no to jedziemy z tym koksem :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 21:50   #1
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108

"Rimmel na każdy dzień" moja zabawa makijażem z marką RIMMEL


Witam szanowne dziewczynki

Ja również zaczynam swoją przygodę z Rimmelem i pewnie tak jak większość szczęściar ogromne się zdziwiłam, że to właśnie ja zostałam wybrana. Totalnie przypadkiem trafiłam na post dotyczący konkursu i zasadniczo z braku innego zajęcia machnęłam dwa makijażyki i jakimś cudem komisji się spodobały (choć nie wiem czemu, w jednym przypadku nawet zapomniałam o wytuszowaniu rzęs) ;/. Mimo wszystko ogromnie się cieszę, tym bardziej, że ejstem totalna amatorkę. Wszystkiego uczę się sama. Makijaż sparwia mi ogromną frajdę i mam nadzieję, że Wy także poczujecie mójświat. Liczę na to, że marka Rimmel na maxa mi to umozliwi .

Nie będę już pisać o tym co dostałam, gdyż kilkukrotnie było to już poruszane. Jurto rano wrzucę jakieś fotki mojego makijazu do pracy.

Póki co dobrej nocki wszystkim życzę

pozdrawiam

Benia

Edytowane przez benia1234
Czas edycji: 2010-07-29 o 20:45
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 07:42   #2
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: "Rimmel na każdy dzień" no to jedziemy z tym koksem :)

Witam,

Tak jak wczoraj wieczorkiem wspominałam, podzielę się dziś z Wami moją propozycją makijażu do pracy. Lubię mocno podkreślone oczy i pewnie wielu z Was mój makijaż wyda się za mocny, czy wręcz wieczorowy, no ale cóż


No to jedziemy


1) powiekę pokrywam bazą ( makijaż musi wytrzymać cały dzień)


2) na bazę nakładam turkusową kredkę, która będzie stanowić bazę dla cienia


3) w kredkę wklepuję niebieski cień - Rimmel Colour Rush w odcieniu 021 alluring


4) załamanie powieki pokrywam cieniem Rimmel Colour Rush w odcieniu 102 Backstage i delikatnie rozcieram ku górze


5)zewnętrzny kącik powieki pokrywam czarnym, matowym cieniem i rozcieram

6) dolną powikę pokrywam mieszanką czarnego cienia i kolorku 102 od Rimmela

7) pod łuk brwiowy nakładam bardzo jasny cień z drobinkami (highliterem również modeluję granice cienia 102)

8) rysuje czarną kreskę eyelinerem a dolna linie wodną zaznaczam czarna kredkę

9) brwi podkreślam średniobrązowym cieniem do brwi

10) rzęsy tuszuję maskarą 1-2-3- LOOKS od Rimmela na poziomie 2

Makijaz jest banalnie prosty, nie wymaga wprawy i zajmuje kilka minut, więc jak dla mnie idealny do pracy

jutro postaram się wrzucić jakis filmik juz z pełnym makijażem

pozdrawiam
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 08:01   #3
papewa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ***z bajkowej krainy***
Wiadomości: 125
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Ładny makijaż
A gdzie pracujesz? bo dość mocny makijaż jak do pracy...
Ja nie umiem tak malować oczu pozdrawiam
__________________
180 cm
73 kg->72->71->70->69->68->67->66->65kg

27.10.2009 - [*] w sercu moim na zawsze.
papewa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 08:10   #4
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

dziękuję

Pracuję w sklepie w centrum handlowym, więc nie jestem ograniczona żadnymi regulaminami dotyczącymi wyglądu etc . A Ty spróbuj się pobawić makijażem, póżniej powrzucam inne banalne i moim zdaniem ciekawe propozycje i może Cię zachęcę do działania :P. Aha, połowa sukcesu w makijażu, to moim zdaniem dobre pędzle (po sobie widzę ogromna różnicę).

pozdrawiam
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 11:39   #5
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Makijaż ładny, ale faktycznie pracowym bym go nie nazwała
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 15:35   #6
niezdefiniowanaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

dokładnie, makijaż jest faktycznie ładny, ale ja się tak nawet na imprezy nie maluję. I ta różowa czciona ! wrrr.
niezdefiniowanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 15:53   #7
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

A co ma różowa czcionka do makijażu? Ja nie lubie rutyny i z wielką przyjemnością bawię się make-up'em.

