przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-05-07, 15:49   #1
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 675
GG do tymczasowa_

przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy


Sytuacja wygl±da tak - spotyka³am siê z pewnym mê¿czyzn± jakie¶ 2 miesi±ce. Jego poprzedni zwi±zek zakoñczy³ siê w grudniu (pogoni³ j±, bo pod jego nosem romansowa³a z innymi) - by³ z dziewczyn± ponad 3 lata i prawie od pocz±tku ze sob± mieszkali, na koñcu w jego mieszkaniu. Ostatnio okaza³o siê, ¿e meble do salonu kupowa³a ona, teraz on chce jej to oddaæ, a sypialniê sp³aciæ. No i od czasu, gdy pojawi³ siê ten temat, ch³opak zacz±³ siê inaczej zachowywaæ. Rzadsze spotkania, mniej smsów, ogólnie s³abszy kontakt. Dzisiaj w koñcu uda³o nam siê zobaczyæ i stwierdzi³, ¿e ma tyle na g³owie - nowa praca, ja, teraz te meble, ¿e on musi mieæ ze 2/3 tygodnie spokoju, by to wszystko poogarniaæ, bo niby po tym zwi±zku jest sporo spraw do pokoñczenia itd. Jak zaczynali¶my siê spotykaæ, to pyta³am czy to dla niego nie za szybko, to zapewnia³ mnie, ¿e po tym co ta dziewczyna zrobi³a, to on nie chce jej znaæ, ¿e ju¿ wcze¶niej im siê nie uk³ada³o, ¿e ogólnie to ju¿ j± wypar³ z pamiêci. Jednak teraz sytuacja nieco siê od¶wie¿y³a chocia¿by przez te meble, które chce oddaæ jej/jej rodzicom, by ostatecznie zakoñczyæ sprawê. Na moje 'mówi³e¶, ¿e jeste¶ gotowy' stwierdzi³, ¿e jednak siê myli³ i teraz nie tyle uczucia do dziewczyny, co jakie¶ emocje odno¶nie zakoñczenia tego zwi±zku powróci³y. Powiedzia³, ¿e teraz nie ma g³owy ani nie jest w stanie zaanga¿owaæ siê na tyle, na ile bym chcia³a i ¿ebym da³a mu chwilê na poza³atwianie tego wszystkiego. Oczywi¶cie jestem super dziewczyn± i nie chce ze mn± traciæ kontaktu, ale dopóki nie zakoñczy tamtego, to nie chce siê jednak ³adowaæ w nowe. Tzn. to nic pewnego, ¿e po tym czasie bêdziemy znowu razem, tylko, ¿e jak on to okre¶li³ 'wtedy bêdzie na to wiêksza szansa ni¿ teraz'. I teraz jest g³upia sytuacja, bo za tydzieñ ma urodziny, ja ju¿ wszystko sobie planowa³am z wyprzedzeniem, ¿e w dzieñ urodzin wpadam z ciachem, a na weekend kupi³am nam bilety na pewne wyj¶cie. Nie wiem teraz co zrobiæ czy je oddaæ czy powiedzieæ mu w dniu urodzin, ¿e kupi³am wcze¶niej to proszê, a nie udawaæ, ¿e zapomnia³am o tych urodzinach, porad¼cie :/
__________________
trzeba mnie trochê oswoiæ, uspokoiæ, wzmocniæ poczucie bezpieczeñstwa i punkt oparcia.

