Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-22, 21:34   #31
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 22:22   #32
mandalina_
Raczkowanie
 
Avatar mandalina_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: stolyca
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
theBalm to najsłabsze cienie "wysokopółkowe" jakie kiedykolwiek miałam, jakością dorównują Sensique z natury za 5 zł.

to czemu tyle ich kupiłaś skoro nie jesteś z nich zadowolona?
wyróżniłam kilka kolorów i uważam, że warto je mieć, pozostałe -
pewnie już niekoniecznie, ale za taką cenę nie ma lepszych pojedynczych cieni i to jeszcze w tak szerokiej gamie kolorystycznej.

napisałam, że wolę MBrush i Wayne'a Gossa (tak na marginesie, to i z jednych, i drugich wypadło mi kilka włosków ), ale jeśli chodzi o budżetową wersję, to ten pędzel z włosia wiewiórki jest naprawdę dobry (pisząc, że ulubiony, chodziło mi o Glambrushe), wszystkie Hakuro i Zoevy mogą się przy nim schować. wiele osób nie ma ochoty ani potrzeby wydawać ponad 100 zł na jeden pędzel i uważam, że wtedy akurat ten konkretny jest super i w 100% wystarczający.

jeśli chodzi o pozostałe pędzle, to myślę, że napisałam dość konkretną recenzję, ja tych modeli więcej nie kupię, ale nie uważam żeby były aż takie straszne. te do oczu nie są najlepsze, ale jeśli ktoś szuka jakości podobnej do Zoevy to tutaj ją znajdzie.

wszystko zależy od tego, czego się oczekuje, jeśli ktoś chce, aby pędzel za 30 zł dorównywał pędzlowi za 130 zł, to ja odpadam. zresztą z cieniami podobnie.
mandalina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 23:09   #33
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 01:09   #34
mandalina_
Raczkowanie
 
Avatar mandalina_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: stolyca
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
myślałam, że można nią czyścić talerze

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
tak, tylko, że gdy kupuję coś drogiego mam wysokie oczekiwania, a jak jest to słabe i odpowiada marnej jakości czegoś bardzo taniego, to raczej jestem wkurzona. gdy kupię coś bardzo taniego, to nie mam dużych oczekiwań, kiedy okaże się, że jest to bardzo dobre i dorównuje wysokiej jakości czegoś drogiego, to mogę się tylko cieszyć i być mile zaskoczona. mam nadzieję, że czujesz różnicę

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
następnym razem proponuję uwzględnić w swoich rachunkach gramaturę cieni, ewentualnie porównywać cienie pojedyncze z pojedynczymi, a nie z palety - wówczas może się okazać, że nie do końca masz rację. żeby oszczędzić czasu, powiem tylko, że Glamshopowe są prawie 3x większe od tych z palety ABH (które wtedy wychodzą ponad 2x drożej). z kolei pojedyncze ABH są odrobinkę mniejsze niż GlamShadows, a do tego ponad 3x droższe.

fakty są faktami, myślę, że możemy skończyć te licytacje, w końcu każdy ma prawo do swojej opinii oraz wniosków, i nie piszę tego złośliwie albo żeby Ciebie atakować.
no i chętnie poczytam Twoje recenzje na KWC
mandalina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 08:41   #35
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 10:21   #36
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Z tymi białymi to nie do końca bo właśnie kupiłam ten duży do pudru, chyba T100 i jest syntetyczny A biały powinien służyć
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 12:29   #37
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-23, 13:34   #38
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
O nie
A myślałam, że syntetycznych nie da się schrzanić
No nic, poużywam, zobaczę Na razie jest mięciusi
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 08:51   #39
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Z ciekawości - po kilku latach użytkowania czego? Cieni, które są dostępne od 1,5 roku czy pudrów, które są dostępne od kilku miesięcy?

Nie jestem obrończynią tych produktów. Puder rozświetlający mnie rozczarował, cienie są przeciętne (ale na pewno nie najsłabsze).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 12:35   #40
mandalina_
Raczkowanie
 
Avatar mandalina_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: stolyca
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
dla mnie ten argument jest bezsensu, jeśli chcesz mieć miarodajne obliczenia, to musisz uwzględnić gramaturę cieni i koszt za 1g, kropka.
to trochę tak, jakbyś się cieszyła, że zrobiłaś deal życia kupując 30 ml perfum za 150zł, kiedy 100 ml kosztuje 200 zł.

