BDSM - cz. III - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-13, 17:15   #931
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ja też wraz z partnerem praktykuję spanking, ale od zawsze wydawało mi się, że to raczej sfera SM niż BDSM?
Ekspertem nie jestem, ale skoro spanking to sfera SM, a SM mieści się w BDSM, to chyba na logikę wychodzi że spanking mieści się w zbiorze BDSM.
Ale to tak na moją logikę, a nie sztywne zasady BDSM. Bo tych drugich nie wyznaję

A jak coś to w Łodzi jest kolejna impreza 07.12

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 17:32   #932
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Ale to tak na moją logikę, a nie sztywne zasady BDSM. Bo tych drugich nie wyznaję
W ogóle dlaczego ludzie przejmują się jakimiś zasadami? Przecież to powinno polegać na tym, że robi się to, na co naprawdę ma się ochotę.

I podobnie z tymi łaskotkami, które się tu niedawno pojawiły; jedni nazwą to niepoważnym (mają prawo, ale czemu ktoś miałby się przejmować ich opinią?), innym będzie się to natomiast podobać. Każdy może sobie po prostu wymyślić swoje własne zasady BDSM, na podstawie indywidualnych potrzeb, i nikt nie będzie miał pretensji.

A łaskotanie może być cholernie sexy.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 21:39   #933
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: BDSM - cz. III

Ależ ja zupełnie nie przejmuję się zasadami. Byłam po prostu zwyczajnie ciekawa w jakiej sferze praktykuje się spanking. Doczytałam również więcej o BDSM i okazało się, że jestem uległą od wielu lat wraz z TŻ dobraliśmy się pod tym względem idealnie i co najciekawsze nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, że praktykujemy BDSM...
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 22:52   #934
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Ależ ja zupełnie nie przejmuję się zasadami.
Ależ domyślam się, że tak właśnie jest.
Mój post skierowany był raczej do osoby od łaskotek, która przejmowała się tym, że jej preferencje bdsmowe środowisko odbierze jako niepoważne.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 23:04   #935
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
W ogóle dlaczego ludzie przejmują się jakimiś zasadami? Przecież to powinno polegać na tym, że robi się to, na co naprawdę ma się ochotę.

I podobnie z tymi łaskotkami, które się tu niedawno pojawiły; jedni nazwą to niepoważnym (mają prawo, ale czemu ktoś miałby się przejmować ich opinią?), innym będzie się to natomiast podobać. Każdy może sobie po prostu wymyślić swoje własne zasady BDSM, na podstawie indywidualnych potrzeb, i nikt nie będzie miał pretensji.

A łaskotanie może być cholernie sexy.
Ja nie wiem dlaczego. Ale jednak spotykam się z takimi co się przejmują. Ale niestety żadna z tych osób mi nie była w stanie sensownie wytłumaczyć czemu się przejmuje

A łaskotki są straszne! Od nich wrzeszcze jak głupia

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 23:50   #936
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
A łaskotki są straszne! Od nich wrzeszcze jak głupia
O to chodzi. Wystarczy knebel i już nie wrzeszczysz.

Mnie bycie łaskotanym sprawia jakąś taką dziwną przyjemność – ciężko mi to wyjaśnić, no lubię i już.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-13, 23:58   #937
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
O to chodzi. Wystarczy knebel i już nie wrzeszczysz.

Mnie bycie łaskotanym sprawia jakąś taką dziwną przyjemność – ciężko mi to wyjaśnić, no lubię i już.
Nie wystarczy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-14, 00:03   #938
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Atavish Pokaż wiadomość
Nie wystarczy

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Domyślam się.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 14:28   #939
AGomez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: BDSM - cz. III

