Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-28, 17:51   #1
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424

Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.


Lubie sukienki i chcialabym je nosic zima, ale.. czesto choruje i.. sukienki typowo letnie nadajace sie na wiosne lato odpadaja ( czy sie myle?).

Jak przezucic sie na sukienki zima, gdzie je kupowac? Dzisiaj probowalam cos kupic w galerii w sieciowkach ale nic nie znalazlam z sukienek cieplych

Pytanie do dziewczyn ktore nosza sukienki zima: prosze doradzicie mi gdzie moge znalezc sukienki ktore nadadza sie na zime. A moze nosicie te wiosenne zima - moze tak sie da tylko trzeba wiedziec jak to nosic :conf used:

Prosze o porady
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 18:07   #2
deszczowypies
Zakorzenienie
 
Avatar deszczowypies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 7 190
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

do legginsów i na to gruby sweter, ewentualnie takie swetrowate sukienki
__________________

deszczowypies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 18:12   #3
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Ja stawiam na gatte.
Sukienki są bardzo wygodne.
Mam np. Nord ress i wall dress, obie sukienki pozornie są cienkie, ale od spodu mają taką jakby warstwę ociepliny, do tego zakładam barrrdzo grube rajstopy, grubsze niż typowe legginsy. Jest mi w nich bardzo ciepło, nawet czasem az za ciepło.
Tą pierwszą kupiłam w zeszłym roku, i w sumie nawet nie zdązyłam jej założyć, bo nie podobało mi sie jak pokazywała wszystkie krągłości, ale schudłam 10 kg i teraz pomimo że noszę M/L leży fajnie i raczej ją sobie zostawie.
.
W tym roku tez chcę dokupić jakąs sukienkę, i tez właśnie myslę nad Gattą. Chyba że spotkam coś innego fajnego na co dzień.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NORD DRESS.jpg (33,2 KB, 455 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg i-gatta-sukienka-wall-dress-6485s.jpg (47,6 KB, 421 załadowań)

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-09-28 o 18:13
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 18:48   #4
Tisina
Przyczajenie
 
Avatar Tisina
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 8
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

To w czym chodzę jesienią i wiosną często służy mi również w zimie. Tylko rajstopy mam grubsze (zwyczajne, 80-100 den) i w zupełności mi to wystarcza. Dla zmarzluchów są takie jakby rajstopy podszyte polarem, zapewne ciepłe i raczej łatwo oczko nie poleci

Ciepłe kiecki powinnaś znaleźć z Preety Girl i Quiosque.

Gomra, możesz mi powiedzieć w jakich cenach są te sukienki z Gatty? Wyglądają ciekawie
__________________
“Even to see her walk across the room is a liberal education."
C.S.Lewis
Tisina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 18:57   #5
jmni123
Rozeznanie
 
Avatar jmni123
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: dś
Wiadomości: 552
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Polecam grubsze rajstopy, ocieplane z polarem do tego płaszczyk ale taki do ud i kozaki przed kolana, albo przynajmniej za kostkę. Ja tak przechodziłam już ze dwie zimy
A jak jedne rajstopy nie dają rady to 2 pary wszak nóżka wtedy troszkę grubsza, ale i tak dobrze nadal wygląda.
__________________
"Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz, ale wiedz zawsze, co mówisz." -George Bernard Shaw


jmni123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 18:58   #6
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Ja zimą noszę całkiem zwyczajne sukienki, te same co latem lub wiosną. Sekretem są grube rajstopy, plus sweterek/marynarka.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 19:19   #7
izusek
Rozeznanie
 
Avatar izusek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 833
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Dwie pary rajtuz - pod spodem bawełniane z dodatkiem angory a na wierzch zwykłe z lycry 60 den. I Emu Stinger, polecam wciąż i każdemu jak w stopy ciepło to chłód w górnych partiach łatwiej znieść
izusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 19:26   #8
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez Tisina Pokaż wiadomość
To w czym chodzę jesienią i wiosną często służy mi również w zimie. Tylko rajstopy mam grubsze (zwyczajne, 80-100 den) i w zupełności mi to wystarcza. Dla zmarzluchów są takie jakby rajstopy podszyte polarem, zapewne ciepłe i raczej łatwo oczko nie poleci

Ciepłe kiecki powinnaś znaleźć z Preety Girl i Quiosque.

