przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-05-08, 09:14   #31
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Nigdy nie rozumia³am przerw w zwi±zku takich dos³ownych. Mo¿na siê pok³óciæ, mieæ ciche dni, fochem rzuciæ no ale tak po prostu zdania "zróbmy sobie przerwe, muszê co¶ poogarniaæ, zrozumieæ, zastanowiæ siê" nie pojme nigdy.

A wracaj±c do w±tku, dwa msc zwi±zku to czas najwiêkszych motyli w brzuchu, etap poznawania siê itp. Je¶li kto¶ wyskakuje z takim tekstem to po prostu chce to skoñczyæ tylko nie wie jak to zrobiæ, wiêc wymy¶la takie historie. Nie chce Ciê uraziæ, zapewne Ciê lubi, ale nie chce nic wiêcej dkatego robi to w taki a nie inny sposób.

Nie krzywdz siê, na urodziny napisz mu smsa jak do kumpla z ¿yczeniami i to wszystko. Nie wyskakuj z tymi biletami, oddaj je albo id¼ z kim¶ innym.
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-08, 09:39   #32
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

[1=bb410bd1fbb42d2edea92b1 ada01ce79bf3cfb02_603add0 278cd5;60030501]Z³o¿y³abym ¿yczenia, a na to wydarzenie posz³abym z kim innym albo zwróci³a bilety.[/QUOTE]

tez bym tak zrobila.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-08, 10:55   #33
HealthOne
Zadomowienie
 
Avatar HealthOne
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 165
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

to nie wygl±da jak ¿adna ''przerwa w zwi±zku'' tylko twoje oczekiwanie a¿ facet kiwnie palcem ¿eby¶ przybieg³a (jak mu siê bêdzie nudzi³o ) a ty to oczywi¶cie zrobisz.
Przerwa w zwi±zku bo ''musi ogarn±æ meble'' - ob¶mia³am siê jak norka


ja bym siê nie pofatygowa³a nawet z ¿yczeniami na sms-a, bo niby z jakiej racji
__________________
''Bóg ustanowi³ granice ludzkiej m±dro¶ci, nie zakre¶li³ jedynie granic jej g³upocie - a to nie jest uczciwe'' - Konrad Adenauer
HealthOne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-08, 11:52   #34
Mia Donna
Raczkowanie
 
Avatar Mia Donna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 393
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

To ja Ci dam rozwi±zanie: nie pisz ¿yczeñ i nie pisz ju¿ nigdy wiêcej, po prostu zerwij kontakt. On i tak prêdzej czy pozniej to zrobi, albo bêdzie Ciê trzyma³ jako ko³o zapasowe(mo¿e w³a¶nie schodzi siê z by³±, ale na wypadek gdyby mu nie wysz³o-tzryma Ciê w zapasie).
Mam kole¿ankê. Te¿ wesz³a w zwi±zek z kolesiem po rozstaniu. ale on siê mega zajara³ ni±, o tamtej zapomnia³ (faktycznie, nie teoretycznie), i s± jak papu¿ki, nieroz³±czni. Mi³o¶æ kwitnie. ¯adnych "przerw" , ¿adnych "nie jestem gotów", ¿adnych "mo¿e". Trwa to ju¿ ok 9 miesiêcy i kole¶ nawet planuje siê o¶wiadczyæ. I tak siê zachowuje ch³opak, który serio zapomnia³ o by³ej i naprawdê jest zaangazowany.
Mia Donna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-08, 13:30   #35
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 1 181
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Bior±c ca³o¶æ pod uwagê, to to nie jest ¿adna przerwa, a zwyk³y koniec.
Je¿eli ju¿ musisz cokolwiek, to siê wkurz i go opierdziel za to jakim chamem siê okaza³.
Aczkolwiek najrozs±dniej by³oby, ¿eby¶ siê odciê³a of course.
berenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-08, 14:13   #36
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Tymczasowa!!! Powiem dosadnie: ogarnij siê!!!!

