Efekty po masażu bańką chińską?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-07, 17:11   #1
Ewelina_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 13

Efekty po masażu bańką chińską??


Witajcie Dziewczyny,

Jestem właśnie po pierwszym masażu bańką chińską i muszę przyznać, że wszystko zaczyna mnie coraz bardziej boleć:/ W planach jest jeszcze 9 masaży co 2-3 dni. Czy któraś z Was korzystała z bańki chińskiej? Jakie realne efekty osiągnęłyście? Bańka redukuje tylko cellulit czy też po takiej serii zmniejsza się choć trochę obwód ud? Opiszcie, jak to u Was wyglądało, bo prawdę mówiąc po dzisiejszym już boję się, co będzie w środę
Ewelina_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 16:07   #2
juliakad1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 54
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

[QUOTE=Ewelina_1986;52682109]Witajcie Dziewczyny,

Jestem właśnie po pierwszym masażu bańką chińską i muszę przyznać, że wszystko zaczyna mnie coraz bardziej boleć:/ W planach jest jeszcze 9 masaży co 2-3 dni. Czy któraś z Was korzystała z bańki chińskiej? Jakie realne efekty osiągnęłyście? Bańka redukuje tylko cellulit czy też po takiej serii zmniejsza się choć trochę obwód ud? Opiszcie, jak to u Was wyglądało, bo prawdę mówiąc po dzisiejszym już boję się, co będzie w środę[ QUOTE]

Cześć,
ja masowałam się bańkami przez około 2 miesiące co dwa dni, ale również stosując dietę i ćwiczenia. Powiem jedno- działa świetnie, ale w całym pakiecie.
Cellulit znikł całkowicie z obszarów mniej zatłuszczonych. W miejscach, gdzie miałam więcej tłuszczyku (pupa) został znacząco zredukowany.
juliakad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 09:13   #3
Ewelina_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 13
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Dzięki wielkie za odpowiedź. A czy też na początku bolało Cię w czasie masażu i po nim? Siniaków co prawda nie mam, ale tak boli mnie zwłaszcza zewnętrzna strona ud, że muszę spać na plecach, bo na boku nie dam rady A dzisiaj już niedługo następny masaż i nie wiem, jak go przeżyję
Ewelina_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 13:28   #4
juliakad1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 54
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Tam gdzie miałam więcej tłuszczu bolało, ale nie aż tak jak u Ciebie. Ja masaż wykonywałam sama, sama stopniowałam ścisk i czułam, kiedy przesadzałam. Może osoba wykonująca masaż robi to nieprawidłowo ?
juliakad1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 14:57   #5
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Cytat:
Napisane przez Ewelina_1986 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za odpowiedź. A czy też na początku bolało Cię w czasie masażu i po nim? Siniaków co prawda nie mam, ale tak boli mnie zwłaszcza zewnętrzna strona ud, że muszę spać na plecach, bo na boku nie dam rady A dzisiaj już niedługo następny masaż i nie wiem, jak go przeżyję
Musisz takie rzeczy zgłaszać masażyście. Jeśli nie protestujesz oznacza to, że nie boli i pozwalasz myśleć wykonującemu, że masaż jest dostosowany do Twoich odczuć.

Prawda jest taka, że masaż nie powinien boleć.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 09:40   #6
Ewelina_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 13
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Cytat:
Napisane przez juliakad1 Pokaż wiadomość
Tam gdzie miałam więcej tłuszczu bolało, ale nie aż tak jak u Ciebie. Ja masaż wykonywałam sama, sama stopniowałam ścisk i czułam, kiedy przesadzałam. Może osoba wykonująca masaż robi to nieprawidłowo ?
Myślę, że raczej wszystko z masażystką jest ok, bo ma bardzo dobrą opinię, pracuje też w dobrym ośrodku rehabilitacyjnym, więc raczej nie jest ani niedouczona ani niedoświadczona Tak jak pisałam wcześniej, potwornie bolą mnie tylko te miejsca, gdzie cellulitu jest naprawdę sporo czyli właśnie zewnętrzna strona ud. Jestem po drugim masażu i przeżyłam, bolało ale już jakoś tak inaczej niż za pierwszym razem. Jutro trzeci masaż

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;5270670 8]Musisz takie rzeczy zgłaszać masażyście. Jeśli nie protestujesz oznacza to, że nie boli i pozwalasz myśleć wykonującemu, że masaż jest dostosowany do Twoich odczuć.