Edytowane przez tymczasowa_
Czas edycji: 2016-05-07 o 15:59
tymczasowa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:03   #2
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 3 395
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
Sytuacja wygl±da tak - spotyka³am siê z pewnym mê¿czyzn± jakie¶ 2 miesi±ce. Jego poprzedni zwi±zek zakoñczy³ siê w grudniu (pogoni³ j±, bo pod jego nosem romansowa³a z innymi) - by³ z dziewczyn± ponad 3 lata i prawie od pocz±tku ze sob± mieszkali, na koñcu w jego mieszkaniu. Ostatnio okaza³o siê, ¿e meble do salonu kupowa³a ona, teraz on chce jej to oddaæ, a sypialniê sp³aciæ. No i od czasu, gdy pojawi³ siê ten temat, ch³opak zacz±³ siê inaczej zachowywaæ. Rzadsze spotkania, mniej smsów, ogólnie s³abszy kontakt. Dzisiaj w koñcu uda³o nam siê zobaczyæ i stwierdzi³, ¿e ma tyle na g³owie - nowa praca, ja, teraz te meble, ¿e on musi mieæ ze 2/3 tygodnie spokoju, by to wszystko poogarniaæ, bo niby po tym zwi±zku jest sporo spraw do pokoñczenia itd. Jak zaczynali¶my siê spotykaæ, to pyta³am czy to dla niego nie za szybko, to zapewnia³ mnie, ¿e po tym co ta dziewczyna zrobi³a, to on nie chce jej znaæ, ¿e ju¿ wcze¶niej im siê nie uk³ada³o, ¿e ogólnie to ju¿ j± wypar³ z pamiêci. Jednak teraz sytuacja nieco siê od¶wie¿y³a chocia¿by przez te meble, które chce oddaæ jej/jej rodzicom, by ostatecznie zakoñczyæ sprawê. Na moje 'mówi³e¶, ¿e jeste¶ gotowy' stwierdzi³, ¿e jednak siê myli³ i teraz nie tyle uczucia do dziewczyny, co jakie¶ emocje odno¶nie zakoñczenia tego zwi±zku powróci³y. Powiedzia³, ¿e teraz nie ma g³owy ani nie jest w stanie zaanga¿owaæ siê na tyle, na ile bym chcia³a i ¿ebym da³a mu chwilê na poza³atwianie tego wszystkiego. Oczywi¶cie jestem super dziewczyn± i nie chce ze mn± traciæ kontaktu, ale dopóki nie zakoñczy tamtego, to nie chce siê jednak ³adowaæ w nowe. Tzn. to nic pewnego, ¿e po tym czasie bêdziemy znowu razem, tylko, ¿e jak on to okre¶li³ 'wtedy bêdzie na to wiêksza szansa ni¿ teraz'. I teraz jest g³upia sytuacja, bo za tydzieñ ma urodziny, ja ju¿ wszystko sobie planowa³am z wyprzedzeniem, ¿e w dzieñ urodzin wpadam z ciachem, a na weekend kupi³am nam bilety na pewne wyj¶cie. Nie wiem teraz co zrobiæ czy je oddaæ czy powiedzieæ mu w dniu urodzin, ¿e kupi³am wcze¶niej to proszê, a nie udawaæ, ¿e zapomnia³am o tych urodzinach, porad¼cie :/
Z³o¿y³abym ¿yczenia, a na to wydarzenie posz³abym z kim innym albo zwróci³a bilety.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:10   #3
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 280
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Ale na czym polega ta przerwa? Nadal spotykacie siê, tyle ¿e rzadko i po kumplowsku, czy macie siê nie spotykaæ. Przerwa dotyczy te¿ wiadomo¶ci, telefonów i smsów, czy nie? Je¶li nadal siê spotykacie, to nic bym nie zmienia³a, ale najpierw upewni³abym siê, czy on nie ma jakich¶ sprecyzowanych planów na ten dzieñ, ¿eby nie poca³owaæ klamki. Je¶li siê nie spotykacie, to ograniczy³abym siê tylko do wys³ania ¿yczeñ, ewentualnie zadzwonienia z ¿yczeniami, je¶li nadal rozmawiacie przez telefon, a resztê bym odpu¶ci³a, ¿eby nie stawiaæ siê w roli narzucaj±cej siê, bo to za krótki sta¿ spotykania siê.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spó³ka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2016-05-07 o 16:16
Regista jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:10   #4
201605300922
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 6 282
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