Kole¶ ewidentnie robi Ciê w bambuko. Spotykali¶cie siê dwa miesi±ce, wszed³ w ten zwi±zek, wszystko by³o cacy. Okazuje siê teraz, ¿e najprawdopodobniej Ciê oszukiwa³ z tym brakiem uczuæ do by³ej, a Ty rozkminasz na forum, czy mu z³o¿yæ ¿yczenia i daæ bilety!?!?!? Szaleñstwo! Olej dziada, olej jego urodziny, bilety oddaj, a ciasto upiecz sobie i zjedz!!!! On nie zas³uguje na ¿adn± uwagê! On ma zadecydowaæ kiedy siê zobaczycie i kiedy porozmawiacie? To Ty masz decydowaæ, o tym kiedy, co z kim robisz!!!!

A kojarzê Twoje wcze¶niejsze posty... Naprawdê, tym razem rozegraj to lepiej, olej go¶cia i odejd¼ z godno¶ci±!!!
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-08, 14:15   #37
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 1 580
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Ja bym tylko z³o¿y³a ¿yczenia smsem, nic wiêcej
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-05-08, 15:12   #38
cleopadra
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 2 095
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

jak facet opowiada aktualnej dziewczynie o bylej ,to niestety ale ta byla nadal jest dla niego wazna.A tu opowiadal juz na samym poczatku sprawy ktore nie dotycza obecnej.ten facet to dupek i nie warto tracic czasu na niego
cleopadra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-08, 16:24   #39
201706081317
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 982
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

¯ycie jest tak nieprzewidywalne, ludzie przede wszystkim.
Ja mia³am kumpla, wiele lat znajomo¶æ, fajna znajomo¶æ, nawet przyja¼ñ. Rozsta³ siê z lask±, posz³am zamiast niej z nim na studniówkê jego, mówi³, ¿e przesz³o mu wszystko. Przespa³ siê ze mn± kilka razy i z dnia na dzieñ nawet bez spierdalaj zniszczy³ 5letnia znajomo¶æ i przesta³ siê odzywaæ.

Wiêc te¿ nie ufa³abym bezgranicznie temu co mówi facet po dwóch miesi±cach znajomo¶ci a pl±tanie siê w zwi±zek zaraz po rozstaniu to g³upota, któr± sama na sobie przerobi³am i rok mi zajê³o pe³ne zjedzenie tego tematu.

Kiedy¶, gdyby facet mi powiedzia³, ¿e potrzebuje 3 tyg na uporz±dkowanie spraw z by³±, czeka³abym jak na skrzyd³ach ani nie w±tpi±c, ¿e mo¿e nie wróciæ. Absolutnie gdyby mówi³, ¿eby nie pisaæ 3 tygodnie, to bym nie napisa³a.
Dzi¶ jestem m±drzejsza o wiele g³upich ¿yciowych b³êdów i wiem, ¿e nigdy bym sobie nie pozwoli³a na wydawanie mi poleceñ, bym mia³a czekaæ a¿ misiaczek bêdzie gotowy. By³ gotowy, pyta³a¶ go.

On nie wróci. Albo wróci i znów siê do niej odbije, dopóki bêdzie móg³ siê tob± pocieszaæ.
201706081317 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-08, 19:07   #40
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 805
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Poka¿ wiadomo¶æ
Tymczasowa!!! Powiem dosadnie: ogarnij siê!!!!

Kole¶ ewidentnie robi Ciê w bambuko. Spotykali¶cie siê dwa miesi±ce, wszed³ w ten zwi±zek, wszystko by³o cacy. Okazuje siê teraz, ¿e najprawdopodobniej Ciê oszukiwa³ z tym brakiem uczuæ do by³ej, a Ty rozkminasz na forum, czy mu z³o¿yæ ¿yczenia i daæ bilety!?!?!? Szaleñstwo! Olej dziada, olej jego urodziny, bilety oddaj, a ciasto upiecz sobie i zjedz!!!! On nie zas³uguje na ¿adn± uwagê! On ma zadecydowaæ kiedy siê zobaczycie i kiedy porozmawiacie? To Ty masz decydowaæ, o tym kiedy, co z kim robisz!!!!

