ciąży. Tutaj ten defekt prawie nie występuje, bo materiał ma dość sztywną i stabilną strukturę.
Też mi się wydaje, że będzie, ale rajtki to cieliste, nie czarne!!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 22:21   #2769
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy taka kiecka nadaje się na wesele (w połowie października)? Materiał ma lekki połysk.
Jedyny problem natury praktycznej to dość wąska spódnica, która może sprawiać problem przy tańcu, jednak gdybym się zdecydowała, to mogłabym ją zanieść do krawca na zrobienie rozcięcia z tyłu, bo obecnie nie ma wcale.
Wiem, że lekko kloszowana sukienka lepiej by się tu sprawdziła, jednak większość ma cięcie w tak niekorzystnym miejscu, że robią mi 5 miesiąc ciąży. Tutaj ten defekt prawie nie występuje, bo materiał ma dość sztywną i stabilną strukturę.
Cieliste rajstopy i jakieś jasne dodatki, w kolorze srebra, białego złota.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 22:21   #2770
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87158224]Myśle, że spokojnie - ten połyskujący materiał robi ją zdecydowanie bardziej odświętną i wyjściową Jest klasyczna, ma ładny krój, bardzo dobrze na Tobie leży - w sumie nie ma się do czego przyczepić.

Jedyne co, to będziesz się do niej musiała trochę 'doll up' , tj. z pewnością jakaś elegancka fryzura (może jakaś ozdoba we włosach?), ładna biżuteria, ładne buty (ale może nie czarne, bo trochę za smutno na ślub nawet w październiku - ale to tylko moje zdanie) i jakaś ładna kopertówka [/QUOTE]

Dzięki

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że będzie, ale rajtki to cieliste, nie czarne!!
Dziękuję Rajstopy nie były zaplanowane do tej sukienki.

Co z dodatkami, torebką, butami? Nie mam nic. Chociaż na butach pewnie skończy się czarnych o ile w ogóle cokolwiek na obcasie na moje stopy znajdę.
Czy o tej porze roku to już można założyć płaszcz wełniany klasyczny jednorzędowy? Mam taki w kolorze ciemnego fioletu. Nie za bardzo uśmiecha mi się kupować specjalnie na to wesele okrycie wierzchnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 22:26   #2771
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dzięki



Dziękuję Rajstopy nie były zaplanowane do tej sukienki.

Co z dodatkami, torebką, butami? Nie mam nic. Chociaż na butach pewnie skończy się czarnych o ile w ogóle cokolwiek na obcasie na moje stopy znajdę.
Czy o tej porze roku to już można założyć płaszcz wełniany klasyczny jednorzędowy? Mam taki w kolorze ciemnego fioletu. Nie za bardzo uśmiecha mi się kupować specjalnie na to wesele okrycie wierzchnie.
Płaszcz spokojnie.
Mniejsza, jasna torebka.
Wg nie buty nie muszą być na obcasie. Kolor ma tu znaczenie.
Pokaż co masz.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-10, 09:16   #2772
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Jak długi jest ten płaszcz? Fiolet ładnie współgra z granatem

Ja również widze jakieś jasne buty i torebke. Tak jak Kaledonia - srebro czy białe złoto. Widze też do niej dodatki w jasnym, pudrowym różu lub beżu. Buty czarne pewnie by i przeszły, ale wtedy ja sama osobiście zdecydowałabym sie na jakąś fikuśną kopertówke, żeby ożywić te stylizacje.

Myśle, że elegancka fryzura będzie też tutaj decydująca.

Będzie ładnie
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 15:02   #2773
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Myślę, że fioletowy płaszcz spokojnie. Pewnie wszystkie zimne kolory będą ok na buty i torebkę, myślę, że spokojnie możesz zostać przy fioletach. Oczywiście czarny też będzie ok. Zresztą do niebieskiego wszystko pasuje, możesz też wziąć coś różowego albo zielonego/turkusowego.