On nie jest gotowy, by siê zaanga¿owaæ w znajomo¶æ z Tob±, a nie ogólnie Po prostu nie zagra³o z jego strony wystarczaj±co, a zamiast to powiedzieæ, to stosuje g³upi wybieg. Jak komu¶ zale¿y, to w nawale obowi±zków czas znajdzie, jak nie zale¿y... to wygl±da to tak, jak opisa³a¶. Daj sobie z nim spokój. Mo¿e jednak z by³± ³±cz± go nie tylko meble. ¯adnych ciast, a na wyj¶cie id¼ z kim¶ innym. I ja bym na Twoim miejscu nie robi³a za opcjê awaryjn± i nie szuka³a z nim kontaktu ani nie lecia³a jak na skrzyd³ach, jak sobie o Tobie przypomni.
201605300922 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:10   #5
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;60030501]Z³o¿y³abym ¿yczenia, a na to wydarzenie posz³abym z kim innym albo zwróci³a bilety.[/QUOTE]

nie, z nikim innym nie chce na to i¶æ. a co do ¿yczeñ, to nie bêdzie odebrane przez niego jako ¿a³osna próba szukania kontaktu? bo niby ustalili¶my, ¿e teraz to od niego ma wyj¶æ ta chêæ spotkania siê czy chocia¿by popisania na fb.
__________________
trzeba mnie trochê oswoiæ, uspokoiæ, wzmocniæ poczucie bezpieczeñstwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:13   #6
stewardesa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomo¶ci: 9 515
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Wymówka.
stewardesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:16   #7
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 3 395
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
nie, z nikim innym nie chce na to i¶æ. a co do ¿yczeñ, to nie bêdzie odebrane przez niego jako ¿a³osna próba szukania kontaktu? bo niby ustalili¶my, ¿e teraz to od niego ma wyj¶æ ta chêæ spotkania siê czy chocia¿by popisania na fb.
no to bym odda³a.
Bez przesady, to tylko ¿yczenia, nie musicie przecie¿ nawet gadaæ ze sob± a zamieniæ dwa zdania i ju¿. Tak po prostu mi siê wydaje kulturalnie i mi³o, inaczej przypomina trochê udawanie, ¿e siê nie znacie. No chyba, ¿e Ty nie chcesz mieæ z nim wiêcej kontaktu, to wtedy bym ola³a ¿yczenia.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 16:17   #8
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 6 200
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez Nadis Poka¿ wiadomo¶æ
On nie jest gotowy, by siê zaanga¿owaæ w znajomo¶æ z Tob±, a nie ogólnie Po prostu nie zagra³o z jego strony wystarczaj±co, a zamiast to powiedzieæ, to stosuje g³upi wybieg. Jak komu¶ zale¿y, to w nawale obowi±zków czas znajdzie, jak nie zale¿y... to wygl±da to tak, jak opisa³a¶. Daj sobie z nim spokój. Mo¿e jednak z by³± ³±cz± go nie tylko meble. ¯adnych ciast, a na wyj¶cie id¼ z kim¶ innym. I ja bym na Twoim miejscu nie robi³a za opcjê awaryjn± i nie szuka³a z nim kontaktu ani nie lecia³a jak na skrzyd³ach, jak sobie o Tobie przypomni.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:20   #9
nalezedociebie
Zakorzenienie
 
Avatar nalezedociebie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 8 105
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;60030501]Z³o¿y³abym ¿yczenia, a na to wydarzenie posz³abym z kim innym albo zwróci³a bilety.[/QUOTE]

Ja tak samo
__________________
17.05.2013 Pierwsza jazda
08.07.2013 Zdany egzamin teoretyczny
22.07.2013 Zdany egzamin praktyczny