Edytowane przez benia1234
Czas edycji: 2010-07-29 o 16:44
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-29, 17:43   #8
IDaria
Raczkowanie
 
Avatar IDaria
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 178
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Ja na makijaż i na czcionkę jestem na TAK
__________________




IDaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 17:45   #9
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)



Witam ponownie

Zmieniłam kolor czcionki bo widocznie niektórzy (a raczej niektóre) mają na ten kolor uczulenie.

Teraz jestem tylko na momencik i żadnym makijazem się ni9e pochwalę :P. Doszłam jednak do wniosku, że zasadniczo to się nie przedsatwiłam i tak wywaliłam ni z gruchy ni z pietruchy.

Jestem 24-letnią dziewczyną, która lubi eksperymenty ze swoim wyglądem. Rzadko kiedy dubluję makijaże, bawię się stylami a inspiracji szukam zasadniczo wszędzie (od magazynów typu URODA, poprzez zjawiska atmosferyczne i inne cuda natury). W swoich makijażach stawiam na jeden mocny akcent i zazwyczaj są to oczy ( z racji noszonych przeze mnie okularów).

Markę Rimmel oczywiście znam nie od dziś i ponad podarowany mi zestaw, mój kuferek zawiera parę mazideł tej marki. Używam przede wszystkim kredek do oczu, błyszczyków i pomadek. Rimmel jest brytyjską marką i dlatego będę chciała Wam, pokazać siebie w wielu odsłonach. Bo tak jak Londyn chcę być różnorodną, pełną życia mieszanką wielu kultur (w tym wypadku stylów), nie bojącą się łączyć tego co z założenia do siebie nie pasuje :p.

Jutro rano pokażę Wam moją łagodną naturę, mam nadzieję, że Wam się spodoba

pozdrawiam

Benia
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 06:36   #10
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Witam,

Dzień zacznę od recenzji tuszu 1-2-3-LOOKS .
Pierwsze co rzuca się w oczy to iście młodzieżowy design maskary (zarówno kształt jak i kolory nawiązujące do brytyjskiej flagi), ale dzięki temu łatwo mi ją odnaleźć w kosmetyczce. Miałam ogromne obawy dotyczące szczoteczki, krótki trzonek, a sama szczoteczka jakaś taka mała a włoski niesympatycznie, kłująco-sterczące:P. Sam tusz ma moim zdaniem idealną konsystencję, nie za rzadką i nie za gęstą, a kolor jest intensywnie czarny. Po całym dniu noszenia maskary nic się nie osypało, rzęsy się nie odkształciły, a demakijaż oka zajął mi tylko chwilkę.

KROK 1 daje bardzo naturalny look, w sam raz dla dziewczyn, które mają jasne rzęsy, lub lubia tylko delikatnie podkreślać swoją urodę

KROK 2 spojrzenie nabiera "mocy". Rzęsy są wyraźnie podkreślone, zagęszczone, aksamitnie czarne, lekko wydłużone i podkręcone

KROK 3 daje juz teatralny efekt sztucznych rzęs. Potrzebuję jesczze troche czasu by opanować ten krok, gdyz póki co skleja rzęsy i wyglądają mało estetycznie i dlatego dla mnie optymalnym jest KROK 2.
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 07:33   #11
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Heh, mam nadzieję, że do pracy się nie spóźnię, ale kiepska ze mnie modelka (i fotograf z reszta też) i niestety nie jestem w stanie odzwierciedlić mojego dzisiejszego make-up'u . Wyszłam jak pokraka, a mój nos urósł do rozmaiaru Giewontu, ale co tam

MAKIJAŻ OPALIZUJĄCY

Twarz pokryłam podkładem LASTING FINISH w odcieniu 103 (delikatna warstewką żeby nie przykryc do końca piegów)

podkład utrwaliłam pudrem STAY MATTE w kolorze 004

na policzki połozyłam bronzer

powieki pokryłam bazą

na górną powiekę nałożyłam lekko perłowy beżowy cień

następnie w załamanie powieki położyłam miedziany cień, który delikatnie rozstarłam

w zewnętrzny kącik oka położyłam cień RIMMEL COLOUR RUSH w odcieniu 102 i wymieszałam z pozostałymi kolorami

pod łuk brwiowy położyłam cielisty cień z drobinakim

wewnętrzny kącik oka zaznaczyłam srebrnym, połyskliwym cieniem

górną powiekę obrysowałam czarnym eyelinerem

rzęsy wytuszowałam maskara 1-2-3- LOOKS na poziomie 2

usta pomalowałam żelową kredką RIMMEL VINYL JELLY w kolorze 004 sorbet
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 20:29   #12
red rose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 145
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Makijaż oka ten na niebiesko super
red rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-30, 20:50   #13
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Cytat:
Napisane przez red rose Pokaż wiadomość
Makijaż oka ten na niebiesko super

