manicure japoński pytania - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-08, 16:05   #61
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: manicure japoński pytania

Stosuję manikiur japoński już rok i moim zdaniem jego się nie da w żaden sposób "przedawkować". A przynajmniej mnie się to nie udało, a na początku i potem w kolejnych okresach osłabienia i rozdwajania robiłam go co drugi dzień przez około 2 tygodnie, a więc bardzo często. Potem po wzmocnieniu paznokci o wiele rzadziej (przede wszystkim z lenistwa) i jak paznokcie znowu się pogarszały, to włączałam znów intensywną kurację.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 08:32   #62
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 359
Dot.: manicure japoński pytania

Zrobiłam wczoraj manicure japoński po raz pierwszy, jest to moja kuracja na paznokcie zniszczone po hybrydzie. Hybrydę usunęłam w listopadzie, paznokcie olejowałam olejkiem rycynowym, brałam biotebal, a teraz będę robić japoński. Wiem na pewno, że będę musiała popracować nad dojeżdżaniem do skórek i polerowaniem boków, bo dopiero dzisiaj widzę niedociągnięcia, ale poczytałam, że niektóre z Was też tak robiły na początku



Co do efektu- widać od razu po pierwszym użyciu, że paznokcie ładnie się błyszczą i są jakby twardsze.



Nakładanie pasty wraz z usuwaniem wcześniej skórek zajęło mi około 20 minut, więc bardzo szybko.
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-29 08:32:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.