e-przyjaciółki II część:) - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-03, 11:43   #2101
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Czesc laski pamietacie mnie?
Widze ze zaczelyscie znowu spamowac. Ale fajnie
Sluchajcie pewna dziewczyna szukała opiekunki do dziecka, napisalam do niej i pytała sie ile bym chciala zarabiac. Podałam jej kwote 7zl/h. Szuka opiekunki na 9h dziennie przez 5dni w tyg. I napisalam jej ze ewentualnie na 1000 sie zgodze. Miala pogadac z mezem i dac znac, nie napisala nic. Dzis patrze i wrzuciła ogloszenie ze szuka opiekunki i wiecie ile podała kasy? 600 zl.
Kurde pracowac 180h miesieczne za 600 masakra. Ciekawe czy kogos znajdzie
Porażka
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 11:45   #2102
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Ja planuje rower wyciagnac w przyszlym tyg, bo mam teraz na popoludnie do pracy
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 12:29   #2103
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Czesc laski pamietacie mnie?
Widze ze zaczelyscie znowu spamowac. Ale fajnie
Sluchajcie pewna dziewczyna szukała opiekunki do dziecka, napisalam do niej i pytała sie ile bym chciala zarabiac. Podałam jej kwote 7zl/h. Szuka opiekunki na 9h dziennie przez 5dni w tyg. I napisalam jej ze ewentualnie na 1000 sie zgodze. Miala pogadac z mezem i dac znac, nie napisala nic. Dzis patrze i wrzuciła ogloszenie ze szuka opiekunki i wiecie ile podała kasy? 600 zl.
Kurde pracowac 180h miesieczne za 600 masakra. Ciekawe czy kogos znajdzie
O kurde...pewnie mysla,ze desperata jakiegos znajda.
Ja dzisiaj odpoczywam,bo mam taki dzien slaby ;/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 13:59   #2104
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Solie mi tez sie wydawalo,ze nie dan rady bez prostownicy,bo prostowalam nawet po 2-3 razy dziennie ale dzieki wizazowi przestalam,bo znalazlam watek wsparcia nie prostuje juz prawie rok ! za to susze duzo.

A moze sprobuj takich grzebieni,ktore maja na celu prostowanie wlosow. Widzialam w gazetce avon kiedys

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chill ja się staram maksymalnie ograniczać prostowanie, ale dosłownie po każdym kolejnym razie widzę ogromną różnicę jak mocno niszczą się włosy! Bez jedwabiu to już w ogóle by mi chyba odpadły. Raptem kilkukrotnie jej użyłam po ścięciu i już nie mogę wyjść z domu bez ich układania a wcześniej mogłam!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Czesc laski pamietacie mnie?
Widze ze zaczelyscie znowu spamowac. Ale fajnie
Sluchajcie pewna dziewczyna szukała opiekunki do dziecka, napisalam do niej i pytała sie ile bym chciala zarabiac. Podałam jej kwote 7zl/h. Szuka opiekunki na 9h dziennie przez 5dni w tyg. I napisalam jej ze ewentualnie na 1000 sie zgodze. Miala pogadac z mezem i dac znac, nie napisala nic. Dzis patrze i wrzuciła ogloszenie ze szuka opiekunki i wiecie ile podała kasy? 600 zl.
Kurde pracowac 180h miesieczne za 600 masakra. Ciekawe czy kogos znajdzie
Hej Wioleta oczywiście że Ciebie pamiętamy
Co do pracy moim zdaniem Ty podałaś bardzo rozsądną stawkę, a ludzie są po prostu chorzy!!kto tyle godzin miesięcznie może poświęcić za 600zł??i to jeszcze na udręczaniu się z czyimś niesfornym dzieciakiem (swoją drogą krem przeciwzmarszczowy powinien być wymogiem jako gratis do płacy)a nie że jeszcze się targują!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 14:07   #2105
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Ja uważam, że 1000 zł to i tak mało za pełno wymiary czas pracy. Ludzie by chcieli zeby ktoś za półdarmo dla nich robił a pozniej sie dziwią ze niania sie nie stara.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 14:13   #2106
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Ja uważam, że 1000 zł to i tak mało za pełno wymiary czas pracy. Ludzie by chcieli zeby ktoś za półdarmo dla nich robił a pozniej sie dziwią ze niania sie nie stara.
No dokladnie!!
I tak jest w każdej branży jeśli pracownik nie jest zadowolony z wypłaty to i pracodawca z efektów jego pracy...logiczne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-03, 22:27   #2107
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Hejka! Ja ostatnio mało jestem na wizażu, a będę jeszcze mniej.

