Mam problem: Trądzik różowaty - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-07-12, 00:41   #31
hmm o co caman
Raczkowanie
 
Avatar hmm o co caman
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 72
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Dobrze, buzka jest delikatna ale do tego ta kuracja jest wlasnie stworzona, nie mialam namysli ze podraznia skore z wysuszenia,skoro jest silny, poprostu leczy antybakteryjnie, nawet na niemowleciach sie tego stosuje wiec grozne na pewno nie jest. oczywiscie po kapieli na twarz nalezy stosowac kremik nawilzajacy a na cialo balsam, o to chodzilo zeby z plecow zeszlo i z dekoltu, a co najwazniejsze z buzki. rowniez ma to dzialanie antybakteryjnie, a nigdy nie wiadomo co w naszej skorze siedzi. skoro ma sie zaskorniaki to jakies bakterie musza byc.. nie mam nic brutalnego na mysli, poprostu jak kto woli.
__________________
Młodość i Straość to dwie sprzeczności,
Młodość łamie serca a Starość kości

Edytowane przez hmm o co caman
Czas edycji: 2012-07-23 o 12:35
hmm o co caman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-04, 18:55   #32
Gucia02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Witam

Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem z trądzikiem różowatym. Mam go od ponad 6 miesięcy i nic nie pomagało. Maści , antybiotyki , chyba wszytko co można było dostać od dermatologa. Od pewnego czasu stosuje płyn OCTENISAN i jest rewelacyjny!!!
Dostałam go od znajomej pielęgniarki. Ten płyn stosuje się do dezynfekcji ciał przed operacją. Wszystkie wypryski przy trądziku różowatym znikły mi po 2 dniach stosowania tego płynu a zaczerwienienia znacznie się zmniejszyły są już mało widoczne. Mam nadzieje ze już w wkrótce znikną na zawsze i nigdy więcej się nie pojawi to coś na mojej skórze. Mam nadzieje że komuś to pomoże powodzenia i trzymam kciuki.

Poniżej wskazania jakie ten płyn posiada ( znalazłam w necie):

Wskazania i działanie Octenisan to emulsja myjąca do włosów i ciała o działaniu bakteriobójczym obejmującym również szczep MRSA (gronkowiec złocisty). Wyjątkowy skład chemiczny preparatu zapobiega wysuszeniu skóry i pomaga w zachowaniu naturalnej bariery ochronnej skóry. zastosowanie preparatu: - do pielęgnacyjnego, antybakteryjnego mycia ciała i włosów - do mycia kikutów amputacyjnych - w celu zapobiegania zakażeniom oraz w celu minimalizacji nawrotów i zakażeń wtórnych - do wszystkich rodzajów skóry nawet tych bardzo wrażliwych Sposób użycia: Do mycia ciała nanieść nierozcieńczony OCTENISAN na wilgotną myjkę, natrzeć odkażaną partię ciała ( od 1 do 3 min) i spłukać Firma Schulke specjalizuje się w dostarczaniu środków dezynfekujących i antyseptycznych do szpitalI
Gucia02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-05, 11:13   #33
lisek8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 25
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

A czy można to kupić w aptekach???
lisek8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 17:11   #34
monja86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Mnie osobiście w walce z trądzikiem pomógł dopiero revitol rosacea cream: http://revitolrosacea.pl/
Przed nim stosowałam masę innych środków jednak były mało skuteczne (albo i wcale).
monja86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-19, 18:11   #35
angelvenea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

@monja86o no i widzisz, stosowałam to jakiś czas temu i pomogło tylko mama mi posprzątała w pokoju i wyrzuciła a ja zapomniałam nazwy.
revitol rosacea, idealnie dziękuję
angelvenea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-12, 12:05   #36
Dr Dorota Bystrzanowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 14
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

