Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-08-12, 17:22   #3001
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Kama - bij, bij, należy mi się
Teraz sobie przypomniałam gdzie tę nazwę zobaczyłam najpierw.
Dziwi mnie tylko trochę, że 30 minut, bo wszędzie podają godzinę -półtorej, ale może przy takiej systematyczności można wszystko skrócić/przyspieszyć.
Ile u Was takie masaże kosztują?


Zastrzeżona - ja też jestem z tych, co raczej wygładzają włosy mające tendencję do kręcenia niż odwrotnie. Ale robię to na suszarce z obrotową szczotką, więc ani nie prostuję do końca, ani włosom aż tak nie szkodzę.
Natomiast na zdjęciu widać, że w lokach też Ci do twarzy, więc masz różne możliwości w zależności od bieżącego nastroju.
Dircik powiadasz że 30 min... chyba niedokładnie spojrzałaś na zegarek
Dobre 10 min to oczyszczenie twarzy czyli demakijaż. Jeśli jesteś bez makijażu to i tak kosmetolog wykonuje drenaż czy jak to się fachowo nazywa... chodzi mi o takie pełne oczyszczenie i masaż podstawowy przy tym
A zegar bije tik tak...
Po właściwym masażu jest jeszcze uspokojenie cery czyli ugniatanie akupresura bodaj to się nazywa i zakończenie czyli dopieszczenie cery.
U mnie to trwało ponad godzinę. A cena w pakiecie to bodaj 360 zł za 3 wizyty ( łącznie). Pojedynczy zabieg jest na pewno droższy...
Po pierwszym zabiegu w ogóle nie miałam ochoty na kolejny masaż, bo mi się za bardzo nie podobał tzn. wcale się za bardzo nie zrelaksowałam, może dlatego, że właśnie trwał za długo
No ale zapłaciłam to szkoda by mi było kasy...
Oczywiście pisząc kiedyś o tym masażu trochę wpadałam w przesadę A tak lubię stopniować emocjami
A poważnie to wolę jednak masaże ciała niż twarzy... może przeszkadza mi jak ktoś/kosmetolog/kosmetyczka jest za blisko mojej twarzy...

Pani Robot, piękne usta

Zastrzezona, ładny kolor paznokci.

Uklika, udanego wypoczynku w Pl. A jak wrażenia z hotelu w zakopanem? Zrobiłaś jakieś fotki?

Marjolka, robisz łazienkę i kuchnię? Pytam bo wspominałaś kiedyś, że szukasz inspiracji do łazienki?
Czekam na fotki...

A my już za kilka dni, za dni parę znowu w trasę, tym razem lot na zachód Europy... Trochę obawiam się upałów... we Włoszech rekordowe upały... dobrze że w tym roku postanowiliśmy zmienić kierunek...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2019-08-12 o 18:26
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 18:36   #3002
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziękuję Wam Sporo pracowałam nad sylwetką (głównie dietą i trochę ćwiczeniami), bo jakbyście mnie zobaczyły jeszcze pare lat temu... Oj, zaniedbana byłam. Jednak teraz przydałoby mi się trochę kobiecych krągłości, o które ciężko przy typie sylwetki, którą mam.

Pani_Robot, śliczne usta To fajnie, że wiosna u Ciebie i nastroje lepsze Wiesz co? Zawsze jak o Tobie myśle, to widze Dorote Gardias! Po tych paru zdjęciach, które tu wrzuciłaś - włosów, oczu i ust, tak mi się ułożyłaś w nią . Mam nadzieje, ze to komplement?

LaMary, lubie Cie czytać Masz specyficzny styl pisania, podobnie jak i Caffe zresztą. Również zauważam żyły na rękach, które jeszcze rok temu nie były aż tak widocznie. No ale co? Trudno, nic nie zrobie. Według mojej mamy, ręka z takimi żyłami wygląda elegancko??. Jak ładnie niektóre rzeczy można sobie wytłumaczyć Gdzie dokładnie lecicie?