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
poczytałam i trochę mnie rozbawiło, że jak napisałam, że wiewiórka Glambrusha jest spoko i całkiem podobna jakościowo do MBrush i WG, to byłaś niepomiernie zdziwiona jak można je porównywać, a tymczasem sama w recenzji piszesz, że ten Glambrush jest milszy od MBrush

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Z ciekawości - po kilku latach użytkowania czego? Cieni, które są dostępne od 1,5 roku czy pudrów, które są dostępne od kilku miesięcy?


Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Nie jestem obrończynią tych produktów. Puder rozświetlający mnie rozczarował, cienie są przeciętne (ale na pewno nie najsłabsze).
mandalina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 15:16   #41
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-24, 16:11   #42
mandalina_
Raczkowanie
 
Avatar mandalina_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: stolyca
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
no to nie musisz powtarzać, bo to już wszyscy wiemy - pisałaś o tym w każdej jednej recenzji. masz zresztą prawo mieć takie odczucia i własne zdanie.
abstrahując, to bezsensu się unosisz, bo akurat ja nie o tym pisałam, odnosiłam się raczej do mojej opinii o jednym konkretnym pędzlu, Twojej reakcji na nią, a potem do Twojej recenzji tego samego pędzla, gdzie sama sobie zaprzeczasz.
mandalina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 16:36   #43
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Cienie weszły do sprzedaży w lipcu 2016r. czyli ok 1,5 roku temu.

Jeśli chodzi o jakość cieni - krótko po premierze kupiłam paletę 12 cieni neutralnych, potem dokupiłam jeszcze kilka cieni matowych (ciepłe kolory). Gdy zaczęłam ich używać uważałam je za bardzo dobre, przy czym od początku maty odpowiadały mi znacznie bardziej niż błyski. Mam problematyczną powiekę (tłustą) i nie mam dużego problemu z rozcieraniem tych cieni, pigmentacją, budowaniem koloru.

Później miałam okazję używać cieni wielu innych marek - ABH, Coloured Rain, Juvias Place, Affect, Nabla, Huda, Colourpop. I na tle cieni tych marek glamshadows wypadają słabiutko.

Nie zgadzam się jednak z opinią, że cienie są najsłabsze. Moim zdaniem wyraźnie słabszy jest Inglot (oceniam stare formuły tych cieni, jeszcze przed kolekcją What a spice), Zoeva (nie lubię cieni tej marki, zlewają się na moich powiekach w jedną plamę) i wszystkie cienie drogeryjne jakich kiedyś używałam (od kilku lat nie kupiłam cieni w drogerii, więc nie wiem jaką jakość mają cienie drogeryjne obecnie).
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 17:56   #44
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 18:18   #45
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Skoro tak twierdzisz to nie wiem dlaczego pozwalasz sobie na tak kąśliwe uwagi ("wow, aż nie wierzę w to co czytam ") w stosunku do osób, które mają inne zdanie niż Ty. Mogą mieć przecież inny gust niż Ty, prawda ?

Zresztą, nasza rozmowa do niczego nie prowadzi. Kreujesz się na specjalistkę i znawcę tematu, ale używasz argumenty, które są mało przekonujące ("kilka lat", "masa innych", "wszystkie"). Miłego dnia

Edytowane przez lena40
Czas edycji: 2018-02-24 o 18:21
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 18:34   #46
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 19:16   #47
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Nie spotkałaś się z opiniami tak pozytywnymi na temat glamshadows? Dziwne, wiele dziewczyn na instagramie lub jutubie umieściło te cienie w ulubieńcach roku. I choć nie podzielam opinii na temat wspaniałości tych cieni to nie rozumiem argumentu, że opinia Czarszki ma być dla nas bardziej wiarygodna od opinii innych dziewczyn. Zresztą, pod samym filmem Czarszki wpisów zdań odmiennych było mnóstwo .

Podobnie z pędzlami - nawet jeśli X osób napisało/powiedziało, że pędzle są złe, to czy inne osoby nie mogą twierdzić, że te same pędzle im odpowiadają?

