zakochana w koledze z byłej pracy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-24, 19:44   #1
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79

zakochana w koledze z byłej pracy


Witam, chciałabym poprosić o pomoc w pewnej sprawie.



Otóż niedawno zmieniłam pracę i przez to straciłam kontakt z pewnym mężczyzną (moim kolega z pracy) którym zdąrzyłam się zauroczyć.



Zależy mi bardzo na tej znajomości, ale nie wiem, jak odnowić tę relację, żeby nie wyjść na nachalną. Dodam, że tego kolegi nie ma na fb, więc nie mogę tam się do niego odezwać i nie wymieniliśmy się swoimi numerami telefonu ( nie była to aż tak bliska znajomość, ale chciałabym aby to się rozwinęło).



Raczej odpada pomysł, żeby go zaprosić na randkę, raczej mi zalezy aby znaleźć jakiś w miarę neutralny sposób na podtrzymanie znajomości na razie na stopie koleżeńskiej i zobaczyć, jak to się rozwinie. Macie jakieś pomysły, co zrobić?
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 20:24   #2
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Cytat:
Napisane przez Milagros12345 Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym poprosić o pomoc w pewnej sprawie.



Otóż niedawno zmieniłam pracę i przez to straciłam kontakt z pewnym mężczyzną (moim kolega z pracy) którym zdąrzyłam się zauroczyć.



Zależy mi bardzo na tej znajomości, ale nie wiem, jak odnowić tę relację, żeby nie wyjść na nachalną. Dodam, że tego kolegi nie ma na fb, więc nie mogę tam się do niego odezwać i nie wymieniliśmy się swoimi numerami telefonu ( nie była to aż tak bliska znajomość, ale chciałabym aby to się rozwinęło).



Raczej odpada pomysł, żeby go zaprosić na randkę, raczej mi zalezy aby znaleźć jakiś w miarę neutralny sposób na podtrzymanie znajomości na razie na stopie koleżeńskiej i zobaczyć, jak to się rozwinie. Macie jakieś pomysły, co zrobić?
Uuu...
Jakiś pretekst, pytanie o kwestię służbową / zawodową?

Życzenia świąteczne? Mikołajkowe? I liczenie na to, że facet podchwyci rozmowę i pociągnie to dalej?

Prośba o pomoc? Że niby potrzebujesz rady odnośnie nowej pracy, a on się na czymś zna, więc czy mógłby Ci pomóc?
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 20:32   #3
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Ale w jaki sposób chcesz się do niego odezwać, skoro nie ma konta na portalu społecznościowym ani nie masz jego telefonu? Chcesz iść do starej pracy w odwiedki? Bo nie widzę innej opcji. Jeśli masz taką możliwość to idź do byłej pracy i zorganizuj imprezę pożegnalną - zaproś trochę osób w tym jego do siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 22:29   #4
Ilfirin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 104
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

A może popytaj innych ludzi z pracy. Może mają do niego kontakt.
Ilfirin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-24, 23:38   #5
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Dziękuję za odpowiedzi, z tym pretekstem by zapytać o sprawę służbową, to faktycznie, niezła myśl. Mam kontakt z jego bliskimi znajomymi i współpracownikami na fb, więc może jakoś przez nich, ale nie chciałabym, aby to wyglądało jakbym specjalnie szukała z nim kontaktu. raczej szukam sposobu, aby to on był zmuszony jakoś do mnie się odezwać, albo żebyśmy w jakiejś neutralnej sytuacji się znaleźli razem, ale nic mi sensownego nie przychodzi do głowy.

Raczej nie jest możliwe, abym tak po prostu poszła sobie to byłej pracy. Nie mam pretekstu. Impreza pożegnalna już była, to było już jakiś czas temu, on był wtedy na 2- tygodniowym urlopie i nawet nie mieliśmy okazji się pożegnać.Dzięki za Wasze pomysły.
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 10:52   #6
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Hmm.. sama napisałaś, że to nie była bliska znajomość, skoro nawet nie wymieniliście się telefonami.. więc szukanie na siłę pretekstu może dziwnie wyglądać.
Ile się znaliście, jakie były Wasze relacje (było więcej niż grzecznościowe "cześć"?), cóż takiego sprawiło, że tak się zauroczyłaś? Wydaje mi się, że jesteś bardzo młodą osobą..
Ja chyba znowu jestem strasznie "prosta" bo najzwyczajniej poprosiłabym któregoś z jego znajomych o numer i napisała do niego smsa czy ma ochotę na kawę, bo nie było go na imprezie pożegnalnej i brakowało Ci jego towarzystwa, tyle. Zobaczysz reakcję.. Życie czasami naprawdę jest proste, tylko ludzie sobie go cholernie komplikują
__________________