A kojarzê Twoje wcze¶niejsze posty... Naprawdê, tym razem rozegraj to lepiej, olej go¶cia i odejd¼ z godno¶ci±!!!
Dok³adnie tak!!!
Niech siê palant buja. I ¿adnych ¿yczeñ, nie wchod¼ mu w d.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-08, 22:29   #41
201607040950
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 7 272
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

S±dz±c po opisie to najfajniejszy facet, jakiego spotka³a¶.
Trzymaj siê go - ch³opak ma gorsze dni, na pewno siê odezwie za tydzieñ albo trzy miesi±ce i przeprosi.
201607040950 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 10:00   #42
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez HealthOne Poka¿ wiadomo¶æ
to nie wygl±da jak ¿adna ''przerwa w zwi±zku'' tylko twoje oczekiwanie a¿ facet kiwnie palcem ¿eby¶ przybieg³a (jak mu siê bêdzie nudzi³o ) a ty to oczywi¶cie zrobisz.
Przerwa w zwi±zku bo ''musi ogarn±æ meble'' - ob¶mia³am siê jak norka

ja bym siê nie pofatygowa³a nawet z ¿yczeniami na sms-a, bo niby z jakiej racji
To samo. Jak mnie kto¶ olewa i robi ze mnie idiotkê, to czemu mam mu sk³adaæ ¿yczenia urodzinowe?
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 10:05   #43
stewardesa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomo¶ci: 9 515
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
To samo. Jak mnie kto¶ olewa i robi ze mnie idiotkê, to czemu mam mu sk³adaæ ¿yczenia urodzinowe?
Dok³adnie. Czas siê nauczyæ szacunku do siebie.
stewardesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 11:26   #44
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

jest mi przykro, to jasne, ale czekaæ na niego nie bêdê, bo a¿ tak siê nie zaanga¿owa³am. poza tym wiem, ¿e teraz jest mi ¼le, ale jak kto¶ siê ode mnie odcina, to to wszystko siê rozp³ywa, dochodzi do mnie w koñcu, ¿e w sumie bez niego nie jest tak ¼le i ok, ale póki co jeszcze ³a¿ê przymulona. jednak nakre¶li³am ca³± sytuacjê, by by³o jasne o co mi chodzi z tym prezentem. gdybym nic nie kupowa³a, to by³oby oczywiste, ¿e ¿adnego prezentu robiæ mu nie bêdê, ale jak to mia³am ju¿ zakupione wcze¶niej, to zapyta³am tutaj. tak czy siak bilety oddane, wiêc teoretycznie g³ówny problem z g³owy.
__________________
trzeba mnie trochê oswoiæ, uspokoiæ, wzmocniæ poczucie bezpieczeñstwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 11:30   #45
201607111028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 6 905
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
jest mi przykro, to jasne, ale czekaæ na niego nie bêdê, bo a¿ tak siê nie zaanga¿owa³am. poza tym wiem, ¿e teraz jest mi ¼le, ale jak kto¶ siê ode mnie odcina, to to wszystko siê rozp³ywa, dochodzi do mnie w koñcu, ¿e w sumie bez niego nie jest tak ¼le i ok, ale póki co jeszcze ³a¿ê przymulona. jednak nakre¶li³am ca³± sytuacjê, by by³o jasne o co mi chodzi z tym prezentem. gdybym nic nie kupowa³a, to by³oby oczywiste, ¿e ¿adnego prezentu robiæ mu nie bêdê, ale jak to mia³am ju¿ zakupione wcze¶niej, to zapyta³am tutaj. tak czy siak bilety oddane, wiêc teoretycznie g³ówny problem z g³owy.