Dziwna ta Twoja logika myślenia. Gdyby było tak jak piszesz to cienie/pędzle/inne produkty jednej marki musiałyby być lubiane/cenione przez wszystkich. A podobno to kwestia gustu
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 20:25   #48
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dziewczyny, bez nerwów

U mnie matowe Color Tattoo są jednymi z największych kosmetycznych bubli, a tyle osób się zachwyca. Dużo jest takich przykładów

Każdy ma inne doświadczenie (porównania z innymi markami), oczekiwania (dla jednego super pigmentacja będzie atutem, dla drugiego problemem), skórę (tu np. tłustość powiek, budowa oka), wystarczy też użyć innych pędzli, czy innej bazy by mieć inne odczucia.

O Glamshadows też słyszałam już zarówno wiele dobrego, jak i wiele złego
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-24, 20:32   #49
mandalina_
Raczkowanie
 
Avatar mandalina_
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: stolyca
Wiadomości: 199
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
to chyba do mnie; pokaż mi gdzie są te moje tak pozytywne uwagi dot. kosmetyków tej marki?
baza - owszem, jak się umie z nią pracować
cienie - przeciętne, z czterema wyróżniającymi się
pędzle - do oczu średnie, o czym pisałam. do twarzy - jeden super, drugi ok.

ogółem do polecenia osobom nie mającym dużych wymagań i które chcą tanie, polskie i całkiem dobre produkty; ja, jak pisałam, więcej już raczej nie kupię, a Ty możesz ani nie lubić, , ani nie kupować, ani tym bardziej nie polecać, nawet wrogowi. amen

swoją drogą, od samego początku nie bronię tej marki, a raczej odpowiadam na Twoje dziwne uwagi.

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Jak to możliwe, że lubisz cienie theBalm, przecież ja ich nie lubię.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Dziwna ta Twoja logika myślenia. Gdyby było tak jak piszesz to cienie/pędzle/inne produkty jednej marki musiałyby być lubiane/cenione przez wszystkich. A podobno to kwestia gustu
po raz kolejny w punkt
mandalina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-02, 12:09   #50
Ligatura
Raczkowanie
 
Avatar Ligatura
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 188
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Jeśli chodzi o paletkę Blask i cienie (oficjalnie wyprzedana, ale może na Targach Beauty Forum pojawi się kilka sztuk, kto wie ), to w moim odczuciu jest to dobra paletka. Używałam od grudnia wszystkich neutralnych (2 pierwsze rzędy cieni od góry + czerń), a także Czarusia, Ćmy, Antyku i próbowałam trochę Hologramu w kąciki. Cena nawet standardowa, czyli 219 zł, nie jest raczej przesadzona za taką liczbę cieni. Mam porównanie z cieniami Nabli, Inglot, Wibo, Zoeva i pojedyncze z Kobo (nie te najnowsze Professional, te zwykłe) i tylko Nabla je tak ewidentnie deklasuje, Zoeva niektóre cienie też ma lepsze, ale tu różnica nie jest taka ogromna, natomiast Inglot i Wibo są w tyle za cieniami Glam Shadows, których ja używam. Kobo był dla mnie w ogóle bublem, więc nawet nie ma czego porównywać

Każdy z tych cieni jest napigmentowany (z Racą też podobno można sobie poradzić, na kanale Digitalgirl13 właścicielka sklepu pokazuje technikę jej nakładania), wszystko się kapitalnie uzupełnia kolorystycznie, czuć też, że zastosowano w nich wiele formuł (stąd niektóre z nich jak Raca czy Czaruś muszą być nakładane odpowiednio) – dla mnie to nie minus, choć może to być denerwujące.