nalezedociebie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:22   #10
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wa³brzych
Wiadomo¶ci: 1 798
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Dla mnie to jest g³upie, ¿e on Ci ustala czy macie siê widzieæ i czy mo¿esz do niego pisaæ.
Gdzie w tym wszystkim s± Twoje uczucia? Przecie¿ Ty siê zaangazowa³a¶ w t± znajomo¶æ, têsknisz za nim, a on siê siê z tym w ogóle nie liczy.
I s±dzisz, ze kto¶ taki zas³uguje na Prezent urodzinowy?
Nie s±dzê ¿eby on by³ warty Twojego czasu.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:24   #11
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez Regista Poka¿ wiadomo¶æ
Ale na czym polega ta przerwa? Nadal spotykacie siê, tyle ¿e rzadko i po kumplowsku, czy macie siê nie spotykaæ. Przerwa dotyczy te¿ wiadomo¶ci, telefonów i smsów, czy nie? Je¶li nadal siê spotykacie, to nic bym nie zmienia³a, ale najpierw upewni³abym siê, czy on nie ma jakich¶ sprecyzowanych planów na ten dzieñ, ¿eby nie poca³owaæ klamki. Je¶li siê nie spotykacie, to ograniczy³abym siê tylko do wys³ania ¿yczeñ, ewentualnie zadzwonienia z ¿yczeniami, je¶li nadal rozmawiacie przez telefon, a resztê bym odpu¶ci³a, ¿eby nie stawiaæ siê w roli narzucaj±cej siê, bo to za krótki sta¿ spotkania siê.
z ¿adnym ciastem na pewno nie bêdê teraz lecia³a jak g³upia, chodzi mi tylko o te bilety :/

teoretycznie ma byæ tak, ¿ebym mu da³a trochê spokoju i ¿eby nasze relacje jakby cofnê³y siê do tych pocz±tkowych, kumpelskich. ¿ebym sobie nie roszczy³a jakich¶ praw i nie rzuca³a siê o to, gdy nie bêdzie mia³ czasu na spotkanie, bo przecie¿ to mój facet i musi ten czas znale¼æ (to moje s³owa)
powiedzia³am mu, ¿e to wygl±da trochê tak, ¿e ja mam czekaæ a¿ on tam sobie pouk³ada i wtedy ³askawie do mnie wróci, ale stwierdzi³, ¿e to nie do koñca tak, ¿e on chce siê spotykaæ, ale póki co tak na luzie, po kole¿eñsku.
nie urodzi³am siê wczoraj i wiem jak to brzmi i co zwykle oznacza, no ale nie bêd± sobie prorokowaæ.

nie wiem jak bardzo mi to uw³aszcza i na pewno nie pozwolê na to, by my¶la³ sobie, ¿e czekam potulnie jak piesek, co nie zmienia faktu, ¿e przystaje na tak± relacjê, bo zwyczajnie siê ju¿ w pewnym stopniu zaanga¿owa³am.
mo¿e po prostu nie chce tego tak nagle urwaæ, tylko powoli mnie przyzwyczaja, ¿ebym jednak nie robi³a sobie nadziei, ale cz³owiek g³upi, to wierzy w to co chce :/
__________________
trzeba mnie trochê oswoiæ, uspokoiæ, wzmocniæ poczucie bezpieczeñstwa i punkt oparcia.