Nie, g³ówny problem nie jest rozwi±zany.
Twoim g³ównym problemem jest co¶ zupe³nie innego

Edytowane przez 201607111028
Czas edycji: 2016-05-09 o 11:40
201607111028 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 11:39   #46
201803290936
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 43 642
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
jest mi przykro, to jasne, ale czekaæ na niego nie bêdê, bo a¿ tak siê nie zaanga¿owa³am. poza tym wiem, ¿e teraz jest mi ¼le, ale jak kto¶ siê ode mnie odcina, to to wszystko siê rozp³ywa, dochodzi do mnie w koñcu, ¿e w sumie bez niego nie jest tak ¼le i ok, ale póki co jeszcze ³a¿ê przymulona. jednak nakre¶li³am ca³± sytuacjê, by by³o jasne o co mi chodzi z tym prezentem. gdybym nic nie kupowa³a, to by³oby oczywiste, ¿e ¿adnego prezentu robiæ mu nie bêdê, ale jak to mia³am ju¿ zakupione wcze¶niej, to zapyta³am tutaj. tak czy siak bilety oddane, wiêc teoretycznie g³ówny problem z g³owy.
No w³a¶nie nie jest. Bilety to piku¶, rzecz nabyta. G³ówny problem i najwa¿niejsze pytanie, to takie dlaczego Ty w ogóle w pierwszym, a nawet drugim odruchu zgodzi³a¶ siê na t± sytuacjê? I to sobie musisz rozwi±zaæ i przepracowaæ. Aby na przysz³o¶æ nie stawaæ siê dla obojêtnie jakiego facet opcj±, ani dziewczyn± z któr± zwi±zek mo¿na odwiesiæ na ko³ek.
201803290936 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 11:57   #47
201607040950
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 7 272
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie nie jest. Bilety to piku¶, rzecz nabyta. G³ówny problem i najwa¿niejsze pytanie, to takie dlaczego Ty w ogóle w pierwszym, a nawet drugim odruchu zgodzi³a¶ siê na t± sytuacjê? I to sobie musisz rozwi±zaæ i przepracowaæ. Aby na przysz³o¶æ nie stawaæ siê dla obojêtnie jakiego facet opcj±, ani dziewczyn± z któr± zwi±zek mo¿na odwiesiæ na ko³ek.
Bo to naprawdê najsympatyczniejszy facet, jakiego spotka³a.
Z poprzednim czy przedpoprzednim spotyka³a siê mimo, ¿e j± wyzywa³ i grozi³ (t³umaczy³a sobie, ¿e nie wyzywa tylko ma takie poczucie humoru). A potem zastanawia³a siê jak siê zachowaæ po tym jak j± publicznie skopa³. I to nie by³o przebudzenie tylko moment, w którym w¶cieka³a siê na to, ¿e jej wypominam poprzedniego psychopatê, o którym te¿ pisa³a, bo ona ju¿ "wszystko wie" i nie trzeba jej mówiæ o tym, ¿e jej samoocena nie istnieje i powinna poszukaæ pomocy.
Jak sobie da spokój z tym go¶ciem, to sobie poszuka kolejnego w tym typie. By³a te¿ mowa o jakim¶, który tak siê o ni± troszczy³ i by³ taki dobry, ¿e robi³o jej siê s³abo/niedobrze i musia³a go rzuciæ. Teraz spotyka siê z takimi okazami.
Nic z tym nie zrobi, bo nie chce niczego z tym zrobiæ.
201607040950 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 12:04   #48
201607111028
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 6 905
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez adeedra Poka¿ wiadomo¶æ
Bo to naprawdê najsympatyczniejszy facet, jakiego spotka³a.
Z poprzednim czy przedpoprzednim spotyka³a siê mimo, ¿e j± wyzywa³ i grozi³ (t³umaczy³a sobie, ¿e nie wyzywa tylko ma takie poczucie humoru). A potem zastanawia³a siê jak siê zachowaæ po tym jak j± publicznie skopa³. I to nie by³o przebudzenie tylko moment, w którym w¶cieka³a siê na to, ¿e jej wypominam poprzedniego psychopatê, o którym te¿ pisa³a, bo ona ju¿ "wszystko wie" i nie trzeba jej mówiæ o tym, ¿e jej samoocena nie istnieje i powinna poszukaæ pomocy.
Jak sobie da spokój z tym go¶ciem, to sobie poszuka kolejnego w tym typie. By³a te¿ mowa o jakim¶, który tak siê o ni± troszczy³ i by³ taki dobry, ¿e robi³o jej siê s³abo/niedobrze i musia³a go rzuciæ. Teraz spotyka siê z takimi okazami.
Nic z tym nie zrobi, bo nie chce niczego z tym zrobiæ.