Mnie najbardziej irytuje, że paletka nie jest zaprojektowana tak, żeby bardziej chronić brokaty – gdyby miała jakiś magnes/zastrzask, nie wiem xD Bo dzisiaj np. niechcący, sięgając po paletę, wsunęłam palec i nacisnęłam lekko brokat, który jest miękki i zostało wgłębienie tylko, ale gdybym zrobiła to za mocno, to może całkiem by się rozwalił. W ogóle dissów na opakowanie nie brakuje, o ile „okładka” mi aż tak nie przeszkadza (choć no raczej grafika zawodowego tam zabrakło), to z tyłu opis palety ma błędy językowe i typograficzne, dla mnie to nieprofesjonalne Fakt, nie wpływa to na jakość cieni, ale skoro płacę, to może jednak za całość, a więc też za kartonik, opisy, czytelność, przyjemność z oglądania za każdym razem ładnego opakowania.
Ligatura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-15, 16:58   #51
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Aktualizuję przemyślenia odnośnie pudru wykańczającego. Zauważyłam, że nie radzi sobie z cięższymi korektorami pod oczami - kupiłam Hean, który już myślałam, że jest do bani, a okazało się, że to puder nie podołał. Ten korektor jest dość gęsty, kremowy. Z Maybelline Master Fix trzyma się super. Delikatnie tylko przyprószyłam po wierzchu by złagodzić mat. Z lżejszymi korektorami np. Affinitone czy Eveline, nawet nieszczęsnym Kobo Illuminating puder daje radę.
No i podtrzymuję pierwsze wrażenie - albo powinien być jaśniejszy, albo powinno być po prostu kilka odcieni.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 16:05   #52
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Ja mam trochę glamszopów, z poczatku byłam całkiem zadowolona i cieszyłam się, że wspieram polską markę ale z czasem zadowolenie nieco opadło. Kosmetyki oceniam jako średnie, pędzle oceniam jako średnie.
Pojedyncze cienie - ma lepsze i gorsze egzemplarze, niktóre bardzo lubię i uzywam 9 matowy cielak, słodkie kakao, zimna czekolada, capucino, lukier) ale zdazyły się dwa cienie, które wylądowały w koszu ( niestety nie pamiętam nazw, jeden to był brąz a drugi khaki - oba okropne dające burą plamę do powiece)

Cienie w paletach - najlepszy był pierwszy zestaw edycja I - cienie były osobne w magnetycznej paletce co było super posunięcie bo poprzekładałam je do większej wg preferencji ( chyba z tej palety pochodził ten khaki ale mogę się mylić) - cała kompozycja cieni ciekawa, i generalnie jakość ok.

Druga paletka to strefa komfortu - już w kartonie nad czym ubolewam ale ok, na szczęscie jest on dośc cienki i zajmuje mało miejsca. Całość też fajnie dobrana - zrobiłam nią wiele fajnych makijaży.

I moja trzecia paletka czyli Bogini Brązu czyli klapa na całego, cienie w niej sa fatalne ( oprócz brązowego matu i pomarańczy)- fatalnie się z nimi pracuje, kolory w palecie ładne ale na oku znowu robi się brzydka plama, rozcierane czy wklepywane - tracą cały urok - jakość do bani. No i przyznam, że ta paletka mnie mocno zniechęciła do dalszych testów kolorówki z Glamszopu. Zapał mi opadł

To nie sa złe cienie, na pewno lepsze niż Inglot ( nie lubię inglota) i lepsze niż wiele drogeryjnych marek popularnych.
Nie podoba mi się graficzna konstrukcja sklepu internetowego, jest nieintuicyjna, choć z drugiej strony podoba mi się możliwość dodawania opinii, nawet tych negatywnych - to znaczy że właścicielka patrzy i się uczy.

Co dalej - mam jeden matowy róż o nazwie panna młoda i jest to dobry róż, uniwersalny, niedrogi, nie mogę się przyczepić

Jeszcze jedno - wszystkie pudrowe kosmetyki od Hani które mam mają małą wydajność i mnie się to strasznie podoba Nie cierpię kolorówki, której nie sposób zuzyć aż w końcu wyrzuca się bo przeterminowana. Serio - ja wolę mniejszą wydajność.

Opakowania kosmetyków - fatalne graficznie, jakoś mnie to kłuje w oczy, takie hmmm nie ubogie, szukam właściwego słowa - czy ja wiem prostackie? Bez polotu? Wiecie co mam na myśli?

Teraz pędzle - mam w ciągłym uzyciu ze sztucznego włosia T2, T3, T10 i T23 i są naprawdę w porzadku, czyszczą się banalnie łatwo, schną szybko, są delikatne, nabierają odpowiednią ilośc produktu, nadają się do sypkich i mokrych. Mam je długo dość, traktuję dość okrutnie, nic się nie rozpadło, nie rozkleiło. T2 dobrze dobie radzi z podkładami mineralnymi.

Natomiast pędzle z włosia naturalnego sa zdecydowanie fatalne, nie pamiętam wszystkich symboli, ostał mi się tylko T15 ale miałam też inne, z których to byłam wybitnie niezadowolona. Włosie było szorstkie, drapało po twarzy czy oku ( szczególnie te oczne mi jakoś niemiło utkwiły w pamięci) o je albo rozdałam albo wyrzuciłam, aaaa włosie nie tylko drapało ale też szybko uciekało z pędzla. Zostawiłam sobie tylko tą T15 ale leży w pudełku nieużywana, gubi włosie fakt ale nie jest mocno sztywny.

