Włosomianiaczki z UK! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-22, 10:44   #31
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez klaudia9292 Pokaż wiadomość
Tak ta z garniera ma spoko sklad ale moim wlosom nie sluzy. Mam po niej puch na glowie.
Za to ta arganowa z paundlanda jest dobra. Stosowalam ja jakis miesiac i wlosy po niej sie ladnie blyszczały.
Co stosujecie na koncowki?

---------- Dopisano o 23:47 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------



gdzie znalazlas ta zaawansowana grupe?:P
znalazlam na fejsbuku

Ogolnie to jako wlosomaniaczka jestem zawiedziona UK Kosmetyki spelniajace moje wymogi to kosmetyki linii profesjonalnych, co oznacza czesto astronomiczna cene - nazwijcie mnie cebula, ale wydac £13 na butelke (wcale nie taka wielka) szamponu nie potrafie pozostaje nadawanie paczek z Polski
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 16:02   #32
amber_hair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Stoke-on-Trent, Wielka Brytania
Wiadomości: 13
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Melduję się na pokładzie Miesiąc temu przyleciałam do UK i poszukuję dobrych kosmetyków. Na start mam resztki rosyjskich kosmetyków kupionych jeszcze w Polsce oraz olej lniany z polskiego sklepu zielarskiego

Zwiedziłam w Anglii Bootsa, kilka marketów, TK Maxx i Holland & Barrett. W tym ostatnim udało mi się upolować farbę do włosów, z której jestem bardzo zadowolona. Mowa o Naturtint (szczegółowa recenzja na blogu).

A jak Wasze włosomaniacze wrażenia?
__________________
amberhair88.blogspot.com
amber_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 17:26   #33
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez amber_hair Pokaż wiadomość
A jak Wasze włosomaniacze wrażenia?
do dupy chyba zamówię paczkę z Polski
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 09:43   #34
klaudia9292
Przyczajenie
 
Avatar klaudia9292
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

dziewczyny mozna zamowic jakies polskie kosmetyki na tej stronie :
http://www.m-shop.eu/signin.php
ja jak pojade do Polski to bede sie musiala zaopatrzyc w ładny skladzik
a kupowałyscie jakies kosmetyki u "ciapakow" u mnie jest ich pelno, wchodzisz do sklepu i caly zawalony kosmetykami do wlosow.
oleje, maseczki, odzywki... raj dla wlosomaniaczki
Zaraz na poczatku jak przyjechalam to odwiedzilam ten sklepik i kupilam odzywke keracare http://www.pakcosmetics.com/brand/av...nditioner.html
klaudia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-25, 22:31   #35
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
do dupy chyba zamówię paczkę z Polski
ja tak robie juz od roku
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 07:49   #36
klaudia9292
Przyczajenie
 
Avatar klaudia9292
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

tylko chcac nie chcac na kosmetyki z Polski trzeba wydac troche kasy zeby je tutaj dostac ;p
ja zaczelam teraz myc wlosy kallosem blueberry zobaczymy jakie beda efekty ^^
klaudia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 08:01   #37
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez klaudia9292 Pokaż wiadomość
tylko chcac nie chcac na kosmetyki z Polski trzeba wydac troche kasy zeby je tutaj dostac ;p
ja zaczelam teraz myc wlosy kallosem blueberry zobaczymy jakie beda efekty ^^
Właśnie wróciłam z urlopu z Polski, paczka wysłana moja jest nie mała, muszę przyznać :P więc i tak mi to taniej wychodzi, a o jakości to nawet nie chcę wspominać - tu to jakieś puchy, same silikony
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-27, 07:51   #38
klaudia9292
Przyczajenie
 
Avatar klaudia9292
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

ja lece na swieta, wiec u mnie tez skonczy sie to wyslana paczka z Polski. Az sie boje ile rzeczy nakupie
klaudia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 21:24   #39
pastelpink
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 16
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Ja też na święta wpadam do Polski, aż boję się myśleć o tych wszystkich litrowych kallosach w walizce Na szczęście w UK jest dostępna Garnier awokado + karite <3 Mogę polecić jeszcze tanie odżywki VO5 - fajne składy, dużo olei, ekstraktów i silikonów.
pastelpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 12:25   #40
amber_hair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Stoke-on-Trent, Wielka Brytania
Wiadomości: 13
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Dwa tygodnie temu miałam okazję pojechać do Manchesteru. Wspólnie z koleżanką odwiedziłyśmy kilka sklepów wegańskich m.in. Unicorn Można tu znaleźć organiczne owoce i warzywa, oleje, przyprawy, kosmetyki itd. Jest dostępna cała seria kosmetyków Faith in Nature. Moim hitem jest jednak zestaw (szampon + odżywka) z olejem z konopi firmy Yaoh :-D Cudownie pachnie ziołami, super nabłyszcza, nawilża i dociąża włosy. Mój chłopak również używa tego szamponu i jest bardzo zadowolony (a jest alergikiem). Dopiero zaczęłam stosować te kosmetyki, więc jest to moje pierwsze wrażenie. Zobaczymy co będzie dalej.
__________________
amberhair88.blogspot.com
amber_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 07:37   #41
klaudia9292
Przyczajenie
 