Edytowane przez tymczasowa_
Czas edycji: 2016-05-07 o 16:25
tymczasowa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 16:26   #12
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 280
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
nie, z nikim innym nie chce na to i¶æ. a co do ¿yczeñ, to nie bêdzie odebrane przez niego jako ¿a³osna próba szukania kontaktu? bo niby ustalili¶my, ¿e teraz to od niego ma wyj¶æ ta chêæ spotkania siê czy chocia¿by popisania na fb.
Po tym co napisa³a¶ zmieniam zdanie. Daj sobie spokój. Skoro sobie za¿yczy³, ¿e nie wolno Ci pisaæ pierwszej, to nie. Jego urodziny nie s± na tyle wa¿nym wydarzeniem, ¿eby ³amaæ tê ¿a³osn± zasadê. Dziecinada.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spó³ka
Instagram
Regista jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:28   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez Nadis Poka¿ wiadomo¶æ
On nie jest gotowy, by siê zaanga¿owaæ w znajomo¶æ z Tob±, a nie ogólnie Po prostu nie zagra³o z jego strony wystarczaj±co, a zamiast to powiedzieæ, to stosuje g³upi wybieg. Jak komu¶ zale¿y, to w nawale obowi±zków czas znajdzie, jak nie zale¿y... to wygl±da to tak, jak opisa³a¶. Daj sobie z nim spokój. Mo¿e jednak z by³± ³±cz± go nie tylko meble. ¯adnych ciast, a na wyj¶cie id¼ z kim¶ innym. I ja bym na Twoim miejscu nie robi³a za opcjê awaryjn± i nie szuka³a z nim kontaktu ani nie lecia³a jak na skrzyd³ach, jak sobie o Tobie przypomni.
tradycyjnie siê zgadzam.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:31   #14
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez Regista Poka¿ wiadomo¶æ
Po tym co napisa³a¶ zmieniam zdanie. Daj sobie spokój. Skoro sobie za¿yczy³, ¿e nie wolno Ci pisaæ pierwszej, to nie. Jego urodziny nie s± na tyle wa¿nym wydarzeniem, ¿eby ³amaæ tê ¿a³osn± zasadê. Dziecinada.
powiem szczerze, ¿e nie bardzo pamiêtam t± rozmowê...
jednak nie, na pewno nie mówi³ nic takiego, ¿e nie wolno mi siê z nim kontaktowaæ albo, ¿e tylko on mo¿e siê odezwaæ i co¶ zaproponowaæ. ale no tak trochê to zrozumia³am, albo sama to sobie dopowiedzia³am, ¿e lepiej jak on to zrobi.
ja ogólnie mam zawsze wielki strach przed narzucaniem siê, bojê siê wyj¶æ na namoln± i upierdliw± laskê, mo¿e dlatego jakby to jemu oddaje pa³eczkê. tym bardziej, ¿e widzia³ dzisiaj, ¿e nie¼le mnie dobi³ i wie, ¿e mi raczej zale¿y.
__________________
trzeba mnie trochê oswoiæ, uspokoiæ, wzmocniæ poczucie bezpieczeñstwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 16:31   #15
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 1 700
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

To tak na serio?
MASAKRA!

Olej dupka!

TO KONIEC tylko on nie umia³ wymy¶liæ innego sposobu (g³upszego nie móg³...) na utratê kontaktu z Tob±!!!!!! Miej godno¶æ i skoñcz to!
adult90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 17:18   #16
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 4 689
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

To wygl±da trochê tak jakby on zacz±³ siê wycofywaæ z Waszej znajomo¶ci i szuka³ wymówki. Mo¿e lepiej bêdzie jak bilety oddasz, ¿yczenia mo¿esz z³o¿yæ je¶li chcesz. Bardziej siê teraz w to nie anga¿uj, bo nie wiadomo co on tak naprawdê my¶li.
8dffddb6e628bfb98112858ba516cbd40bf27d07_5e28e2031c1d9 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 17:39   #17
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 552
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez Nadis Poka¿ wiadomo¶æ
On nie jest gotowy, by siê zaanga¿owaæ w znajomo¶æ z Tob±, a nie ogólnie Po prostu nie zagra³o z jego strony wystarczaj±co, a zamiast to powiedzieæ, to stosuje g³upi wybieg. Jak komu¶ zale¿y, to w nawale obowi±zków czas znajdzie, jak nie zale¿y... to wygl±da to tak, jak opisa³a¶. Daj sobie z nim spokój. Mo¿e jednak z by³± ³±cz± go nie tylko meble. ¯adnych ciast, a na wyj¶cie id¼ z kim¶ innym. I ja bym na Twoim miejscu nie robi³a za opcjê awaryjn± i nie szuka³a z nim kontaktu ani nie lecia³a jak na skrzyd³ach, jak sobie o Tobie przypomni.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Poka¿ wiadomo¶æ
Wymówka.
Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Poka¿ wiadomo¶æ
Dla mnie to jest g³upie, ¿e on Ci ustala czy macie siê widzieæ i czy mo¿esz do niego pisaæ.
Gdzie w tym wszystkim s± Twoje uczucia? Przecie¿ Ty siê zaangazowa³a¶ w t± znajomo¶æ, têsknisz za nim, a on siê siê z tym w ogóle nie liczy.
I s±dzisz, ze kto¶ taki zas³uguje na Prezent urodzinowy?
Nie s±dzê ¿eby on by³ warty Twojego czasu.
Cytat:
Napisane przez adult90 Poka¿ wiadomo¶æ
To tak na serio?
MASAKRA!

