Produkty do zakręcenia włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-13, 22:14   #1
milennx
Przyczajenie
 
Avatar milennx
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3
Red face

Produkty do zakręcenia włosów


To mój pierwszy wątek, słabo się na tym znam Lepiej idzie mi na wizazu ocenianie produktów.
Potrzebuję porady jakiego kosmetyku użyć aby wydobyć ze swoich włosów naturalny skręt, niekoniecznie pudelkowe loki :v
Mam włosy ciut za ramiona, co 2 miesiące ścinam je sobie do ramion Lubią się puszyć więc albo je sporadycznie prostuje, czasem robię na noc warkocza a na rano mam ładne, naturalne fale.
Ale chciałabym zobaczyć się w naturalnym skręcie, a efekt chce osiągnąć przy pomocy serum/pianki/odżywki...
Tylko czego użyć?
Miło widziane produkty z rossmanna
milennx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-20, 10:39   #2
sobasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 10
Dot.: Produkty do zakręcenia włosów

Ja mam problem zawsze z puszeniem się moich loczków i oprócz odpowiedniej pielęgnacji to do stylizacji używam czasami pianki Sculpting Foam, fajnie definiuje loki i przede wszystkim moje wlosy się nie puszą po niej! Co prawda nie jest to produkt z Rossmanna, kupuję go przez neta, ale jestem mega zadowolona z niej
sobasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 14:24   #3
Safiyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Safiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 117 048
Dot.: Produkty do zakręcenia włosów

Ja też chętnie się dowiem, jak podkreślacie Wasze loki. Moje włosy naturalnie trochę się kręcą, ale nie można powiedzieć, że są całkiem kręcone. Dlatego chętnie jeszcze bardziej podkreśliłabym te loki i szukam na to różnych sposobów.
Safiyaa jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 23:23   #4
balamuta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 18
Dot.: Produkty do zakręcenia włosów

Hej Mam falowane włosy. Bez stylizatora są po prostu spuszone. Z reguły po myciu podsuszone włosy spryskuję "solą", tzn. preparatem dającym efekt "beach waves" (sprawdza mi się do tego Got2be, Beach Girl) i to utrwalam czymś strukturyzujacym (mam teraz Got2Be, Made4mess). Ostatnio odkryłam, ze całkiem fajny efekt daje użycie na prawie wyschnięte włosy samej pasty z Joanny, ale na drugi dzień włosy mogą wyglądać ciężko.
Chętnie posłucham innych sposobów na okrzesanie fal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
balamuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-27 00:23:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.