Dzięki wielkie

Na dobranoc chciałabym pokazać Wam moja interpretację zachodzącego słońca...niestety w sztucznym świetle nie wygląda tak fajnie, ale ostatnimi czasy często mam coś w podobie na różnych imprezach, więc niebawem pokażę Wam go w "normalnych" warunkach (słoneczko, pełna buzia etc)

1) standardowo baza

2) ruchoma powiekę pomalowałam złota kredą, która stanowi bazę dla cienia

3) w kredkę wklepałam żółty matowy cień

4) pod łuk brwiowy położyłam morelowy, matowy cień, który następnie przykryłam cielistym cieniem z drobinakmi

5) w załamanie powieki położyłam miedziany cień, który rozstarłam

6) w zewnętrzny kącik oka położyłam złoty cień

7) całą powiekę przypruszyłam złotym pyłkiem

9) zamiast klasycznego cienia użyłam cienia na mokro RIMMEL COLOUR RUSH w odcieniu 102 BACKSTAGE

10) dolą powiekę zaznaczyłam meidzianym cieniem

11) rzęsy wytuszowałam maskara 1-2-3- LOOK na poziomie 1
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 01:31   #14
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Ooo! A mi się ten żółciutki podoba, bardzo pomysłowo i elegancko wygląda. Pozdrawiam
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 08:03   #15
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Bardzo przyjemne dla oka makijaże
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 09:01   #16
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Witam,

Na dzień dobry mój ulubiony makijaż na eleganckie wyjście (i gdy nie mam czasu ani jakiegoś fajnego pomysłu). Jak juz wcześniej wspominałam, lubię jakiś mocny akcent i w tym przypadku będą to usta w głębokim,, sliwkowym kolorze. Niestety zdjęcia nie oddaja do końca głębi koloru pomadki .

Jak rozpakowałam paczuszkę od RIMMEL'a nie ukrywam, że poza maskara 1-2-3- LOOKS najbardziej ucieszył mnie błyszczyk STAY GLOSSY w kolorze 460 yours forever.Uwielbiam takie mocne kolory a błyszczyk jest świetnym dopełnieniem mojej ulubionej pomadki RIMMEL LASTING FINISH w kolorze 124 BORDEAUX. jEDEN MOCNY AKCENT W MAKIJARZU ZUPEŁNIE WYSTARCZY, WIĘC OCZKA SĄ BARDZO DELIKATNE

1) na buzię położyłam podkład RIMMEL LASTING FINISH w kolorze 103

2)podkład utrwaliłam pudrem STAY MATTE w kolorze 004

3) na policzki połozyłam róż w chłodnym odcieniu

4) pod oczy wklepałam rozświetlający korektor

5) powieki pomalowałam jasniutkim cieniem z delikatnymi drobinkami i narysowałam kreski czarnym eyelinerem

6) rzęsy wytuszowałam maskara 1-2-3- LOOKS na poziomie 3

7) usta obrysowałam konturówką, pokryłam pomadką RIMMEL LASTING FINISH w kolorze 124 a następnie nałozyłam błyszczyk RIMMEL STAY GLOSSY w kolorze 460
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 09:32   #17
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

świetnie wszystko połączyłaś, masz taki piękny odcień skóry *.*
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:07   #18
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Usta na końcu są cudowne Zwykle nie maluję ust, ale chyba muszę kiedyś zacząć Tylko to takie niepraktyczne dla mnie jest, zaraz to mi się zepsuje pewnie
aam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 10:16   #19
Costa
Raczkowanie
 
Avatar Costa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 363
GG do Costa
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

bardzo ładnie! Masz przepiękne usta, świetnie wyglądają w ciemnej tonacji!
__________________
Viva los Vaccaciones!

