Problem z panokciem ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-03, 10:26   #1
sekre
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Question

Problem z panokciem ...


W styczniu mialem przeprowadzony zabieg usuniecia kawalka paznokcia z jednej strony, na chwile obecna paznokiec wrasta i za tydzien bede mial kolejny zabieg i tu pytanie czy jest sens chodzic do chirurga co ok 3-4 miesiace co prawda to bedzie drugi raz i w ogole czy istnieje szansa na to ze ten paznokiec bedzie prawidlowo odrastal a nie za kazdym razem rosl w bok jesli tak to przynajmniej bede wiedzial ze jest sens katowac ten palec, czy polecacie obrac jakas inna droge no nie mam zielonego pojecia co zrobic na chwile obecna to chyba tylko i wylacznie chirurg mi moze pomoc bo nie wydaje mi sie ze ktos inny mogl by mi pomoc, w moim miescie nie ma podologa, kosmetyczka pewnie by sie za to nie wziela bo jest dosc wyrazny obrzek walu co prawda nie calego a polowy, widoczna zarnina, pozostaje chirurg tylko co potem ? prosze o jakies radybo nie wiem co robic nigdy tego problemu nie mialem ,jedyny plus tego to taki ze moge normalnie chodzic bo mnie praktycznie nic nie boli.
sekre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-04, 08:15   #2
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Problem z panokciem ...

koniecznie wybierz sie do podologa nawet do innego miasta, dobra terapia zaowocuje trwalym pozbyciem sie wrastania i stanu zapalnego
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 10:49   #3
ewciamarchewcia1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 30
Dot.: Problem z panokciem ...

Dobry podologa, żeby to zobaczył.. Byłam kiedyś właśnie ze swoim paznokciem u stopy, bo normalnie ropa mi leciała. Teraz już się tego problemu pozbyłam, ale trzeba trafić do dobrego lekarza
ewciamarchewcia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-27 11:49:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.