Dzien duszny, ale lubie takie parne, letnie dni - to napięcie przed burzą No i słońce nie żarzy. Ma być załamanie pogody i ochłodzenie, chyba od jutra. Szkoda. No ale my mamy wyjazd i już jutro jedziemy do Katowic, a w środe rano samolot na Lesvos. Byliśmy jeszcze w sklepie na ostatnie zakupy przedwyjazdowe - typu: spray i kremy do opalania. No i japonki na plaże. Zaraz ide malować paznokcie u stóp.

W Rossmann dzisiaj zwróciłam uwage na nowe, matowe pomadki L'OREAL Infallible - ładne kolory i niezwykle trwałe. https://www.rossmann.pl/Produkt/Poma...ml,288560,8556

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-08-12 o 18:40
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 20:05   #3003
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary, apartament w Zakopanem bardzo przyzwoity i w dobrej lokalizacji. Jest to kompleks apartamentów różnych firm. Nasz był z Liliowe Turnie. Podziemny garaż. Kilka miejsc parkingowych na zewnatrz. Całość ogrodzona, monitorowana, brama na pilota, ochrona. W budynku centralnym basen i sauna. Nasz apartament był na 4-tym piętrze, z widokiem na potok i góry po bokach oraz ulicę. Duży balkon. Apartamenty nazywaja się Stara Polana 24 i sa na ulicy Nowotarskiej. Z myśla o Tobie zrobiłam kilka zdjęć

Jakby coś, to mogę też podać namiary na fajne miejsca we Wrocławiu i KrakowieIMG_3617.jpgIMG_3618.jpgIMG_3612.jpgIMG_3613.jpgIMG_3616.jpg

Edytowane przez uklika
Czas edycji: 2019-08-12 o 20:12
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 20:32   #3004
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dircik, początkowo miałam te masaze 50 min- godzina. Najpierw takie silniejsze ugniatanie, potem takie energiczne ruchy roznego typu - oklepywanie, pobudzanie rozne...Godzina była dla mnie długa, zresztą jak mowi LaMary - lifting może to i jest ale nie relaks, no i jednak koszty podwojnych masazy sa spore. Wole mao uri. Dlatego ustaliłam z pania, ze raz w tygodniu chodze na 1,5 godz, z tego ok 30 min to kobido, a reszta mao uri na ciało. płace 100 zł i jestem zadowolona
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-12, 21:33   #3005
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dobry wieczór!

Co do wlosów to i tutaj i realu zdania są podzielone ja mam fazy: pierwsza - będę o nie dbała i nawilżała i dam odpocząć prostowaniu, druga faza - wolę jednak proste

No i brawo Cinde bo efekty i dostrzegajmy nie tylko efekty wizualnych, ale również te zdrowotne, dobra dieta/odżywianie to również dobre parametry naszego organizmu

Wycztałam, że jutro będziecie w stolicy mojego regionu uważajcie, bo wojsko ćwiczy przed defiladą na 15 sierpnia i nawet po nocach defiladują

A właśnie, zapisałam się na jutro na badanie z tzw. "żywej" kropli krwi, oprócz opinii z internetu, chciałabym poznać Waszą, robiłyscie może? Czy też uważacie, że oszustwo???

Pani R bardzo ładny kształt ust już nic z nimi nie kombinuj fajnie czytać, że jest lepiej, czyżby to zasługa tindera? :brzyda l: sorry za babską ciekawość, takie domniemanie moje

I podzielę się z Wami info, że dzięki wymianie "tajnych informacji" z Dircikiem skuszę się na ten makijaż... bo efekty u niej mnie przekonały, śliczne i delikatnie zrobione - powtórzę tutaj

La Mary Ty znów w podróż i ja też... tym razem Praga, ale to już przedostatni raz, babski wypad :broku l: no nie jestem asertywna i nie umiałam odmówić... mam słabą silną wolę