Nie do końca chodzi o to, że przejmuję się opinią innych, bo tak nie jest Obawa dotyczy tego, że ze względu na takie podejście środowiska, można wyciągnąć wniosek, że ciężko będzie znaleźć kogoś, kto lubi być łaskotany bardziej chodziło o wysądowanie waszego stosuniu do łaskotania
AGomez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 16:17   #940
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez AGomez Pokaż wiadomość
Nie do końca chodzi o to, że przejmuję się opinią innych, bo tak nie jest Obawa dotyczy tego, że ze względu na takie podejście środowiska, można wyciągnąć wniosek, że ciężko będzie znaleźć kogoś, kto lubi być łaskotany bardziej chodziło o wysądowanie waszego stosuniu do łaskotania
Nawet jeśli wypowiedziałoby się tutaj i sto użytkowniczek, z czego większość z nich okazałaby się dzielić podobną opinię, to i tak poznając nową kobietę, nie będziesz przecież pewny jej upodobań (ani – przede wszystkim – tego, czy chętna okaże się na nowe eksperymenty, bo to jeszcze istotniejsze). Olej opinie środowiska i nie wstydź się mówić czego oczekujesz, tylko dlatego, że istnieje szansa, iż łolaboga komuś się nie spodoba. Jeśli się nie spodoba, to trudno – przynajmniej wiesz, na czym stoisz.

Łaskocząc można skutecznie zdominować; pokazujesz, że masz fizyczną przewagę nad kobietą, a jak jest związana, to w ogóle zdana jest już tylko na Twoją łaskę (co jest jeszcze lepszą zabawą, kiedy za łaskotaniem kobieta okazuje się nie przepadać ). Wystarczy sensownie przedstawić temat, opisać co sprawia przyjemność/satysfakcję, i liczyć na otwartość drugiej strony.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-18, 21:07   #941
AGomez
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: BDSM - cz. III

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź krzepiące jest to co piszesz w sumie to masz rację. Jak nie spróbuję to się nie dowiem, otwartość na eksperymenty jest podstawą. Wiem, że można skutecznie zdominować, ważne żeby nie był to pierwszy i ostatni raz
AGomez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-19, 00:14   #942
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez AGomez Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź krzepiące jest to co piszesz w sumie to masz rację. Jak nie spróbuję to się nie dowiem, otwartość na eksperymenty jest podstawą. Wiem, że można skutecznie zdominować, ważne żeby nie był to pierwszy i ostatni raz
Nawiasem pisząc – ja mam "gorzej". To znaczy wcześniej myślałem, że mam, bo od jakiegoś czasu kobiety niezmiennie przekonują mnie, że jednak w większości z nich drzemie przynajmniej namiastka fetyszu stóp. Tak jak dla Ciebie ważny jest aspekt łaskotkowy, tak dla mnie nie będzie istnieć sesja BDSM bez adoracji moich stóp. Myślę, że moją fantazję uznać można za nieco osobliwszą, a i tak jestem mile zaskoczony kobiecymi reakcjami. Dlatego tym bardziej nie chowaj się ze swoim upodobaniem, bo mogło być znacznie gorzej.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 14:51   #943
HotMike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 4
Dot.: BDSM - cz. III

Trochę odchodząc od tematu stóp. Mnie bardzo podnieca BDSM, natomiast moją partnerkę średnio, to znaczy nigdy nie próbowała. Macie jakiś cudowny sposób jak ją do tego przekonać?
HotMike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 16:17   #944
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez HotMike Pokaż wiadomość
Trochę odchodząc od tematu stóp. Mnie bardzo podnieca BDSM, natomiast moją partnerkę średnio, to znaczy nigdy nie próbowała. Macie jakiś cudowny sposób jak ją do tego przekonać?
Czy partnerka jest całkowicie na nie, czy się waha? Możesz ją zapewnić, że zaczniecie powoli i od razu ustalić słowo, które ma wypowiedzieć, jeśli nie będzie chciała już "się bawic". Gorzej, jeśli jest zupełnie zamknięta na eksperymenty

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-23, 17:10   #945
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez HotMike Pokaż wiadomość
Trochę odchodząc od tematu stóp. Mnie bardzo podnieca BDSM, natomiast moją partnerkę średnio, to znaczy nigdy nie próbowała. Macie jakiś cudowny sposób jak ją do tego przekonać?
Cudownego nie ma. Jest rozmowa, ustalanie granic, jeszcze więcej rozmowy, delikatne próby jeśli partnerka wyrazi chęć, uszanowanie jej granic, jeszcze więcej rozmów i uszanowanie jej decyzji, jakakolwiek by nie była.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 11:14   #946
Lilith35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: BDSM - cz. III