Avatar klaudia9292
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

kosmetyki Faith in Nature widzialam ale jeszcze nie probowalam. Moze wyprobuje
amber_hair a ile zaplacilas za taki zestaw?
klaudia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 15:29   #42
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Moja paczka do mnie juz dotarla. Jak tylko przekopie sie przez to wszystko to wam opisze co w niej sie znajdowalo i jaki mam plan na pielegnacje moich wlosow w grudniu.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 07:51   #43
klaudia9292
Przyczajenie
 
Avatar klaudia9292
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

ok daj znac
ja zrobilam sobie zel lniany i zobaczymy jaki bedzie efekt.
Poki co jak go stosowalam to mialam wrazenie ze wlosy mi sie po nim troche pusza jak wyschna ;(
klaudia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:47   #44
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez klaudia9292 Pokaż wiadomość
ok daj znac
ja zrobilam sobie zel lniany i zobaczymy jaki bedzie efekt.
Poki co jak go stosowalam to mialam wrazenie ze wlosy mi sie po nim troche pusza jak wyschna ;(
żel lniany to humekant, musisz po nim użyć emolientowej odżywki, inaczej wysuszy włosy.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 11:15   #45
amber_hair
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Stoke-on-Trent, Wielka Brytania
Wiadomości: 13
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez klaudia9292 Pokaż wiadomość
kosmetyki Faith in Nature widzialam ale jeszcze nie probowalam. Moze wyprobuje
amber_hair a ile zaplacilas za taki zestaw?
5 funtów za szampon i 5 funtów za odżywkę. Wiem, brzmi drogo :p Ale kosmetyki są wydajne, zdrowe i pachnące, więc myślę, że warto a jak sobie przeliczę, że to mniej niż 2 godziny mojej pracy, to nie jest mi szkoda.

Z Faith in Nature polecam wypróbować raczej szampon, bo odżywki są bardzo wodniste i szybko się kończą :-/ Szampon rozmarynowy dobrze czyści włosy, ale może wysuszać.

Tak czy inaczej, będę pewnie robić paczkę na helfy.pl (nie robią wysyłki poza Polskę, więc zamówię na polski adres i transport inną metodą). A w sobotę Manchester Kupowanie prezentów świątecznych :-D
__________________
amberhair88.blogspot.com
amber_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 07:45   #46
klaudia9292
Przyczajenie
 
Avatar klaudia9292
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez amber_hair Pokaż wiadomość
5 funtów za szampon i 5 funtów za odżywkę. Wiem, brzmi drogo :p Ale kosmetyki są wydajne, zdrowe i pachnące, więc myślę, że warto a jak sobie przeliczę, że to mniej niż 2 godziny mojej pracy, to nie jest mi szkoda.

Z Faith in Nature polecam wypróbować raczej szampon, bo odżywki są bardzo wodniste i szybko się kończą :-/ Szampon rozmarynowy dobrze czyści włosy, ale może wysuszać.

Tak czy inaczej, będę pewnie robić paczkę na helfy.pl (nie robią wysyłki poza Polskę, więc zamówię na polski adres i transport inną metodą). A w sobotę Manchester Kupowanie prezentów świątecznych :-D
o rany prezenty swiateczne odwieczny problem nigdy nie mam pomyslu;p

Ostatnio czytalam w internecie opinie o szamponie dla dzieci :

https://www.ocado.com/webshop/produc...er&voucherCode

chcialam go wyprobowac ale niestety nie znalazla go w swoim saversie ;/ Moze mi sie uda nastepnym razem.
Moze ktoras z Was go probowala i moze sie podzieli opinia?
klaudia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 10:24   #47
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez klaudia9292 Pokaż wiadomość
o rany prezenty swiateczne odwieczny problem nigdy nie mam pomyslu;p