Prawda jest taka, że masaż nie powinien boleć.[/QUOTE]

Pani jest naprawdę w porządku, co chwilę pyta czy boli i jak w skali od 1 do 10 Ja oczywiście mówię uczciwie, jak jest. Tam, gdzie boli bardziej czyli na udach, Pani masuje delikatniej. Jutro trzeci masaż, a później przerwa przez weekend, zobaczymy się dopiero w poniedziałek popołudniu, więc może do tego czasu moje uda trochę "odpoczną".

Ale jak to w ogóle nie powinien boleć? Większość koleżanek, które miały masaż bańką chińską (robiony przez masażystkę albo samodzielnie) mówi, że właśnie te pierwsze 2-3 zabiegi są takie mniej przyjemne i te miejsca, gdzie jest dużo cellulitu rzeczywiście bolą. To jak to jest?
Ewelina_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 09:40   #7
zakupoholiczka87
Przyczajenie
 
Avatar zakupoholiczka87
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

cześć.
też miałam ostatnio wykonywany masaż bańką chińską, mnie nie bolało;p
to chyba zalezy od progu bólu jaki mozemy znieść , a nie do tłuszczu.
ale nie bez powodu ten masaż wybierają gwiazdy i celebryci, coś w nim musi być że działa zadna z nas nie chce mieć przecież cellulitu ;D więc chyba się do niego przekonam, jutro idę na następny zabieg do koleżanki która jest technikiem masażystą i ma zrobiony kurs na bańkę.
zakupoholiczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-13, 22:30   #8
mkobus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 18
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

masowałam się bańką sama przy drugiej ciąży i uda wyglądały bez porownania lepiej niż po pierwszym porodzie. Nie przypominam sobie, zeby bolało, ale z racji tego że byl to automasaż to sama regulowałam silę ssania Mam chęć przywrócić regularność tylko wiecznie czasu brak. Gdybym miała komuń płacić za masowanie bańką wybrałabym chyba jednak endermologię
__________________
Starsza Pani po 30
mkobus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-20, 20:40   #9
Rewelka_Testuje
Rewelka
 
Avatar Rewelka_Testuje
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Ja na poczatku probowałam sama, ale brakowało mi systemtyczności i narobiłam sobie siniakow na udach takich że ho ho... w końcu dostałam od mamy na urodziny pakiet 5 masaży w <reklama> i muszę Wam powiedzieć, że to jak wykona Wam masaż profesjonalista, a sami go robicie to mega różnica ! Ja po tych 5 masazach widze u siebie zdecydowana poprawe w jedrnosci skóry zarowno na udach, brzuchu i posladkach... 10 masazy to pewnie efekty bylyby o wiele lepsze, ale poki co jestem po tych 5 i mysle o kolejnej serii.

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2015-09-21 o 06:56
Rewelka_Testuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 09:05   #10
Ewelina_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 13
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Cytat:
Napisane przez Rewelka_Testuje Pokaż wiadomość
Ja na poczatku probowałam sama, ale brakowało mi systemtyczności i narobiłam sobie siniakow na udach takich że ho ho... w końcu dostałam od mamy na urodziny pakiet 5 masaży w <reklama> i muszę Wam powiedzieć, że to jak wykona Wam masaż profesjonalista, a sami go robicie to mega różnica ! Ja po tych 5 masazach widze u siebie zdecydowana poprawe w jedrnosci skóry zarowno na udach, brzuchu i posladkach... 10 masazy to pewnie efekty bylyby o wiele lepsze, ale poki co jestem po tych 5 i mysle o kolejnej serii.
Muszę Ci powiedzieć, że ja poprawę jędrności widziałam już po drugim masażu Oczywiście cellulit jeszcze "nie ruszył" nic, ale czuć, że skóra jest inna także jak najbardziej polecam Ci dokupienie kolejnej serii 5 masaży, bo z tego co słyszałam, to właśnie tak mówią, że 10 zabiegów to taka optymalna liczba, żeby zobaczyć satysfakcjonujące efekty.

Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi. Ja stanęłam na trzech masażach (ten trzeci był już super!), miało być jeszcze 7, ale na tym na razie koniec, bo tak się ogólnie napaliłam na zmiany, że zaczęłam z koleżanką regularnie biegać i jeździć na rolkach. Skończyło się niestety tak, że... miałam "mały" wypadek na rolkach i skręciłam nogę w kolanie:/ Dzisiaj mija dokładnie tydzień, jak leżę i dosłownie kwiczę, bo kolano to paskudna sprawa.

Jestem strasznie wściekła, bo już zaczynało być fajnie, już widziałam pierwsze efekty, a tu taka niespodzianka... Wiem, że rolek już nie założę, bo zwyczajnie boję się. Chyba to jednak nie dla mnie Chętnie bym pobiegała, ale nie wiem kiedy będę mogła...:/
Ewelina_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 17:48   #11
Rewelka_Testuje
Rewelka
 
Avatar Rewelka_Testuje
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Faktycznie chyba muszę wykupić kolejny pakiet, bo tak czytam w wielu miejscach, że seria 10 pod rząd daje najlepsze efekty. Akurat mają świetna lokalizację w samym centrum Warszawy w hotelu Mariott - to 5 min od mojej pracy - to mogę sobie po pracy śmigać - coś słyszałam o jakichś promocjach własnie chyba na bańke chińską teraz, więc lecę sprawdzić - bo nie chcę zaprzepaścić juz tego co zaczełam No i przynajmniej starałam sie podpatrywać technikę u profesjonalistów to bede mogła sama nieco lepiej wykonywac je w domu jak zakoncze juz serie u nich
Rewelka_Testuje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 09:51   #12
Ewelina_1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 13
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Witajcie Dziewczyny,

Jestem już po całej serii 10 masaży bańką. Jakiś tam efekt jest, ale nie taki jakiego się spodziewałam. To jednak nie tyle wina bańki, co "sytuacji życiowej" Najpierw skręciłam kolano, więc było trochę przerwy, później udało się zrobić znowu dwa masaże i kolejny tydzień przerwy, bo dopadła nas grypa żołądkowa... Ustalone były 3 masaże tygodniowo, więc już we wrześniu powinien być koniec, gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, a tymczasem dopiero przedwczoraj był ostatni masaż.

Poza tym już po skręceniu kolana masowany był tylko przód i bok, bo ze względu na kolano nie byłam w stanie położyć się na brzuchu, żeby zrobić tył nóg. Szkoda, bo efekt byłby lepszy. Niemniej, polecam bańkę, bo tak jak pisałam, mimo tych wszystkich komplikacji, jakieś tam efekty widać. Obwód ud zmniejszył się o jakiś cm, skóra jest bardziej jędrna i cellulitu jest mniej - zwłaszcza po bokach, bo były dłużej masowane zamiast tego tyłu.

Myślę, że jeszcze za jakiś czas skuszę się ja kolejną serię. Może tym razem obejdzie się bez takich przygód i uda się zrobić 10 co drugi dzień
Ewelina_1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 14:33   #13
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Cytat:
Napisane przez Ewelina_1986 Pokaż wiadomość
Myślę, że raczej wszystko z masażystką jest ok, bo ma bardzo dobrą opinię, pracuje też w dobrym ośrodku rehabilitacyjnym, więc raczej nie jest ani niedouczona ani niedoświadczona Tak jak pisałam wcześniej, potwornie bolą mnie tylko te miejsca, gdzie cellulitu jest naprawdę sporo czyli właśnie zewnętrzna strona ud. Jestem po drugim masażu i przeżyłam, bolało ale już jakoś tak inaczej niż za pierwszym razem. Jutro trzeci masaż

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------



Pani jest naprawdę w porządku, co chwilę pyta czy boli i jak w skali od 1 do 10 Ja oczywiście mówię uczciwie, jak jest. Tam, gdzie boli bardziej czyli na udach, Pani masuje delikatniej. Jutro trzeci masaż, a później przerwa przez weekend, zobaczymy się dopiero w poniedziałek popołudniu, więc może do tego czasu moje uda trochę "odpoczną".

Ale jak to w ogóle nie powinien boleć? Większość koleżanek, które miały masaż bańką chińską (robiony przez masażystkę albo samodzielnie) mówi, że właśnie te pierwsze 2-3 zabiegi są takie mniej przyjemne i te miejsca, gdzie jest dużo cellulitu rzeczywiście bolą. To jak to jest?
jeśli masz nierozgrzaną skórę to każdy zabieg jest nieprzyjemny - ale tylko na początku. poszczypie, poboli a potem jak już się wszystko rozgrzeje to nawet nie czuć tego. ja jako masażystka sobie sama robiłam więc siłę ssania sobie sama regulowałam jak chciałam, nie wiem jak to wygląda gdy ktoś inny wykonuje - z tego co pamiętam na zajęciach jak mieliśmy to też tylko na początku szczypało.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 17:03   #14
ChilliFitter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 26
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Często można trafić na opinie kobiet, które stosują bańkę chińską przez długi czas, że skóra ulega rozciąnięciu. Chyba jednak lepiej zostać przy treningu, nawet 10-15 minutowym, ale treningu.
ChilliFitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 21:41   #15
magmar777
www.zadbajocialo.pl
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Dokładnie.Cwiczenia plus masaże to jest to.Ale znam też Panie które pozbyły się cellulitu za pomocą chińskiej bańki bez ćwiczeń, ale stosowały diete.
magmar777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 12:27   #16
Babeli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Z celulitem nie miałam jakiś mega problemów, dlatego nie mogę mówić czy są rewelacyjne, czy nie ale mogę za to polecić na skórę brzucha, którą miałam po ciąży obwisłą. Nie oczekiwałam cudów, ale po systematycznych masażach naprawdę zauważam różnicę. Nie mam takiego worka jak sie położę na boku.
Zaczęłąm te masaże dwa lata po porodzie, jak wróciłam do (prawie) wagi sprzed ciąży ale zdołowana tym, że nadal skóra jest nieestetyczna.
Polecam.
Babeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 15:02   #17
inventiveness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Coraz bardziej jestem ciekawa takiego masażu, szczególnie kuszące jest działanie antycellulitowe
inventiveness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 15:02   #18
magmar777
www.zadbajocialo.pl
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Dokładnie, masaż bańką oprócz tego że ma na celu usunięcie cellulitu super ujędrnia ciało.Szczególnie duże efekty widać na brzuchu czy pośladkach
magmar777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 22:22   #19
Kajus_96
Przyczajenie
 
Avatar Kajus_96
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Warszawa;)
Wiadomości: 12
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Ja byłam mega zadowolona, polecam!
Kajus_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-12, 13:36   #20
Elii87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 62
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

osobiście nie byłam na takim masażu i trochę mnie dziwi jak ktoś pisze, ze boli, ale może wszystko zależy od osoby wykonującej ten zabieg. Moi znajomi chodzili na takie masaże i akupunkturę , ale do wykwalifikowanej osoby pochodzącej z Mongolii, która skończyła studia medyczne.
Elii87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 20:52   #21
damulka77
Raczkowanie
 
Avatar damulka77
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 42
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Ja też stosowałam te masaże po ciąży i skóra na brzuchu jak z przed ciąży wygląda polecam
damulka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:10   #22
magmar777
www.zadbajocialo.pl
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Dokładnie masaż chińską bańką potrafi zdziałać cuda!!
magmar777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 16:52   #23
mirimah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 94
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