Uśmiech się!


GreenTeaLover <3
Costa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-31, 11:46   #20
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Cytat:
Napisane przez Costa Pokaż wiadomość
bardzo ładnie! Masz przepiękne usta, świetnie wyglądają w ciemnej tonacji!

Dzięki

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez aam Pokaż wiadomość
Usta na końcu są cudowne Zwykle nie maluję ust, ale chyba muszę kiedyś zacząć Tylko to takie niepraktyczne dla mnie jest, zaraz to mi się zepsuje pewnie
Oj gorąco polecam pomadki, szczególnie te w krzykliwych kolorach, makijaż zabiera wtedy bardzo mało czasu, i przy okazji nie wieje nudą . Jeżeli obawiasz się, że szminka spłynie etc, to zanim połozysz pomadkę, pokryj całe usta konturówką ( nie dość, że pomadka będzie się trzymać dłużej, to jeszcze bedzie schodzić równomiernie). No i gerenalnie przed malowaniem ust podstawą jest odpowiednie ich nawilżenie :P
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:37   #21
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Witajcie,

Ehhh, chyba nigdy nie uda mi się wrzucić filmiku cały czas cos staje mi na drodze;/ No nic, zadowolę się kolejna porcją fotek .

Tym razem chciałabym przedstawić makijaż raczej imprezowy, choć nie urywam, że na dzień potrafię się umalować równie mocno

MAKIJAŻ IMPREZOWY

1) na twarz położyłam podkład LASTING FINISH, utrwaliłam pudrem STAY MATTE a policzki zaakcentowałam matowym, chłodnym różem

2)na powieki standardowo nałożyłam bazę

3)całą ruchomoą powiekę pomalowałam fioletową kredką RIMMEL (kolor 281), stanowić to będzie bazę dla cienia

4)w kredke wklepałam fioletowy, matowy cień

5) w zewnętrzny kącik oka położyłam cień RIMMEL colour rush w kolorze021 alluring i delikatnie rozstarłam

6) linie załamania zaakcentowałam cieniem RIMMEL colour rush w kolorze 030 siren i równiez rozstarłam

7) dolna powiekę zaznaczyłam kolorem 030 i 021, a linie wodna obrysowałam czarna kredką

8) pod łuk brwiowy położyłam matowy, morelowy cień

9) czarnym eyelinrem obrysowałam górna powiekę

10) rzęsy wytuszowałam maskarą 1-2-3 LOOK na poziomie 2

11) usta pomalowałam kredką RIMMEL VINYL JELLY w kolorze 004 sorbet i pomalowałam błyszczykiem STAY GLOSSY niestety wytarł mi się jhumerek (błyszczyk pochodzi z moich starych zasobów, ale jest w fuksjowym odcieniu)
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 00:16   #22
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Kurczaczek wygląda bardzo fajnie Kształt Twoich ust jest chyba idealny
Ostatni makijaż ciekawy, choć osobiście bardziej roztarłabym granice cieni
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 03:47   #23
konserwaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Bardzo podobają mi się te ciemne usta. Jednak musisz popracować nad rozcieraniem granic cieni, widać to na pierwszym i ostatnim zdjęciu.
Wystarczy parę machnięć pędzęlkiem do załamania powieki i odrazu oczko wygląda lepiej. Mam nadzieję, że nad tym popracujesz bo Twoje makijaże sa obiecujące
konserwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 07:07   #24
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Cytat:
Napisane przez konserwaa Pokaż wiadomość
Bardzo podobają mi się te ciemne usta. Jednak musisz popracować nad rozcieraniem granic cieni, widać to na pierwszym i ostatnim zdjęciu.
Wystarczy parę machnięć pędzęlkiem do załamania powieki i odrazu oczko wygląda lepiej. Mam nadzieję, że nad tym popracujesz bo Twoje makijaże sa obiecujące
Dzięki, na pewno skorzystam z rady
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 09:14   #25
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Witam w ten piękny, słoneczny dzień

Dziś chciałabym zaprezentować makijaż "romantyczny" , dziewczyny, które nie lubia różowego niech sobie darują zatem ten post :P Z kolei za konstruktywna krytykę jestem bardzo wdzięczna