Jak dla mnie, spokojnie płaskie eleganckie buty też będą dobre. Ja mam coś w tym stylu:
https://www.rylko.com/pl/produkt/2SR...ne_brogsy.html
i zdarzało mi się w nich chodzić do ołówkowych spódnic (stopy nie tolerujące obcasów).
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 16:52   #2774
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Pokaż co masz.
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87158920]Jak długi jest ten płaszcz? Fiolet ładnie współgra z granatem

Ja również widze jakieś jasne buty i torebke. Tak jak Kaledonia - srebro czy białe złoto. Widze też do niej dodatki w jasnym, pudrowym różu lub beżu. Buty czarne pewnie by i przeszły, ale wtedy ja sama osobiście zdecydowałabym sie na jakąś fikuśną kopertówke, żeby ożywić te stylizacje.

Myśle, że elegancka fryzura będzie też tutaj decydująca.

Będzie ładnie [/QUOTE]

Stan wyjściowy na dziś: płaszcz, kopertówka, kolczyki, które posiadam. Nie mam bardziej wyrazistej biżuterii, bo też mnie taka przytłacza, już te kolczyki z jasnymi perłami bardzo się na mnie rzucają w oczy, zaś jeszcze bardziej strojne sprawiają, że ginę za nimi, więc raczej bym została przy tym, co mam.
Czesać się będę sama, więc pewnie skończy się na francuskim koku, bo tu się moje zdolności manualne kończą.

Cytat:
Napisane przez Vrenth Pokaż wiadomość
Jak dla mnie, spokojnie płaskie eleganckie buty też będą dobre. Ja mam coś w tym stylu:
https://www.rylko.com/pl/produkt/2SR...ne_brogsy.html
i zdarzało mi się w nich chodzić do ołówkowych spódnic (stopy nie tolerujące obcasów).
Mam bardzo podobne brogsy i założyłam je specjalnie do zdjęcia, ale moim zdaniem aż krzyczy o inne buty. Też je noszę na co dzień do spódnic ołówkowych i basicowych t-shirtów, ale to casual i jako taki daje większe możliwości kombinowania.
Zdecydowanie muszę kupić buty. Zakładając, że ta torebka jest ok (jest?), to powinnam celować w jakieś nudziaki, różowe, może jasno szare? Niebieskie raczej nie czy mogą być?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20190910_17_05_30_Pro.jpg (37,9 KB, 109 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20190910_16_06_15_Pro.jpg (49,2 KB, 79 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 20:28   #2775
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Stan wyjściowy na dziś: płaszcz, kopertówka, kolczyki, które posiadam. Nie mam bardziej wyrazistej biżuterii, bo też mnie taka przytłacza, już te kolczyki z jasnymi perłami bardzo się na mnie rzucają w oczy, zaś jeszcze bardziej strojne sprawiają, że ginę za nimi, więc raczej bym została przy tym, co mam.
Czesać się będę sama, więc pewnie skończy się na francuskim koku, bo tu się moje zdolności manualne kończą.



Mam bardzo podobne brogsy i założyłam je specjalnie do zdjęcia, ale moim zdaniem aż krzyczy o inne buty. Też je noszę na co dzień do spódnic ołówkowych i basicowych t-shirtów, ale to casual i jako taki daje większe możliwości kombinowania.
Zdecydowanie muszę kupić buty. Zakładając, że ta torebka jest ok (jest?), to powinnam celować w jakieś nudziaki, różowe, może jasno szare? Niebieskie raczej nie czy mogą być?
Krzyczy o inne buty Jak dla mnie może być jakikolwiek kolor, bo trochę za mało się dzieje
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 20:43   #2776
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Stan wyjściowy na dziś: płaszcz, kopertówka, kolczyki, które posiadam. Nie mam bardziej wyrazistej biżuterii, bo też mnie taka przytłacza, już te kolczyki z jasnymi perłami bardzo się na mnie rzucają w oczy, zaś jeszcze bardziej strojne sprawiają, że ginę za nimi, więc raczej bym została przy tym, co mam.
Czesać się będę sama, więc pewnie skończy się na francuskim koku, bo tu się moje zdolności manualne kończą.