Reign, a jak Twoje efekty po zabiegu? Miałaś pokazać
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 05:26   #3006
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Helo
Weekend był super. Bardzo lubię to miejsce, daleko od miejskiego zgiełku gdzie cisza aż gwiżdże w uszach. Dziwne uczucie na początek.... po prostu cisza Widzę, że część z nas się rozjeżdża wkrótce Ja też wyjeżdżam na zachód, ale pewnie nie aż tak daleki jak LaMary U mnie kierunek Berlin

Odstawiłam wczoraj rower do przeglądu, jutro odbieram. Trzymajcie tylko kciuki żeby nie padało późnym popołudniem tak przez 2-2,5 h

Zastrzeżona nie robiłam takiego badania. Dla mnie laika to ściema, ale może się mylę.

Żyły, naczynka, plamki......omg mam je wszystkie
Też chcę te wasze masaże, ale u mnie nie ma
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 07:49   #3007
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzeżona pytałam kiedyś o to badanie lekarza z mojej rodziny, twierdzi, że to bzdura absolutna.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 07:51   #3008
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dzięki Uklika za zdjęcia i dzięki również że o mnie pomyślałaś
Ładne te apartamenty, z częścią wypoczynkową, przestronne. Jedynie kuchnia najmniej potrzebna a zazwyczaj duża. Podobny kompleks apartamentów wynajmowaliśmy w Gdańsku. Widać że obowiązują podobne standardy.
Dzięki raz jeszcze za podanie szczegółowych namiarów

Zastrzezona, a te wyniki badań dotyczące żywej kropli krwi to podpisuje lekarz ( wraz z pieczątką)... chyba tym samym kwestionuje swoją reputację... hehe...
Podobnie jak Aussie uważam, że to ściema... Czego to ludzie nie wymyślą, żeby wspiąć się na wyżyny głupoty...
Dla mnie to jak wróżenie z fusów, żywych fusów czy zdrowa żywa woda...( woda też ma swoich "wyznawców")...
Czyli magia albo inna wiedza tajemna
Tyle, że żadne badania kliniczne tego nie potwierdziły...

My lecimy do Hiszpanii ze znajomymi i oczywiście z rodziną siostry.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 11:06   #3009
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kurier dostarczył dzisiaj przesyłkę, zamówiłam szal dla Tż. Niestety nie spodobał się... więc pochwalę się, że... kupiłam sobie nowy szal

https://www.zalando.pl/calvin-klein-...4g000-q11.html
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 11:11   #3010
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kurier dostarczył dzisiaj przesyłkę, zamówiłam szal dla Tż. Niestety nie spodobał się... więc pochwalę się, że... kupiłam sobie nowy szal

https://www.zalando.pl/calvin-klein-...4g000-q11.html
Świetny ten szalik - klasyk . W ogóle bardzo mi sie podoba jak modelka jest ubrana - niby nic, niby basic, ale fajnie. Jak patrze na takie stylizacje, to jesień się może dla mnie zaczynać .

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2019-08-13 o 11:13
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 11:13   #3011
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Milutki...IMG_5492.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-13, 11:14   #3012
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Milutki...Załącznik 7687422



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 11:14   #3013
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Kurier dostarczył dzisiaj przesyłkę, zamówiłam szal dla Tż. Niestety nie spodobał się... więc pochwalę się, że... kupiłam sobie nowy szal

https://www.zalando.pl/calvin-klein-...4g000-q11.html
Hej

Siedzę i czytam, jaki szal? hm...czyżby na plażach Hiszpanii zapanowała moda na specjalne szale? Klikam i coż, no plażowy to on nie jest niemniej jednak elegancka klasyka