mam informacje dla wszystkich cierpiacych na nasilony tradzik rozowaty. w przychodni specjalistycznej High-Med w warszawie odbywa sie obecnie nabor do badania i leczenia osob z ta choroba. wizyty i leczenie bezplatne dla pacjenta.
Dr Dorota Bystrzanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-22, 11:40   #37
malutka_alutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Szczerze też cierpie na tą chorobę. Brałam antybiotyki i smarowałam skórę dwa razy dziennie maścią - Metronidazol jelfa. Pomogło mi to w najbardziej krytycznym czasie, gdzie buzia była obrzęknięta, cała czerwona i pokryta małymi swędzącymi i bolącymi krostkami. Do tego (gdy strasznie bolało i swędziało w ciągu dnia) robiłam okłady z lnu (można go kupić w aptece. Zalać gorącą przegotowaną wodą i zostawić do ostudzenia, następnie namaczać płatki kosmetyczne i przykładać na chore miejsca).TO BYŁO JAK ZBAWIENIE!! Od razu spadała temp. tego zmienionego miejsca a na dodatek rumien na mojej twarzy sie zmniejszał. Przy trądziku różowatym nie można myć buzi zwykłą wodą z kranu, musi być to woda MINERALNA lub PRZEGOTOWANA, ale zimna. Nie można używać mydeł, żeli pod prysznić itp. musi być to żel myjący przystosowany do skóry z trądzikiem różowatym (ja kupiłam taki w aptece firmy ZIAJA - rewelacyjny jak dla mnie! ). Trzeba skórę nawilżać najlepiej jakimś natłuszczającym kremem (ja używam kremu ochronnego bambino). Gdy jest duże słońce używać kremu z filtrem .. za nic NIE MOŻNA takiej skóry wystawiać NA SŁOŃCE!! Trzeba ograniczyć słodycze .. przede wszystkim CZEKOLADĘ (jest bardzo uczulająca). Najlepiej zastosować dietę lekkostrawną (to jest bardzo ważne). Nie stresować się. Nie można sie spocic i następnie wyjść na dwór ( to strasznie pogarsza stan skóry), unikać mrozów i wiatrów.

To chyba na tyle. Piszę bo mi to bardzo pomogło. Gdy dowiedziałam się że cierpie na trądzik różowaty załamałam się. Moja buzia nigdy nie była idealna, ale też nie przybierała aż takiego stanu.!! Nie chciałam wychodzić do ludzi. Wstydziłam się. Ciągle siedziałam w domu. Wiem, że to długo trwa, ale trzeba być cierpliwym a po jakimś czasie to zaniknie. Mnie zajeło to ok 2 tygodni. POWODZENIA!
malutka_alutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-11, 13:24   #38
Saba85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

A czy ktoś stosował może revitol rosacea? Znajoma z pracy mi go poleca i jest dosyć popularny, ale chciałabym też zasięgnąć opinii innych.
Saba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-21, 11:41   #39
Mila1k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 27
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Hej Dziewczyny,

Znalazłam gdzieś na forum, że można się wspomóc siarczanem cynku w tabletkach. Zamówiłam sobie Rutokal C Plus - ma siarczan cynku no i witaminę C, która wzmacnia naczynka. Ten Octenisan też sobie sprawdzę
Kosmetyki na trądzik różowaty już różne testowałam i powiem Wam, że od dłuższego czasu jestem wierna zestawowi: Krem rozjaśniający AZELO/BHA i serum AZELO-Oliwkowe z Biochemii. Polecam też nową serię z Iwostinu oraz Metroruboril (ma metranidazol). Na mnie najlepiej działa ten zestaw z pochodną kwasu azelainowego i chyba na razie nie będę zmieniać specyfików, skoro skóra wróciła do formy.
Mila1k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-23, 21:34   #40
poetica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 10
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Też miałam z tym problem. Pomogły mi po prostu dobre jakościowo i naturalne kosmetyki, bo zbyt dużo chemii i zmiany otoczenia źle wpływają na cerę Jak sobie zrobiłam kilka razy w miesiącu kąpiel ze specyfikiem bakteriobójczym, a później użyłam zestawu kosmetyków z masłem Shea, to pomogło, o dziwo Taki prezent po kilku ładnych miesiącach udręki z trądzikiem.
poetica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-02, 14:51   #41
anastaska18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 34
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

witam, ja ożywam Revitol Rosacea od trzech dni. Czy ktoś może używał i wie kiedy i czy w ogóle będą widoczne efekty?

---------- Dopisano o 15:51 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

używam*
anastaska18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 22:16   #42
anka_ruda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Polecam hydrolat z Niesmertelnika , ktory dziala przeciwzapalnie a zamiast kremu olejek z marakui. Zestaw można znaleźć u marki Avebio lub w sklepach z kosmetykami naturalnymi.
anka_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-11, 18:47   #43
Mona14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5
Smile Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Ja osobiście nie mam trądziku, ale za to miałam jączące się zmiany egzematyczne, których pozbyłam się mydłem aleppo. Są różne stężenia tego mydła i do trądziku różowatego zaleca się 50 a nawet 70 % stężenie oleju laurowego. Wogóle olej laurowy jest super. Mam też olej w butelce i używam go do dezynfekcji ran, na łupież i do pojedyczych wyprysków. To taki naturalny antybiotyk. Już od pół roku używam na codzień mydła aleppo 24% i tylko olei naturalnych do pielęgnacji skóry i widzę różnicę. Moje mydła kupuję w nsjs.pl, wiem, że mają tam oryginalne produkty, nie chińskie podróbki. Ich kostki Aleppo są duże i można je pokroić na mniejsze kawałki. Można też zetrzeć na tarce do kąpieli. To też fajna terapia.
pozdrawiam
Mona14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 15:13   #44
Gulian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