Tak, rozmowa i jeszcze raz rozmowa.... Ja swojego Pana poznałam niedawno. Wcześniej nigdy nawet nie myślałam o BDSM. Jednak zdołał mnie przekonać właśnie rozmową, opowiadając dokładnie na czym mu zależy i do czego będziemy dążyć. Co jest bardzo ważne dla mnie..... Bardzo często słyszę -,, wszystko w porządku maleńka?,, więc nie mam obaw, że jeśli będzie zbyt intensywnie, zawsze mogę zatrzymać zabawę.
Lilith35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-02, 17:39   #947
vvishyou
Raczkowanie
 
Avatar vvishyou
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 286
Dot.: BDSM - cz. III

Witaj!

Gdzie szukalyscie swoich Panów, jakieś konretne strony czy tak po prostu wyszło?

Pozdrawiam
vvishyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 06:58   #948
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez vvishyou Pokaż wiadomość
Witaj!

Gdzie szukalyscie swoich Panów, jakieś konretne strony czy tak po prostu wyszło?

Pozdrawiam
U mnie akurat tak wyszło, że nigdy nie siedziałam w klimatach, ale mężczyzna, z którym się związałam dość szybko "ujawnił" swoje preferencje

Wysłane z mojego Mi A2 przy użyciu Tapatalka
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-01, 12:55   #949
Mieta888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: BDSM - cz. III

Jestem tu nowa, jak dobrze pamiętam pisałeś wcześniej że masz swoją Domine, którą sam wprowadzałeś w klimat. Ja mam uległego, bardzo doświadczonego na którym mi zależy, ale boję się że jestem dla niego za słaba. Największą trudność sprawia mi słowne poniżanie i wyzywanie, a tego on oczekuje. Jak się tego nauczyć?
Mieta888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-01, 18:46   #950
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Mieta888 Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa, jak dobrze pamiętam pisałeś wcześniej że masz swoją Domine, którą sam wprowadzałeś w klimat. Ja mam uległego, bardzo doświadczonego na którym mi zależy, ale boję się że jestem dla niego za słaba. Największą trudność sprawia mi słowne poniżanie i wyzywanie, a tego on oczekuje. Jak się tego nauczyć?
Nie mam doświadczenia, ale wydaje mi się, że po prostu powinnaś to czuć, chcieć tego i uwolnić z siebie właśnie taką Dominę.
Jeżeli próbujesz robić to na siłę i zmuszać się do takich czynności, to nie wiem czy coś z tego będzie.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-02, 20:34   #951
AlphaOmega
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: BDSM - cz. III

Przeczytałem ten temat.

Zastanawia mnie gdzie można znaleźć normalną, inteligentną i ciepłą kobietę, która odnajduje się w roli uległej.
AlphaOmega jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-03, 14:02   #952
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez AlphaOmega Pokaż wiadomość
Przeczytałem ten temat.

Zastanawia mnie gdzie można znaleźć normalną, inteligentną i ciepłą kobietę, która odnajduje się w roli uległej.
Możesz szukać na Fetlife.

Dodatkowo polecam pochodzić po eventach lub munchach. Wiem, że tego typu imprezki na pewno są w Krakowie, Warszawie czy Katowicach. Ja swojego uległego poznałam w sumie przypadkiem w knajpie.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-08, 20:37   #953
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Mieta888 Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa, jak dobrze pamiętam pisałeś wcześniej że masz swoją Domine, którą sam wprowadzałeś w klimat. Ja mam uległego, bardzo doświadczonego na którym mi zależy, ale boję się że jestem dla niego za słaba. Największą trudność sprawia mi słowne poniżanie i wyzywanie, a tego on oczekuje. Jak się tego nauczyć?
Nijak. Jeśli na coś nie masz ochoty i musisz się zmuszać to tego nie rób.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 12:28   #954
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