Olej dupka!

TO KONIEC tylko on nie umia³ wymy¶liæ innego sposobu (g³upszego nie móg³...) na utratê kontaktu z Tob±!!!!!! Miej godno¶æ i skoñcz to!
[1=8dffddb6e628bfb98112858 ba516cbd40bf27d07_5e28e20 31c1d9;60032511]To wygl±da trochê tak jakby on zacz±³ siê wycofywaæ z Waszej znajomo¶ci i szuka³ wymówki. Mo¿e lepiej bêdzie jak bilety oddasz, ¿yczenia mo¿esz z³o¿yæ je¶li chcesz. Bardziej siê teraz w to nie anga¿uj, bo nie wiadomo co on tak naprawdê my¶li.[/QUOTE]

Popieram A Ty Autorko czytaj do skutku. Dalej kocha by³±, tego siê ot tak nie robi, a Ty by³a¶ jego zapchajdziur± prawdopodobnie
tarkowska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 17:43   #18
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
Sytuacja wygl±da tak - spotyka³am siê z pewnym mê¿czyzn± jakie¶ 2 miesi±ce. Jego poprzedni zwi±zek zakoñczy³ siê w grudniu (pogoni³ j±, bo pod jego nosem romansowa³a z innymi) - by³ z dziewczyn± ponad 3 lata i prawie od pocz±tku ze sob± mieszkali, na koñcu w jego mieszkaniu. Ostatnio okaza³o siê, ¿e meble do salonu kupowa³a ona, teraz on chce jej to oddaæ, a sypialniê sp³aciæ. No i od czasu, gdy pojawi³ siê ten temat, ch³opak zacz±³ siê inaczej zachowywaæ. Rzadsze spotkania, mniej smsów, ogólnie s³abszy kontakt. Dzisiaj w koñcu uda³o nam siê zobaczyæ i stwierdzi³, ¿e ma tyle na g³owie - nowa praca, ja, teraz te meble, ¿e on musi mieæ ze 2/3 tygodnie spokoju, by to wszystko poogarniaæ, bo niby po tym zwi±zku jest sporo spraw do pokoñczenia itd. Jak zaczynali¶my siê spotykaæ, to pyta³am czy to dla niego nie za szybko, to zapewnia³ mnie, ¿e po tym co ta dziewczyna zrobi³a, to on nie chce jej znaæ, ¿e ju¿ wcze¶niej im siê nie uk³ada³o, ¿e ogólnie to ju¿ j± wypar³ z pamiêci. Jednak teraz sytuacja nieco siê od¶wie¿y³a chocia¿by przez te meble, które chce oddaæ jej/jej rodzicom, by ostatecznie zakoñczyæ sprawê. Na moje 'mówi³e¶, ¿e jeste¶ gotowy' stwierdzi³, ¿e jednak siê myli³ i teraz nie tyle uczucia do dziewczyny, co jakie¶ emocje odno¶nie zakoñczenia tego zwi±zku powróci³y. Powiedzia³, ¿e teraz nie ma g³owy ani nie jest w stanie zaanga¿owaæ siê na tyle, na ile bym chcia³a i ¿ebym da³a mu chwilê na poza³atwianie tego wszystkiego. Oczywi¶cie jestem super dziewczyn± i nie chce ze mn± traciæ kontaktu, ale dopóki nie zakoñczy tamtego, to nie chce siê jednak ³adowaæ w nowe. Tzn. to nic pewnego, ¿e po tym czasie bêdziemy znowu razem, tylko, ¿e jak on to okre¶li³ 'wtedy bêdzie na to wiêksza szansa ni¿ teraz'. I teraz jest g³upia sytuacja, bo za tydzieñ ma urodziny, ja ju¿ wszystko sobie planowa³am z wyprzedzeniem, ¿e w dzieñ urodzin wpadam z ciachem, a na weekend kupi³am nam bilety na pewne wyj¶cie. Nie wiem teraz co zrobiæ czy je oddaæ czy powiedzieæ mu w dniu urodzin, ¿e kupi³am wcze¶niej to proszê, a nie udawaæ, ¿e zapomnia³am o tych urodzinach, porad¼cie :/
Moja rada: uszanuj jego wole. ON NIE CHCE.
Nie rob sobie przykrosci i idz z kims innym a on
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 18:00   #19
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