--------------------------------------------------

no do badania też podchodzę sceptycznie ...tzn. najpierw z entuzjazmem, ale potem poczytałam opinie i już wiedziałam, że nie...potem Wy potwierdziłyście, więc odwołałam wizytę, wolę jednak za te pieniądze pójść na USG piersi, bo to mi jeszcze zostało z corocznego przeglądu
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2019-08-13 o 11:33
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 13:27   #3014
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary dziekuję Szalik fajny, klasyk

Cinde to pewnie przez fryzurę. Podobnie się też do Doroty maluję. I jasne, że komplement, to bardzo atrakcyjna kobieta

Zastrzeżona poznałam... kumpla. Naturalnie nawzajem wykluczyliśmy romantyczny podtekst, ale może być z tego fajne bliskie koleżeństwo, a ja narzekam na braki w znajomych. Może na te nawet bardziej niż bycie singlem, bo jednak singlostwo ma swoje plusy, a brak znajomych już niekoniecznie.

Co do badań, jakie robicie okresowo? Strasznie zaniedbałam kwestie zdrowotne i nawet nie wiem od czego zacząć. Mam umówionych lekarzy od tego, co mi faktycznie dolega, ale nie mam pojęcia o badaniach, które po prostu powinno się wykonywać.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 14:52   #3015
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzezona, czytałam opinie lekarzy - pic na wode.
Pani R, morfologia krwi, cholesterol z podziałem na frakcje, glukoza, zelazo, kwas moczowy, TSH - tak podstawowo. Staram sie co roku. Badanie moczu, proby wątrobowe jak sa problemy.
LaMary, ładny szal.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 15:08   #3016
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzeżona ja jeszcze dołożę badania ginekologiczne, cytologię i mammografię lub usg piersi
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 15:25   #3017
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
La Mary dziekuję Szalik fajny, klasyk

Cinde to pewnie przez fryzurę. Podobnie się też do Doroty maluję. I jasne, że komplement, to bardzo atrakcyjna kobieta

Zastrzeżona poznałam... kumpla. Naturalnie nawzajem wykluczyliśmy romantyczny podtekst, ale może być z tego fajne bliskie koleżeństwo, a ja narzekam na braki w znajomych. Może na te nawet bardziej niż bycie singlem, bo jednak singlostwo ma swoje plusy, a brak znajomych już niekoniecznie.

Co do badań, jakie robicie okresowo? Strasznie zaniedbałam kwestie zdrowotne i nawet nie wiem od czego zacząć. Mam umówionych lekarzy od tego, co mi faktycznie dolega, ale nie mam pojęcia o badaniach, które po prostu powinno się wykonywać.
Zazwyczaj na początku roku robię badanie krwi, nie robiłabym ale muszę kontrolować wyniki. Przy okazji robię badanie wit. D i czasami jakieś badanie stężeń elektrolitów ( np potas, magnez). Ginekolog raz do roku ale co 2 lata cytologia, dentysta ( Kama nie bij... nie byłam ostatnio...), mammografia dosyć rzadko ale jestem zapisana na październik.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 16:33   #3018
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

miałam na myśli badania krwi, oczywiście ginekolog to swoja droga Raz w roku mam ginekologa+cytologia+ usg i raz w roku usg piersi/mammografia+ badanie.
Dzis miałam pracowity dzień, w zasadzie jeszcze mam, na ćwiczenia już chyba sił nie znajde...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-13, 19:08   #3019
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziewczyny ja tez jak Wy z tymi badaniami z tą różnicą, że po pewnym incydencie cytologię co pół roku, ale można to ogarnąć co do tych badań, o które pytałam, to cieszę się, że nie poszłam

Pani R to świetna wiadomość, trzymam kciuki za dobry rozwój tej relacji w wartościową, niech Ci się darzy

