Karnawałowa księga isilie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Konkurs – makijaż karnawałowy

Notka

Konkurs – makijaż karnawałowy Zapraszamy do udziału w konkursie "Makijaż karnawałowy z marką Rossmann".
Przed Wami doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności makijażowych i wygrania kart podarunkowych Rossmann.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-24, 15:59   #1
Isilie
Przyczajenie
 
Avatar Isilie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 24

Karnawałowa księga isilie


PROLOG
Byłam już mocno spóźniona. Za chwilę zaczynała się wyśniona impreza, a ja zdenerwowana nie wiedziałam jakim sposobem mam pójść taka zdominowana przez skórne demony. No cóż nie mogła od razu się poddać...

... Nie mogło pójść lepiej, teraz tylko czekać na oklaski...


ROZDZIAŁ I: Przygotowania

Witajcie kochane, tak jak przed każdym makijażem trzeba odpowiednio oczyścić twarz to podstawa!

Ważne, aby dobrać płyn do demakijażu odpowiedni dla swojego rodzaju cery, ja stosuję najczęściej dwufazowe płyny na bazie olejów do usuwania kosmetyków z oczu. Na koniec przecieram całość żelem 3 w jednym, który oczyszcza, tonizuje i pielęgnuje. Warto korzystać z kilku produktów w jednym, co pozwoli zaoszczędzić nam czas i pieniądze.

Przegotowując cerę do pielęgnacji złą decyzją jest mocne przecieranie twarzy, spowoduje to zaczerwienienia oraz otarcia, które długo mogą nie zniknąć.

Przygotowania do karnawału rozpoczęłam dość wcześnie, cały rok o siebie dbam, jednak przed Sylwestrem i sporą ilością imprez poświęciłam się sobie ze szczególną uwagą. Codziennie oczyszczam twarz, na noc nakładam kremy, działające jak śpię. Co jakiś czas pozwalam sobie na maseczkę, na moją wrażliwą i problemową cerę najlepsza jest ta błotna. Świetnie oczyszcza i odświeża, efekt widoczny od razu.




**********
Isilie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-26, 07:08   #2
Exilator2327
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1
Dot.: Karnawałowa księga isilie

Świetny i oryginalny pomysł na pracę konkursową
Exilator2327 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Konkurs – makijaż karnawałowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.