O tym w³a¶nie piszê. Przejrza³am te tematy.

To jest g³ówny problem
201607111028 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 13:28   #49
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 552
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez adeedra Poka¿ wiadomo¶æ
Bo to naprawdê najsympatyczniejszy facet, jakiego spotka³a.
Z poprzednim czy przedpoprzednim spotyka³a siê mimo, ¿e j± wyzywa³ i grozi³ (t³umaczy³a sobie, ¿e nie wyzywa tylko ma takie poczucie humoru). A potem zastanawia³a siê jak siê zachowaæ po tym jak j± publicznie skopa³. I to nie by³o przebudzenie tylko moment, w którym w¶cieka³a siê na to, ¿e jej wypominam poprzedniego psychopatê, o którym te¿ pisa³a, bo ona ju¿ "wszystko wie" i nie trzeba jej mówiæ o tym, ¿e jej samoocena nie istnieje i powinna poszukaæ pomocy.
Jak sobie da spokój z tym go¶ciem, to sobie poszuka kolejnego w tym typie. By³a te¿ mowa o jakim¶, który tak siê o ni± troszczy³ i by³ taki dobry, ¿e robi³o jej siê s³abo/niedobrze i musia³a go rzuciæ. Teraz spotyka siê z takimi okazami.
Nic z tym nie zrobi, bo nie chce niczego z tym zrobiæ.
Nigdy tego nie zrozumiem. Jest jaka¶ profesjonalna nazwa na to czy to wynik innych zaburzeñ?
tarkowska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-09, 13:42   #50
stewardesa
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomo¶ci: 9 515
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tarkowska Poka¿ wiadomo¶æ
Nigdy tego nie zrozumiem. Jest jaka¶ profesjonalna nazwa na to czy to wynik innych zaburzeñ?
Zaburzone osoby nie potrafi± siê odnale¼æ w normalnych zwi±zkach.
Chocia¿ ja bym stawia³a bardziej na to, ¿e ten facet nie musia³ siê jej podobaæ. Samo to, ¿e by³ dobry to za ma³o.
stewardesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 13:43   #51
201607040950
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 7 272
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tarkowska Poka¿ wiadomo¶æ
Nigdy tego nie zrozumiem. Jest jaka¶ profesjonalna nazwa na to czy to wynik innych zaburzeñ?
Prawdopodobnie kwestia wychowania w dysfunkcyjnym domu, wieloletniego lekcewa¿enia lub/i poni¿ania... no i jest. Jakie¶ okruchy instynktu samozachowawczego sprawiaj±, ¿e próbuje siê wycofywaæ, ale ¿adnych sygna³ów ostrzegawczych nie zauwa¿a. No i w pe³ni akceptuje traktowanie kobiety jak krowy czy innej owcy "pogoni³ by³± dziewczynê".

Czytanie tego boli.
201607040950 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 13:46   #52
Ellsa
Raczkowanie
 
Avatar Ellsa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 237
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Poka¿ wiadomo¶æ
Tymczasowa!!! Powiem dosadnie: ogarnij siê!!!!