I teraz napiszę tak ogólnie teraz, nie uważając, że to jest prawda uniwersalna, ale po prostu bazuję tylko na własnym doświadczeniu i nie musi to być słuszne nie przyjaźniłam się nigdy z wolnym facetem, serio... przyjaźnię się z mężami moich przyjaciółek, bo to jakoś naturalnie wychodzi, że dużo czasu spędzamy razem, ale zawsze no niestety zawsze w momencie, kiedy miałam kolegę/kumpla/przyjaciela singla to on po jakimś czasie próbował przenieść tę znajomość w inny wymiar...i dosłownie był to kosmos dla mnie, bo jeśli faceta zaszufladkuję: kolega, przyjaciel, znajomy z siłowni to nigdy nie umiem go z tej szufladki przenieść w jakąś inną, ale to moja dysfunkcja

W tej chwili mam świadomość, że ja zrezygnowałam z narzeczonego, z małżeństwa, nie potrafię się określić, czy jestem singielką, bo wiele rzeczy robię sama, ale nie chcę nikogo nowego poznawać, bo jestem jeszcze emocjonalnie zwiazania z kimś, kto nie spełnił moich oczekiwań i potrzebuję czasu, a ponieważ mam złe doświadczenia z kolegami (jeden z nich kiedyś miał sprawę o stalking) to nie chcę nikogo poznawać, nawet w Budapeszcie mnie irytowało, że panowie byli nachalni mimo mojego: nie
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-14, 10:16   #3020
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

La Mary i wszystkie dziewczyny, które będziecie w Gdyni - koniecznie zjedzcie w Punkt Gdynia, byłam tam ostatnio i omnommm. Dobre bardzo )

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Zastrzeżona co do związków, stoję na stanowisku, że udane związki nie muszą być długie/na zawsze i bardzo upraszcza mi to życie.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 12:30   #3021
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzeżona miałam raz przyjaciela faceta, 10 lat i odciął się, bo zaczęłam być wobec niego bardzo niesympatyczna. Teraz nie mam pojęcia czemu tak się działo. Wszyscy w towarzystwie podejrzewali, że ukrywa swoją orientację, bo nigdy nie miał dziewczyny. On mnie nawet poznał i wyswatał z moim wieloletnim partnerem. Niestety co do obecnego kolegi, to witki mi opadły, bo chyba przestał udawać. Za szybko oceniłam. Zaczął głosić prawdy o czarnuchach, żółtkach, pedałach i kobietach, które noszą dekolty (bo ten widok jest tylko dla ich mężczyzny i dla niego powinien być zarezerwowany, bo inaczej niepotrzebnie kuszą). Na tym się skończyła moja trzytygodniowa znajomość.

Nie znoszę nachalnych facetów na urlopach Miałam z nimi ogromny problem z Grecji. Bardzo mądrze, że dajesz sobie czas na bycie ze sobą i swoimi emocjami

Soso pięknie to ujęłaś! Czasem ma się naprawdę fajne wspomnienia z relacji, które od początku nie rokowały "na zawsze", a i bólu po nie ma z takim podejściem, bo brak nadmiernych oczekiwań.

Idę dziś na kontrolę po niciach, zdecyduję się na dołożenie chyba i zobaczymy. Wszystkie okropne objawy, które miałam całkowicie ustąpiły. I w końcu będę miała na nowo robioną dolinę łez, bo moja skóra pod oczami po rozpuszczeniu KH jest... zmęczona mówiąc delikatnie.
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 14:11   #3022
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