Mam bardzo podobne brogsy i założyłam je specjalnie do zdjęcia, ale moim zdaniem aż krzyczy o inne buty. Też je noszę na co dzień do spódnic ołówkowych i basicowych t-shirtów, ale to casual i jako taki daje większe możliwości kombinowania.
Zdecydowanie muszę kupić buty. Zakładając, że ta torebka jest ok (jest?), to powinnam celować w jakieś nudziaki, różowe, może jasno szare? Niebieskie raczej nie czy mogą być?
Kolczyki z perłą, tylko buty trochę ciemne.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 08:08   #2777
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Ładnie. Płaszcz jak najbardziej okay. Te kolczyki z perłą też ładne . Buty inne.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 08:27   #2778
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Krzyczy o inne buty Jak dla mnie może być jakikolwiek kolor, bo trochę za mało się dzieje
Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Kolczyki z perłą, tylko buty trochę ciemne.
[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87161278]Ładnie. Płaszcz jak najbardziej okay. Te kolczyki z perłą też ładne . Buty inne.[/QUOTE]

Mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc inne buty niz czarne.
Ktore perly, te jasne?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 08:28   #2779
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze uda mi sie znalezc inne buty niz czarne.
Ktore perly, te jasne?
Jasne, bo chodzi o ożywienie stylizacji

edit buty jakiś nude coś takiego byłyby super
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-22, 14:16   #2780
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Dziewczyny, czy wypada iść w czarnej sukience na wesele? Idę na ślub w październiku jako osoba towarzysząca (nie znam państwa młodych) i kupiłam sobie tą koronkową sukienkę z zary. Czy mogę w niej iść? Myśłałam o czerwonych czółenkach zamszowych i złotej biżuterii do niej.

Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 14:37   #2781
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Sukienka bardzo ładna, nie do końca znam zwyczaje weselne panujące w Polsce, kolor może być ryzykowny, już niezależnie od chęci przełamania jej czerwienią na stopach.

Raz jednak byłam na weselu, wprawdzie to był grudzień i odbywało się w Anglii, i 80% gości była ubrana na czarno, łącznie ze mną.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 14:57   #2782
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87191635]Sukienka bardzo ładna, nie do końca znam zwyczaje weselne panujące w Polsce, kolor może być ryzykowny, już niezależnie od chęci przełamania jej czerwienią na stopach.

Raz jednak byłam na weselu, wprawdzie to był grudzień i odbywało się w Anglii, i 80% gości była ubrana na czarno, łącznie ze mną.[/QUOTE]

no ja też średnio znam, rzadko chodzę na wesela goście będa w przeważającej części młodzi, więc mam nadzieję, że nie będzie faux pas, bo ze wszystkich sukienek, które przymierzałam w tej najlepiej się czułam i najlepiej wyglądałam

Swoją drogą byłam kiedyś na weselu na Sycylii i państwo młodzi informowali, że pomimo, że Sycylia czarną koronką stoi, nie wypada przyjść na wesele w czerni. Całą rodziną ubraliśmy się w czerwienie, zielenie itp. i co? Cała włoska familia była w czerni...
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-22, 21:30   #2783
Sani94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 52
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Chimay buty koniecznie delikatniejsze bardziej eleganckie bo w tym połączeniu wyglądają tragicznie !!! Nawet czarne mogą być ale delikatne szpilki albo baleriny bo te wygladają topornie... Kolczyki z jasną perełką albo kółeczka. Sukienka i płaszcz ok

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Nelly sukienka śliczna ale ja osobiście czarnej z szacunku bym nie założyła. Choć byłam na kilku weselach gdzie dziewczyny były w czerni więc może już te reguły weselne też się trochę zmieniają.
Sani94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 07:29   #2784
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Sani94 Pokaż wiadomość
Chimay buty koniecznie delikatniejsze bardziej eleganckie bo w tym połączeniu wyglądają tragicznie !!! Nawet czarne mogą być ale delikatne szpilki albo baleriny bo te wygladają topornie... Kolczyki z jasną perełką albo kółeczka. Sukienka i płaszcz o.
Pisałam od razu, że nie zamierzam tych butów założyć na wesele. Założyłam je do zdjęcia, żeby pokazać Vrenth, że buty jakie mi radzi, nie są dobrym pomysłem. Mam już jasnoróżowe czółenka z zamszu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-23, 08:19   #2785
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Sani94 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