Ostatnio czytalam w internecie opinie o szamponie dla dzieci :

https://www.ocado.com/webshop/produc...er&voucherCode

chcialam go wyprobowac ale niestety nie znalazla go w swoim saversie ;/ Moze mi sie uda nastepnym razem.
Moze ktoras z Was go probowala i moze sie podzieli opinia?
skład ma niezły, delikatne detergenty nie na pierwszym miejscu w składzie, zauważyłam jeden silikon, ale daleko i wydaje mi się, że jego można spłukać wodą. ja bym brała

przyjechała paczka moich dobrodziejstw i wczoraj był dzień biowaxa. jezu, przy następnej wizycie w PL to chyba całego rossmanna wykupię
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 16:41   #48
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Moja pielegnacja na chwile obecna wyglada tak:
  1. olejek lopianowy z czerwona papryka- Green Pharmacy
  2. Stymulujacy szampon wzmacniajacy- Tolpa
  3. Odzywka Brown Color Shine- Isana profession
  4. Maska do wlosow Bio-owoc granatu i bio-aloes-Alterra
  5. Olejek z limonki i oliwki- Alterra

Najpierw podgrzewam olejek i nim nacieram skore glowy po czym zakladam ogrzewajacy czepek na 30 min. Po tym czasie myje glowe: szampon na skore a odzywaka na wlosy- splukuje wszystko dokladnie, nastepnie nakladam maske, ktora przeczesuje grzebieniem o szeroko rozstawionych zabkach. Splukuje dokladnie po czym ostatecznie splukuje zimna woda i zabezpieczm koncowki olejkiem.

W chwili obecnej nie mam czasu by porownac sklady produktow ale jak znajde moment to napewno to zrobie i dam znac za miesiac jak sie spisuje moja metoda.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15

Edytowane przez aanetaa007
Czas edycji: 2015-12-11 o 16:42
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 11:32   #49
klaudia9292
Przyczajenie
 
Avatar klaudia9292
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Moja pielegnacja na chwile obecna wyglada tak:
  1. olejek lopianowy z czerwona papryka- Green Pharmacy
  2. Stymulujacy szampon wzmacniajacy- Tolpa
  3. Odzywka Brown Color Shine- Isana profession
  4. Maska do wlosow Bio-owoc granatu i bio-aloes-Alterra
  5. Olejek z limonki i oliwki- Alterra

Najpierw podgrzewam olejek i nim nacieram skore glowy po czym zakladam ogrzewajacy czepek na 30 min. Po tym czasie myje glowe: szampon na skore a odzywaka na wlosy- splukuje wszystko dokladnie, nastepnie nakladam maske, ktora przeczesuje grzebieniem o szeroko rozstawionych zabkach. Splukuje dokladnie po czym ostatecznie splukuje zimna woda i zabezpieczm koncowki olejkiem.

W chwili obecnej nie mam czasu by porownac sklady produktow ale jak znajde moment to napewno to zrobie i dam znac za miesiac jak sie spisuje moja metoda.
daj znac koniecznie
u mnie ulubionym olejkiem do wlosow jest babydream fur mama ^^
ale zamowilam jeszcze z kielkow pszenicy ale jego chyba zastosuje do twarzy
klaudia9292 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-13, 21:34   #50
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

A macie może coś godnego polecenia z lush'a albo body shop'a? Ja się poddałam jeżeli chodzi o szampony, zamawiam z Polski, ale o dobrą odżywkę jeszcze chwilę powalcze
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-04, 14:36   #51
blondynkamagdalenka
Przyczajenie
 
Avatar blondynkamagdalenka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 9
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cześć! Chciałabym dołaczyć, jeśli mogę. Mieszkam w Irlandii Północnej. Mam cienkie wlosy o długosci ok.45 cm farbowane na blond w odcieniu 9N. Moj naturalny kolor jest na poziomie 6-7. Szczerze powiem, że uwielbiam kosmetyki John Frieda (przetestowałam większość z nich i swietnie się sprawdzaja na moich cieniutkich prostych włosach). W tej chwili uzywam:
*Forever Smooth shampoo John Frieda
*Coconut milk conditioner Organix
*miraculous recovery mask John Frieda
*coconut water spray Organix
*FRIZZ EASE EXTRA STRENGTH 6 EFFECTS + SERUM John Frieda
*touche by Flavien prickly pear conditioner (do kupienia czasem w tk maxx i na ebay) - swietna odzywka, 95% skladnikow to produkty naturalne
*raz na 2 tygodnie cleansing shampoo Toni & Guy
* dodatkowo robie wcierki z kozieradki i raz w tygodniu robie sobie domowe maseczki typu: zółtko, oliwa z oliwek, cytryna, etc

Zrezygnowalam z prostownicy, dosuszam wilogotne wlosy suszarka. Zastanawiam sie nad zrobieniem keratynowego prostowania wlosow w domu, ale martwia mnie formaldehydy. Probowalyscie moze? Jesli tak, to ktora firma?