pani R, dobrze, ze odkrył swoje teorie teraz, a nie później W obecnych czasach jest rosnące pozwolenie na otwarte głoszenie swoich pogladow, pod warunkiem ze wpisują się w poglądy partii rzadzacej - czyli wszyscy nie Polacy, nie biali, nie katolicy, nie hetero - sa na wstępie be i w ogole powinni wyemigrować na księżyc, bo...nie sa Polakami. Wyjatkowo mnie wnerwia, gdy ktoś wypala, ze tylko osoba zgadzajaca się z jego swiatopogladem jest prawdziwym Polakiem...no szału dostaje. Ja nie twierdze, ze kibole, zwolennicy radia Maryja, popierający antyaborcyjne przepisy, głosujący na PIS - nie sa Polakami, są - po prostu się z nimi nie zgadzam. Nie uważam tez ich za moherowe berety, komuchow, złodziei itp. Gdy ktoś autorytatywnie feruje wyroki - jest dla mnie z gory skreślony, bo nie ejst partnerem do dyskusji - dla niego nie ma dyskusji, jest chórek. A gdzie się uchował facet anty dekoltowy...? zaraz by było, ze mini tez nie, makijaż jest wyzywajacy, a w ogole to Kinder, Kirche, Kuche ? Niech spada na drzewo.
Przyznam się po cichutku - jednak kupiłam ta palete NAR, łądna jest Pudełeczko jest trójwymiarowe, a kolory w srodku bardzo ładne. No kiedy będę kupować cos takiego, za 10 lat...? Wtedy to już tylko ruiny, zgliszcza, smuga cienia i dobijanie zapasow

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2019-08-14 o 14:12
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 14:48   #3023
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Zastrzeżona miałam raz przyjaciela faceta, 10 lat i odciął się, bo zaczęłam być wobec niego bardzo niesympatyczna. Teraz nie mam pojęcia czemu tak się działo. Wszyscy w towarzystwie podejrzewali, że ukrywa swoją orientację, bo nigdy nie miał dziewczyny. On mnie nawet poznał i wyswatał z moim wieloletnim partnerem. Niestety co do obecnego kolegi, to witki mi opadły, bo chyba przestał udawać. Za szybko oceniłam. Zaczął głosić prawdy o czarnuchach, żółtkach, pedałach i kobietach, które noszą dekolty (bo ten widok jest tylko dla ich mężczyzny i dla niego powinien być zarezerwowany, bo inaczej niepotrzebnie kuszą). Na tym się skończyła moja trzytygodniowa znajomość.

co za burak! Madrze robisz, ze sie ewakuujuesz, bo takie cos duzo mowi o czlowieku.

Co do zwiazkow, to w zyciu mialam 4 dluzsze (po 2-3 lata) i sporo krotszych lub przelotnych. Nosilo mnie w zyciu, szybko sie zauraczalam, szybko sie nudzilam, ciagle mi czegos brakowalo, ciagle szukalam czegos innego... Przez lata roznie mezczyzn traktowalam, az w koncu przyszedl moment, ze i mi sie dostalo, bylam z toksyczna osoba, zerwanie bylo burzliwe i wylalam moze lez, ale mowia, ze bol uszlachetnia - i cos w tym jest. Spokornialam, zaczelam zwracac uwage na inne rzeczy u drugiej strony, co mi wyszlo na dobre. Poznalam TZ w wieku 27 lat i siadlam na tylku. TZ jest przede wszystkim bardzo madrym mezczyzna, a to wazne dla mnie, bo srednio inteligentni faceci mnie irytuja. Szanuje mnie bardzo i wrecz nosi na rekach. Inni mezczyzni mnie totalnie nie interesuja; patrze na nich jak na swoj lokiec, nie zwracam na nich uwagi, a dawniej moje zycie bylo jednym wielkim flirtem i przygoda. Czasami sie zastanawiam czy wrecz wszystko przez to ze mna okay.

A w ogole, to pozdro z Grecji; siedze na balkonie, pije kawe. Jest upalnie. Za ok. godzine jedziemy na plaze.




