Szukam Koleżanki/Koleżanek do wspólnego wyjazdu za granice:) - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Porady i dyskusje na temat wycieczek, wakacji, urlopów, wyjazdów w Polsce i zagranicą. Opinie o tym, jak zorganizować wyjazd własny lub z biurem podróży. Uzyskasz informacje o cenach, noclegach, hotelach, pensjonatach, kempingach, tanich biletach lotniczych, na co się przygotować, jakie dokumenty zabrać, jak spakować walizkę i bagaż podręczny, czym dojechać, na co się zaszczepić przed wyjazdem zagranicznym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-08-19, 22:35   #1291
Lina_karo123
Przyczajenie

Wypad nad morze. Koleżanka poszukiwana!

Hej, na wstępie zaznaczę iż mam 22 lata i poszukuję kumpeli w podobnym wieku, która chciałaby wyskoczyć na dłuższy weekend nad morze aby trochę złapać ostatnie promienie słońca i wyjść na imprezę np. w Sopocie terminu nie mam ustalonego, koleżanka z którą miałam jechać nie dostała urlopu. Możemy się zebrać w pare osób jestem z okolic Łodzi, kwestia terminu, transportu oraz zakwaterowanie do uzgodnienia jestem spokojną osoba z poczuciem humoru i dystansem do siebie więc dużo śmiechu zagwarantowane
Lina_karo123 jest offline   Odpowiedz cytując

Stary 2018-08-19, 22:44   #1292
Lina_karo123
Przyczajenie

Dot.: szukam ludzi to podróży autostopem

Hej, jest ktoś chętny na wyjazd na dłuższy weekend (3-4 dni) nad morze np. do Sopotu aby złapać ostatnie promienie słońca na plaży a wieczorkiem pójść na imprezę ? Mam 22 lata i jestem z okolic Łodzi.

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

👋
Stary 2018-08-25, 13:25   #1293
Gardze
Przyczajenie

Jadę do Gdyni 10/11 września było by miło mieć z kim napić się wina na plazy
Gardze jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-26, 20:49   #1294
izakaczm93
Przyczajenie

Dot.: Szukam Koleżanki/Koleżanek do wspólnego wyjazdu za granice:)

ja bym chyba z tego skorzystala;d
w sumie jest fajna promocja na bookingu. podobno do konca miesiaca. oby byla dluzej
izakaczm93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 22:16   #1295
bordowka
Raczkowanie

Szukam koleżanek, które pojadą ze mna do Londynu jakoś w pazdzierniku lub listpadzie na parę dni w okolicach weekendu, ale niekoniecznie Cel: Clubbing+zwiedzanie, wiec jesli nie jestes zainteresowana tym samym, to nie pisz..:P
bordowka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-05, 23:49   #1296
monjax
Raczkowanie

GG do monjax

Cześć, szukam chętnych na wyjazd od 20/22 września. Może to byś wyjazd studencki lub jakiś last minute. zapraszam na priv
monjax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-15, 16:48   #1297
donut_eater
Raczkowanie

Hej, Wizażanki

Poszukuję kompanki do podróży. Pracuję tak, że w miesiącu mam z 2-3 razy po 3-4 dni wolne i wykorzystałabym to z chęcią na podróże właśnie, ale nie za bardzo mam z kim. Chciałabym poznać nowe, ciekawe miejsca.

Mam 29 lat, w sumie to prawie 30 Jestem otwarta i towarzyska. Fajnie by było podróżować z osobą o podobnym usposobieniu, z poczuciem humoru. Mieszkam w Poznaniu. Nie palę.

Nie określiłam jeszcze miejsca, ale ze względu na czas (3-5 dni) preferowałabym Polskę lub Europę (bardziej bym chciała za granicę ) Może Francja, Niemcy, jestem otwarta na propozycje.

Wolałabym podróż autokarem, niż samolotem, bo to mnie bardzo stresuje.

Stawiałbym na jakieś stancje, aby tylko się przespać, a dzień maksymalnie wykorzystać. Głównie zwiedzanie, ale bez spiny, żeby odwiedzić każde muzeum i każdą wystawę, nastawiam się na ciekawe miejsca, główne punkty czy nawet spacery po uliczkach, spróbować regionalnych potraw.

Pozdrawiam!
donut_eater jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-16, 12:04   #1298
Martusia7
Zadomowienie

Re: Dot.: Szukam Koleżanki/Koleżanek do wspólnego wyjazdu za granice:)

pasuje mi taka opcja
Martusia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 13:42   #1299
Lina_karo123
Przyczajenie

A byłby ktoś chętny na jakiś zorganizowany wyjazd na Sylwestra ? Są różne fajne np. studenckie wyjazdy znajomi się wykruszyli i nie mam pomysłu na spędzenie tego czasu. Mam 22 lata
Stary 2018-12-01, 23:38   #1300
AudreyS
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lina_karo123 Pokaż wiadomość
A byłby ktoś chętny na jakiś zorganizowany wyjazd na Sylwestra ? Są różne fajne np. studenckie wyjazdy znajomi się wykruszyli i nie mam pomysłu na spędzenie tego czasu. Mam 22 lata
napisałam priv
Stary 2019-01-23, 11:47   #1301
Ewelkinka93
Przyczajenie

Urlop 7.02-24.02

Witam

Poszukuje towarzysza do spędzenia urlopu za granicą w terminie 7.02-24.02. Myślałam o Tunezji albo Malta.

Rozważe też inne propozycje.

Wylot najlepiej z Krakowa lub Katowic.

Kontakt na priv
Ewelkinka93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-10, 19:45   #1302
asia1311
Przyczajenie

Hej, a może ktoś ma ochotę na wyjazd nad morze w sierpniu? Mam 26 lat i szukam kogoś do wspólnego spędzenia kilku dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia1311 jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 12:26   #1303
bordowka
Raczkowanie

Ja szukam kolezanki, ktora pojedzie ze mna na kilka dni do Liverepoolu (oczywisice samolotem, nawet nie ma mowy o autokarze, akurat to mne stresuje!!) najlepiej w maju, bo Juwenalia sa i moge sie gdzies wybrac, a tak to nie bardzo mi pasuje xD Mam 22 lata, a w tym roku skończę 23, jesli kogos to interesuje. Jestem otwarta, sympatyczna i towarzyska, choc raczej spokojna Ale mozemy pojsc wieczorem do jakiegos baru, poza zwiedzaniem itd. Moze jakichs mecz sie trafi, byłoby extra
bordowka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
egipt 2009, londyn, praca za granicą, przyjaźń, razem, towarzyszki, urlop, wyjazd

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości