Jaki macie Styl Życia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-13, 11:01   #1
fd96288be01918bf69910a7119308dad48ae6f94_60fdecf2360cd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 129

Jaki macie Styl Życia?


Hey Dziewczyny!

Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.

Co robicie w weekendy?
Co robicie zwykle wieczorami?
Jak dbacie o siebie codziennie?
Jakie macie zaintersowanie?
Jak sie odzywiacie?
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi

Pozdrawiam serdecznie!!!
fd96288be01918bf69910a7119308dad48ae6f94_60fdecf2360cd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 15:17   #2
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 329
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Ale nikt Ci nie da przepisu na życie. Co z tego, że się dowiesz co robią inni? Każdy ma inne zainteresowania, inne możliwości


Co robicie w weekendy?
Czasami imprezuję od piątku do niedzieli, czasami spędzam cały weekend przesadzając kwiaty przy jazzie.

Co robicie zwykle wieczorami?
Gotuję, czytam książki, robię zdjęcia, leże w łóżku przeglądając instagrama, albo oglądając Netflixa.

Jak dbacie o siebie codziennie?
Robię to co czuję, że potrzebuję, do niczego się nie zmuszając, nic sobie nie narzucając i szukając równowagi.

Jakie macie zaintersowanie?
Zainteresowanie to ogólne stwierdzenie mocno, pasja, czy jak lubię spędzać czas?
Pasja - projektowanie. Spędzać czas lubię przy wszystkim co kreatywne, lub związane ze sztuką.


Jak sie odzywiacie?
Miałam różne fazy w życiu, czas kiedy bardzo dbałam o to co jem, dużo ćwicząc, pół roku głodzenia się, bo nie byłam w stanie jeść, obecnie jemto, na co mam ochotę. Po prostu. Chcę warzywa na parze - proszę bardzo, chce zupkę chińską - śmiało. Słucham swojego organizmu na co ma potrzebę.


Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Lubię wszystko, wszystko akceptuje. Stylu życia nie zmieniałabym, uwzględniając warunki jakie mam. Jeśli mogłabym coś zmienić to właśnie warunki, no ale wiadomo jak to jest.


Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?
Zaczęłabym od książek o polubieniu siebie i akceptacji.


Wniosek jest taki, że to nie ma znaczenia co robią i co lubią inni ludzie. Twój problem nie leży w zmianie trybu życia, tylko w polubieniu siebie i swojego towarzystwa. To z sobą spędzasz całe życie i to z sobą musisz czuć się dobrze.
a9e9b14f0920806ea67464fa4f1a029ea354de7e_6212d6030631b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 15:21   #3
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Hey Dziewczyny!



Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.



Co robicie w weekendy?

Co robicie zwykle wieczorami?

Jak dbacie o siebie codziennie?

Jakie macie zaintersowanie?

Jak sie odzywiacie?

Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?

Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?



Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi



Pozdrawiam serdecznie!!![/QUOTE]

Nie rozumiem co to "bardziej ciekawy tryb życia". Przecież praktycznie dla każdego coś innego będzie ciekawe. Dla jednej aktywny tryb życia i różne sporty, dla innej ciągłe poznawanie nowych ludzi, a dla jeszcze innej codzienny wieczór z książką i dowiadywanie się z tych książek coraz to nowych rzeczy.
Więc może najpierw lepiej zastanowić się co nam samym sprawia przyjemność i co nas samych interesuje. Bo to, że ktoś coś lubi robić i uważa to za ciekawe, to jeszcze nie wyznacznik tego, że komu innemu się spodoba i go zainteresuje.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 15:26   #4
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Ja zazwyczaj nic ciekawego nie robię ani wieczorami, ani w weekendy. Dzisiaj np. byłam z dziećmi, mężem i psem na grzybach w lesie. Nazbieralismy prawdziwków, kilka podgrzybków a i kurki się trafiły. A teraz leżę. Ot taki leniwy weekend
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 15:30   #5
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Co robicie w weekendy?

To zależy, czasem się z kimś spotykam, imprezuję, randkuję, a czasem chodzę cały weekend w piżamie. Robię rzeczy na które nie mam czasu w tygodniu, uczę się etc.

Co robicie zwykle wieczorami?

Jem, gotuję, rozmawiam przez telefon, piorę, prasuję, piszę ze znajomymi, czasami wychodzę, ćwiczę, uczę się, słucham muzyki.

Jak dbacie o siebie codziennie?

Kąpiel, nakładanie odżywki/maski na włosy, nawilżanie cery, ćwiczenia.

Jakie macie zaintersowanie?

Ostatnio nie mam pasji, której mogłabym się poświęcić w 100%, bo nie mam na to czasu.

Jeśli chodzi o zainteresowania, to interesuje się nowościami kosmetycznymi, makijażem. Bardzo lubię wpisywać w google frazę "jak się mieszka w... np Chile" i czytam. Lubię odkrywać nowe miejsca, chodzić do kina, teatrów, na koncerty.

Jak sie odzywiacie?

Staram się ostatnio zdrowo i jeść regularnie.

Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?

Chciałabym umieć się szybciej szykować

Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Nie znam

Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 15:54   #6
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]
Co robicie w weekendy?
[/QUOTE]
Niestety pracuje w kazda sobote i co druga niedziele. Jesli mam wolna niedziele, to zazwyczaj odsypiam, potem cwicze, potem czytam/ide na spacer... W dni wolne (ktore nie sa weekendami) chodze na silownie, czasami na jakies spotkanie na miescie.
[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]
Co robicie zwykle wieczorami?[/QUOTE]
W dni, kiedy pracuje zjadam kolacje i klade sie spac, a kiedy nie pracuje to zalezy, spotykam sie z kims albo ogladam filmy.
[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]
Jak dbacie o siebie codziennie?[/QUOTE]
Codziennie myje wlosy, myje twarz mieszanka olejkow, nakladam krem z filtrem na twarz i cialo. Wieczorem zmywam twarz, nakladam na noc olejek arganowy albo inny, serum z vit. C. Balsam do ciala jak mi sie przypomni. Nitkuje zeby i staram sie je myc po kazdym posilku.
Moze nie codziennie, ale prawie codziennie trenuje albo jakos sie ruszam.
[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]
Jakie macie zaintersowanie?[/QUOTE]
Cwiczenia silowe, street art, jezyki obce, czytanie ksiazek (od klasyki po nowsze powiesci), troche psychologia, socjologia.
[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]
Jak sie odzywiacie? [/QUOTE]
Staram sie zdrowo odzywiac, piluje zeby miec w diecie odpowiednia ilosc bialka, tluszczow i weglowodaow. Jem duzo warzyw. Sniadania zazwyczaj jem lekkie (owsianka), pozniej wiekszy lunch i najwiecej zazwyczaj na kolacje. Nie jem slodyczy ani innych przekasek (nie smakuja mi), chyba ze ktos mnie czestuje.
[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic? [/QUOTE]
Chcialabym byc bardziej zorganiowana, uporzadkowana (czesto prokastrynuje). Chetnie zmienilabym prace na taka, do ktorej mialabym lepszy dojazd, a wiec moglabym dluzej spac i wczesniej byc w domu. Ogolnie najlepsze byloby dla mnie wstawanie ok. 7:30-8:00, niestety wstaje o 6, a pozniej w dni wolne mam tendencje do odsypiania tego. No i chcialabym wiecej zarabiac, zeby byo mnie stac na lepszy standard zycia :p
[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]
Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?[/QUOTE]
Niestety nie kojarze. Traktuje temat bardziej jako do poplotkowania, bo przeciez kazdy interesuje sie czyms innym, ma inne priorytety w zyciu, odpowiadaja mu inne godziny wstawania/spania/jedzenia posilkow itp., wiec nie wiem jak to mialoby dzialac. W dodatku praca, zarobki moga bardzo ograniczac.

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-09-13 o 16:13
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 16:17   #7
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Tak ogolnie to nic wielkiego. Nie mam jakiejs wielkiej grupy znajomych zeby ciagle gdzies wychodzic a wiadomo ze kolezanki tez maja swoje zycie i nie zawsze maja czas. Czasem w weekend leniuchuje, czasem wybieram sie gdzies z chlopakiem, czasem wlasnie z kolezanka jezeli jest czas. Do klubow i na imprezy rzadko chodze, tak jak mowie male grono znajomych i srednio lubia imprezy ja w sumie tez srednio. Bardzo lubie gory teraz wlasnie mam urlop i jestem z chlopakiem w Szklarskiej Porebie pogoda ladna cieplo ale na szczescie jeszcze nie goraco 23 stopnie i slonce. W dzien w krotkim rekawie i okularach przeciwslonecznych i czapce z daszkiem. Moglabym podrozowac czesciej gdybym miala mozliwosc Bardzo lubie gory i te widoki mimo slabej kondycji. Lubie tez czytac ksiazki glownie kryminaly, thrillery, sluchac podcastow kryminalnych, sluchac muzyki (chyba prawie jak kazdy), spacerowac, czasem pojezdzic na rowerze.
Odzywiam sie slabo duzo gotowych i slodyczy co staram sie powoli zmieniac (choc nie na wyjezdzie bo tutaj jednak jemy w knajpach wiadomo jak to jest i slodycze tez wchodza ale tak na co dzien zamierzam to zmienic). Chcialabym tez wlasnie wiecej sie ruszyc, zrzucic spora nadwage i poprawic kondycje.

Lubie tez kino, muzeum ogolnie zwiedzanie.
Co do dbania o siebie to jak wyzej pisalam srednio zaniedbalam i jednak spora nadwaga u mnie. Co do pielegnacji to brak mi systematycznosci. Chce nad tym popracowac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-09-13 o 16:21
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-13, 20:03   #8
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Co robicie w weekendy? - najczęściej pracuję, wolne robię sobie w tygodniu. Wtedy wybieram się na jakiś dłuższy spacer, najlepiej gdzieś przy lesie albo nad rzeką. Czasem też miło jest wyskoczyć gdzieś na kawę albo herbatę. Jak jest ładna pogoda to lubię to połączyć i wtedy na przykład po drodze zgarniam kawę na wynos z Maka, a potem siedzę sobie nad rzeką.
Co robicie zwykle wieczorami? - przy kolacji zazwyczaj coś oglądam, jakiś film albo ewentualnie serial na netflixie. Czasem gram w scrabble na kurniku. Przed samym snem zazwyczaj ogarniałam sprawy towarzyskie, odpisywanie na wiadomości itd., ostatnio bardziej skupiam się na wyciszeniu i nie praktuję już tak rozmów do bardzo późnej godziny. Zawsze przed snem robię sobie małe podsumowanie. Zastanawiam się za co jestem wdzięczna i co mnie cieszy, co zrobiłam źle i co nad czym powinnam popracować i o czym marzę, co jest dla mnie ważne.
Jak dbacie o siebie codziennie? - Muszę ogarnąć włosy, co bywa trudne, bo są kręcone i dzikie. Lubię bawić się w maseczki i pielęgnację twarzy. Staram się codziennie choć chwilę ćwiczyć, choć powinnam starać się bardziej.
Jakie macie zainteresowanie? - hmmm, książki i audiobooki, czasem literatura popularnonaukowa, jeśli mam czas to grzebanie się w kreatywnych rzeczach. Trochę interesuję się modą i makijażem, lubię szukać retro inspiracji, czasem słucham sobie muzyki lat 60tych. Udzielam się też w wolontariacie i pomagam Fundacji opiekującej się bezdomnymi, chorymi kotami. Gdy jest taka opcja to wydarzenia kulturalne. Od niedawna prowadzę też bookstagrama. Ważne są też dla mnie sprawy duchowe, próbuję uporządkować swoje relacje z Bogiem, choć nie jest to łatwe, bo nie czuję się pewnie w kościele i jest mi czasem przykro z powodu tego, co robią inni katolicy i jak wiara jest przez to postrzegana. Natomiast w Boga wierzę i jest to dla mnie ważne. Ostatnio jakoś tak wyszło, że często brałam udział w webinarach dotyczących leczenia i fizjoterapii, to też bardzo rozwinęło mój horyzont i poznałam wiele ciekawych historii innych ludzi.
Jak sie odzywiacie? - powinnam odżywiać się lepiej. Więcej warzyw i owoców itd. Jestem dość drobna i szczupła i kiedyś chciałam przytyć, ale teraz najbardziej zależałoby mi po prostu na w miarę zdrowej i wartościowej diecie.
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic? - chciałabym lepiej stawiać granicę między pracą, a odpoczynkiem, bo mam z tym problem. Chciałabym też się przeprowadzić i nieco urozmaicić swoje życiowe rozrywki. W przyszłym roku na pewno trochę odbiję sobie sprawy wakacyjne, bo przez covida utknęłam w jednym miejscu. Lubię natomiast swoje nastawienie do życia i że jakoś tak po prostu lubię być szczęśliwa, dużo rzeczy mnie cieszy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-13, 20:45   #9
fd96288be01918bf69910a7119308dad48ae6f94_60fdecf2360cd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 129
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Dzieki za fantastycznie odpowiedzi Dziewczyny! Z duza ciekawoscia czytalam, naprawde dziekuje ze sie podzielilyscie tym co robicie w zyciu i jak spedzacie czas. Jutro napisze cos wiecej Pozdrawiam Serdecznie.
fd96288be01918bf69910a7119308dad48ae6f94_60fdecf2360cd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 06:48   #10
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Hey Dziewczyny!

Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.

Co robicie w weekendy?

W soboty najpierw śniadanie z mężem, potem długa kawka w kuchni przy radio, wizażu, z książka.
Potem zalezy głównie od tego jaka pogoda albo czy ktoś nie przyjdzie w gości albo ja do kogoś , albo zakupy na tydzień, sprzątanie, albo na plaże, spacer.
Obiad jadamy późno , koło 16, w weekendy czasem nawet sporo później i wychodzi obiado-kolacja.
Wieczorem to już kanaping, książka, Netflix, kot, szydełko.
Albo teraz jak nie chodzę na fitnes do klubu, to trening i potem kanaping.


Niedziela zaczyna się jak sobota,
I w czasach bez zarazy leciałam na 9.30 na trening do klubu, miałam przerwę godzinna po pierwszym i szlam na kawę i ciastko do kawiarni i wracałam na półtora godziny jogi.
Teraz jak ładna pogoda chodzimy na długie spacery, albo ćwiczę w domu, a potem j.w.



Co robicie zwykle wieczorami?

Ćwiczę w tygodniu wieczorami, 2 razy w tygodniu wiozę kota do weta na kroplówkę, trochę sprzątam, pranie włączę, czytam, słucham podcastów, buszuje po yt szukając nowych treningów i filmików tematycznych, oglądam filmy, szydełkuje, jemy kolacje, siedzę na kanapie z mężem i kotem, idę na spacer krótki.


Jak dbacie o siebie codziennie?

Ćwiczę prawie codziennie
Codziennie przynajmniej rano i wieczorem biorę prysznic.
Rano myje głowę, nakładam odżywkę na włosy.
Rano i wieczorem nakładam tonik, krem, aloes z olejkami i gliceryna na twarz, kremuje ręce kilka/naście razy dziennie, Czasem jakaś maseczkę zrobię, zimą używam balsamu lub olejku na całe ciało.
Chodzę na wizyty kontrolne do lekarzy, robię co roku cytologię, co minimum pół roku usg piersi, Przeglądy u dentysty. Teraz mam aparat to latam do dentysty co miesiąc.
Łykam wit D3 w zaleconej dawce ( mam badany jej poziom z minimum raz w roku, wiec nie w ciemno)
Czasem się wysilę i sama pomaluje paznokcie, albo pójdę do córki w łaskę i mi robi żele+hybrydy. Ale nie lubię.


Jakie macie zaintersowanie?

Czytam SF i w ogóle czytam,
Czytanie SF wymusza bycie na bieżąco z ogólnymi zagadnieniami fizyki teoretycznej, wiec coś tam przeczytam albo lepiej słucham podcastów.
interesuje mnie odżywianie człowieka oraz sport od strony teoretycznej.
Robię pledy na szydełku.



Jak sie odzywiacie?

Regularnie i chyba nienajgorzej, ale bez spiny.
Sama robię zakupy i przygotowuje posiłki które jemy. I przetwory.
Tak w sezonie na owoce i warzywa czasem spędzam całe weekendy- robiąc przetwory.


Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?

Święty spokój lubię.

Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi

Pozdrawiam serdecznie!!![/QUOTE]

Nienawidzę serdecznie poradników i kołczów, którzy mają czelność mi sugerować, ze w ogóle i niby jak ja miałabym lepiej żyć.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2020-09-14 o 06:50
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-14, 14:19   #11
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Hey Dziewczyny!

Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.

Co robicie w weekendy?
Spędzam czas z moim TŻ, czasami sami, czasami ze znajomymi albo w rodzinnym gronie. Wycieczki za miasto, film, gry, spacer, muzyka, a czasami chodzimy pół dnia w piżamie i odpoczywamy.
Co robicie zwykle wieczorami?
Robię trening, gotuję, oglądam film, spędzam czas z TŻ, idę z psem na spacer, słucham muzyki
Jak dbacie o siebie codziennie?
Nakładam krem, serum i filtr na twarz, wcieram balsam i olejki w ciało, stosuję odzywki do włosów, maseczki na włosy i twarz, peeling, henna na brwi 2x w tygodniu, uprawiam sport, staram się wysypiać, ale nie zawsze sie udaje
Jakie macie zaintersowanie?
Lubię czytać, uprawiać sport, zwiedzać
Jak sie odzywiacie?
Regularnie i zdrowo
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Chciałabym, żeby doba była dłuższa bo brakuje mi czasu w ciągu dnia na wiele rzeczy, wolałabym, żeby wszystko było bardziej poukładane. A lubię to, że mam zacięcie do sportu.
Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?
Niestety nie
Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi

Pozdrawiam serdecznie!!![/QUOTE]
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-15, 11:04   #12
Belive_23
Raczkowanie
 
Avatar Belive_23
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 308
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Hej.


W weekendy zazwyczaj staram się odpocząć. Często spędzamy też czas z TZ. W sobotę rano uwielbiam jeść rano pyszne śniadanie przy świeżej kawie. Potem prysznic. W między czasie wstawiamy pranie i idziemy razem po zakupy. I robimy wspólny obiad. Później jest czas dla nas. Zazwyczaj każde z nas coś tam porobi albo gdzieś razem wychodzimy. Później oglądamy telewizje albo słuchamy muzyki. Nieraz pójdziemy na jakąś imprezę. Zazwyczaj też wieczorami robię sobie szybki trening plus rutyna pielęgnacyjna wieczorkiem. Mycie włosów, maseczkowanie itd.

Wieczorami w sumie zawsze gotuję jedzenie na następny dzień. Ćwiczę jak mam okazję, spaceruje z psem i oglądam seriale.

A codziennie?
Ćwiczę, słucham podcastów, w drodze do pracy oglądam yt, czytam książki, gotuję, staram się spacerować. Nie mieć dnia w biegu.

Odżywiam się okej. Nieraz wpada jakiś fast food ale zdrowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Belive_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 14:09   #13
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Hey Dziewczyny!

Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.

[/QUOTE]

No to lecimy:

Cytat:
Co robicie w weekendy?
Leże rozwalona przed laptopem albo konsolą i gram/czytam/oglądam. Czasem sprzątam.

Cytat:
Co robicie zwykle wieczorami?
Leże rozwalona przed laptopem nie mając w sobie nic zycia po dniu pracy.

Cytat:
Jak dbacie o siebie codziennie?
A bo ja wiem, 2 litry wody dziennie i oczyszczam oraz kremuje skore?

Cytat:
Jakie macie zaintersowanie?
Historia, antropologia, popkultura

Cytat:
Jak sie odzywiacie?
Jak mam ochote, w granicach zdrowego rozsądku

Cytat:
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
A bo ja wiem, chcialabym miec gdzie w okolicy tani basen bo lubie plywac.

Cytat:
Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?
Nie pomoge ci, unikam ich jak ognia bo wala mi tanim coachingiem.
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-15, 15:56   #14
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 504
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]
Co robicie w weekendy?
[/QUOTE]

Spędzam je z mężem. Długo śpimy, potem pijemy kawę, jemy śniadanie. Robimy porządki, nastawiam pranie. Po południu wybieramy się na spacer lub wyprawę rowerową. Bywa, że jemy obiadokolację tam, gdzie trasa nas zastanie. Czasem spotykamy się ze znajomymi, rodziną, idziemy na imprezę.
W sezonie letnim bywa, że wyjeżdżamy na działkę leśno-pasieczną. Zbieramy owoce leśne, grzyby, opiekujemy się pszczołami, dużo spacerujemy po lesie.
Jeśli mąż pracuje w weekend, zajmuję się domem, sprzątam, lub wypuszczam się na samotną eskapadę rowerową.

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]
Co robicie zwykle wieczorami?[/QUOTE]
Gotuję, piekę, odpoczywam, czytam książki, oglądam filmy na netflixie, buszuję w sieci, szukając inspiracji ksiązkowo-filmowo-muzyczno-kulinarnych. Czasem spotykam się z koleżankami. Czasem idę z mężem na drinka, lub coś pijemy i gadamy.


[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Jak dbacie o siebie codziennie?
[/QUOTE]
Kąpiel, pielęgnacja cery - naturalne kosmetyki, olejki, zgodnie z porami roku, wysypianie się, dbanie o kondycję poprzez ruch (w sezonie ciepłym intensywny trening rowerowym)

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Jakie macie zaintersowanie?[/QUOTE]
Jazda na rowerze, gotowanie, książki, astrologia, podróże, morska oceanobiologia (kocham zwiedzać oceanaria podczas podróży), medycyna alternatywna i leczenie dietami

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Jak sie odzywiacie? [/QUOTE]
Staram się odżywiać zdrowo i regularnie. Bez chemii, sztucznych dodatków, półproduktów. Ostrożnie z nadmiarem węglowodanów.
W diecie (wszystkich rodzajach) najbardziej nienawidzę monotonii, jedzenia wciąż tego samego. Natomiast kocham gotować i dieta z wykluczeniami jest dla mnie przyjemnym wyzwaniem.

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic? [/QUOTE]
Mniej stresu, więcej spokoju i wyluzowania.

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]
Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?[/QUOTE]

Z wiekiem przekonałam się, że poradniki są przereklamowane
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.

Edytowane przez linaya
Czas edycji: 2020-09-17 o 09:24
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 17:33   #15
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Hey Dziewczyny!

Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.

Co robicie w weekendy?
Co robicie zwykle wieczorami?
Jak dbacie o siebie codziennie?
Jakie macie zaintersowanie?
Jak sie odzywiacie?
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi

Pozdrawiam serdecznie!!![/QUOTE]

Co robicie w weekendy?
Chłopak do mnie przyjeżdża, zazwyczaj w jeden weekendowy wieczór wychodzimy na jakieś piwo do znajomych albo sami, a poza tym leżenie w łóżku, spacery jak jest ładna pogoda, zamawianie jedzenia z dostawą no i Netflix

Co robicie zwykle wieczorami?
do 20-21 robię jeszcze rzeczy związane z tym czym się zajmuję, potem łóżko i zazwyczaj oglądanie czegoś do późnej nocy

Jak dbacie o siebie codziennie?

szczerze mówiąc nie przywiązuję do tego jakoś ostatnio wagi, staram się dbać o włosy, olejować, odżywkować etc., poza tym czasem posmaruję się balsamem albo olejkiem i to chyba tyle, nawet kremu do twarzy nie używam, masakra

Jakie macie zaintersowanie?
w sumie to czym się zajmuję powiedzmy "zawodowo" i moje zainteresowanie to to samo, bo maluję kiedy skończę malować coś dla kogoś na zlecenie, to maluję sobie coś dla siebie, więc w sumie nie czuję się nigdy w pracy poza tym interesuję się ostatnio jogą, medytacją, do niedawna miałam straszną fazę na słuchanie podcastów kryminalnych, ale ostatnio zaczęłam przez to schizować więc mam bana

Jak sie odzywiacie?
na codzień staram się jeść wege, w weekendy czasem trafi się taki zwykły "polski" obiad, na codzień moja dieta to głównie warzywa, strączki, żytni chleb i gorzka czekolada

Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
w sumie podoba mi się mój styl życia i to że w sumie cały tydzień siedzę w domu na jesień będzie jeszcze fajniej, jak za oknem będzie beznadziejna pogoda, a ja będę z gorącą herbatką przy laptopie

Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?
nie czytam takich książek, więc nie wiem
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-16, 18:21   #16
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]

Co robicie w weekendy?
[/QUOTE]
Weekend jest "święty". Normalnie* niemal co weekend gdzieś z TŻ wyjeżdżamy. W Polskę lub kraje mniej więcej ościenne. Czasem od piątku do niedzieli/poniedziałku, ale czasem bliżej, więc tylko na jeden dzień lub z jednym noclegiem. Wybieramy sobie wcześniej jakiś ciekawy cel, albo jedziemy na żywioł, nocleg ogarniając po drodze. Czasem odwiedzić rodzinę. Czasem zostajemy w swoim mieście (w tym roku, wiadomo, to się zdarza niesamowicie często). Wtedy jest różnie. Spotykamy się że znajomymi, organizujemy jakieś wspólne gotowanie/jedzenie/aktywności, albo zawszywamy się u siebie i niemal nie wychodzimy, chyba że do jakiejś knajpy na obiad/kolację.
Kiedyś jeździliśmy na całodzienne wycieczki rowerowe w swojej okolicy, teraz nam tu brakuje celów i wolimy ruszyć za miasto.

To, czego nie robimy w weekendy, to zakupy i sprzątanie. Na to jest czas w tygodniu, żeby weekendy mieć całe wolne.

*Ten rok nie jest normalny...

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711] Co robicie zwykle wieczorami? [/QUOTE]
Zakupy, sprzątanie i ogarnianie domu, przy czym tu się dzielimy, żeby efektywnie wykorzystać czas (jedno jedzie ogarnąć supermarket, drugie w tym czasie coś ogarnia w domu). Czasem spotykam się z kimś (kilkoro dobrych znajomych w bliskich okolicach). Idziemy na siłkę albo rowery, a zimą na basen lub do saunarium. Słucham podcastów (przy sprzątaniu, zakupach, manualnych zadaniach).
Późniejszym wieczorem wspólne oglądanie filmów/seriali przez serwisy streamingowe albo np. wyszukiwanie ciekawych miejsc na YT. TŻ zawsze pierwszy zasypia, więc ja jeszcze do snu czytam.

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711] Jak dbacie o siebie codziennie? [/QUOTE] Ścisła higiena, umiarowana ilość sportu, kosmetyki, kosmetyczka.

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711] Jakie macie zaintersowanie? [/QUOTE] Sci-fi pod niemal każdą postacią. Banał, ale chyba podróże można zaliczyć, tego mi teraz najbardziej brakuje. Normalnie o tej porze roku byłabym po jakichś 2-3 urlopach gdzieś poza najbliższym otoczeniem Polski.

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711] Jak sie odzywiacie? [/QUOTE] Parowar i wolnowar to moje główne narzędzia. Odżywianie zależy od sezonu, ale raczej w kierunku mało mięsa, dużo ryb i owoców morza. Typowo polska kuchnia bardzo sporadycznie, fastfoody też.

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711] Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic? [/QUOTE] Mniej pracować, więcej podróżować.

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711] Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?
[/QUOTE] Coaching nie leży w strefie moich zainteresowań.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 17:40   #17
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Co robicie w weekendy?
Przede wszystkim dłużej śpię. A poza tym różnie: spotykamy się z przyjaciółmi, czasem gdzieś wyjeżdżamy, czasem sprzątamy to, czego nie posprzątaliśmy w tygodniu. Idziemy na basen albo na jogę.

Co robicie zwykle wieczorami?
Jeśli skończymy pracę odpowiednio wcześniej to znów idziemy na basen. A po powrocie siedzimy w internetach słuchając winyli albo czytamy.
Opcja druga: ogarniamy jakieś dodatkowe zlecenia, przygotowujemy się do pracy, uczymy się itd.

Jak dbacie o siebie codziennie?
Myję się, maluję... Na wieczór zawsze retinoidy na skórę i do tego krem z retinolem. Codziennie jeżdżę na rowerze, parę razy w tygodniu pływam.

Jakie macie zaintersowanie?
Jedzenie! Kocham gotować, kocham być zapraszana na żarcie, kocham jeść na mieście. Dodatkowo: czytanie, czym zajmuję się pół-zawodowo, więc nie wiem, czy to się liczy. Ale czytam bardzo dużo i nieustannie się uczę.

Jak sie odzywiacie?
Nie jem mięsa od jakichś pięciu lat, może nawet dłużej. Kocham pyszności, warzywka, najlepiej świeże! Jedzenie stanowi duży procent mojego życia. Staram się jeść wegańsko, ale czasem wpadnie jakiś ser.

Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Chciałabym zrezygnować z mojej głównej pracy i zająć się tylko moją poboczną pracą. Ale muszę jeszcze trochę poczekać.

Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?
Po prostu rób to co lubisz!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-19, 16:56   #18
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Co robicie w weekendy?



Idę na spacer albo na rower, czytam książki, idę ze znajomymi gdzieś, idę się spotkać z rodziną, jak mam pieniądze to jadę na jakąś małą wycieczkę.



Co robicie zwykle wieczorami?



Jak jestem bardzo zmęczona, to obowiązki (pranie, gotowanie) i spać; jak nie to czytam, oglądam film, uczę się czegoś jak mam wenę.



Jak dbacie o siebie codziennie?



Myję ciało, zęby i włosy, czasem wklepię jakiś krem, ale to raczej zimą, jak skóra jest sucha.



Jakie macie zaintersowanie?



Zmieniają się z czasem, ale główne od zawsze to czytanie książek, nauka języków obcych i grafika komputerowa.



Jak sie odzywiacie?



Niestety jestem leniwa i raczej od przypadku do przypadku, czasem to obiad, czasem jakieś kanapki itd. Staram się jednak o odpowiednią ilość witamin w diecie.



Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?



Zmienić lenistwo i odżywianie na lepsze, zdrowsze i bardziej regularne.



Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?



Hm, nie czytam takich. Może poszukaj fitnessu, kół zainteresowań, warsztatów w twojej miejscowości bądź okolicy. Ja robiłam całkiem dużo takich rzeczy i mam stamtąd fajne znajomości.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-20, 14:54   #19
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Co robicie w weekendy?

Spędzam je z facetem, chodzimy na różne imprezy, na miasto, do restauracji, wyjeżdżamy, gotujemy bardziej wymyślne dania, oczywiście Netflix/HBO/Amazon Prime (mamy wszystko ), dość długo śpimy... Nic wielkiego.


Co robicie zwykle wieczorami?

Od razu po powrocie z pracy biorę się za zakupy, sprzątanie, gotowanie, żeby mieć z głowy, więc wieczorem zazwyczaj sobie leżę z telefonem: Wizaż, robię zakupy, Facebook, piszę z kimś, czasem wyjdę ze znajomymi, obejrzę coś ze wspólokatorką i zasnę na jej kanapie , 1-2 razy w ciągu tygodnia roboczego nocuję u chłopaka, spędzam czas z królikami, bo wieczorem i w nocy są najbardziej aktywne. Generalnie obowiązki staram się odfajkować jak najszybciej i w dni robocze, żeby w weekend się relaksować i przyjemnie spędzać czas. Chciałabym dorzucić do codziennych zajęć naukę języka i jakąś zumbę.


Jak dbacie o siebie codziennie?

Nie robię niczego nadzwyczajnego, codziennie się kąpię oczywiście, zawsze nakładam odżywkę i olejek na włosy, zmywam makijaż dwuetapowo, potem tonik, esencja, serum, co kilka dni krem (mam bardzo tłustą skórę i nie mogę codziennie), co kilka dni balsam z tych samych powodów, raz na dwa tygodnie peeling ciała, 1-2 razy w tygodniu enzymatyczny twarzy, krem pod oczy jak nie zapomnę, gdy mam więcej czasu, to nakładam maseczki, maluję się codziennie, staram się ładnie ubierać.


Jakie macie zaintersowanie?

Historia, literatura faktu, króliki, kulinaria, muzyka metalowa; lubię czytać o typach kolorystycznych, typach sylwetek i stylizacjach, ogólnie ciuchy to moja słabość; Simsy, wkręcam się w kolorowanki.

Jak sie odzywiacie?

Nie najgorzej, ale lubię McDonald's, pizzę, sery, makarony, alkohole... Jem dużo masła, jajek - ogólnie nabiału, nie potrafię bez niego żyć. Nie słodzę, jem ciemne pieczywo, na kanapce mam zawsze dużo warzyw plus obok jeszcze jakiegoś pomidora pokrojonego, paprykę, ostatnio odkryłam kasze na śniadanie, często gotuję obiady, zupy.


Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?

Nie wiem co lubię A co do zmian, to przede wszystkim chciałabym być lepiej zorganizowana i mniej rozlazła, jestem leniwa.


Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Pewnie uważasz, że Twoje życie jest nudne i bez polotu? Też tak kiedyś miałam, chciałam się zmienić, ale to bez sensu, robię to co lubię i na co mam ochotę, jest fajnie. Wiadomo, warto próbować nowych rzeczy i wyjść z domu, ale nie warto udawać kogoś kim się nie jest i wyróżniać się na siłę, to męczące i frustrujące. Właśnie leżę i oglądam Netflixa, potem będę robić z chłopem placki ziemniaczane i uj, jestem zadowolona
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-21, 02:36   #20
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Hey Dziewczyny!

Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.

Co robicie w weekendy?

Najpierw ogarniam dom, później jeśli pogoda pozwoli to idę na rower, wyczynowo właściwie bo jeżdżę po 30-40km Pozostały czas spędzam z córką bo tylko w weekendy zjeżdża z uczelni do domu, robimy zakupy i resztę wieczoru oglądamy jakieś seriale lub coś innego.
Co robicie zwykle wieczorami?
Odwiedzam mamę bo była bardzo chora i potrzebuje codziennego "nadzoru" i pomocy w zakupach itp. Ostatnio rozkręciłam się w wymianach językowych poprzez skype, szlifuję intensywnie język, z którego wkrótce mam zamiar zdać egzamin dający mi jakieś możliwości rozwinięcia mojej działalności. Przeglądam nałogowo portale z używanymi rzeczami, ciągle coś znoszę do domu tym sposobem, odnawiam jakieś meble, zmieniam dekoracje itp No i nadrabiam zaległości w dopieszczaniu kotów, które cały dzień czekają na mnie stęsknione.
Jak dbacie o siebie codziennie?
No z tym średnio. Staram się nie zaniedbywać wizyt u lekarzy, dentysty. Włosy farbuję sama, fryzjera co jakiś czas odwiedzę, i kosmetyczkę na jakiś zabieg kwasami na przykład. Prysznic zamiast kąpieli bo mnie nudzi leżenie w wannie. Makijaż robię codziennie. Staram się nie przesadzać z kaloriami, utrzymywać wagę i jeść w miarę zdrowo, choć z tym bez jakiejś przesady. Ćwiczę każdego dnia, bardziej dla komfortu psychicznego i wyładowania z złych emocji, niż spalenia kcal, choć i to nie jest bez znaczenia.
Jakie macie zaintersowanie?
Języki. W planach kolejny do odświeżenia i kolejny od podstaw. Lubię malować i czytać. Seriale ostatnio głównie wojenne, akcji, gangsterskie. Sport, głównie na świeżym powietrzu, rower i rolki. Lubię gotować gdy mam czas albo gdy jest brzydka pogoda.
Jak sie odzywiacie?
Jem zazwyczaj tylko dwa posiłki niestety, w samochodzie staram się mieć zawsze migdały i przegryzam w ciągu dnia. Za mało piję wody bo jej nie lubię, za dużo kawy.
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Lubię swoją wolność i niezależność, którą daje mi moja praca, podoba mi się, że tu gdzie mieszkam mam krok do lasu i poza miasto i wykorzystuję to w każdym wolnym momencie. Chciałabym trochę zmienić godziny snu bo mój tryb życia trochę można skorelować z czasem w Ameryce i gdy jestem aktywna wszyscy wokół smacznie śpią. Z drugiej strony lubię tę nocną ciszę, w której najlepiej mi się skupić przy pracy i innych czynnościach.
Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?
Nigdy nie szukałam inspiracji, nie potrafię podpowiedzieć
Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi

Pozdrawiam serdecznie!!![/QUOTE]
__________________
...