Sent from my iPhone using Tapatalk

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

I jeszcze raz dzieki za polecenie olejku Whamisa - jest fantastyczny Bardzo mi podszedl. Chyba kupie go tez mamie TZ w prezencie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 17:09   #3024
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama ta paletka była taka bardzo błyszcząca, do czego ona właściwie jest? Usłyszałam o makijażu też, że moje usta w maści z połyskiem wyglądają drastycznie, bo się świecą


Cinder
udanego wypoczynku. Uwielbiam Grecję. I greckie sklepy z dodatkami do wnętrz

Doktor dał mi steryd w miejsca, które bolą, bo bolec nie powinny, więc poprawka nici za tydzień. Miałam też pierwszy raz robioną dolinę łez kaniulą pod policzkiem. Uroniłam parę łez nawet, bo przeżycie mocne, ale kurcze to chyba jeden z moich ulubionych zabiegów jeśli chodzi o efekty. Momentalnie straciłam wszystkie zmarszczki spod oczu, które się pojawiły po zabiegu rozpuszczania poprzedniego kwasu.

Okazuje się jeszcze, że mają laser i usuwają tatuaże, więc będę tam częściej niż w spożywczym po bułki coś mi się wydaje.
I jak patrzę jak wyglądają makijaże permanentne dziewczyn tam pracujacych, jakie są subtelne, to chyba po usuwaniu się jednak skuszę na te brwi. Może tym razem dobrze trafię.

Dircik pokazałabyś mi swoje brwi?

Załapałam się jeszcze na torcik dzisiaj
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 18:09   #3025
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wlasnie po drodze widzialam kilka sklepow tutaj z dodatkami do wnetrz. Na pewno zagladniemy i cos kupimy do naszego mieszkania. A takie ciekawe obrazy maja rodzice TZ w swoim mieszkaniu tutaj. I fotka z plazy. Załącznik 7687584Załącznik 7687585


Sent from my iPhone using Tapatalk
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 19:45   #3026
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Byłam dziś na ślubie na plaży i już wiem, że gdybym kiedyś chciała wyjść za mąż to właśnie tak było pięknie!
20190814_164908-04.jpeg20190814_155243-01.jpeg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-14, 20:09   #3027
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani Robot - poszło na priv
Właśnie zaczynam swój przedłużony weekend
Zaczęłam ćwiczeniami - fitness był z trenerem na zastępstwie i były elementy kick-boxingu. Generalnie było intensywnie i śmiesznie
Ale przyznaję, że naładowałam się pozytywną energią bardziej niż po Body Art, które są do tego przeznaczone. Może z tego wniosek, że czasem powinnam przywalić i dokopać jakiemuś niewidzialnemu wrogowi
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 13:17   #3028
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Pani R, dla mnie to paletka rozy, rozświetlacz pod oko, bronzer...może i na usta...? nie próbowałam.
Cinde, Grecja jest fajna, wypoczywaj A kamyki jak u mnie na Krecie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 14:37   #3029
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Soso pięknie tam. Od dawna podobają mi się plażowe śluby, ale nie wiedziałam, że u nas to też funkcjonuje.

Kama na usta to super pomysł, też lubię tam i w kąciki oczu zabłądzić rozświetlaczem. Szczególnie, że ile warstw korektora bym nie miała, są sine. Chyba, że może zły kolor korektora?

Cinde zobacz sobie inart.com, maja na stronie store locator, chociaż nie wiem, czy to Twój klimat. Mam od nich kilka rzeczy i jestem zadowolona, bo takie inne niż to, co w polskich sklepach.

Dircik i wszystkie ćwiczące dziewczyny - zazdroszczę samozaparcia.
A właśnie, zastanawiałam się nad eliptykiem. Mój poprzedni no name się rozleciał. Macie jakieś doświadczenia z tymi maszynami w wersji domowej?

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-08-15 o 15:29
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-08-15, 15:35   #3030
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Nie przepadam za ćwiczeniami, nigdy to mnie nie pociągało. Nie mam rzutu endorfin, no chyba, ze chodzi o ulge: zrobiłam, mam to za sobą To dziś tez zrobiłam. Natomiast widze, ze mi się figura poprawiła i wzmocniłam miesnie. Chudne bardzo powolutku, bo jednak podjadam to i owo, ale tkanka tłuszczowa się zmniejsza według badania u dietetyczki
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-03 08:27:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.