Edytowane przez kasiax.
Czas edycji: 2018-11-25 o 10:53
kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 11:44   #7
julka_25
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 927
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Cytat:
Napisane przez kasiax. Pokaż wiadomość
Hmm.. sama napisałaś, że to nie była bliska znajomość, skoro nawet nie wymieniliście się telefonami.. więc szukanie na siłę pretekstu może dziwnie wyglądać.
Ile się znaliście, jakie były Wasze relacje (było więcej niż grzecznościowe "cześć"?), cóż takiego sprawiło, że tak się zauroczyłaś? Wydaje mi się, że jesteś bardzo młodą osobą..
Ja chyba znowu jestem strasznie "prosta" bo najzwyczajniej poprosiłabym któregoś z jego znajomych o numer i napisała do niego smsa czy ma ochotę na kawę, bo nie było go na imprezie pożegnalnej i brakowało Ci jego towarzystwa, tyle. Zobaczysz reakcję.. Życie czasami naprawdę jest proste, tylko ludzie sobie go cholernie komplikują

Nie wiem, po co sobie tak życie komplikować. Ja zwyczajnie zaprosiłabym na kawę i tyle.
julka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 11:49   #8
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Jeśli nie masz do niego żadnego kontaktu ani nie macie wspólnych miejsc, w których się czasem widujecie, to nie da się niestety udawać, że jesteś obojętna. Jeśli chcesz ten kontakt (nr telefonu) mieć, musiałabyś kogoś z jego znajomych zapytać - a wtedy ewidentnie widać, że specjalnie szukasz kontaktu. Wóz albo przewóz. Albo odpuszczasz albo robisz tak jak koleżanka wyżej doradzila.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 11:59   #9
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Ja bym na miejscu Autorki poprosiła o pomoc jakiegoś najbardziej zaufanego znajomego. W sensie, żeby on podał mi numer telefonu do tego kolegi. Bo jednak przejście się osobiście do byłego zakładu pracy np. w moim przypadku nie wchodziłoby w grę (u nas nie ma takiej fizycznej możliwości, niestety). A czajenie się na kogoś przed wejściem lub wyjściem z budynku to jednak już moim zdaniem świrowanie
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 12:27   #10
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Zgadzam się 100 % z kasią - po co podchody? Napisz wprost i tak razem nie pracujecie, po co kręcić i szukac pretekstów? To szukanie pomocy takie naciągane. Działaj!
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 14:00   #11
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Zaproś na kawę. I tak razem nie pracujecie.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 16:54   #12
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Dziekuje za odpowiedzi. My oboje jestesmy w wieku lekko po 30 i kazde z nas jest stanu wolnego (nie w zwiazku). Pracowalismy razem prawie 2,5 roku, ale w dwoch roznych dzialach (w innych zespolach, zajmowalismy sie roznymi rzeczami, ale czasem bywalo, ze przy niektorych projektach wspolpracowalismy razem. On pracuje na wyzszym stanowisku niz ja, ale nie jest prezesem ani dyrektorem tylko po prostu jeden stopien wyzej i ma dluzszy staz pracy niz ja, ale nie bylo miedzy nami zaleznosci sluzbowej). Przez pierwsze 1,5 roku znalismy sie tylko luzno, bardziej z widzenia, na zasadzie "czesc", ale od mniej wiecej roku jakos czesciej rozmawialismy, zartowalismy ze soba i byla miedzy nami jakas nic porozumienia. Zalezy mi, zeby byl on po prostu obecny w moim zyciu jako czlowiek, nawet zwyczajny kolega, bo bardzo lubie jego poczucie humoru, rodzaj energii jaki ma, podejscie do zycia itd. Nie chodzi o sprawy fizyczne, nawet gdyby byl kobieta (a ja jestem hetero) lub homoseksualista, rowniez chcialabym sie z nim blisko przyjaznic. Nie musi byc koniecznie big love i zwiazek zakonczony slubem. Po prostu inspiruje mnie on i uwielbiam ludzi tego typu, z takimi cechami jakie on ma.

Ogolnie on nie ma profilu na fb, ale ma swoj profil zawodowy na dwoch portalach spolecznosciowych zwiazanych z praca. Niby jest to jakis sposob na nawiazanie znajomosci, ale ja musialabym tez sobie tam zalozyc swoj profil, a tego nie chce. Mam duze opory przed udostepnianiem publicznie takich danych osobowych jak informacje, gdzie pracowalam, kiedy, gdzie sie uczylam itd. Nie chce, zeby takie infirmacje i caly przebieg mojego zycia byl ogolnie publicznie dostepny dla kazdego. Cenie sobie bardzo swoja prywatnosc, wiec to raczej odpada. Chyba, ze jest jakis sposob by tam takich danych nie udostepniac zbyt szczegolowo, macie jakies doswiadczenie w tym temacie?