[/COLOR]Nelly sukienka śliczna ale ja osobiście czarnej z szacunku bym nie założyła. Choć byłam na kilku weselach gdzie dziewczyny były w czerni więc może już te reguły weselne też się trochę zmieniają.
dziękuję Ci bardzo za opinię pomyślę jeszcze...
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 19:29   #2786
Sani94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 52
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pisałam od razu, że nie zamierzam tych butów założyć na wesele. Założyłam je do zdjęcia, żeby pokazać Vrenth, że buty jakie mi radzi, nie są dobrym pomysłem. Mam już jasnoróżowe czółenka z zamszu.
Przepraszam nie doczytałam jasnoróżowe to fajny wybór
Sani94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-24, 20:28   #2787
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Nelly99 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy wypada iść w czarnej sukience na wesele? Idę na ślub w październiku jako osoba towarzysząca (nie znam państwa młodych) i kupiłam sobie tą koronkową sukienkę z zary. Czy mogę w niej iść? Myśłałam o czerwonych czółenkach zamszowych i złotej biżuterii do niej.
Patrząc na wątek tutaj mam wrażenie, że to teraz wszyscy się stali bardziej konserwatywni, jeśli chodzi o kolor czarny niż dawniej. Zawsze byłam na czarno ubrana na wesela, nie przeszkadzało to nawet gdy mój ojciec był chrzestnym pana młodego.
Ja bym szła w czarnej i nie przejmowała się, jedyne faux pas i brak szacunku to iść w białej sukience.

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2019-09-24 o 20:31
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-25, 13:04   #2788
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez Sani94 Pokaż wiadomość
Przepraszam nie doczytałam jasnoróżowe to fajny wybór
Dzięki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 10:27   #2789
Dul
Przyczajenie
 
Avatar Dul
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 16
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

"Dziewczyny, czy wypada iść w czarnej sukience na wesele? Idę na ślub w październiku jako osoba towarzysząca (nie znam państwa młodych) i kupiłam sobie tą koronkową sukienkę z zary. Czy mogę w niej iść? Myśłałam o czerwonych czółenkach zamszowych i złotej biżuterii do niej."

Jak dla mnie kolor nie ma znaczenia, sukienka fajna, zakrywa co trzeba - a spotkałam już na weselach dziewczyny które świeciły piersiami czy majtkami bo takie miały sukienki. Kolor jak kolor, możesz rozjaśnić właśnie dodatkami. Miałam wesele w lutym i sporo było pań w ciemnych sukienkach. Raz byłam w czarnej, byłam w granatowych
Dul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 19:23   #2790
Nelly99
Rozeznanie
 
Avatar Nelly99
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 719
Dot.: W co się ubrać na wesele/sam ślub/ślub cywilny/chrzcin/studniówkę, etc? - ZBIO

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Patrząc na wątek tutaj mam wrażenie, że to teraz wszyscy się stali bardziej konserwatywni, jeśli chodzi o kolor czarny niż dawniej. Zawsze byłam na czarno ubrana na wesela, nie przeszkadzało to nawet gdy mój ojciec był chrzestnym pana młodego.
Ja bym szła w czarnej i nie przejmowała się, jedyne faux pas i brak szacunku to iść w białej sukience.
Cytat:
Napisane przez Dul Pokaż wiadomość
"Dziewczyny, czy wypada iść w czarnej sukience na wesele? Idę na ślub w październiku jako osoba towarzysząca (nie znam państwa młodych) i kupiłam sobie tą koronkową sukienkę z zary. Czy mogę w niej iść? Myśłałam o czerwonych czółenkach zamszowych i złotej biżuterii do niej."

Jak dla mnie kolor nie ma znaczenia, sukienka fajna, zakrywa co trzeba - a spotkałam już na weselach dziewczyny które świeciły piersiami czy majtkami bo takie miały sukienki. Kolor jak kolor, możesz rozjaśnić właśnie dodatkami. Miałam wesele w lutym i sporo było pań w ciemnych sukienkach. Raz byłam w czarnej, byłam w granatowych

Dziękuję dziewczyny dopiero przeczytałam, a właśnie znów rozmyślałam nad sukienką, bo przymierzyłam ją jeszcze raz i no, totalnie jestem w niej zakochana, super leży, jest elegancka, nie za krótka, dobrze się czuję, dobra do tańczenie, więc... idę w niej! Bardzo dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji <3
Nelly99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 21:10:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:44.