Kole¶ ewidentnie robi Ciê w bambuko. Spotykali¶cie siê dwa miesi±ce, wszed³ w ten zwi±zek, wszystko by³o cacy. Okazuje siê teraz, ¿e najprawdopodobniej Ciê oszukiwa³ z tym brakiem uczuæ do by³ej, a Ty rozkminasz na forum, czy mu z³o¿yæ ¿yczenia i daæ bilety!?!?!? Szaleñstwo! Olej dziada, olej jego urodziny, bilety oddaj, a ciasto upiecz sobie i zjedz!!!! On nie zas³uguje na ¿adn± uwagê! On ma zadecydowaæ kiedy siê zobaczycie i kiedy porozmawiacie? To Ty masz decydowaæ, o tym kiedy, co z kim robisz!!!!

A kojarzê Twoje wcze¶niejsze posty... Naprawdê, tym razem rozegraj to lepiej, olej go¶cia i odejd¼ z godno¶ci±!!!
Podpisujê siê rêkoma, nogami i czym tam jeszcze...
Ellsa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 17:11   #53
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie nie jest. Bilety to piku¶, rzecz nabyta. G³ówny problem i najwa¿niejsze pytanie, to takie dlaczego Ty w ogóle w pierwszym, a nawet drugim odruchu zgodzi³a¶ siê na t± sytuacjê? I to sobie musisz rozwi±zaæ i przepracowaæ. Aby na przysz³o¶æ nie stawaæ siê dla obojêtnie jakiego facet opcj±, ani dziewczyn± z któr± zwi±zek mo¿na odwiesiæ na ko³ek.
Z zewnatrz to wyglada tak, ze ona zgodzi sie na wszystko byle tylko miec kogos komu upiecze ciasto. A to ze leci na to okreslony typ mezczyzn, wiec historia lubi sie powtarzac. Faceci szukajacy rownych sobie partnerek, raczej nie poleca do kogos kto z zalozenia szuka az tak nierownej relacji. Bedzie im to na dzien dobry zaburzalo oczekiwana rownowage. Zwyczajnie odmowia.

Tutaj tej odmowy wprost nie ma, facet de facto jest bardzo slaby i szuka podparcia ego, gdzie sie da.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 20:51   #54
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez adeedra Poka¿ wiadomo¶æ
Prawdopodobnie kwestia wychowania w dysfunkcyjnym domu, wieloletniego lekcewa¿enia lub/i poni¿ania... no i jest. Jakie¶ okruchy instynktu samozachowawczego sprawiaj±, ¿e próbuje siê wycofywaæ, ale ¿adnych sygna³ów ostrzegawczych nie zauwa¿a. No i w pe³ni akceptuje traktowanie kobiety jak krowy czy innej owcy "pogoni³ by³± dziewczynê".

Czytanie tego boli.
chyba w³a¶nie tego.

zazdro¶ci³aby¶ mi domu, w jakim siê wychowa³am.
__________________
trzeba mnie trochê oswoiæ, uspokoiæ, wzmocniæ poczucie bezpieczeñstwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 21:02   #55
201607040950
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 7 272
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
zazdro¶ci³aby¶ mi domu, w jakim siê wychowa³am.
A to by³ jaki¶ wyj±tkowy budynek?

Twoim zdaniem masz podej¶cie i samoocenê zupe³nie w porz±dku, a ta parada buców, z którymi siê spotykasz to dzie³o przypadku, bo sprawiali wra¿enie zainteresowanych Tob± spoko go¶ci i dopiero potem "pokazali prawdziw± twarz"?
201607040950 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 21:03   #56
tarkowska
Zadomowienie
 
Avatar tarkowska
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 1 552
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
chyba w³a¶nie tego.

zazdro¶ci³aby¶ mi domu, w jakim siê wychowa³am.
Tzn.? Widocznie jednak co¶ nie tak by³o.
tarkowska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 21:18   #57
tymczasowa_
Rozeznanie
 
Avatar tymczasowa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 675
GG do tymczasowa_
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez adeedra Poka¿ wiadomo¶æ
A to by³ jaki¶ wyj±tkowy budynek?