CZy ktos może mi pomoc mam straszny problem moje policzki sa w vzerwonych krostkach to nie sa pryszcze ale dziwne krostki głownie na wyzszym poziomie policzków nie na całych , dermatolodzy nie potrafia mi pomoc dodam załacznik ze zdjeciem , zdjecie nie oddaje tego , w rzeczywistosci jest to bardzo widoczne i nasilone. używałem juz protopic oraz elosine nic nie pomogło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Krostki.jpg (19,3 KB, 45 załadowań)
Gulian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-29, 15:34   #45
Gulian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Witam i prosze o pomoc mam problem z ktorym dermatolodzy sobie nie radza i nic mi nie pomaga prosze o pomoc jakies rady lub moze ktos juz kiedys mial cos podobnego , te krostki czerwone wcale mnie nie swedza a ni nie pieka , przesyłam zdjecie, uzywałem juz protopic oraz elisone
Gulian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:44   #46
Mila1k
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 27
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

hejka,
proboawalam juz dziwnych mazidel i suplementow. poza metrodanizolem w tabletkach nic nie dzialalo. w koncu znalazlam cos co mi pomoglo. wspominalam kiedys o serum z BU z kwasem azaleinowym, po ktorym dostrzeglam poprawe. znalazlam w aptece kwas azeleinowy. specyfik nazywa sie finacea. uzywam juz 4ta tubke smarujac sie raz dziennie. masc troszke wysusza dlatego po wchlonieciu smaruje sie dodatkowo kremem.
Mila1k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-30, 22:47   #47
hmm o co caman
Raczkowanie
 
Avatar hmm o co caman
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 72
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

maść cynkowa na pewno ci pomoże, z apteki, zwylka maść i tania i co najwazniejsze, skuteczna
polecam...:eh em:
__________________
Młodość i Straość to dwie sprzeczności,
Młodość łamie serca a Starość kości
hmm o co caman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 10:38   #48
Ewelano
Raczkowanie
 
Avatar Ewelano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 350
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Ten wątek stał się świetnym miejscem reklamowym....
Ewelano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 15:51   #49
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

tez to zauwazylam, ludzie albo piszcie co znacie z autopsji i Wam pomoglo, albo wykupujcie reklame!
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-22, 20:43   #50
majaSK
Przyczajenie
 
Avatar majaSK
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 12
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Witajcie, ja jestem ciekawa czy któraś z Was korzystała z Sinception Rosacea, Czy warto?
__________________
mój blog

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-25 o 14:16 Powód: link
majaSK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-11, 21:48   #51
kalineczka1118
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Witam. Pisaliście, że próbowaliście wszystkiego i niewiele pomaga, ja też miałam ten problem i bardzo chcę pomóc, bo wiem co to za dziadostwo i jak ciężko wyleczyć. Naprawdę prosty, skuteczny i sprawdzony sposób: sok z surowych czerwonych buraków. Ja piłam, gdy miałam największe krosty codziennie przez ponad 3 miesiące. Do tych 4-5 buraków dodawałam 1 jabłko i 2 marchewki dla smaku. Sok przepyszny i naprawdę skuteczny, nikt mi nie wierzy, ale z ręką na sercu pomaga, może trochę zachodu, ale naprawdę warto się odrobinę poświecić, uwierzcie, brałam antybiotyki i różne maści i nic nie pomagało. Wyczytałam to gdzieś w necie i spróbowałam, nie miałam nic do stracenia. Już zakończyłam nawet leczenie u dermatologa, a chodziłam regularnie około 2 lat. Powodzenia, naprawdę warto, bo pomaga

Edytowane przez kalineczka1118
Czas edycji: 2015-02-09 o 20:34
kalineczka1118 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-11, 18:13   #52
asiczek6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Cześć, rok temu zachorowałam na trądzik różowaty, to była jedna wielka masakra, przyszło to nagle. Nigdy nie widzialam swojej twarzy w takim stanie. ponad tydz natychmiastowego urlopu w pracy, weekend majowy spędzony w czterech scianach. Natychmiast udałam się do dermatologa. Lekarka przepisala mi maść FINACEA, i jakieś tabletki, ale nie przypomne sobie nazwy. Stosowałam to przez okres 3 tygodni. Nie mogłam uzywać żadnych kosmetyków, pudru itd. Dla mnie okropne sprawa ponieważ bez pudru nie pokazywałam się nikomu. Po kuracji twarz nabrała takiego wyglądu, że uważam, że jest teraz w lepszym stanie niż wcześniej. Zmieniłam puder na takie z firmy Pharmaceris do twarzy wrażliwej, z trądzikiem różowatym (koszt ok 40 zł) plus piling enzymatyczny z tej samej serii. Może ciężko w to uwierzyć, ale te kosmetyki sprawiaja, ze skóra wygląda gładko, świeżo. W ten sposob pozbyłam się tego cholerstwa. Odpukać narazie jest super.
asiczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-30, 13:17   #53
kaspaza
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 13
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