Gomra, możesz mi powiedzieć w jakich cenach są te sukienki z Gatty? Wyglądają ciekawie
na allegro w tamtym roku stały po 90 zł. W gattcie trzeba niestety zapłacić ponad 100 zł, czesto sa po 130-150.
w tym pewnie podobnie bedzie, o ile będą bo to model z tamtego roku.
Tą Nord dress widziałam też w hurtowni Anstel. pl, niedługo po tym jak kupiłam, była po 60
i teraz tez są ciekawe tanio np:
http://www.anstel.pl/damskie/sukienk..._2063148__0__0
http://www.anstel.pl/damskie/bandage..._2062639__0__0
co do rajstop, to dokładnie mam takie jak piszesz, podbite polarem
są baaardzo ciepłe.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

i teraz widzę że moja nord dress też jest w tej hurtowni po 60.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-09-28 o 19:23
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 19:28   #9
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Ja stawiam na gatte.
Sukienki są bardzo wygodne.
Mam np. Nord ress i wall dress, obie sukienki pozornie są cienkie, ale od spodu mają taką jakby warstwę ociepliny, do tego zakładam barrrdzo grube rajstopy, grubsze niż typowe legginsy. Jest mi w nich bardzo ciepło, nawet czasem az za ciepło.
Tą pierwszą kupiłam w zeszłym roku, i w sumie nawet nie zdązyłam jej założyć, bo nie podobało mi sie jak pokazywała wszystkie krągłości, ale schudłam 10 kg i teraz pomimo że noszę M/L leży fajnie i raczej ją sobie zostawie.
.
W tym roku tez chcę dokupić jakąs sukienkę, i tez właśnie myslę nad Gattą. Chyba że spotkam coś innego fajnego na co dzień.

Nie wiedziałam ze gatta robi sukienki. Myslalam ze to sklep z bielizna. A mozesz zdradzic gdzie kupujesz tak cieple rajstopy i ile to den? Gdzie mozna kupic te sukienki o których mówisz Nord Dress i te druga? To jakas sieciówka?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Tisina Pokaż wiadomość
To w czym chodzę jesienią i wiosną często służy mi również w zimie. Tylko rajstopy mam grubsze (zwyczajne, 80-100 den) i w zupełności mi to wystarcza. Dla zmarzluchów są takie jakby rajstopy podszyte polarem, zapewne ciepłe i raczej łatwo oczko nie poleci

Ciepłe kiecki powinnaś znaleźć z Preety Girl i Quiosque.

Gomra, możesz mi powiedzieć w jakich cenach są te sukienki z Gatty? Wyglądają ciekawie
Niestety nie kojarze aby te sklepy byly u mnie w galerii
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 19:33   #10
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam ze gatta robi sukienki. Myslalam ze to sklep z bielizna. A mozesz zdradzic gdzie kupujesz tak cieple rajstopy i ile to den? Gdzie mozna kupic te sukienki o których mówisz Nord Dress i te druga? To jakas sieciówka?

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------



Niestety nie kojarze aby te sklepy byly u mnie w galerii
najlepiej udać się do Gatty, u mnie w mieście w jednaj galeri jest Gatta, i mają tam sukienki.
Popatrzeć na allegro, albo właśnie przez tą hurtownie Anstel. Kiedyś kupowałam tam bielizne, mogą zamawiac tam osoby prywatne.
Te sukienki które podałam sa z Gatty.

Sukienki z gatty sa fajne, bo sa bezszwowe, i baaardzo elastyczne. No i dobrej jakości.

A rajstopy kupuje jak spotkam, jak mi gdzieś w jakimś sklepie wejdą w rękę i widze że sa grube to kupuje.
Patrzę żeby miały "meszek" od spodu.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

http://www.anstel.pl/damskie/nord-dr..._2055188__0__0

tutaj jest ta nord dress, sądzę że taniej jej sie nie kupi.