Pojscie do bylej pracy nawet byloby mozliwe, gdybym wykombinowala jakis powod, ale i tak nie bede miala gwarancji, ze on w tym dniu bedzie w biurze, ze nie bedzie np na jakims zebraniu/konferencji/obiedzie/zwolnieniu lekarskim itd. Zreszta on pracuje w pokoju z kilkunastoma innymi osobami, a przyjscie tam tak po prostu i przy kilkunastu osobach wymienianie sie nr tel. tez nie byloby dobre. Chcialabym miec mozliwosc porozmawiania z nim sam na sam, ale tu jest problem. Nie chcialabym tez aby on lub osoby z pracy myslaly, ze jestem desperatka i probuje go poderwac. Wolalabym, zeby nie dzialo sie to na forum calego biura. Aczkolwiek dziekuje za Wasze pomysly.
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 17:29   #13
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Poproś kogoś o numer do niego. Wystarczy, że powiesz, że masz do niego jakąś sprawę. A do niego się odezwij jak do kolegi i się umówcie.
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 17:47   #14
kasiax.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Ja pitole, ale się uśmiałam.. Czy Ty serio myślisz, że z wzięcia do kogoś numeru cała firma będzie robiła WIELKĄ SPRAWĘ? Napisałaś, że macie po około 30 lat, a tu teksty rodem z gimnazjum. Facet jest dorosły, Ty podobno też, ale jeśli chcesz się bawić w dziwne podchody zamiast po ludzku powiedzieć, że masz sprawę do pana X i chciałabyś jego numer telefonu, to weź lepiej całkiem sobie odpuść..

edit: aż sobie zaglądnęłam w Twój wątek z 2016 roku, w którym chciałaś wyznawać miłość facetowi, z którym ledwie flirtowałaś.. Będę brutalna, ale myślę, że mimo wieku jesteś strasznie niedojrzała jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie.
__________________


Edytowane przez kasiax.
Czas edycji: 2018-11-25 o 17:52
kasiax. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 18:34   #15
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

A niby czemu facet, który sobie tylko niezobowiązująco z tobą w pracy rozmawiał, miałby mieć chęć na rozwijanie znajomości z tobą? Najprawdopodobniej wcale go nie obchodzi, że z tamtej pracy odeszłaś o ile w ogóle to zauważył.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 19:49   #16
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

I am Rock- totalnie nie zrozumialas tego watku, wiec daruj sobie. Po czym wnosisz, ze on nie chce, nie znajac w szczegolach tej relacji? Chyba ja tam bylam i ja sie z nim zadawalam, wuec umiem to ocenic. Nie o to pytalam nawet. Problemem jest to, ze ta znajomosc sie urwala nie z mojej lub jego decyzji. Jak tego nie rozumiesz, naprawde, nie musisz odpowiadac. Pozostalym osobom dziekuje za rady i pomysly.
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 20:10   #17
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Cytat:
Napisane przez Milagros12345 Pokaż wiadomość
I am Rock- totalnie nie zrozumialas tego watku, wiec daruj sobie. Po czym wnosisz, ze on nie chce, nie znajac w szczegolach tej relacji? Chyba ja tam bylam i ja sie z nim zadawalam, wuec umiem to ocenic. Nie o to pytalam nawet. Problemem jest to, ze ta znajomosc sie urwala nie z mojej lub jego decyzji. Jak tego nie rozumiesz, naprawde, nie musisz odpowiadac. Pozostalym osobom dziekuje za rady i pomysly.
Skoro nie byliscie nawet na etapie wymiany numerow telefonu to coz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 20:33   #18
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Nie prosze o ocene bliskosci tej relacji, tylko o pomysly na sposob wznowienia jej.
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 21:18   #19
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Ja bym jednak spróbowała przez te portale. Lub właśnie poprosiłabym kogoś zaufanego o jego numer, albo zostawiłabym mu kartkę z prośbą o kontakt w jakiejś konkretnej sprawie.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-25, 21:38   #20
GdyKochamy
Zadomowienie
 