ja pare lat temu poradziłam sobie z trądzikiem dzięki pewnej pani dermatolog która poleciła mi naświetlanie twarzy niebieskim światłem led. Co 3 dni przez ponad miesiąc chodziłam do gabinetu dermatologa na takie naświetlania i muszę przyznać, że poprawa kondycji skóry była bardzo znacząca. Z tego co widze teraz można sobie kupić takie domowe lampy led xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-25 o 14:16 Powód: reklama
kaspaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-09, 14:43   #54
emill94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5
Post Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Trądzik różowaty jest cięższy do wyleczenia niż trądzik pospolity. Wpływa na niego wiele więcej czynników, i trzeba bardziej uważać podczas jego leczenia. Skóra jest bardziej podatna na źle dobrane leki i preparaty.

Polecam ebook :Jak pokonać trądzik?:, gdzie leczenie trądziku (opisy preparatów), jak i jego przyczyny i profilaktyka zostały opisane kompleksowo.

xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-10 o 10:08 Powód: reklama
emill94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-09, 14:45   #55
Optymistka1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Też cierpię na trądzik i ostatnio wyszukałam w internecie sposób leczenia tego świnstwa. A raczej najpierw trzeba kupić te porady, bardzo jestem 'ZA' kupieniem tej książki tylko chciała bym poznać wasze zdanie. Zostawiam u dołu link Czekam na odpowiedz. Co o tym myślicie dziewczyny? hm? czy to nie jest jedynie zdziersto pieniędzy... niby jest gwarancja wzrotu pieniędzy ale wiecie jak to jest. Pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-25 o 14:15 Powód: link
Optymistka1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-20, 23:33   #56
jaqoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 7
Thumbs up Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Byłam u wielu dermatologów i tylko jednemu udało mi się pomóc. Pani poleciła mi coś z naturalnych produktów, gdyż zawarte w kremach chemikalia źle działaja na skórę z takimi problemami jak trądzik. Do tego jestem alergikiem i mam wrażliwą skórę. Stosowałam mydło węglowe z pachnącej krainy w połączeniu z olejkiem nagietkowym. Już nie musze ich stosować, moja cera jest już w bardzo dobrym stanie- od czasu do czasu tylko stosuje jeszcze mydło węglowe z przyzwyczajenia i obawy wiadomo przed nawrotem. Mega sprawa, polecam
jaqoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-24, 21:59   #57
cosmed
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Witamina C i rutyna - połączenie bardzo dobrze wpływa na uszczelnienie naczyń krwionośnych.

---------- Dopisano o 21:59 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Najlepsze efekty leczenia trądziku różowatego można uzyskać poprzez zastosowanie laseroterapii.
__________________
<ciach_reklama>
cosmed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 19:28   #58
Optymistka1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Jeśli chodzi o kąpiel w krochmalu, szybko zauważyłaś zmiany?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Hej, chciałam Cię zapytać o jedną rzecz bo mam wątpliwości
Jeśli mam trądzik na twarzy nie dekold, plecy itp to mam brać kąpiel w tym krochmalu czy jakoś przyłożyć ręcznik z tym krochmalem na twarz? Będę wdzięczna za szybką odpowiedz Pozdrawiam
Optymistka1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-02, 22:27   #59
Optymistka1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 3
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

Cześć Jeżeli nadal macie problem z trądzikiem na twarz chciałam wam powiedzieć, że znalazłam świetny naturalny a co najważniejsze TANI sposób na wyleczenie trądziku. Nie wiem czy na każdą/żdego z was to zadziała, ale warto spróbować bo na mnie działa niesamowicie. A więc tak bardzo pomogła mi glinka zielona i glinka czerwona którą możecie kupić spokojnie na allegro tutaj jest link :
http://allegro.pl/glinka-zielona-zol...931191552.html

Naprawdę polecam już polecam już po pierwszym zastosowaniu skóra jest świeższa nie ma takich zaczerwienie, a po czasie pryszcze zaczynają wysychać i znikać!
Optymistka1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 09:45   #60
lejdigosiek
Raczkowanie
 
Avatar lejdigosiek
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 61
Dot.: Mam problem: Trądzik różowaty

wszystkiego próbowałam, mam tradzik różowaty, antybiotyki i inne specyfiki, koniec leczenia i wraca, ale leczyć trzeba, bez leczenia byłoby gorzej
__________________
"But I being poor, have only my dreams, I have spread my dreams under your feet, tread softly because you tread on my dreams." - William Butler Yeats
lejdigosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-03 09:52:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.