----------
Cytat:
Napisane przez wioleta20 Pokaż wiadomość
Czesc laski pamietacie mnie?
Widze ze zaczelyscie znowu spamowac. Ale fajnie
Sluchajcie pewna dziewczyna szukała opiekunki do dziecka, napisalam do niej i pytała sie ile bym chciala zarabiac. Podałam jej kwote 7zl/h. Szuka opiekunki na 9h dziennie przez 5dni w tyg. I napisalam jej ze ewentualnie na 1000 sie zgodze. Miala pogadac z mezem i dac znac, nie napisala nic. Dzis patrze i wrzuciła ogloszenie ze szuka opiekunki i wiecie ile podała kasy? 600 zl.
Kurde pracowac 180h miesieczne za 600 masakra. Ciekawe czy kogos znajdzie
Ja płacę za przedszkole 550 zł miesięcznie ( z obiadami i tańcem). W życiu nie znalazłabym nikogo za 500 - 600 zł. A opieka nad dzieckiem to jednak odpowiedzialność jest. Dziwi mnie, że ktoś szuka opiekunki. Przedszkola i żłobki wychodzą jak grzyby po deszczu.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 06:00   #2108
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Hej.

Czuje,ze dzisiaj tez bedzie ladna pogoda. Mamy zamiar wybrac sie na rower z Tz ale czy wypali niestety nie wiem ;/

Co do ilosci przedszkoli , u mnie wlasnie buduja nowe ale stare zamykaja ale z tego co wiem to miejsc jest malo i tak choc to bardzo male miasteczko

A moim zdaniem przedszkole dobrze wplywa na dziecko i ich konktakt z innymi. Trzeba znaleźć dobra opiekunke zeby np na plac zabaw wyszla,a nie posadzila przed tv wiec 500-600 zl to nie wiem czy taka znajda ;o chociaz przy tym bezrobociu wsrod ludzi odrazu po szkole moze im sie udac
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 12:02   #2109
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

w przedszkolu dzieci przez zabawę sie uczą. W koncu zajmują się nimi ludzie po szkole. A niana ? Taka opiekunka rzadko która przejmuje sie rozwojem dziecka. Szczególnie jeśli zarabia tylko 600 zł na miesiąc.
Ja chodziam do przedszkola. To chyba najlepszy okres życia. Beztroska zabawa, mase innych dzieci, zawsze jakieś atrakcje.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 12:36   #2110
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
w przedszkolu dzieci przez zabawę sie uczą. W koncu zajmują się nimi ludzie po szkole. A niana ? Taka opiekunka rzadko która przejmuje sie rozwojem dziecka. Szczególnie jeśli zarabia tylko 600 zł na miesiąc.
Ja chodziam do przedszkola. To chyba najlepszy okres życia. Beztroska zabawa, mase innych dzieci, zawsze jakieś atrakcje.
Ja nie chodziłam do przedszkola, a patrząc z perspektywy czasu uważam że każdy powinien. Może nie do końca jest tak że nianie mają gdzieś rozwój dziecka, ale mimo że np też chcą jak najlepiej to nie wiedzą tyle co opiekunki po pedagogice...
Aczkolwiek uważam że 600zł to za mało by docenić starania młodej dziewczyny opiekując się 180h miesięcznie dzieckiem

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 12:58   #2111
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Jak przeczytałam że ktoś proponuje opiekunce 600 zł miesięcznie to aż się za głowę złapałam przecież to wychodzi niewiele ponad 3 zł za godzinę
A co do przedszkola to uważam że ani tam ani w żłobku krzywda się dzieciom nie dzieje. W 95% pracują tam ludzie z wiedzą, umiejętnościami i z powołaniem a dzieci uczą się przede wszystkim życia z innymi. Ale ostatnio za taki pogląd usłyszałam że nigdy nie powinnam mieć dzieci bo jak można posłać dziecko do żłobka czy przedszkola jak to jest zwalanie wychowania na kogoś innego

Sent from my LG-E610 using Wizaz Forum mobile app
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 13:46   #2112
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Jak przeczytałam że ktoś proponuje opiekunce 600 zł miesięcznie to aż się za głowę złapałam przecież to wychodzi niewiele ponad 3 zł za godzinę
A co do przedszkola to uważam że ani tam ani w żłobku krzywda się dzieciom nie dzieje. W 95% pracują tam ludzie z wiedzą, umiejętnościami i z powołaniem a dzieci uczą się przede wszystkim życia z innymi. Ale ostatnio za taki pogląd usłyszałam że nigdy nie powinnam mieć dzieci bo jak można posłać dziecko do żłobka czy przedszkola jak to jest zwalanie wychowania na kogoś innego