Edytowane przez Gomra
Czas edycji: 2013-09-28 o 19:36
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 19:43   #11
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Lubie sukienki i chcialabym je nosic zima, ale.. czesto choruje i.. sukienki typowo letnie nadajace sie na wiosne lato odpadaja ( czy sie myle?).

Jak przezucic sie na sukienki zima, gdzie je kupowac? Dzisiaj probowalam cos kupic w galerii w sieciowkach ale nic nie znalazlam z sukienek cieplych

Pytanie do dziewczyn ktore nosza sukienki zima: prosze doradzicie mi gdzie moge znalezc sukienki ktore nadadza sie na zime. A moze nosicie te wiosenne zima - moze tak sie da tylko trzeba wiedziec jak to nosic :conf used:

Prosze o porady
Ja nosze sukienki zwykle typowo zimowe, z podszewka. Patrzę na skład materiału, mam np sukienke z Carry z wełna. Pod sukienke zakładam np bawelniane body na długi rękaw, grube rajstopy i kozaki plus skarpetka do buta. Płaszcz puchowy. Wystarcza.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-28, 21:15   #12
la_fey
Raczkowanie
 
Avatar la_fey
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 61
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

jak jest zimno to noszę sukienki z dzianiny, letnie odpadają, zamarzlabym :P
te które mam na jesien/zime są chyba c&a, top secret i bonprixa. nie są bardzo grube, ale są zbyt ciepłe żeby dało się je nosić latem. czasami mam halke albo koszulke pod spodem.
la_fey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 21:31   #13
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Ja typowo na zimę mam trzy sukienki: taką grubą, jak bardzo gruby sweter (z jakiegoś Croppa czy House) i dwie ciensze, dzianinowe (Cubus i Bershka). Do tego grube rajstopy (moje ulubione z H&M) lub legginsy ocieplenie od środka polarkiem (moje są z Pepco), ewentualnie jeszcze długi sweterek na te dzianinowe i jest o wiele cieplej niż w spodniach
Wiosennych sukienek raczej nie noszę jesienią i zimą, bo są za cienkie i mają zbyt wiosenną kolorystykę.

Edytowane przez Magdallen
Czas edycji: 2013-09-28 o 21:32
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 21:35   #14
somethinggood
Zadomowienie
 
Avatar somethinggood
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 941
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Ja nosze grube sukienki dzianinowe lub z domieszka welny . Do tego rajstopy 100 den i kozaki (w pracy mozna przebrac na krotkie buty) , pod kozaki czesto zakladam getry -fajnie to wyglada jak wystaja i jest duzo cieplej W kolejkcji jesiennej w co drugim sklepie sa takie sukienki do kupienia , zawsze mozna narzucic sweterek lub marynarke jak Ci za zimno .

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
somethinggood jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 21:55   #15
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

a ja szukam na zimę takich rozkloszowanych sukienek tzn. od talii w dół lekko rozkloszowane ( dzisiaj zwiedziłam dwa centra handlowe i niestety nic nie znalazłam ), nie żadne ołówkowe itp bo źle w takich wyglądam.
Może gdzieś rzuciły się Wam w oczy.
Koniecznie z długim rękawem i długość min. 85cm
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 22:15   #16
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez iv3 Pokaż wiadomość
a ja szukam na zimę takich rozkloszowanych sukienek tzn. od talii w dół lekko rozkloszowane ( dzisiaj zwiedziłam dwa centra handlowe i niestety nic nie znalazłam ), nie żadne ołówkowe itp bo źle w takich wyglądam.
Może gdzieś rzuciły się Wam w oczy.
Koniecznie z długim rękawem i długość min. 85cm
Zerknij na asos. com
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-28, 22:22   #17
iv3
Zakorzenienie
 
Avatar iv3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 197
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez Gomra Pokaż wiadomość
Zerknij na asos. com

znam
ale jakoś mam problem z sukienkami przez internet, obawiam się, że będą źle leżeć
__________________
Kocham Cie !! - P

