Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-20, 11:45   #3541
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Naturalne zużycie produktu wskutek użytkowania, w szczególności: zabrudzenia, różnice w kolorze i strukturze materiału wierzchniego,załamania, przetarte rogi, inne otarcia bądź zmarszczenia powstałe w trakcie użytkowania będące wynikiem naturalnych właściwości produktu; nie podlegają reklamacji.
Uwzględniamy możliwość naprawy produktu, zaimpregnowanie i zabezpieczenie brzegów.

Chcialam reklamowac kiedys zamek (przy tej felernej ktora dostalam z olx) to tez nie podlegal reklamacji... to co w takim razie podlega?!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam wrażenie, że p. Dorota wraz z sama projektantka same się powinny "pastować, pastowac i pastowac". To jest niepowazne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 11:58   #3542
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że p. Dorota wraz z sama projektantka same się powinny "pastować, pastowac i pastowac". To jest niepowazne.
Oplułam telefon (ze śmiechu), ale tak poważnie, to trafione w punkt. W mojej ocenie nie ma opcji, aby naturalnym zużyciem były tak starte rogi po 2 miesiącach użytkowania. Szok, niedowierzanie.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 14:30   #3543
alla_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 117
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Kurczę chętnie zobaczyłabym te zużycia ale niestety od kilku dni nie mogę w ogóle dostać się na 118 stronę wątku.
alla_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-20, 14:33   #3544
alla_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 117
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Jak tylko kliknę w 118 to wyskakuje mi takie coś tylko tam nie przekierowuje. Nie wiecie co może być przyczyną?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1CC96DDC-24DF-414E-9C70-0FFC0AAE673A.jpg (69,1 KB, 50 załadowań)
alla_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 08:50   #3545
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że p. Dorota wraz z sama projektantka same się powinny "pastować, pastowac i pastowac". To jest niepowazne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
masakra jak dla mnie, ja swój problem opisywałam parę lat temu, jak widać nic w temacie się nie zmieniło
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 14:22   #3546
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Oplułam telefon (ze śmiechu), ale tak poważnie, to trafione w punkt. W mojej ocenie nie ma opcji, aby naturalnym zużyciem były tak starte rogi po 2 miesiącach użytkowania. Szok, niedowierzanie.
Po 2 miesiącach? Moja Santa Fuksja już po 2-3 tygodniach zaczęła się ścierać na rogach. Nic z nią takiego nie robiłam, dbam o torebki. Taka jakość skóry wg mnie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-21, 14:34   #3547
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Po 2 miesiącach? Moja Santa Fuksja już po 2-3 tygodniach zaczęła się ścierać na rogach. Nic z nią takiego nie robiłam, dbam o torebki. Taka jakość skóry wg mnie.
Cosma, bo najwidoczniej ominęły Cię złote myśli pań z "butiku"- "pastować, pastować i jeszcze raz pastować", bo przecież otarcia po kilku tygodnia na torebce za tysiaka to standard i norma, a o reklamacji zapomnij. Już teraz wiem, po co sobie pani Sabrina założyła butik jak potrzebuje co parę tygodni nową torebkę.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-21, 14:43   #3548
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Cosma, bo najwidoczniej ominęły Cię złote myśli pań z "butiku"- "pastować, pastować i jeszcze raz pastować", bo przecież otarcia po kilku tygodnia na torebce za tysiaka to standard i norma, a o reklamacji zapomnij. Już teraz wiem, po co sobie pani Sabrina założyła butik jak potrzebuje co parę tygodni nową torebkę.
Tak, dostałam pastę nawet i pastowałam czasami.
Ale też bez przesady. Miałam sporo toreb innych firm i ich nie pucowałam i nic się z nimi nie działo. To jest kwestia skóry, te torby powinny być impregnowane przez producenta.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 10:59   #3549
littleo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 53
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dziewczyny proszę o pomoc. Planuję kupić model nuoro, tylko mam problem z kolorem okucia, czy srebrny czy złoty. Bardziej mi pasuje zloty. Widziałam u jednej dziewczyny, jak srebrny łańcuszek się strasznie starł. Fakt, że nuoro nie ma łańcuszka, no ale tak czy siak nie chciałabym żeby się coś brzydko ścierało.
littleo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-23, 12:11   #3550
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Tak, dostałam pastę nawet i pastowałam czasami.
Ale też bez przesady. Miałam sporo toreb innych firm i ich nie pucowałam i nic się z nimi nie działo. To jest kwestia skóry, te torby powinny być impregnowane przez producenta.
Ja nie pastowałam chyba żadnej z moich torebek i wszystkie były ok. Najgorsze mam teraz wrażenia z Massimo Dutti, bo te skóry (zarówno w torebkach, jak i kurtkach) takie wątłe... Chyba powinnam zapastować... Może nawet to zrobię

Miałam takie super ściereczki do mebli skórzanych z Biedry i one tak fajnie nawilżały i czyściły skórę, ale już ich daaaawno nie widziałam.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-27, 18:58   #3551
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Ja nie pastowałam chyba żadnej z moich torebek i wszystkie były ok. Najgorsze mam teraz wrażenia z Massimo Dutti, bo te skóry (zarówno w torebkach, jak i kurtkach) takie wątłe... Chyba powinnam zapastować... Może nawet to zrobię

Miałam takie super ściereczki do mebli skórzanych z Biedry i one tak fajnie nawilżały i czyściły skórę, ale już ich daaaawno nie widziałam.
Nie wiedziałam że takowe są tzn. wiem że są ściereczki do mebli ale jakoś tak nie pomyślałam, że można nimi czyścić torebki.