Sent from my LG-E610 using Wizaz Forum mobile app
z takimi poglądami to ta osoba nie powinna mieć dzieci. Taa niech trzyma swoje pod kloszem z rodzicami, opiekunkami, ciekawe czy takie dziecko będzie szczesliwe. Przedszkole było fajne.Do dzisiaj mam przyjaciólke z tych czasów. Pamiętam różne zajecia z gimnastyki, spiewania, pisania, różne zabawy, jedzenie niektóre smaki pamietam do dzisiaj, anwet zabawki z przedszkola pamiętam. Mikołaj, teatrzyki....nie wyborażam sobie ten okres mojegi dzieciństwa spędzić w domu. Mama mnie kochała, ale nie dała by mi tego co dostałam w przedszkolu
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 13:55   #2113
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
z takimi poglądami to ta osoba nie powinna mieć dzieci. Taa niech trzyma swoje pod kloszem z rodzicami, opiekunkami, ciekawe czy takie dziecko będzie szczesliwe. Przedszkole było fajne.Do dzisiaj mam przyjaciólke z tych czasów. Pamiętam różne zajecia z gimnastyki, spiewania, pisania, różne zabawy, jedzenie niektóre smaki pamietam do dzisiaj, anwet zabawki z przedszkola pamiętam. Mikołaj, teatrzyki....nie wyborażam sobie ten okres mojegi dzieciństwa spędzić w domu. Mama mnie kochała, ale nie dała by mi tego co dostałam w przedszkolu
Ale mi się teraz wspomnienia włączyły do tej pory pamiętam jak mówiłam mojej mamie, że ma po mnie przyjść później bo się fajnie bawię i musiała iść do domu i wrócić po mnie znów za godzinę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 14:01   #2114
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Ale mi się teraz wspomnienia włączyły do tej pory pamiętam jak mówiłam mojej mamie, że ma po mnie przyjść później bo się fajnie bawię i musiała iść do domu i wrócić po mnie znów za godzinę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Plac zabaw bezcenny. Pamietaj jak zawsze nasze panie namawiałyśmy, żeby wyjść na dwór się pobawić
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 15:38   #2115
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Ja tez nie chodzilam do przedszkola ale kolezanki i kuzynki/kuzyni mi to zastapili

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 16:30   #2116
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Hejj dziewczyny
Ja wreszcie zaczęłam weekend, choć w sumie w tym tygoniu byłam malo w pracy, bo byłam chora
za tydzień mam egzamin i muszę si e troche wziąć za naukę
Ale się cieszę, Mój tż ma alergie na koty, ale zawsze chciał mieć psa.
Ja jako dziecko mialam w domu bulteriera i tylko takiego psiaka chciałam. TŻ chciał buldoga angielskiego, dzisiaj na szczęście zmienił zdanie
HURa:d jak tylko się przeprowadzimy do mojego najpiękniejszego miasteczka, mam nadzieję, że jeszcze w tym roku to kupujemy bulteriera
Ps. w Szwajcarii właściciel MUSI chodzić z psem na szkolenia ŻEBY NIE BYŁO PSÓW I WŁAŚCICIELI Psycholi
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 16:39   #2117
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
Jak przeczytałam że ktoś proponuje opiekunce 600 zł miesięcznie to aż się za głowę złapałam przecież to wychodzi niewiele ponad 3 zł za godzinę
A co do przedszkola to uważam że ani tam ani w żłobku krzywda się dzieciom nie dzieje. W 95% pracują tam ludzie z wiedzą, umiejętnościami i z powołaniem a dzieci uczą się przede wszystkim życia z innymi. Ale ostatnio za taki pogląd usłyszałam że nigdy nie powinnam mieć dzieci bo jak można posłać dziecko do żłobka czy przedszkola jak to jest zwalanie wychowania na kogoś innego

Sent from my LG-E610 using Wizaz Forum mobile app
A kontakt z grupą rówieśniczą? Tego nikt i nic nie zastąpi.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 17:31   #2118
mrofka89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 518
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
A kontakt z grupą rówieśniczą? Tego nikt i nic nie zastąpi.
O tym samo zapytałam ale odpowiedzi już nie dostałam niestety to ten typ człowieka co powie nie bo nie i uważa że tylko on ma racje

Sent from my LG-E610 using Wizaz Forum mobile app
mrofka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 19:51   #2119
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez mrofka89 Pokaż wiadomość
O tym samo zapytałam ale odpowiedzi już nie dostałam niestety to ten typ człowieka co powie nie bo nie i uważa że tylko on ma racje