mi ju¿ nawet nie chodzi o to czy bêdziemy razem czy nie, czy mam czekaæ a¿ ³askawie za mn± zatêskni czy te¿ nie.
bardziej zastanawiam siê co z tymi urodzinami i durnymi biletami. nie chce na to i¶æ z kim¶ innym, sama tym bardziej, a ¿yczenia z³o¿yæ czy nie? tu mam najwiêksze rozkminy, bo nie chce tymi ¿yczeniami szukaæ jakby pretekstu do jakiegokolwiek kontaktu, a biletami nie chcê siê przymilaæ.
chyba oddam te bilety w cholerê, a ¿yczenia? niby siê przecie¿ nie po¿arli¶my ani nic, taka tam 'zwyk³a' rozmowa. chyba najlepiej bêdzie jak poczekam jak siê rozwinie sytuacja, jeszcze jest ponad tydzieñ.
__________________
trzeba mnie trochê oswoiæ, uspokoiæ, wzmocniæ poczucie bezpieczeñstwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-07, 18:07   #20
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez kennedy Poka¿ wiadomo¶æ
Moja rada: uszanuj jego wole. ON NIE CHCE.
Nie rob sobie przykrosci i idz z kims innym (...)
Jak wy¿ej.

Tymczasowa_, Ty koniecznie chcesz mieæ ¿ycie bêd±ce odbiciem Twojego nicka z forum, czy o co chodzi? Czemu sobie kolejny raz robisz w ¿yciu pod górkê i tracisz czas na kogo¶, kogo, no có¿, grom z jasnego nieba z Twojego powodu nie strzeli³ i raczej ju¿ nie strzeli. Koniecznie chcesz byæ dla faceta taka w³a¶nie "tymczasowa"? Warto?

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-05-07 o 18:08
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 18:17   #21
stewardesa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomo¶ci: 9 515
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
z ¿adnym ciastem na pewno nie bêdê teraz lecia³a jak g³upia, chodzi mi tylko o te bilety :/
Zwróæ je. On z Tob± nie pójdzie.
Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
teoretycznie ma byæ tak, ¿ebym mu da³a trochê spokoju i ¿eby nasze relacje jakby cofnê³y siê do tych pocz±tkowych, kumpelskich. ¿ebym sobie nie roszczy³a jakich¶ praw i nie rzuca³a siê o to, gdy nie bêdzie mia³ czasu na spotkanie, bo przecie¿ to mój facet i musi ten czas znale¼æ (to moje s³owa)
Dlaczego sobie wmawiasz, ¿e to Twój facet?
Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
powiedzia³am mu, ¿e to wygl±da trochê tak, ¿e ja mam czekaæ a¿ on tam sobie pouk³ada i wtedy ³askawie do mnie wróci, ale stwierdzi³, ¿e to nie do koñca tak, ¿e on chce siê spotykaæ, ale póki co tak na luzie, po kole¿eñsku.
Nie trochê wygl±da, tylko tak jest.
Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
nie urodzi³am siê wczoraj i wiem jak to brzmi i co zwykle oznacza, no ale nie bêd± sobie prorokowaæ.
To nie jest prorokowanie, tylko rzeczywisto¶æ.
Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e po prostu nie chce tego tak nagle urwaæ, tylko powoli mnie przyzwyczaja, ¿ebym jednak nie robi³a sobie nadziei, ale cz³owiek g³upi, to wierzy w to co chce :/
Na pewno.