Avatar GdyKochamy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 951
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Skoro nie byliscie nawet na etapie wymiany numerow telefonu to coz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale co jej szkodzi?
__________________
kiedy się naprawdę kogoś kocha, wierność nie jest żadną zasługą...
GdyKochamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 21:40   #21
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Cytat:
Napisane przez GdyKochamy Pokaż wiadomość
Ale co jej szkodzi?
Chodzi mi o jej komentarz do nieprzychylnej dla niej odpowiedzi. Zresztą, autorka robi niezłą dziecinadę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-25, 21:52   #22
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Dziewczyny, czytajcie ze zrozumieniem. Poprosilam jedynie o pomysly na utrzymanie tej znajomosci. To wszystko. To latwe jest. Pozostalym osobom dziekuje za dobre rady i ciekawe pomysly.
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 10:00   #23
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Chodzi mi o jej komentarz do nieprzychylnej dla niej odpowiedzi. Zresztą, autorka robi niezłą dziecinadę.
Odnoszę podobne wrażenie.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 11:07   #24
zmieszany_facet
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 588
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Ale przecież dostałaś konkretne rady autorki. Jesteś dorosła kobieta i pracowała z dorosłymi ludźmi dla których relacje damsko-męskie raczej nie powodują wytrzeszczu oczu i wielkiego zdziwienia. Powinnaś, jak już tutaj zostało kilka razy napisane, odezwać się do kogoś z poprzedniej firmy kto ma nr telefonu do tego faceta i wziąć do niego kontakt. Co w tym szokujacego? Równie dobrze możesz przez portale z profilami zawodowymi, można się tam zarejestrować i wcale nie podawać tam żadnych danych, ale fakt, że tego nie wiesz powoduje, że nawet nie sprawdzałas tej opcji.



Tak poza tym to strasznie dziwaczysz- portale nie, bo nie chcesz udostępniać swoich danych, poprosić kogoś o numer do niego też nie, bo boisz się jak gimnazjalisty, że ludzie zaczną mówić o Twoim zainteresowaniu tym facetem... Najlepiej dla Ciebie, żeby to on zaczął zabiegać o wznowienie kontaktu, żeby to on zdobył do Ciebie nr telefonu i napisal/zadzwonił a Ty wtedy łaskawie tylko odpowiesz. Życie czasami nie bywa takie proste i jak się czegoś chce, to trzeba samemu się postarać.
zmieszany_facet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 11:38   #25
Jusura
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 20
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Cześć,

kto nie ryzykuje, ten nie żyje, jak to mówią. Poproś o nr i napisz później jak się rozwija znajomość Powodzenia!
Jusura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 16:49   #26
Pyzaka
Raczkowanie
 
Avatar Pyzaka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 138
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Ja myślę, że rejestracja na portalach związanych z pracą i zagadanie go wtedy jest świetnym pomysłem i nie rozumiem tej mani prześladowczej przed ujawnieniem swoich danych? Że podanie szkoły to jakaś intymna informacja? Zapisz się na te portal i go zagadaj. Jedyna droga.
Pyzaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 17:37   #27
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Ja odchodząc z poprzedniej pracy masowo rozsyłałam zaproszenia ludziom z mojej starej firmy, właśnie po to, żeby w razie czego mieć kontakt. Z drugiej strony dostaję tam tyle wiadomości, których nawet nie czytam, że nie wiem czy nie przeoczyłabym jakiejś ważnej wiadomości. Ale takiego portalu można użyć do zagadania pod pretekstem jakiejś zawodowej sprawy i zobaczyć, czy się odezwie


Powodzenia autorko, mój związek zaczął się właśnie po tym, jak z pracy odeszłam
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 18:16   #28
Milagros12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 79
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Dziekuje za Wasze sugestie, tak chyba zrobie, zagadam w koncu. Ruwi, czy moglabys napisac cos wiecej jak Twoja historia sie potoczyla?
Milagros12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 19:19   #29
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Autorko, ile w końcu masz lat? Chyba nie piszesz nam prawdy.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-26, 21:55   #30
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: zakochana w koledze z byłej pracy

Cytat:
Napisane przez Milagros12345 Pokaż wiadomość
Dziekuje za Wasze sugestie, tak chyba zrobie, zagadam w koncu. Ruwi, czy moglabys napisac cos wiecej jak Twoja historia sie potoczyla?
U mnie to było na odwrót, bo to on chciał umówić się ze mną. No i było łatwiej pod tym względem, że miał do mnie skype i numer telefonu. Ale generalnie normalnie umówił się ze mną na spotkanie i dopiero tam powiedział o co mu chodzi.


Ogólnie to też zdarzyło mi się parę razy, że z kolei po odejściu z pracy ktoś tam do mnie pisał (na fb) i próbował się umówić, ale że wtedy nie byłam zainteresowana to (mam nadzieję grzecznie) się wymigałam. Moim zdaniem to dość normalna sprawa takie propozycje, raz się uda raz nie, próbować warto
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-01 16:59:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.