Konkursy Wizaz... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Konkursy na wizaz.pl

Notka

Konkursy na wizaz.pl Forum z informacjami o konkursach na wizaz.pl. Zapoznaj się z paletą naszych konkursów, weź udział i wygraj cenne nagrody. Powodzenia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-01-18, 11:39   #1
czerwone_paznokcie
Przyczajenie
 
Avatar czerwone_paznokcie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 15

Konkursy Wizaz...


Od jakiegoś czasu przy wypełnianiu ankiet konkursowych istnieje pytanie o posiadanie tiktoka czy instagramu. Rozumiem, że stronie chodzi prawdopodobnie o jeszcze większe rozsławienie portalu, ale czy też uważacie, że to utrudnia wygraną?
Nie każdy posiada takie media społecznościowe i nie każdy chce dodawać posty w temacie kosmetycznym, a ja zauważyłam, że to coraz bardziej natarczywy wymóg, aby zwiększyć szansę na wygraną...
Czy nie powinna wystarczać aktywność na stronie? Recenzje, dodawanie produktów itd? Czemu ma to wychodzić poza stronę?

Edytowane przez czerwone_paznokcie
Czas edycji: 2024-01-18 o 11:47
czerwone_paznokcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 09:57   #2
JoannaKB
Przyczajenie
 
Avatar JoannaKB
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 4
Dot.: Konkursy Wizaz...

Zastanawia mnie, czy w ogóle ma to jakikolwiek wpływ. Ostatnio odnoszę wrażenie, że nie tym to idzie. Jestem za tym, aby pisać szczere recenzje, więc np. u mnie ostatnio dwie były raczej średnio pochlebne. Od tego czasu bodajże 14 testów, gdzie ewidentnie kosmetyki do mnie dopasowane, a tu cisza..dostają te dziewczyny co zawsze i chwalą nawet nie otwierając produktu, a potem sprzedają na Vinted. Niektóre nawet z tym samym nickiem🤦 Tak więc myślę, ze niekoniecznie ilość obserwatorów ma na to wpływ..
JoannaKB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 11:57   #3
czerwone_paznokcie
Przyczajenie
 
Avatar czerwone_paznokcie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Chojnice
Wiadomości: 15
Dot.: Konkursy Wizaz...

Zgadzam się z Tobą, ile to razy widziałam na vinted to co akurat kojarzyłam, że było zestawem testowym na wizaż.
Jednakże, od długiego już czasu widzę, że ta platforma niekoniecznie patrzy na aktywność na stronie, a ceni sobie wszelką promocję poza stroną, co dla mnie jest nieco niesprawiedliwe, bo jakoby zmusza do zakładania kont i wrzucania treści kosmetykowych do social mediów. Faktem jest, że to zniechęca do działania na stronie, chociaż bardzo lubię wrzucać recenzje, dodawać produkty, a możliwość testowania zawsze była fajnym dodatkiem do włożonej energii w to co tutaj się dzieje. Tylko, że wygląda na to, że wystarczy jak napiszesz, że produkt był ok, ale nagrasz tiktoka i wstawisz post na insta, że na tej stronie można coś wygrać za free.

Edytowane przez czerwone_paznokcie
Czas edycji: 2024-02-06 o 11:58
czerwone_paznokcie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 12:04   #4
JoannaKB
Przyczajenie
 
Avatar JoannaKB
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 4
Dot.: Konkursy Wizaz...

Być może, bo nieraz tę recenzję zwalają mnie z nóg..właśnie w socjalmediach..przepisana ulotka, a recenzja jedno zdanie..piękne zdjęcie produktu..i temat załatwiony..choć często produkt nie użyty ani raz..
JoannaKB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Konkursy na wizaz.pl


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-06 13:04:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.