Jakie sa Wasze doswiadczenia z produktami John Frieda? Czy mozecie polecic inne kosmetyki do cienkich i lekkich wlosow, ktore wymagaja dociazenia? Dzieki

Dorzuce jeszcze parę nowych produktów, ostatnio przeze mnie testowanych:
*Umberto Giannini : Mend My Hair Rebuild Strengthening Damage Repair Shampoo - naprawde fajny szampon bez siarczanów, zapach dosc specyficzny bo zawiera żeń-szeń;
*Umberto Giannini: frizzi mask - u mnie sie nie sprawdzila, suche skrzypiace i skoltunione wlosy; kompletny niewypal
* Trevor Sorbie: trevor sorbie rejuvenate strengthening treatment - rewelacja, zastosowałam jako maseczke przed myciem na wilgotne wlosy, pod folie spozywcza i recznik, efekt był świetny - miękkie, gładkie i nie przeciązone włosy. Na maseczkę nałożyłam wspomniany wyżej szampon giannini, a po splukaniu odżywka Organix Coconut Milk - Polecam!
*Redken: redken intra force toner - świetna odzywka, tylko ma bardzo mocny mentolowy zapach i bardzo chlodzi skalp. Trzymam krótko i szybko spłukuję.

Edytowane przez blondynkamagdalenka
Czas edycji: 2016-05-09 o 17:26
blondynkamagdalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 13:52   #52
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

hello ja jestem na etapie poszukiwań szamponu do włosów. Zaszokował mnie widok regałów z kosmetykami do włosów...których nie znam. Strasznie przetłuszczają mi się tutaj włosy, bywa naprawdę cięzko a nigdy nie miałam z tym problemu.

mam nadzieję, że dzięki wam uda mi się wybrać coś odpowiedniego dla mnie. po ręką mam tesco i lidla - nigdy nie kupowłam tam kosmetyków. Namierzyłam również boots - tylko teraz problem, co mam wybierać. Co raz powazniej myslę aby zamowić paczkę z Polski. Czytałam, że robicie takie paczki. Nie wylewają się kosmetki? droga jest taka wysyłka?
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 14:27   #53
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Ja tak ze dwa razy w roku dostaję paczkę z Polski. Za przesylkę kurierem DPD o wadze do 31.5kg płacę około 17 funtów. Opłaca się, możesz wysłać mnóstwo kosmetyków, nawet na zapas. W PL mozna znaleźć świetne składowo kosmetyki w dobrych cenach, tutaj nie bardzo. Więc nawet jeśli wydasz powiedzmy 100 funtów na kosmetyki plus przesyłka to będziesz obkupiona we wszelkie smarowidła, szampny i odzywki na rok. Nie zdarzyło mi się żeby cokolwiek się wylało czy potłukło, oliwki i kosmetyki, które nie są zakręcana zabezpieczałam dodatkowo taśmą klejącą przy wieczku.

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2016-07-28 o 14:28
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 07:44   #54
blondynkamagdalenka
Przyczajenie
 
Avatar blondynkamagdalenka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 9
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Bardzo fajne sa szampony i odzywia organix dostepne zarowno w boots jak i tesco. Ja ostatnio bardzo lubie bialy garnier ultimate blends z owsem. Kupilam jako odzywke przed myciem, ze wzgledu na niska cene, a jest tak przyjemny ze uzywam czasem jako glownej odzywki
blondynkamagdalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 08:06   #55
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

a ten biały garbier jest z silikonami, zgadza się?
może coś przeoczyłam ..ale jak to? odżywka przed myciem?
moje wlosy w tak zatrważającym tempie się przetłuszczają, są cięzkie i nijaie , że boje się nawet spojrzeć na olej, który nakładałam w Polsce przed każdym myciem. Nie wiem co się tu z nimi dziję, normalnie nie moge na nie patrzeć. Rano wymyję a wieczorem mam już tłuste strąki, zanim tu przyjechałam to nigdy nie doprowadziłam włosów do takiego przetłuszczenia jak tu przez 12h
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 10:11   #56
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
hello ja jestem na etapie poszukiwań szamponu do włosów. Zaszokował mnie widok regałów z kosmetykami do włosów...których nie znam. Strasznie przetłuszczają mi się tutaj włosy, bywa naprawdę cięzko a nigdy nie miałam z tym problemu.