MAKIJAZ ROMANTYCZNY

1) na twarz nałożyłam podkład LASTING FINISH, utrwaliłam pudrem STAY MATTE a na policzki połozyłam brzoskwiniowy róż


2) oko pokryłam bazą, następnie użyłam różowej kredki RIMMEL z serii STARS w kolorze 006 STAR KISSED

3) w kredkę wklepałam cień RIMMEL colour rush w odcieniu 030 SIREN

4) żeby ten róż nie był aż tak intensywny przykryłam go warstewką cielistego cienia

5)wzdłuż załamania powieki położyłam cien RIMMEL colour rush W KOLORZE 102 BACKSTAGE i rozstarłam

6)zewnętrzny kącik oka zaakcentowałam czarnym, matowym cieniem i roztarłam go

7) dolna powiekę pomalowałam cieniem 102 RIMMEL'a oraz przy zewnętrznej krawędzi czarnym cieniem. Linie wodną podkreśliłam czarną kredką

8) na górnej powiece narysowałam kreski czarnym eyelinerem a rzęsy wytuszowałam maskarą 1-2-3- LOOK na poziomie 2
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 09:43   #26
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Ale masz rzęsiska długie I bardzo mi się podobają Twoje usta - super je podkreśliłaś w tym makijazu z czerwonymi ustami, ten błyszczyk jest dla Ciebie stworzony
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 20:45   #27
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

...

Zawijam się już do łóżka (jakoś tak wymęczył mnie ten dzień) i właśnie kończyłam robić demakijaż oczu. Po raz kolejny utwierdzam sie w przekonaniu, że ten tusz (1-2-3- LOOKS) jest rewelacyjny. Schodzi błyskawicznie bez zbędnego tarcia, efektu pandy etc..Szkoda, że wcześniej go nie kupiłam, zaoszczędziłabym wiele czasu, kasy no i rzęs ;/. Moje naturalne rzęsy ną masakryczne, wcale nie są długie, a raczej przykrótkie i rzadkie jak cholera. Po uzyciu tego tuszu (zazwyczaj maluję się poziomem 2) wielokrotnie spotykałam się z opiniami, że rzęsy są długie, albo że uzywam dobrej zalotki
. Kurcze tusz za grosze a taki efekt Do tego dziś miałam okazję wypróbować go w raczej ekstremalnych warunkach (28 stopni na termometrze) i nic nie spłynęło ani się nie osypało .
Myślałam, że ten efekt 3 kroków to jakiś pic na wodę, ale to faktycznie działa, jak już wielokrotnie wspominałam poziom 2 jest spełnieniem niemal wszsytkich moich oczekiwań względem tuszu
Oki, ja tym czasem idę spać, jutro rano zademonstruję Wam kolejna porcję moich makijażowych wariacji )

ps. Szkoda, że te dziewczyny, które oceniają wątki na np. 1 * nie są w stanie w kilku słowach napisać co jest tego przyczyna tylko walą dla jakiegoś widzi mi się czy innych niezrozumiałych dla mnie powodów...ale to tylko taka tam mała refleksyjka okołowieczorna.
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 08:21   #28
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Witam

Dzis zapowiada się naprawdę upalny dzień, więc darowałam sobie podkład i puder (i tak wszystko by spłynęło). W upały nie lubię też mieć przesadnie umalowanych oczu, więc skupiłam się na żarówiasto różowych ustach


1) na oczy nałożyłam bazę, a zamiast eyelinera użyłam na mokro cienia RIMMEL w odcieniu 102 BACKSTAGE


2) rzęsy wytuszowałam maskara 1-2-3- LOOKS na poziomie 3


3) usta obrysowałam konturówką, którą następnie roztarłam palcem na całych wargach. Następnie uzyłam matowej, fuksjowej pomadki. Na koniec położyłam błyszczyk STAY GLOSSY w odcieniu 330 (też fuksja)

Edytowane przez benia1234
Czas edycji: 2010-08-02 o 08:25
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 10:50   #29
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Witacie w tym jakże upalnym dniu (bleh)

Dzis udało mi się w końcu nagrać jakiś filmik, więc myślę, że wieczorkiem już będzie dostępny na YT. Póki co pokażę Wam efekt końcowy

miłego dnia
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 12:50   #30
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: no to jedziemy z tym koksem :)

Wooow! W kurczaczku Ci chyba najlepiej ) Super usta~!
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.