Ślub

Instagram
iv3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 14:00   #18
MokkaLady
Raczkowanie
 
Avatar MokkaLady
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 337
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Ja bardzo lubię nosić sukienki i latem i zimą jednak ja mam sukienki letnie z takich materiałów i w takie wzory, że nie odważyłabym się założyć ich zimą Wtedy wolę sukienki w trochę bardziej stonowanych kolorach i z grubszych materiałów Ładne sukienki są w Pretty Girl, ostatnio widziałam różne w Sinsay (ale tam różniej z jakością), a ja często kupuję też na allegro Mam na przykład taką jak w załączniku i jestem z niej bardzo zadowolona Uszyta jest z grubszego materiału więc nie jest mi w niej zimno, do niej grubsze rajstopy i kozaki i można zimą śmigać W wątku nt. allegro wklejałam w niej zdjęcia
Tak jak dziewczyny pisały coś właśnie grubszego z dzianiny i do tego rajstopy (przynajmniej z 60 DEN, a najlepiej 100 DEN) i nie powinnaś marznąć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 82158kobaltxxl.jpg (41,1 KB, 130 załadowań)
MokkaLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 14:23   #19
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Poszukaj sukienek na Allegro, bazarkach. Chyba, że wolisz ubierać się w sieciówkach, ale tam ceny sukienek na jesień/zimę mogą być znacznie wyższe.
Sama mam kilka dzianinowych, grubszych sukienek lub tunik. Noszę je w zimie do ocieplanych oficerek, legginsów/grubych rajstop 60den lub więcej. Teraz na topie są sukienki dresowe
http://allegro.pl/sukienka-tunika-je...550800823.html
http://allegro.pl/szykowna-sukienka-...581347890.html
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-29, 17:07   #20
sofia87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 44
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Ja sama noszę sukienki cały rok, choć z niektórych rezygnuję zimą ze względu na kolory. Do sukienek wkładam grube rajstopy i ciepłe buty (czasem na rajstopy mało seksownie nakładam skarpetki żeby było cieplej w stypy), długi ciepły sweter, szal i jest dość przyjemnie

Wydaje mi się, że jak ochroni się miejsca, przez której najszybciej ucieka ciepło zimą tj. stopy, głowę, dłonie to nie zmarzniemy.

Zawsze można pod sukienkę włożyć narciarską bieliznę termiczną
sofia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 18:16   #21
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez sofia87 Pokaż wiadomość
Ja sama noszę sukienki cały rok, choć z niektórych rezygnuję zimą ze względu na kolory. Do sukienek wkładam grube rajstopy i ciepłe buty (czasem na rajstopy mało seksownie nakładam skarpetki żeby było cieplej w stypy), długi ciepły sweter, szal i jest dość przyjemnie

Wydaje mi się, że jak ochroni się miejsca, przez której najszybciej ucieka ciepło zimą tj. stopy, głowę, dłonie to nie zmarzniemy.

Zawsze można pod sukienkę włożyć narciarską bieliznę termiczną
Oj tam skarpetki mogą wyglądać fajnie. Wystarczy nie zakładać skarpetek byle jakich, za kostkę tylko kupić grubsze, długie skarpety, z wełną, np w warkocze czy inne fajne wzory. Fajnie wyglądają takie podkolanówki wystające z kozaków górą
A takich skarpet zatrzęsienie w sklepach teraz jest.

Sama tak często robię gdy jest za zimno.

Dodatkowo często na rajstopy zakładam damskie, grubsze bokserki. Takie elastyczne, żadne powiewające namioty. To może wygląda mało seksownie ale za to powstrzymuje problematyczne pary rajstop przed spadaniem no i jest cieplej w miejsca strategiczne.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 19:18   #22
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Do letnich sukienek grube rajstopy

Ładne grubsze sukienki wczoraj w Promodzie widziałam. Wprawdzie są bez rękawów, ale ja takie noszę na golf, pod golf haleczka, grube rajty i jest OK. Jakby było bardzo zimno to dłuższy kardigan i można z domu wyjść.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 20:14   #23
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Do letnich sukienek grube rajstopy