Edytowane przez cosma
Czas edycji: 2018-12-27 o 19:00
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 12:43   #3552
nataliep87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja byłam w posiadaniu obu Nuoro Black zarowno ze złotymi okuciami jak i srebrnymi. Dodatki nosze głównie złote, wiec jeśli chodzi o metalowe kończenia butów i torebek od kilku lat tylko zlote. Szczerze mówiąc po licznych opiniach maja swoją pierwsza Nuoro ze złotem opchnelam ja po miesiącu (nie było żadnych przetarć mimo codziennego noszenia jednak nóżki na których stała na biurku po tyg były już srebrne i po tym wywnioskowałam ze to samo może być z czasem z karabińczykami itp - czy słuszna panika? Nie wiem i wolałam nie sprawdzać). Sprzedałam ja i kupiłam czarna ze srebrnymi. Trudno może czas się przestawić? Jednak posiadam tak pedantyczne skłonności ze jeśli mam mieć okucia srebrne wole je mieć z własnego wyboru 😁 Przyjechała do mnie po 24 h, rozpakowywalam z obawa czy mi się spodoba bo ja to ja złota dziewczyna będę chodzić ze srebrem? Zupełnie niepotrzebnie - jak pokochałam Nuoro do tego stopnia, ze nie mogę bez niej się obejść (miałam okazje sprawdzić w czasie gdy wysłałam sprzedana a czekałam na nowa) tak samo uważam, ze przy czarnej srebro robi taka robotę, torebka ma taki charakter jestem zachwycona. Teraz wzięłabym tylko srebro. Szczerze polecam!
nataliep87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 14:25   #3553
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dziwie się ,ze po tylu wiadomościach w tym wątku na temat skor i okuc a konkretnie ich marnej jakości dalej ktoś decyduje się na zakup. Chociażby takiej nuoro. swojego czasu przewinęło się u mnie kilka sztuk- w każdej otarcia po 2 tyg i czarne okucia po miesiącu . Skory są cienkie i tyle . Nie warte tych pieniędzy! Swojego czasu byłam zapatrzona w sp ale na szczescie się wyleczyłam . Torebki sp są do noszenia raz do kilku razy na miesiąc i wtedy nie ma problemu. Tak mam z moja czerwona genova nosze ja sporadycznie i nic jej nie dolega . Dla odmiany kupiłam ostatnio tzn 4 miesiące temu shopper Furli - tarzam ja po ziemi i specjalnie nie dbam o nią , nosze ja CODZIENNIE Z MAŁYMI wyjątkami i zapewniam Was ze nic jej nie dolega... Na SP szkoda czasu i pieniędzy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 17:03   #3554
nataliep87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 28
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja swoją obecna Nuoro nosze ponad 2 miesiące dzień w dzień (praca, wyjścia prywatne) niezależnie od pogody, upchana i nie mam żadnych przetarć ani na skórze ani na okuciach - odpukać! Jestem zachwycona jakością, wcześniej miałam torebki Kazar i tam po mies w przypadku każdej bez wyjątku kłaniała się reklamacja. A Do Nuoro nie mam żadnych zastrzeżeń. Mam ja z tych świeżo szytych (przynamniej tak mi się wydaje, bo wcześniejsza ze złotem ani u mnie ani u znajomej nie miała wszytej smyczy do kluczy a ta już ma) i jestem bardzo zadowolona, zarówno ze skory jak i okuć. Ani razu nie pożałowałam kwoty na nia wydanej i mam nadzieje, ze będzie się trzymać jak dotychczas bo chyba nie znajdę modelu torebki bardziej dopasowanego do siebie. Jeśli miałabym wystawić recenzje to tylko pozytywna 🙂
nataliep87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 18:22   #3555
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam że takowe są tzn. wiem że są ściereczki do mebli ale jakoś tak nie pomyślałam, że można nimi czyścić torebki.
To z lenistwa Ale gwarantuję, że do torebek świetnie się nadają. Ale w Biedronce chwilowo ich nie ma. A jakoś nie kojarzę innych do mebli skórzanych. Może jakieś znacie? (bo meble skórzane również mam )
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 18:24   #3556
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja mam moja czerwona sasari dwa lata, dokupilam tez old rose i to w sumie dwie torebki ktore od tego czasu nisze naprzemiennie. Nie zaluje ich ani troche, uzywam jako bagaz podreczny. Za ostatnim razem mialam w niej przynajmniej 4 kg... na codzien tez lubie wrzucic do niej ciezsze zakupy (np. Dwie butelki wina plus dodtakowe zakupy) i obie maja sie swietnie. Co klka miesiecy ckonserwuje i czyszcze zestawem od sp i tyle. I szczerze? Wlasnie dzis pomyslalam, ze chyba kupie ten sam model w trzecim kolorze...
lele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-28, 21:06   #3557
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Lele ja tez najczęściej noszę Sassari. Po prostu uwielbiam te worki❤️ i nie mają ze mną łatwego życia. A śladu zniszczeń zero.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 20:26   #3558
skorwon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Dziewczyny doradźcie, która torebka ładniejsza? Alba czy ta Furla ze zdjęcia?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png furla.png (478,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: png wanilia.png (709,0 KB, 50 załadowań)
skorwon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 21:49   #3559
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Mierzylam ostatnio tą albę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09DCE321-ED80-4E9D-B5E7-711FD62AFDA8.jpg (73,1 KB, 123 załadowań)
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-30, 22:17   #3560
skorwon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez sorina Pokaż wiadomość
Mierzylam ostatnio tą albę
to jest wanilia? ona jest taka jasna? Myślałam, że ten kolor będzie bardziej ja tu po lewej
skorwon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 22:36   #3561
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Nie ta co mierzylam to kokos. Wanilia jest ciemniejsza. Teraz tez jest taki kolor jasny beżowy z szarym ale mi nie pasuje
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 23:14   #3562
skorwon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ufff, to dobrze, dzięki za odpowiedź a według Ciebie Alba czy Furla?
skorwon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-30, 23:39   #3563
sorina
Zakorzenienie
 