Twoim zdaniem masz podej¶cie i samoocenê zupe³nie w porz±dku, a ta parada buców, z którymi siê spotykasz to dzie³o przypadku, bo sprawiali wra¿enie zainteresowanych Tob± spoko go¶ci i dopiero potem "pokazali prawdziw± twarz"?
tak, co¶ w tym stylu.
na pewno nie jest to wina mojego domu i rodziców, akurat pod tym wzglêdem nie mam im nic do zarzucenia. zawsze by³am chwalona jak zrobi³am co¶ dobrego i karcona za co¶ z³ego. nie raz s³ysza³am, ¿e s± ze mnie dumni i nie wymagali ode mnie cudów. nikt nie pi³, nie bi³ i nie urz±dza³ awantur.

to, ¿e spotykam siê z palantami widocznie wziê³o siê z jakiej¶ potrzeby zainteresowania. bo gdy wyjecha³am do innego miasta i wziê³am sobie na g³owê dwa dzienne kierunki plus robotê na weekend, to nie wiedzia³am w co rêce w³o¿yæ, nie mówi±c o chwili na spotkanie siê z kim¶ czy poznanie jakiego¶ faceta.

akurat sta³am siê antydom nie bo kto¶ mi co¶ zrobi³, tylko bo tak. powiedzmy bunt nastolatki nieco siê u mnie przed³u¿y³. nie mam tam spokoju, ci±gle kto¶ co¶ ode mnie chce, a ja chce spêdziæ weekend po swojemu. nie potrzebujê tam je¼dziæ, a do rodziców dzwoniê, gdy wypada daæ znak ¿ycia po 2 tygodniach. widocznie spotykanie na swojej drodze czubków dostarcza mi rozrywki.
__________________
trzeba mnie trochê oswoiæ, uspokoiæ, wzmocniæ poczucie bezpieczeñstwa i punkt oparcia.
tymczasowa_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 21:48   #58
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 612
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
tak, co¶ w tym stylu.
na pewno nie jest to wina mojego domu i rodziców, akurat pod tym wzglêdem nie mam im nic do zarzucenia. zawsze by³am chwalona jak zrobi³am co¶ dobrego i karcona za co¶ z³ego. nie raz s³ysza³am, ¿e s± ze mnie dumni i nie wymagali ode mnie cudów. nikt nie pi³, nie bi³ i nie urz±dza³ awantur.

to, ¿e spotykam siê z palantami widocznie wziê³o siê z jakiej¶ potrzeby zainteresowania. bo gdy wyjecha³am do innego miasta i wziê³am sobie na g³owê dwa dzienne kierunki plus robotê na weekend, to nie wiedzia³am w co rêce w³o¿yæ, nie mówi±c o chwili na spotkanie siê z kim¶ czy poznanie jakiego¶ faceta.

akurat sta³am siê antydom nie bo kto¶ mi co¶ zrobi³, tylko bo tak. powiedzmy bunt nastolatki nieco siê u mnie przed³u¿y³. nie mam tam spokoju, ci±gle kto¶ co¶ ode mnie chce, a ja chce spêdziæ weekend po swojemu. nie potrzebujê tam je¼dziæ, a do rodziców dzwoniê, gdy wypada daæ znak ¿ycia po 2 tygodniach. widocznie spotykanie na swojej drodze czubków dostarcza mi rozrywki.
Jednak jest co¶ w tym, ¿e przedk³adasz facetów ponad siebie i warto siê zastanowiæ, jaka jest tego prawdziwa przyczyna.
Mam kole¿ankê, która równie¿ pochodzi z normalnej rodziny, ale jej poczucie warto¶ci le¿y i kwiczy, i dusi siê w zwi±zku z bucem, który ma ci±goty do innych kobiet. A dom te¿ pozornie elegancki, ale co¶ nie zagra³o w wychowaniu jej i st±d te problemy.

