Neonail Base Extra czy Semilac Hard? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-11, 15:08   #1
laughwithme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Unhappy

Neonail Base Extra czy Semilac Hard?


Mam Base Extra z neonail ale kompletnie nie wychodzi mi przedłużanie. Albo jest krzywo tak że robi się tak jakby schodek między paznokciem a przedłużeniem. Nie ma tej równości płytki, albo po prostu przedłużona część odkleja mi się z szablonem. Nie wiem co źle robię. Raz mi jako tako wyszedł jeden paznokieć, ale po paru godzinach i tak się złamał. Nie mam już siły na tą bazę. Czy może wiecie co robię źle? Robię wszystko tak jak na filmach na youtubie a nie wychodzą mi i tak. Może ta z semilaca będzie lepsza dla mnie? Miał ktoś obie? Doradźcie mi bo już sama nie wiem. Może mam złe szablony? Mam te takie najzwyklejsze
laughwithme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 09:32   #2
Selvaria
Raczkowanie
 
Avatar Selvaria
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 384
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

A nakładasz na formie więcej tej bazy, tak, żeby było równo z paznokciem? Za cienko nie nakładaj...No i dobrze nałożyć w połączeniu między paznokciem a bazą... Na koniec pilnikiem wyrównasz, np. pagurki, jak jakieś powstaną...

Tu jest dobrze pokazane https://www.youtube.com/watch?v=A3CI7L7gGG4

Edytowane przez Selvaria
Czas edycji: 2017-03-12 o 09:33
Selvaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-04, 09:44   #3
agata_1501
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 53
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Ja mam z Semilaca, co prawda dopiero zaczynam, więc wszystko robię powoli i ostrożnie, ale sprawdza się dobrze. Nakładam jej dużo, jak już mam mniej więcej kształt utwardzony to tylko na przedłużoną część nakładam drugą warstwę, żeby było grubiej i żeby nie było tego przeskoku
agata_1501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-14, 19:47   #4
Angela_B
Raczkowanie
 
Avatar Angela_B
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 431
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Jestem tu nowa, bo dopiero zaczynam przygodę z pazurkami. Kupiłam ostatnio bazę Neonail Base Extra, ponieważ w sklepie akurat nie mieli bazy Semilac. Sprzedawczyni oczywiście powiedziała, że ta baza jest tak samo dobra do przedłużania paznokci. Kupiłam też formy i przedłużałam paznokcie pierwszy raz na formie. Tak samo oglądałam filmiki na youtube jak się do tego zabrać. Na początku nałożyłam bazę na końcówkę swojego paznokcia i na formę, na formę nakładałam trochę więcej żeby jakoś wyrównać swój paznokieć z przedłużanym. Później nakładałam drugą warstwę na całość. Spiłowałam paznokieć tak żeby ładnie wyglądał i na koniec nakładałam trzecią warstwę tylko już cieniutką. Na koniec wiadomo, lakier (neonail Cat Eye) i top coat. Jak na pierwszy raz to uważam, że wyszło całkiem nieźle. Zapomniałam zrobić zdjęć paznokci krok po kroku jak to wyglądało ale poniżej załączam zdjęcie już gotowych. Mam je już kilka dni i na chwilę obecną wszystko się trzyma tak jak trzeba Więc szczerze polecam tą bazę, choć sama chcę w przyszłości wypróbować tą z Semilaca.



Angela_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 16:57   #5
_Ariel_
Raczkowanie
 
Avatar _Ariel_
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 452
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Dla mnie zdecydowanie lepszy pod tym względem Neonail.
Pod Hardi Semilaca trzeba zaaplikować bazę, tutaj jest produkt dwa w jednym.
Paznokcie nawet delikatnie przedłużone Hardi pod wpływem ciepłej wody miękną, natomiast po Neonail nie a to już duża przewaga
_Ariel_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-25, 10:40   #6
ertkq33
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Ja z tych dwóch stylów wole ten drugi styl
ertkq33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 15:22   #7
ania_gawron94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 20
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Cytat:
Napisane przez laughwithme Pokaż wiadomość
Mam Base Extra z neonail ale kompletnie nie wychodzi mi przedłużanie. Albo jest krzywo tak że robi się tak jakby schodek między paznokciem a przedłużeniem. Nie ma tej równości płytki, albo po prostu przedłużona część odkleja mi się z szablonem. Nie wiem co źle robię. Raz mi jako tako wyszedł jeden paznokieć, ale po paru godzinach i tak się złamał. Nie mam już siły na tą bazę. Czy może wiecie co robię źle? Robię wszystko tak jak na filmach na youtubie a nie wychodzą mi i tak. Może ta z semilaca będzie lepsza dla mnie? Miał ktoś obie? Doradźcie mi bo już sama nie wiem. Może mam złe szablony? Mam te takie najzwyklejsze
Według mnie zdecydowanie lepszy jest Semilac. Ja mam Semilac Extend Base i sprawdza się doskonale.
ania_gawron94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-26, 08:05   #8
EKaczmarek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Ja postawiłam na Semilac Hard i z polecenia przyjaciółki i z wcześniejszych doświadczeń z marką. Nie żałuję.
EKaczmarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 09:31   #9
mrumrumrupigu
Przyczajenie
 
Avatar mrumrumrupigu
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 26
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Mi się jakoś ten z neonail na tyle sprawdził że innego nie próbuję , nie odkształca się, można całkiem długie przedłużenie na tej bazie zrobić.
mrumrumrupigu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 15:17   #10
Kapple
Raczkowanie
 
Avatar Kapple
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 43
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Moja kosmetyczka często daje mi na płytkę 5w1 lub bazę extend - one wzmacniają płytkę bardzo skutecznie!
Kapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-27, 14:19   #11
karinapolanowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 32
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

mi kosmetyczka robiła kiedyś tym SemiHardi i było wszystko w porządku, ale ostatnio zaczęłam sama robić, tylko używając tym razem Extend 5in1 i to jest to <3 są tylko trzy kolory póki co, ale efekt jest super, a jest niewiele droższy niż przeciętny lakier
karinapolanowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-29, 11:47   #12
babsyy
Przyczajenie
 
Avatar babsyy
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 10
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Też używam neonail do przedłużeń, dla początkujących to myślę że super jest duo acrylogel, fajni i na szablonie się nim pracuje i na tipsie.
babsyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-14, 19:23   #13
amazonka0
Raczkowanie
 
Avatar amazonka0
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: Neonail Base Extra czy Semilac Hard?

Bardzo mi podszedł acrylo żel z Neonail. Jest super. A do hybrydy hard top z Neonail

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
amazonka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-14 19:23:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.