"Riki tiki moje triki" czyli jak dbać o oczęta i rzęsy by hipnotyzować spojrzeniem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wygraj serum do rzęs Inveo!

Notka

Wygraj serum do rzęs Inveo! Podziel się z nami swoimi trikami i poznaj sposoby innych Wizażanek na piękne oczy i rzęsy! Może to właśnie ty wygrasz hypoalergiczne serum do rzęs Inveo!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 23:46   #1
Galaxies
Przyczajenie
 
Avatar Galaxies
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 10
Wink

"Riki tiki moje triki" czyli jak dbać o oczęta i rzęsy by hipnotyzować spojrzeniem.


W pierwszym momencie, gdy patrzymy na czyjąś twarz zwracamy uwagę na oczy. Jestem posiadaczką oczu w kształcie migdałów. Ale sam kształt mimo że fajny, nie zdziała cudów. Jestem fanką makijażu, dodatkowo noszę soczewki, moje oczy i rzęsy potrzebują super ochrony, dlatego systematycznie o nie dbam:
- zawsze dokładnie zmywam makijaż delikatnym płynem micelarnym, który ich nie podrażnia. Dodatkowo nakładam krem Nivea na noc. Świetnie radzi sobie z podrażnioną skórą wokół oczu, już następnego dnia zaczerwienienia i pieczenie znika. Dodatkowo wszelkie natłuszczające kremy zapobiegają powstawaniu zmarszczek! <3
- zawsze gdy siedzę przy komputerze- nosze okulary, gdy wychodzę na dwór i jest mocne słońce- nosze okulary, gdy jadę na rowerze- noszę... itg. Przy mocnym słońcu pomaga także czarna kreska w oku- pochłania część promieni słonecznych (Tak chroniła oczy Kleopatra).
- poza tym smaruje rzęsy olejkiem rycynowym na noc (świetnie odżywia
i zagęszcza rzęsy, ale nie tylko! Smaruję nim także brwi i używam go wraz z żółtkami jaj i łyżką soku z cytryny jako maskę do włosów)
- na okolicę oczu nie kładę podkładu, tylko zdecydowanie lżejszy korektor w płynie. Wewnętrzny kącik rozjaśniam kapką jasnego cienia- spojrzenie wygląda na świeże, a oczy na wypoczęte.
- używam kropli do oczu, by zwęzić naczynka krwionośne i nawilżyć oko (w sumie to się z nimi nie rozstaję)
- nie chodzę po domu z pomalowanymi rzęsami, po powrocie nakładam na nie przeźroczystą odżywkę. I są zadowolone.
__________________
"I wanted to make something built to last,
A bottled ship with a golden mast
And through the squall, the course stays true,
Make something good."
Galaxies jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wygraj serum do rzęs Inveo!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:01.