Po prostu b±d¼ ostro¿niejsza. Faceci daj± sygna³y, o co im chodzi, a o co nie. A nawet je¶li siê przejedziesz, to nie stawiaj go wy¿ej od siebie. Ty jeste¶ dla siebie najwa¿niejsza, a przynajmniej powinna¶ byæ.
Adrianna_8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 21:52   #59
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 1 700
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
widocznie spotykanie na swojej drodze czubków dostarcza mi rozrywki.
Poznaj rozrywki wy¿szych lotów a nie po¿a³ujesz
Nie warto daæ sob± tak pomiataæ.
adult90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-05-09, 22:19   #60
201607040950
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomo¶ci: 7 272
Dot.: przerwa w zwi±zku a prezent urodzinowy

Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
tak, co¶ w tym stylu.
na pewno nie jest to wina mojego domu i rodziców, akurat pod tym wzglêdem nie mam im nic do zarzucenia. zawsze by³am chwalona jak zrobi³am co¶ dobrego i karcona za co¶ z³ego. nie raz s³ysza³am, ¿e s± ze mnie dumni i nie wymagali ode mnie cudów. nikt nie pi³, nie bi³ i nie urz±dza³ awantur.
Ale to nie jest tylko kwestia picia, bicia i awantur. Jest jeszcze mnóstwo innych - jak np. stosunek ojca do matki, albo jakie¶ chwalone lub potêpiane typy zachowañ u znajomych.
Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
to, ¿e spotykam siê z palantami widocznie wziê³o siê z jakiej¶ potrzeby zainteresowania. bo gdy wyjecha³am do innego miasta i wziê³am sobie na g³owê dwa dzienne kierunki plus robotê na weekend, to nie wiedzia³am w co rêce w³o¿yæ, nie mówi±c o chwili na spotkanie siê z kim¶ czy poznanie jakiego¶ faceta.
Nie no, potrzeba zainteresowania = spotykanie siê z lud¼mi (i co za tym idzie trafienie na palanta od czasu do czasu).

A Ty w tych opisywanych ze szczegó³ami relacjach wszystko interpretowa³a¶ na korzy¶æ - tu przypadek, tam nerwy, gdzie indziej specyficzne poczucie humoru, stres, przepracowanie, nietrafiony ¿art... co siê da³o. Optymizm i idealizowanie sytuacji w stopniu bardzo niepokoj±cym, raz wrêcz niebezpiecznym.
To nie jest kwestia przepracowania, a przynajmniej ja nie widzê w jaki sposób ono mog³oby wyja¶niaæ istnienie tych ró¿owych okularów i poczucia, ¿e w jakim¶ stopniu zas³ugujesz na takie oddelegowanie Ciê do poczekalni jak tutaj.
Cytat:
Napisane przez tymczasowa_ Poka¿ wiadomo¶æ
akurat sta³am siê antydomnie bo kto¶ mi co¶ zrobi³, tylko bo tak. powiedzmy bunt nastolatki nieco siê u mnie przed³u¿y³. nie mam tam spokoju, ci±gle kto¶ co¶ ode mnie chce, a ja chce spêdziæ weekend po swojemu. nie potrzebujê tam je¼dziæ, a do rodziców dzwoniê, gdy wypada daæ znak ¿ycia po 2 tygodniach. widocznie spotykanie na swojej drodze czubków dostarcza mi rozrywki.
Nikt nie napisa³ nic o Twoim byciu "antydom", bo nigdzie o tym nie wspomina³a¶ wcze¶niej.
Nie, dostarcza Ci rozczarowañ i przykrych do¶wiadczeñ tak, jak dostarcza³oby ka¿demu.
201607040950 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 11:22:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.