Sent from my LG-E610 using Wizaz Forum mobile app
żal mi takich ludzi
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-04, 21:03   #2120
Dizzy19
Raczkowanie
 
Avatar Dizzy19
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 389
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Hej dziewczyny
Ostatnio jestem trochę zabiegana, ale wpadłam, bo chciałabym wiedzieć co Wy o tym myślicie. Mianowicie rozchodzi się o to, czy według Was powinno się zapraszać komunię św. gości z osobami towarzyszącymi?
Moim zdaniem jeśli ktoś ma narzeczoną/narzeczonego, to jak najbardziej, ale chłopaka/dziewczynę? Zwłaszcza, gdy wchodzi w grę, np ktoś kto ma 17 lat i ma już kogoś. Na wesele to wiadomo, a nie wiem jak takie rzeczy odbierane są na tego typu przyjęciach.
Dizzy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:56   #2121
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez Dizzy19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ostatnio jestem trochę zabiegana, ale wpadłam, bo chciałabym wiedzieć co Wy o tym myślicie. Mianowicie rozchodzi się o to, czy według Was powinno się zapraszać komunię św. gości z osobami towarzyszącymi?
Moim zdaniem jeśli ktoś ma narzeczoną/narzeczonego, to jak najbardziej, ale chłopaka/dziewczynę? Zwłaszcza, gdy wchodzi w grę, np ktoś kto ma 17 lat i ma już kogoś. Na wesele to wiadomo, a nie wiem jak takie rzeczy odbierane są na tego typu przyjęciach.
Hej, ja przy zaproszeniu czy np.przy wypisywaniu zaproszeń zadzwoniłabym do danej osoby i po prostu zapytała czy chce przyjść z dziewczyną/chłopakiem czy bez.

Od razu przypomniała mi się moja sytuacja...
Kuzynka wyprawiała wesele, ja miałam wtedy 23lata i od dwóch lat chłopaka i zaprosiła mnie samą. Zadzwoniłam do niej i spytałam czy to nie byłby problem abym przyszła z nim (pomyślałam że może zapomniała że jestem z kimś albo po prostu się pomyliła), ale ona odpowiedziala że dla niej to problem hahhaha
Więc ok powiedziałam że przyjdę sama, by juz jej nie zawracać głowy podczas przygotowań do tego ślubu.
Wtedy moja mama się wściekła i zadzwoniła do niej oczywiście nie omieszkała zwrócić uwagi że tak się nie robi i powiedziala że ona zapłaci w tej restauracji za moją osobę towarzyszącą-kuzynka nie miała z tym najmniejszego problemu...

Na końcu było tak, że mój chłopak w międzyczasie dostał zlecenie, którego nie mógł odwołać(bo całe to.zamieszanie trwało do dnia przed weselem, a zaproszenia dostaliśmy chyba 7dni przed...) No i ze mną poszedł mój przyjaciel ktory ma wielką firmę prowadzącą wesela i różne przyjęcia. Okazało się że kuzynka nie załatwiła sobie samochodu więc zrobiło nam się żal by szła na pieszo i ją zawiezlismy do kościoła i później na wesele. Na miejscu wszyscy wchodzą i szok!!bo nikt nie pomyślał o muzyce. Mój kolega miał w aucie kompa i na nim jakaś muzykę wszystko poprzynosil i prowadził jej to wesele!!!powitanie później oczepiny tort no wszystko on prowadził. No cóż od zawsze było wiadomo że ta kuzynka jest kompletnym dziwakiem. Za wszystko mu nawet nie podziękowała.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 21:57   #2122
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

U nas w rodzinie sie patrzy na staz zwiazku, jesli ktos jest krotko to sie go nie zaprasza z osoba towarzyszaca.
Ja jestem z TZ 4 lata nie jestesmy zareczeni i nie wyobrazam sobie aby mnie ktos nie zaprosil z nim. Ale pewnie co rodzina to zwyczaj
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:02   #2123
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

ChosQ masakra, ciekawe jakby te wesele wyglądało gdybyście jej nie pomogli. Nie ogarniam jak można sobie wesela niezorganizaować i zapraszać na nie ludzi
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 22:06   #2124
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
ChosQ masakra, ciekawe jakby te wesele wyglądało gdybyście jej nie pomogli. Nie ogarniam jak można sobie wesela niezorganizaować i zapraszać na nie ludzi
Ja jeszcze bym zrozumiała gdyby to jakaś ograniczona osoba była ale od zawsze taka "inteligentna"jak to rodzina powtarzała "wyuczona"jest po dwóch fakultetach, a tu taki klops :-P
Albo żeby kasy nie mieli że nie chciała tej jednej osoby dopłacić, ale za wszystko płacili jej rodzice a żadnych problemów finansowych nie mają więc ewidentnie widać że to jej lenistwo i niedopatrzenie. Zresztą to nie pierwszy ani ostatni raz się zachowała w taki sposób