Avatar sorina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 965
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Alba siostra moja ma czarna ze złotem i pięknie wyglada 😍
sorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-31, 06:52   #3564
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja nie przepadam za furlą wiec dla mnie alba ale obie są bardzo ładne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 07:26   #3565
alla_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 117
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Piękne torebki😍 jakie to dokładnie kolory?
alla_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 14:57   #3566
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez skorwon Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie, która torebka ładniejsza? Alba czy ta Furla ze zdjęcia?
Zdecydowanie Metropolis!
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 20:00   #3567
martysww
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 26
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Ja mam Albę w niebieskim kolorze i noszę ją dosłownie do wszystkiego. Miałam wcześniej Metropolis ale sprzedałam.
Osobiście brałabym Albę
martysww jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 23:27   #3568
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez skorwon Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradźcie, która torebka ładniejsza? Alba czy ta Furla ze zdjęcia?

osobiście polecę Furle ,dokładnie ten model i kolor mam od lata- byłam pewna ,że szybko się brudzić będzie- a tu niespodzianka- nic takiego miejsca nie ma, natomiast skóra jakościowo bardzo dobra i wytrzymała zupełnie inny rodzaj niż te od Sabriny
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 23:22   #3569
madeline1989
Zadomowienie
 
Avatar madeline1989
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 403
Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
osobiście polecę Furle ,dokładnie ten model i kolor mam od lata- byłam pewna ,że szybko się brudzić będzie- a tu niespodzianka- nic takiego miejsca nie ma, natomiast skóra jakościowo bardzo dobra i wytrzymała zupełnie inny rodzaj niż te od Sabriny

Tez wybrałabym furle. Argumenty:
1. Skora Saffiano dużo trwalsza
2. rogi w jasnej Sp będą zaraz wytarte- wiem z autopsji
3. Jasne skory z sp tylko do jasnych ubrań czyszczenie to dramat i zaraz się farbują, PRZEROBIŁAM KOKOSOWE PINEROLO- dramat!


Za Sp przemawiają jedynie dla mnie projekty :/ są dużo bardZiej unikatowe ... Furla jest dla mnie teoche zbyt elegancka może tak bym to ujęła . SP ma poprostu bardziej dziewczęce projekty jeśli tak to można nazwać

To nie jest tak , ze teraz już jestem antyfanką SP . Poprostu zakupy bardziej przemyślane robię Teraz jeśli kupię sp to monopoli piasek ale nie wiem jaki jest aktualnie odcien - potrzebuje karmel bardziej niż bez ... ktoras ma nowy piasek ???




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez madeline1989
Czas edycji: 2019-01-09 o 23:24
madeline1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-10, 08:12   #3570
alla_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 117
Dot.: Miłośniczki torebek Sabriny Pilewicz cz.2

Nawet nie Strasz z tym Pinerolo bo ostatnio za bardzo nie wykorzystałam miałam kilka razy tylko na sobie ale w tym sezonie mam Zamiar wykorzystać te torebkę. Dziewczyny a jaka jest różnica między monopoli A Napoli, monopoli chyba większa? Nigdy nie byłam przekonana do torebki positano, ale ostatnio oglądałam filmik na Youtube i jedna dziewczyna bardzo polecała ten model miała w kolorze czarnym Gładka skóra i po prostu po torebka prezentowała się rewelacyjnie aż się zakochałam ona chyba jest mniejsza niż monopoli / Napoli?
alla_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-07 11:39:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:47.