mam nadzieję, że dzięki wam uda mi się wybrać coś odpowiedniego dla mnie. po ręką mam tesco i lidla - nigdy nie kupowłam tam kosmetyków. Namierzyłam również boots - tylko teraz problem, co mam wybierać. Co raz powazniej myslę aby zamowić paczkę z Polski. Czytałam, że robicie takie paczki. Nie wylewają się kosmetki? droga jest taka wysyłka?
niech Cię nie omami ilość - tu większość produktów do włosów to jeden i ten sam szit. znalezienie szamponu bez SLS/SLES graniczy z cudem.
Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
a ten biały garbier jest z silikonami, zgadza się?
może coś przeoczyłam ..ale jak to? odżywka przed myciem?
moje wlosy w tak zatrważającym tempie się przetłuszczają, są cięzkie i nijaie , że boje się nawet spojrzeć na olej, który nakładałam w Polsce przed każdym myciem. Nie wiem co się tu z nimi dziję, normalnie nie moge na nie patrzeć. Rano wymyję a wieczorem mam już tłuste strąki, zanim tu przyjechałam to nigdy nie doprowadziłam włosów do takiego przetłuszczenia jak tu przez 12h
odżywka przed myciem to tzw. metoda OMO - odżywka, mycie, odżywka. odżywka emulguje sebum, więc można użyć delikatniejszego szamponu. jednak ja od silikonów stronię i mi z tym dobrze.

co do przetłuszczania się - woda w UK jest mocniej chlorowana czy inny kij, w każdym razie wysusza na potęgę. zamiast bać się spojrzeć na olej, olejuj skalp i dokładnie go masuj, by to wysuszenie go nie niszczyło.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 10:40   #57
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

nie mogę sięgnąc po olej , ponieważ mam jakies niedomyte włosy. Mimo mycia są cięzkie i po kiklu godzinach tłuste. Wziełam ze soba jedynie Nive Long repair , w domu zostały ziołowe szampony, ktore ratowały mnie w takiej sytuacji. Nakładam moje maski i odzywki omijając skalp , nie radze sobie z tym myciem. Kupiłam jeszcze suchy szampon, który jednak pogarsza sparwę.


woda faktyznie jest inna jak w Polsce. Może to przez wodę, chociaż nie czuję ,żeby konce mi się puszyły i jakos specjalnie przetłuszczały. Poprostu skalp mi szaleje. Ze skórą ciała tez nie zauważyłam, żeby specjalnie sie wysuszyła. Za to herbata z wodą z kranu ....do tego cięzko mi się przyzwyczaić, chyba będę gotować mineralną
__________________

Edytowane przez _Angelina_
Czas edycji: 2016-07-29 o 10:43
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 12:24   #58
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

no to mówię Ci przecież, że przetłuszczający się skalp jest oznaką przesuszenia skóry głowy.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 23:32   #59
blondynkamagdalenka
Przyczajenie
 
Avatar blondynkamagdalenka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 9
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

W boots mozna kupic umberto Giannini szampon bez sls/sles z serii mend my hair. Ma specyficzny zapach bo w skladzie jest zenszen...a co do silikonow, nie zawsze sa zle I uzyte z umiarem niektorym wlosom sluza, np moim ;-) jesli po olejach czujesz, ze masz niedomyte wlosy, to moze olejek nie dobry dobralas. Sprobuj moze migdalowy. Jest bardzo lekki
blondynkamagdalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-30, 07:34   #60
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Włosomianiaczki z UK!

dzięki dziewczyny. z czasem może moje wsłosy się uspokoją a raczej skalp. Nie pomyślałqm, że to może być przesuszeniu skóry głowwy, ponieważ na długości same3 włosy mają się dobrze a nawet bardzo. Do tej pory wszelkie zmiany odbijały się własnei na nich więc nie połaczyłam tego z wysuszeniem skalpu. niestety nie zabrałam zee sobą żadnego oleju, w kuchni stoi jedynie oliwa z oliwek hmm boje się jak diabli nałożyć tego na mój sklap..ale coż chyba będzie tr1eba spróbować. Wyruuszę pożniej do tesco i może tam coś z olei znajdę
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-18 23:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.