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 23:34   #2125
Dizzy19
Raczkowanie
 
Avatar Dizzy19
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 389
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

W sumie z tego co wiem, to jedna kuzynka ma chłopaka, ale mają krótki staż. No nie wiem.. rodzice będą musieli pomyśleć, popytać. Pewnie będą też patrzeć na to pod kątem kwestii finansowych.
Dizzy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-04, 23:49   #2126
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez Dizzy19 Pokaż wiadomość
W sumie z tego co wiem, to jedna kuzynka ma chłopaka, ale mają krótki staż. No nie wiem.. rodzice będą musieli pomyśleć, popytać. Pewnie będą też patrzeć na to pod kątem kwestii finansowych.
Najlepiej po prostu spytać, bo nawet jeśli są krótko to może wszędzie chodzą razem. Albo na odwrót może on się jeszcze by czuł skrepowany na takim rodzinnym przyjęciu nie znając Was. Jak spytacie nikt nie będzie miał żalu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 00:45   #2127
Dizzy19
Raczkowanie
 
Avatar Dizzy19
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 389
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez ChosQ Pokaż wiadomość
Najlepiej po prostu spytać, bo nawet jeśli są krótko to może wszędzie chodzą razem. Albo na odwrót może on się jeszcze by czuł skrepowany na takim rodzinnym przyjęciu nie znając Was. Jak spytacie nikt nie będzie miał żalu

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Tak właśnie zrobimy
Dizzy19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 07:34   #2128
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Hej.
Mam taka nieprzespana noc za soba ,ze masakra. Tz chory-caly czas sie krecil i ciagle telefony-szwagierka urodzilam.

Swoja droga zrozumialam jacy faceci sa nieodpowiedzialni
Wczoraj jej maz chcial zeby tz o 24 przyjechal pic ale ten sie nie zgodzil ,bo choroba ale za to od rana jej maz, tata(ktory mial sie zajac drugim dzieckiem) i kilku kumpli pija. Tz musial o 7 jechal i pilnowac malego.
Oni zawsze pija po dniu/w dzien narodzin? Gdy powinno sie jechac do kobiety i dziecka ? :p
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 08:08   #2129
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Gratulacje\!!
Ja chyba nigdy nie zostanę ciocia, bo moja siostra nie chce mieć dzieci.
Jeszcze rok temu sama moglabym być w ciąży, miałam taki instynkt, że wszystkie noworodki we wsi mnie znały Teraz myślę sobie, że BYŁOBY TO stanowczo za wcześnie, ja się chce jeszcze wywściekać
Na szczęście mój TŻ jest baaardo wyrozumiały i nie ma nic przeciwko, że chodzę często na imprezy bez niego.
On czasami rónież, ale A. to bardziej typ domownika, woli pograć na PS... a 30 lat mu w tym roku stuknie a czasem czuję się, jakby mial 15

A co do picia w dniu narodzin, NIE CZAJE, jeszcze dziadek czy wujek, ale ojciec, ktory ma na głowie inne dziecko? nieodpowiedzialny i tyle
Dobrego masz TŻ, że pojechał zająć się małym
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-05, 08:21   #2130
ChosQ
Zadomowienie
 
Avatar ChosQ
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 410
Dot.: e-przyjaciolki II czesc:)

Cytat:
Napisane przez chillin0411 Pokaż wiadomość
Hej.
Mam taka nieprzespana noc za soba ,ze masakra. Tz chory-caly czas sie krecil i ciagle telefony-szwagierka urodzilam.

Swoja droga zrozumialam jacy faceci sa nieodpowiedzialni
Wczoraj jej maz chcial zeby tz o 24 przyjechal pic ale ten sie nie zgodzil ,bo choroba ale za to od rana jej maz, tata(ktory mial sie zajac drugim dzieckiem) i kilku kumpli pija. Tz musial o 7 jechal i pilnowac malego.
Oni zawsze pija po dniu/w dzien narodzin? Gdy powinno sie jechac do kobiety i dziecka ? :p
Chory pojechał zajmować się noworodkiem?nic z tego nie rozumiem, a gdzie saw kobiety w tej rodzinie??
Poza tym nie, przy narodzinach normalni ojcowie nie piją tylko zwykłe moczymordy co każdego dnia czekają na okazję by w końcu móc się zechlać fuuuuu
Też znam taki przypadek...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ChosQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-27 20:24:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.