Ładne grubsze sukienki wczoraj w Promodzie widziałam. Wprawdzie są bez rękawów, ale ja takie noszę na golf, pod golf haleczka, grube rajty i jest OK. Jakby było bardzo zimno to dłuższy kardigan i można z domu wyjść.
Gdzie kupujesz halki?
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 20:36   #24
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Ja kupiłam dziś trzy jesienno-zimowe sukienki w f&f.
Do tego grube rajstopy, długie kozaki, płaszcz i jest ok.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 20:50   #25
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Takich cienki wiosennych kiecek nie noszę (bo takie kojarzą mi się z meag cienkim materiałem)...ale takie wykonane z jersayu czy tkaniny ale dresowej można spokojnie nosic... są też takie specjalne zimowe rajstopy które od wewnątrz mają polarek a na zewnątrz są gładkie śliskie jak każde 100 den itd. (nie pogrubiają)... no i ja pod każdą sukienkę mam też podkoszulkę .. ponad to to zalezy co masz na wierzch - jesli kusą kurteczkę to nei raczę chodzić z gołym tyłkiem w -20C jeśli jesteś chorowita, musi być jaki dłuższy płaszcz czy cos... no i osobiście uważam że wtedy długie kozaki. I można i w kieckach i spódnicach chodzić ... oczywiście sweterki obowiązkowo
A na takie zimowe kiecki to chyba jeszcze nie sezon, ledwo jesien się zaczeła dlatego mały wybór w sklepach.. zresztą te sieciówki to nie wszystko, poszukaj na allegro albo w butikach a nie wiecznie te sieciówki i wszyscy wyglądają jak klony.

Edytowane przez _Kari_
Czas edycji: 2013-09-29 o 20:52
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 21:02   #26
kamtumi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: południowy wschód Polski
Wiadomości: 424
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Takich cienki wiosennych kiecek nie noszę (bo takie kojarzą mi się z meag cienkim materiałem)...ale takie wykonane z jersayu czy tkaniny ale dresowej można spokojnie nosic... są też takie specjalne zimowe rajstopy które od wewnątrz mają polarek a na zewnątrz są gładkie śliskie jak każde 100 den itd. (nie pogrubiają)... no i ja pod każdą sukienkę mam też podkoszulkę .. ponad to to zalezy co masz na wierzch - jesli kusą kurteczkę to nei raczę chodzić z gołym tyłkiem w -20C jeśli jesteś chorowita, musi być jaki dłuższy płaszcz czy cos... no i osobiście uważam że wtedy długie kozaki. I można i w kieckach i spódnicach chodzić ... oczywiście sweterki obowiązkowo
A na takie zimowe kiecki to chyba jeszcze nie sezon, ledwo jesien się zaczeła dlatego mały wybór w sklepach.. zresztą te sieciówki to nie wszystko, poszukaj na allegro albo w butikach a nie wiecznie te sieciówki i wszyscy wyglądają jak klony.
Nie sądzę ze wszyscy wyglądają jak klony. Ubieram sie w sieciówkach a jeszcze nigdy nie widzialam osoby ubranej tak samo jak ja
kamtumi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 21:06   #27
Kashaya
Zakorzenienie
 
Avatar Kashaya
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 035
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Gdzie kupujesz halki?
Jedną mam jakąś polską ze sklepu niesieciowego, drugą z Triumpa, a trzecią najfajniejszą z Intimissimi i tą najczęściej noszę. W HM jest spory wybór halek, ale nie posiadam.