Jeżeli kiedykolwiek miałabym ponownie kupić jakiś glamshopowy kosmetyk to były by trzy cienie wymienione jako pierwsze - fajne cienie bazowe. I nic więcej.
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 14:48   #53
justkejt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

ja osobiście skusiłam się na rozświetlacz celebrytka. o ile z produktu jestem zadowolona to wysyłka to jakaś porażka. w sumie już 2 raz miałam ta samą sytuacje, najpierw jak zamawiałam cienie a teraz z rozswietlaczem. A chodzi tu o to, że u niej z góry jest narzucona tylko wysyłka kurierem za 15 zł. Według mnie to mega dużo, zwłaszcza jak któs np chce zamówić 1 cień na próbe za 12 zł. No, ale ok, skoro już płaci sie za kuriera te 15 zł to przydałoby się żeby wysyłka była max w 3 dni. A tam nie dość, że na str jest zaznaczone, że wysyłka aż do 5 dni i to roboczych to ja swoją osobiście odstałam po 10 dniach :/ pisałam oczywiście maila kiedy otrzymam produkt i dostałam odp, że mają dużo zamówień. A co mnie to obchodzi? I wtedy z cieniami było dokładnie to samo. Skoro tak to wygląda to niech wprowadzi tańszą wysyłkę np listem za 5 zł i już to inaczej będzie wyglądać, a nie człowiek płaci aż 15 zł, za które np w rossmanie można sobie kupić też jakiś kosmetyk i jeszcze musi czekać prawie dwa tyg. No żenada. A najśmieszniejsze jest to, że jak wystawiłam opinię na ten temat na jej str to oczywiście opinia została usunięta. Także może kosmetyki ma spoko, ale jej podejście do klienta jest lekko żenujące, ja już na pewno nic tam nie zamówię.
justkejt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 15:04   #54
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dziewczyny jaka jest największa promocja w Glamshopie? -20% to max?
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-05, 15:20   #55
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jaka jest największa promocja w Glamshopie? -20% to max?
Z tego co kojarzę to tak i chyba 2 razy w roku się zdarza. Ale jest niby na wszystko więc i tak dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 14:18   #56
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Tez uwazam, ze koszta wysylki to przeginka na całego. Wiem, ze Hania skupia sie głównie na jakości prodkutow, ale duzo mniejsze sklepy niz jej maja paczkomaty, wyslki pocztowe i trudno mi uwierzyc ze nie mozna tego ogarnac.

Dlatego ja u niej kupuje na ogol raz w roku, jak jest -20%. Tak to pewnie kupowalabym czesciej.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2018-11-07 o 14:19
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 14:33   #57
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Tez uwazam, ze koszta wysylki to przeginka na całego. Wiem, ze Hania skupia sie głównie na jakości prodkutow, ale duzo mniejsze sklepy niz jej maja paczkomaty, wyslki pocztowe i trudno mi uwierzyc ze nie mozna tego ogarnac.

Dlatego ja u niej kupuje na ogol raz w roku, jak jest -20%. Tak to pewnie kupowalabym czesciej.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paczkomat kupowany przez którąś z platform wysyłkowych to koszt max 9 zł brutto, nie trzeba mieć umowy....
__________________
Potwor z Bagien
fi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 19:45   #58
mysia1234567
Rozeznanie
 
Avatar mysia1234567
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 576
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Jest jeszcze paczka w ruchu za 7zł
mysia1234567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 08:03   #59
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez mysia1234567 Pokaż wiadomość
Jest jeszcze paczka w ruchu za 7zł
To chyba od niedawna, fajnie że od zamówienia od chyba 150zł jest za darmo, i bierze to przed rabatowaniem. Czyli jak użyłam kodu to wyszło mniej niż 150 a i tak dostawa za darmo nie mogę się doczekać aż paczka przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-08, 08:37   #60
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
To chyba od niedawna, fajnie że od zamówienia od chyba 150zł jest za darmo, i bierze to przed rabatowaniem. Czyli jak użyłam kodu to wyszło mniej niż 150 a i tak dostawa za darmo nie mogę się doczekać aż paczka przyjdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W regulaminie nie znalazlam nic o paczce w ruchu. A bezplatna dostawa wyswietla sie na p ierwszej stronie od 200 zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.