Witam,
wczoraj spełniła się moja fantazja, dwie Panie wzięły mnie w obroty i zafundowały mi super sesję. Grube konopne sznury, klamerki, ostra chłosta i gorący wosk...… i mocna dominacja.
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 21:26   #955
Lopezz187
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Mieta888 Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa, jak dobrze pamiętam pisałeś wcześniej że masz swoją Domine, którą sam wprowadzałeś w klimat. Ja mam uległego, bardzo doświadczonego na którym mi zależy, ale boję się że jestem dla niego za słaba. Największą trudność sprawia mi słowne poniżanie i wyzywanie, a tego on oczekuje. Jak się tego nauczyć?
Nie da sie tego nauczyć. Bo wtedy będzie to sztuczne. To sie albo czuje ( dominacja, przyjemność czerpana z poniżania ), albo się nie czuje. Jeśli na tym etapie są takie rozterki to raczej prawdziwej relacji domina-uległy z tego nie będzie...
Na portalu Fetlife jest grupa polska bdsm. Tam można pytać, szukać.
Lopezz187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 10:11   #956
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez arno22 Pokaż wiadomość
Witam,
wczoraj spełniła się moja fantazja, dwie Panie wzięły mnie w obroty i zafundowały mi super sesję. Grube konopne sznury, klamerki, ostra chłosta i gorący wosk...… i mocna dominacja.

No no!
Na ich miejscu kiedy byłeś już taki totalnie sponiewierany wykorzystałbym twój organ. Tak totalnie beznamiętnie i przedmiotowo...


Aha, no i oczywiście nie pozwoliłbym ci dojść
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 19:31   #957
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez heavyduty Pokaż wiadomość
No no!
Na ich miejscu kiedy byłeś już taki totalnie sponiewierany wykorzystałbym twój organ. Tak totalnie beznamiętnie i przedmiotowo...

Aha, no i oczywiście nie pozwoliłbym ci dojść
nie ma to jak ruined orgasm
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 11:55   #958
arno22
Zadomowienie
 
Avatar arno22
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: północna wielkopolska
Wiadomości: 1 051
Dot.: BDSM - cz. III

i tak było, męczyły mnie okrutnie i długo..... na koniec ze łzami w oczach lizałem ich stopy i błagałem o finał..... ból był nieziemsko rozkoszny
arno22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 17:28   #959
Elentar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Lopezz187 Pokaż wiadomość
Nie da sie tego nauczyć. Bo wtedy będzie to sztuczne. To sie albo czuje ( dominacja, przyjemność czerpana z poniżania ), albo się nie czuje. Jeśli na tym etapie są takie rozterki to raczej prawdziwej relacji domina-uległy z tego nie będzie...
Na portalu Fetlife jest grupa polska bdsm. Tam można pytać, szukać.
Dlaczego nie?
Człowiek się zmienia całe życie. W sferze seksualnej też - jeśli damy sobie na to przestrzeń\.
Większość z nas najpierw pocałunki, później coraz dalej, vanilla seks a z czasem jak próbujemy i nic na siłę to odkrywamy nowe rzeczy.
Z mojego doświadczenia uważam, że nie ma czegoś takiego jak nigdy - lepiej jest mówić "jeszcze nie teraz"
Elentar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 19:13   #960
Anonimka1988
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 698
Dot.: BDSM - cz. III

Cytat:
Napisane przez Elentar Pokaż wiadomość
Dlaczego nie?
Człowiek się zmienia całe życie. W sferze seksualnej też - jeśli damy sobie na to przestrzeń\.
Większość z nas najpierw pocałunki, później coraz dalej, vanilla seks a z czasem jak próbujemy i nic na siłę to odkrywamy nowe rzeczy.
Z mojego doświadczenia uważam, że nie ma czegoś takiego jak nigdy - lepiej jest mówić "jeszcze nie teraz"
Mnie się zawsze wydawało, że uległość bądź dominacja są stałymi cechami sfery seksualnej człowieka i nie da się ich w żaden sposób zmodyfikować bądź zmienić z biegiem czasu.
Być może, to co później odkryłaś/-eś już wcześniej siedziało w Tobie głęboko, były to swego rodzaju ukryte pragnienia, z których być może nie zdawałaś/-eś sobie sprawy . Natomiast jeżeli ktoś od samego początku czuje obrzydzenie i niechęć do bycia dominującym lub odwrotnie - uległym - to chyba jednak pomimo usilnych starań nic z tego będzie, bo to po prostu nie leży w naturze danej osoby.
Anonimka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-01 07:30:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.