---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Takich cienki wiosennych kiecek nie noszę (bo takie kojarzą mi się z meag cienkim materiałem)...ale takie wykonane z jersayu czy tkaniny ale dresowej można spokojnie nosic... są też takie specjalne zimowe rajstopy które od wewnątrz mają polarek a na zewnątrz są gładkie śliskie jak każde 100 den itd. (nie pogrubiają)... no i ja pod każdą sukienkę mam też podkoszulkę .. ponad to to zalezy co masz na wierzch - jesli kusą kurteczkę to nei raczę chodzić z gołym tyłkiem w -20C jeśli jesteś chorowita, musi być jaki dłuższy płaszcz czy cos... no i osobiście uważam że wtedy długie kozaki. I można i w kieckach i spódnicach chodzić ... oczywiście sweterki obowiązkowo
A na takie zimowe kiecki to chyba jeszcze nie sezon, ledwo jesien się zaczeła dlatego mały wybór w sklepach.. zresztą te sieciówki to nie wszystko, poszukaj na allegro albo w butikach a nie wiecznie te sieciówki i wszyscy wyglądają jak klony.
Tylko, że sieciówki wymiotły z ulic butiki. Niewiele ich zostało, przynajmniej w dużych miastach. Jak mam się tłuc w korkach do centrum żeby do jednego czy dwóch butików zajrzeć, to mi się nie chce.
Kashaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-29, 21:43   #28
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Nie sądzę ze wszyscy wyglądają jak klony. Ubieram sie w sieciówkach a jeszcze nigdy nie widzialam osoby ubranej tak samo jak ja
Być może nie widziałaś tak samo jak ty... co nie znaczy że nie ma dziewczny które wyglądają jak manekiny z CH... ja widuję bardzo duzo takich dziewczyn gdzie co druga ma to samo na sobie, chodzi mi tu raczej o młode dziewzyny ... nastolatki

Cytat:
Napisane przez Kashaya Pokaż wiadomość
Jedną mam jakąś polską ze sklepu niesieciowego, drugą z Triumpa, a trzecią najfajniejszą z Intimissimi i tą najczęściej noszę. W HM jest spory wybór halek, ale nie posiadam.



---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------



Tylko, że sieciówki wymiotły z ulic butiki. Niewiele ich zostało, przynajmniej w dużych miastach. Jak mam się tłuc w korkach do centrum żeby do jednego czy dwóch butików zajrzeć, to mi się nie chce.
tu fakt...wielkie koncerny wypchneły małe butki, ale są oprócz wielkich centrów handlowych przecież jakieś ulice handlowe, deptaki z masą knajp czy własnie butkików... u mnei w mieście ich nie brakuje, choć nie jest ich jakaś masa ale cała porządne ulica... zawsze pozostaje Allegro albo ebay
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 16:27   #29
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Cytat:
Napisane przez kamtumi Pokaż wiadomość
Lubie sukienki i chcialabym je nosic zima, ale.. czesto choruje i.. sukienki typowo letnie nadajace sie na wiosne lato odpadaja ( czy sie myle?).

Jak przezucic sie na sukienki zima, gdzie je kupowac? Dzisiaj probowalam cos kupic w galerii w sieciowkach ale nic nie znalazlam z sukienek cieplych

Pytanie do dziewczyn ktore nosza sukienki zima: prosze doradzicie mi gdzie moge znalezc sukienki ktore nadadza sie na zime. A moze nosicie te wiosenne zima - moze tak sie da tylko trzeba wiedziec jak to nosic :conf used:

Prosze o porady
noszę właściwie tylko sukienki i spódnice - nie widzę w tym żadnego problemu.. zakładam ciepłe rajstopy z polarem od środka i już..
i jest mi cieplej niż w spodniach

Co do rodzaju sukienek to mam jedną letnią z koronki i ona się nadaje. Inne to zwykłe sukienki, jak to nazywasz "wiosenne" i 30 stopniowy mróz mi nie straszny. Najwyżej można założyć dwie pary rajstop, ale podstawa to dobre buty - ciepłe i nieprzemakające to tego dobry, ciepły sweter, ew. podkoszulek.. sukienka to takie samo ubranie jak inne

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Ja kupiłam dziś trzy jesienno-zimowe sukienki w f&f.
Do tego grube rajstopy, długie kozaki, płaszcz i jest ok.
o tak ja bardzo lubię sukienki F&F
Denira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-30, 22:32   #30
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Chce przerzucić się na sukienki zimą. Jak to zrobic? Prosze o porady.

Przede wszystkim grube rajstopy, ciepły płaszczyk lub kurteczka
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-21 12:28:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.