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2020-09-21 o 02:41
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 07:14   #21
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Hey Dziewczyny!

Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.

Co robicie w weekendy?
Co robicie zwykle wieczorami?
Jak dbacie o siebie codziennie?
Jakie macie zaintersowanie?
Jak sie odzywiacie?
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi

Pozdrawiam serdecznie!!![/QUOTE]Co robicie w weekendy?

Odpoczywam (sprzątam w piątek). Spędzam czas z dzieckiem, jeśli pogoda pozwala idziemy na spacer do lasu. Czasami odwiedzamy znajomych. Kiedyś często byłam z mężem w sobotę w kinie, ale ostatnio odpuściliśmy. Ogólnie sobota to dla mnie luźny dzień, który poświęcam sobie (robię pielęgnację twarzy i paznokci) i dziecku, natomiast niedziela to jedyny dzień w tygodniu, w którym mąż jest od rana do wieczora w domu, więc staramy się spędzać go na maksa we troje. Często wtedy jedziemy na jakąś wycieczkę np. w pobliskie góry.

Co robicie wieczorami?

Jak położymy dziecko spać, to najczęściej wjeżdża jakiś film. Czasem podszykuję obiad na drugi dzień. No i planujemy wystrój naszego nowego domu.

Jak dbacie o siebie codziennie?

Staram się dobrze odżywiać. Dbam o swój wygląd, stosuję różne balsamy, olejki, glinki, peelingi, maseczki itp. Mam dużo ruchu, jeżdżę na rowerku stacjonarnym, robię dywanówki, chodzę z dzieckiem na godzinne spacery. Jedyne co, to się nie wysypiam.

Jakie macie zainteresowania?

Moda, sport, pielęgnacja, czytanie książek (zwłaszcza thrillerów psychologicznych), język rosyjski.

Jak się odżywianie?

Myślę, że dobrze. Codziennie jem warzywa i owoce, chleb głównie pełnoziarnisty. Słodycze jem w weekendy, nie piję alkoholu. Mięso, głównie indyka i królika, czasem kurczaka, mam 3x w tygodniu. Jem dużo bakalii i jogurtów naturalnych. Piję głównie wodę niegazowaną, czasem herbatę zieloną lub białą z imbirem i miodem, kawę raz dziennie. Obiady gotuję sama. Raz, czy dwa w miesiącu zamówimy pizzę, czy jakiegoś fast fooda.

Co lubicie w swoim stylu życia, a co chciałybyście zmienić?

Lubię to, że jestem poukładana, wiem, co i kiedy mam zrobić. Ta moja normalna codzienność daje mi duże poczucie bezpieczeństwa. Chciałabym się jedynie lepiej wysypiać, ale muszę czekać, aż młodemu wyjdą wszystkie zęby

Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Nie czytam takich rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 10:54   #22
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Co robicie w weekendy?
jedziemy na zakupy spożywcze, sprzątamy, jeździmy na górskie wycieczki, mamy gości/sami idziemy do znajomych, zajmuję się dodatkową pracą


Co robicie zwykle wieczorami?
oglądam YT, filmy, ćwiczę, czasem gotuję na kolejne dni, czasem sączę czerwone winko



Jak dbacie o siebie codziennie?
myję się, staram się zdrowo odżywiać, choć różnie to jest:P, ćwiczę minimum 4 razy w tygodniu, nakładam serum na twarz, robię makijaż



Jakie macie zaintersowanie?
perfumy, makijaż, historia,sport



Jak sie odzywiacie?

staram się dobrze, ale jest zawsze sporo grzeszków-życie jest za krótkie:P


Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic? Chciałabym mieć więcej czasu, ale przy tylu obowiązkach trudno o to


Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?
nie lubię tego typu poradników-sama sobie to ogarniam
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 11:11   #23
Tobiszka
Raczkowanie
 
Avatar Tobiszka
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 52
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Co robicie w weekendy?

Troche pracuję, trochę odpoczywam. Zwykle staram się gdzieś wyjść, czy to do restauracji czy na lody.

Co robicie zwykle wieczorami?

Siedze na telefonie albo czytam.

Jak dbacie o siebie codziennie?

Staram się stosować koreańską pielęgnację cery.

Jakie macie zaintersowanie?

Historia, literatura.

Jak sie odzywiacie?

Zdrowo, jem duzo warzyw oraz owoców, staram się również suplementować witaminy. Teraz na przykląd zaczełam brać witaminę D3 xxx , bo mam świadomośc, ze nie za bardzo da się ją dostarczyć z pożywieniem.

Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?

W zasadzie wszystko lubię

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2021-04-30 o 10:52 Powód: reklama po edycji
Tobiszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-21, 14:17   #24
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Co robicie w weekendy?

Ogarniam mieszkanie, jezdze na zakupy do galerii albo hipermarketu, odpoczywam

Co robicie zwykle wieczorami?


Czytam albo coś oglądam

Jak dbacie o siebie codziennie?

Kosmetyki, dobre jedzenie

Jakie macie zaintersowanie?

Ksiązki, filmy, seriale

Jak sie odzywiacie?

Od kebaba na cienkim aż po łososia z warzywam na parze

Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?

Chcialabym miec wiecej czasu na wszystko, ale to pewnie poza moimi mozliwosciami
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 08:30   #25
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Jakie macie zaintersowanie?
perfumy, makijaż, historia,sport

Jak sie odzywiacie?
staram się dobrze, ale jest zawsze sporo grzeszków-życie jest za krótkie:P

Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?
nie lubię tego typu poradników-sama sobie to ogarniam
Historia - zaskoczenie, nigdy o tym chyba nie wspominalas ani tu, ani na YT...super! Sama czasem walcze z jedzeniowymi grzeszkami gdy jest ich juz za duzo... ale tez uwazam, ze jakies sa konieczne dla zachowania rownowagi
Zgadzam sie zupelnie, ze nie warto marnowac czasu na tzw poradniki, bo ja sama go wiele w zyciu przez nie stracilam, a tak naprawde warto polegac na wlasnych wnioskach i obserwacjach, bo to my wiemy co jest dla nas najlepsze
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 09:32   #26
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Hey Dziewczyny!

Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.

Co robicie w weekendy?
Co robicie zwykle wieczorami?
Jak dbacie o siebie codziennie?
Jakie macie zaintersowanie?
Jak sie odzywiacie?
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi

Pozdrawiam serdecznie!!![/QUOTE]

Czytam, spaceruję, ogladam filmy, słucham mądrych ludzi na yt.
Cwiczę, czytam.
Zdrowo jem, dużo piję wody, soków, ćwiczę, relaksuję się.
Sport, kosmetyki, zdrowa żywność, długie życie, inwestycje.
Zdrowo, często.
Chce pić mniej alko
Sama ogarniam.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-07, 11:10   #27
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=fd96288be01918bf69910a7 119308dad48ae6f94_60fdecf 2360cd;88134711]Hey Dziewczyny!

Pytam bo sama chcialabym dokonac jakis pozytywnych zmian.

Co robicie w weekendy?
Co robicie zwykle wieczorami?
Jak dbacie o siebie codziennie?
Jakie macie zaintersowanie?
Jak sie odzywiacie?
Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Czy mozecie polecic jakies stronki lub ksiazki o tym jak zmiec tryb zycia na bardziej zdrowy, kolorowy, ciekawy?

Wiem ze to duzo pytan! Ale kto pyta nie bladzi

Pozdrawiam serdecznie!!![/QUOTE]


1. W weekendy studiuję, odwiedzam mamę, spotykam się ze znajomymi, czytam, oglądam filmy, rysuję, piszę. Nie lubię imprez, więc na nie nie chodzę. W niedzielę wieczorem słucham operowej niedzieli na RMF Classic . W sumie chyba nic wow.
2. Zwykle czytam, oglądam coś wspólnie z mężem, rozmawiamy. Jak jest ciepło, to idziemy na spacer, albo na zakupy. Siedzę na grupach tematycznych na FB, czytam artykuły.
3. Codziennie nakładam coś na twarz, albo retinol, albo coś nawilżającego, coś z kwasami, zależy też od pory roku i stanu cery. Pomijam takie oczywiste rzeczy jak mycie się. Dbam o to, by codziennie mieć chwilę tylko dla siebie. Poczytać coś interesującego, posłuchać czegoś.
4. Czytam, piszę, rysuję, lubię grafikę komputerową. Lubię testować nowe zapachy. Lubię czytać o zagadnieniach związanych z psychologią i ezoteryką. I o teoriach spiskowych. Oglądam programy o zbrodniach i zaginięciach. Ale taką największą pasją faktycznie jest pisanie.
5. Jestem wegetarianką i mocno ograniczam też nabiał. Niestety nie oznacza to, że zawsze jem tylko zdrowo, a tak się to często kojarzy .

6. Lubię spokój. Nie lubię tego, że czasami bardzo ciężko mi wyjść ze swojej strefy komfortu.

7. Trudno powiedzieć. Jak coś mnie zainteresuje, to szukam zgodnie z tematem. Np. gdy zainteresowała mnie kuchnia wegańska i gotowanie takich potraw, to znalazłam wegepedię.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-08, 14:52   #28
alexandraaa09
Raczkowanie
 
Avatar alexandraaa09
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 270
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

Fajny wątek, ciekawie było poczytać wasze wypowiedzi Jeśli chodzi o mnie:


Co robicie w weekendy?

Na szczęście nie muszę sobie zaprzątać głowy sprzątaniem itp. Tak więc jeśli chodzi o weekendy w zależności od sytuacji wygląda to tak: uczelnia(obecnie online)/wyjazdy, wycieczki (zagraniczne lub w kraju)/na miejscu- wtedy jakieś wypady do restauracji, spacery, rower itp. z mężem/wyjazd do rodzinnej miejscowości


Co robicie zwykle wieczorami?

Wydaję mi się, że mogłabym lepiej wykorzystywać swój czas . Tymczasem przeważnie zalegam na kanapie, oglądam TV/ siedzę na telefonie. Przygotowuję coś do pracy na następny dzień, czasem oglądam jakiś webinar, który mnie interesuję. Załatwiam jakieś sprawy typu zakupy, poczta, wypad do galerii handlowej itp.


Jak dbacie o siebie codziennie?
Codziennie myję włosy, stosuję kremy na dzien i na noc, regularne wizyty u kosmetyczki i fryzjera.

Jakie macie zaintersowanie?
Podroże zwiedzanie ciekawych miejsc, ciuchy, kryminały, thillery, psychologia.

Jak sie odzywiacie?

Tutaj wiele do poprawy, generalnie codziennie staram się zjadać obiad, jem poro warzyw, nie jesc zbyt wiele przetworzonego jedzenia, ale roznie bywa .

Co lubicie w swoim Stylu Zycia a co chcialbyscie zmienic?
Chciałabym mieć wiecej motywacji, zeby w koncu zacząć sie ruszać, uprawiac sport. Ogolnie pokonac lenistwo, efektywniej wykorzystac czas.
alexandraaa09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-09, 20:29   #29
fd96288be01918bf69910a7119308dad48ae6f94_60fdecf2360cd
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 129
Dot.: Jaki macie Styl Życia?

[1=77306feab5a5308f8ebf499 db0d2cc77353731f9_614fa9f 7baead;88266751]Historia - zaskoczenie, nigdy o tym chyba nie wspominalas ani tu, ani na YT...super! Sama czasem walcze z jedzeniowymi grzeszkami gdy jest ich juz za duzo... ale tez uwazam, ze jakies sa konieczne dla zachowania rownowagi
Zgadzam sie zupelnie, ze nie warto marnowac czasu na tzw poradniki, bo ja sama go wiele w zyciu przez nie stracilam, a tak naprawde warto polegac na wlasnych wnioskach i obserwacjach, bo to my wiemy co jest dla nas najlepsze[/QUOTE]

Hey czy mozesz napisac czemu wiele w zyciu stracilas przez poradniki? Dzieki.

Tak poleganie na wlasnych obserwacjach jest cenna. To my zyjemu w naszym zyciu nikt inny....
fd96288be01918bf69910a7119308dad48ae6f94_60fdecf2360cd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-09 21:29:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.