boli jak diabli. czy pomaga nie wiem, bo lenistwo ze mnie wychodzi po zetknięciu z tym tematem ale przekonałyście mnie, idę szukać w łazience swoich baniek. jakiej oliwki używacie? akurat wszystkie mi się skończyły i muszę coś kupić.
mirimah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 12:32   #24
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Kupiłam bańki wieki temu i tak zaczynałam, zrobiłam raz i zapominałam..ale teraz się zawzięłam, odkopałam (znalazłam tylko tę największą, nie mam pojęcia gdzie mam resztę..) no i jestem już po 3 masażu. Robię go sobie sama, próbuję różnych metod, z odrywaniem i nieodrywaniem bańki, bo w sumie ile masażystek - tyle opinii i już sama nie wiem. Najlepszy dla mnie chyba jednak jest ten gdzie bańkę odrywam po każdym przeciągnięciu od kolana ku górze.
No i po tym 3 masażu moja skóra jest na pewno jędrniejsza..czy cellulit zmalał? chyba nie..ale po 10 masażu będę mogłam się wypowiedzieć Na pewno nie zaszkodzi jak jesteście zdrowe, nie macie problemu z pajączkami
Od poniedziałku planuję sobie robić jeszcze body wrapping, bo podobno też działa morderczo na celulajt :P
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 20:26   #25
magmar777
www.zadbajocialo.pl
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 41
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Dkładnie, dla zamordowania cellulitu najlepsze jest połączenie masażu z zabiegiem body wrapping. Profesjonalną seria do zabiegu body wrapping ma firma GUAM, również BINGOSPA poszerzyło swoją ofertę o takie koncentraty.
magmar777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 10:40   #26
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Z bingospa planuję sobie kupić jakiś balsam ( chociaż to bardziej przypomina galaretkę:P), ale GUAM jest cholernie drogi, widziałam takie po 300 zł, tj jednak dużo..no aleee póki co mi @ przeszkodziła w moich atakach, więc czekam
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 13:48   #27
alicjas0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 18
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Cytat:
Napisane przez letik Pokaż wiadomość
Z bingospa planuję sobie kupić jakiś balsam ( chociaż to bardziej przypomina galaretkę:P), ale GUAM jest cholernie drogi, widziałam takie po 300 zł, tj jednak dużo..no aleee póki co mi @ przeszkodziła w moich atakach, więc czekam
Ja używałam koncentrat cynamonowo -kawowy z Bingo Spa i lekka poprawa była. Teraz kupiłam najmocniejszy koncentrat cynamonowo -kawowy z paryką i zobaczymy. Mama zamiar na przemiennie stosować masaż próżniowy w domu i body wraping. Jestem ciekawa efektów
__________________
Listopad 2013 - rozpoczęła się przygoda z regularnym fitnessem, cel w postaci powrotu do optymalnej wagi sprzed ciąży osiągnięty Przygoda trwa nadal
Luty 2016 - rozpoczęła się walka o ładną cerę
Luty 2016 - rozpoczął się zintensyfikowany atak na cellulit
alicjas0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 18:38   #28
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Cytat:
Napisane przez alicjas0909 Pokaż wiadomość
Ja używałam koncentrat cynamonowo -kawowy z Bingo Spa i lekka poprawa była. Teraz kupiłam najmocniejszy koncentrat cynamonowo -kawowy z paryką i zobaczymy. Mama zamiar na przemiennie stosować masaż próżniowy w domu i body wraping. Jestem ciekawa efektów
No ja jestem ciekawa jaki bedzie efekt bo czytalam tez jak dziewczyny pisaly, ze w sumie nie ma wielkiego znaczenia co to będzie, byleby bylo przeciw cellulitowe duzo dziewczyn chwali zwyklego evelina 3d.
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 20:51   #29
Leeneczka
Raczkowanie
 
Avatar Leeneczka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 40
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Ja jak miałam robiony na brzuchu byłam bardzo zadowolona, ale na udach popękały mi naczynka
Leeneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 16:06   #30
alicjas0909
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 18
Dot.: Efekty po masażu bańką chińską??

Cytat:
Napisane przez letik Pokaż wiadomość
Kupiłam bańki wieki temu i tak zaczynałam, zrobiłam raz i zapominałam..ale teraz się zawzięłam, odkopałam (znalazłam tylko tę największą, nie mam pojęcia gdzie mam resztę..) no i jestem już po 3 masażu. Robię go sobie sama, próbuję różnych metod, z odrywaniem i nieodrywaniem bańki, bo w sumie ile masażystek - tyle opinii i już sama nie wiem. Najlepszy dla mnie chyba jednak jest ten gdzie bańkę odrywam po każdym przeciągnięciu od kolana ku górze.
No i po tym 3 masażu moja skóra jest na pewno jędrniejsza..czy cellulit zmalał? chyba nie..ale po 10 masażu będę mogłam się wypowiedzieć Na pewno nie zaszkodzi jak jesteście zdrowe, nie macie problemu z pajączkami
Od poniedziałku planuję sobie robić jeszcze body wrapping, bo podobno też działa morderczo na celulajt :P
Jak idzie masaż bańkami? Jakieś efekty? Ja wkońcu też zamówiłam i czekam na przesyłkę
__________________
Listopad 2013 - rozpoczęła się przygoda z regularnym fitnessem, cel w postaci powrotu do optymalnej wagi sprzed ciąży osiągnięty Przygoda trwa nadal
Luty 2016 - rozpoczęła się walka o ładną cerę
Luty 2016 - rozpoczął się zintensyfikowany atak na cellulit
alicjas0909 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-06 15:01:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.