Nie sk³adaj mu ¿yczeñ, zablokuj jego numer i id¼ wreszcie na terapiê.
Z ka¿dym kolejnym w±tkiem czekasz na inne rady, bo mo¿e co¶ siê zmieni³o? Nic siê samo nie zmieni. Nigdy.
stewardesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 18:22   #22
201607111028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 6 905
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Ja kompletnie nie rozumiem tej idei "czekania". Przecie¿ to jest stawianie siê w roli (jak to kto¶ kiedy¶ fajnie nazwa³) petentki.
Dlaczego sobie to robisz?
201607111028 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 18:39   #23
stewardesa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomo¶ci: 9 515
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Szczególnie, ¿e to nie jest tak, ¿e po tym czasie bêd± razem. Po tym czasie ona siê odezwie i dowie, ¿e teraz siê jeszcze bardziej skomplikowa³o + milion wymówek i ¿eby nie czeka³a na niego.
stewardesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 19:39   #24
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

same ¿yczenia mo¿esz z³o¿yæ. to akurat nic zobowi±zuj±cego.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 20:16   #25
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 2 893
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

bilety oddaj, ale ¿yczenia mo¿esz z³o¿yæ. chocia¿ tekst o tym, ¿e przez meble musi mieæ 2/3 tygodnie spokoju jest dobry
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 20:32   #26
stewardesa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomo¶ci: 9 515
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Jej przecie¿ nie zale¿y na z³o¿eniu ¿yczeñ, tylko na pretek¶cie do nawi±zania z nim kontaktu. Bêdzie tylko rozczarowana, ¿e jedynie podziêkowa³ za ¿yczenia.
stewardesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 21:57   #27
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Przerwa w "zwi±zku", omg, czego to faceci nie wymy¶l± ¿eby siê bezbole¶nie wypl±taæ. Nie oczekuj nic ode mnie, ale czekaj grzecznie, mo¿e kiedy¶ Ciê zechcê xD Ale on musi mieæ poczucie, ¿e ma kontrolê w tej znajomo¶ci.
januszpolak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 22:18   #28
Karlie69
Ash nazg durbatulûk
 
Avatar Karlie69
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 844
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Na Twoim miejscu (jak to zawsze siê mówi ) zwróci³abym te bilety, a jakby siê nie da³o, to komu¶ je odda³a, skoro nie chcesz i¶æ na te wydarzenie z kim¶ innym. A co do ¿yczeñ, to napisa³abym co¶ w stylu: "Du¿o szczê¶cia, zdrowia , pomy¶lno¶ci i wszystkiego najlepszego z okazji urodzin". Tyle.
Karlie69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-07, 22:25   #29
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomo¶ci: 21 441
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Olej palanta.
Linka25 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-08, 08:55   #30
violet_fantasy
Przyczajenie
 
Avatar violet_fantasy
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Normalnie jakbym czyta³a swoj± historiê pseudo zwi±zku Kochana, z w³asnego do¶wiadczenia mogê Ci doradziæ, ¿e NIC Z TEGO NIE BÊDZIE. Podpisujê siê rêkami i nogami pod powy¿szymi wypowiedziami forumowiczek. Wiesz, cz³owiek jak jest kim¶ zauroczony czêsto ró¿ne rzeczy sobie wmawia, a z kolei innych nie dostrzega albo nie odczytuje tak jak powinien. Jaki¶ czas temu facet te¿ powiedzia³ mi, ¿e musi mieæ czas ¿eby ogarn±æ swoje ¿ycie zanim siê zaanga¿uje w g³êbsz± relacjê ze mn± ( by³ krótko po rozwodzie, do tego przeprowadzka do nowego domu- tym t³umaczy³ to, ¿e chce przerwy). W rzeczywisto¶ci chodzi³o o to, ¿e by³a inna kobieta, a on nie by³ pewien czy ona z nim bêdzie. Wiêc facet tym sposobem da³ mi nadziejê, ¿e w przysz³o¶ci mo¿e (ale nie musi) co¶ miêdzy nami byæ, a ja robi³am za zapchajdziurê. Olej tego faceta i znajd¼ kogo¶, kto nie bêdzie robi³ z Ciebie wyj¶cia awaryjnego.
violet_fantasy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 11:22:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.