NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy! - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-21, 22:03   #3421
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Ja też mam ten problem: 2 mc zdrowego odżywiania, ćwiczeń cała masa.
Na wadze spadł niecały 1kg, ale tyle to może spaść wody.
W efekcie tylko kondycję mam jak nigdy, siłę mięśni naprawdę spoko, ale fajnie by było widzieć też inne efekty.

Nie jestem gruba, mam BMI ok 21, ale chciałam pozbyć się trochę tłuszczu i zamienić go na mięśnie.

Co do diety: nie przekraczałam 1600kcal (z wyjątkami ale to rzadko więcej), nie jem słodyczy, żadnych tłustych przekąsek, tylko chude sery, ciemne pieczywo, gotowane/ pieczone mięso drobiowe, jogurty naturalne, owoce, warzywa, płatki śniadaniowe.

Policzyłam sobie że na deficycie ok 200kcal ( no i ćwiczenia) na dzień powinno ubyć przynajmniej 1,5kg , no w ogóle coś się ruszyć, a tu nic.

Tylko sobie kg, powtórzeń, km dokładam.

Naprawdę nie da się schudnąć jedząc zdrowo i ćwicząc, tzn chudnąć nie będąc głodnym?
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 04:07   #3422
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten problem: 2 mc zdrowego odżywiania, ćwiczeń cała masa.
Na wadze spadł niecały 1kg, ale tyle to może spaść wody.
W efekcie tylko kondycję mam jak nigdy, siłę mięśni naprawdę spoko, ale fajnie by było widzieć też inne efekty.

Nie jestem gruba, mam BMI ok 21, ale chciałam pozbyć się trochę tłuszczu i zamienić go na mięśnie.

Co do diety: nie przekraczałam 1600kcal (z wyjątkami ale to rzadko więcej), nie jem słodyczy, żadnych tłustych przekąsek, tylko chude sery, ciemne pieczywo, gotowane/ pieczone mięso drobiowe, jogurty naturalne, owoce, warzywa, płatki śniadaniowe.

Policzyłam sobie że na deficycie ok 200kcal ( no i ćwiczenia) na dzień powinno ubyć przynajmniej 1,5kg , no w ogóle coś się ruszyć, a tu nic.

Tylko sobie kg, powtórzeń, km dokładam.

Naprawdę nie da się schudnąć jedząc zdrowo i ćwicząc, tzn chudnąć nie będąc głodnym?

Da sie, poczytajcie sobie forum sfd dział ladies i zobacz jak tam dziewczyny jedzą i chudną na 2000kcal, no i jakie te ćwiczenia wykonujesz ? Poza tym przy problemach z chudnieciem należy wykonać badania pod katem np tarczycy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 04:07 ---------- Poprzedni post napisano o 04:03 ----------

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten problem: 2 mc zdrowego odżywiania, ćwiczeń cała masa.
Na wadze spadł niecały 1kg, ale tyle to może spaść wody.
W efekcie tylko kondycję mam jak nigdy, siłę mięśni naprawdę spoko, ale fajnie by było widzieć też inne efekty.

Nie jestem gruba, mam BMI ok 21, ale chciałam pozbyć się trochę tłuszczu i zamienić go na mięśnie.

Co do diety: nie przekraczałam 1600kcal (z wyjątkami ale to rzadko więcej), nie jem słodyczy, żadnych tłustych przekąsek, tylko chude sery, ciemne pieczywo, gotowane/ pieczone mięso drobiowe, jogurty naturalne, owoce, warzywa, płatki śniadaniowe.

Policzyłam sobie że na deficycie ok 200kcal ( no i ćwiczenia) na dzień powinno ubyć przynajmniej 1,5kg , no w ogóle coś się ruszyć, a tu nic.

Tylko sobie kg, powtórzeń, km dokładam.

Naprawdę nie da się schudnąć jedząc zdrowo i ćwicząc, tzn chudnąć nie będąc głodnym?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 07:37   #3423
jatula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 211
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez fleur05 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten problem: 2 mc zdrowego odżywiania, ćwiczeń cała masa.
Na wadze spadł niecały 1kg, ale tyle to może spaść wody.
W efekcie tylko kondycję mam jak nigdy, siłę mięśni naprawdę spoko, ale fajnie by było widzieć też inne efekty.

Nie jestem gruba, mam BMI ok 21, ale chciałam pozbyć się trochę tłuszczu i zamienić go na mięśnie.

Co do diety: nie przekraczałam 1600kcal (z wyjątkami ale to rzadko więcej), nie jem słodyczy, żadnych tłustych przekąsek, tylko chude sery, ciemne pieczywo, gotowane/ pieczone mięso drobiowe, jogurty naturalne, owoce, warzywa, płatki śniadaniowe.

Policzyłam sobie że na deficycie ok 200kcal ( no i ćwiczenia) na dzień powinno ubyć przynajmniej 1,5kg , no w ogóle coś się ruszyć, a tu nic.

Tylko sobie kg, powtórzeń, km dokładam.

Naprawdę nie da się schudnąć jedząc zdrowo i ćwicząc, tzn chudnąć nie będąc głodnym?
u różnych osób różne diety się sprawdzają, ja bym radziła zmienić dietę
jatula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 17:09   #3424
BieganieMagdy
Raczkowanie
 
Avatar BieganieMagdy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 57
Send a message via Skype™ to BieganieMagdy
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Dziewczyny zebralam w całość moje porady dotyczace odchudzania figury gruszki. Jak ktos jest zainteresowany to prosze o wejsce na bloga albo pisanie na maila bieganiemagdy@gmail. Wzamian było by mi milo otrzymać komentarze na blogu albo like mojego fanpage na facebooku bieganiemagdy.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
Blog o bieganiu
http://bieganiemagdy.blogspot.com
Blog o e-marketingu
http://2becreative.pl
BieganieMagdy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 23:02   #3425
WaszaGocha31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Dieta to podstawa! Bez diety bardzo ciężko jest schudnąć. Dużo ćwiczyłam, biegałam i odmawiałam sobie "przyjemności". To dieta mi pomogła! Moja dieta to wszystkiego po trochu: 3 duże posiłki o regularnych porach, dodatkowo 2 mniejsze - chodzi o to aby nigdy nie czuć głodu. Warzywa, owoce, nabiał, makaron, ryż, kurczak. Ograniczyłam znacznie mąkę, sól, alkohol i cukier. Do tego dokładacie troszkę biegania lub pływania (3 km biegu 3 razy w tygodniu wystarcza) i gotowe.
Osobiście polecam jeszcze wspomóc to wszystko kupiłam sobie takie coś xxxx
Co mi to dało? Mogłam sobie pozwolić na małe przyjemności w tygodniu: pizza ze znajomymi/czekolada/lody.
Nie dajcie sobie wmówić, że trzeba się wyrzec takich przyjemności!!! Dlatego większość osób poddaje się i nie wytrzymuje diety bo nie maja takich małych "motywatorów" Bez suplementów też dacie sobie rady, ale jest ciut ciężej. Mam nadzieję, że dacie sobie rady!!!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-03 o 10:11 Powód: reklama i dubel post
WaszaGocha31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 11:08   #3426
Katrinka8
Raczkowanie
 
Avatar Katrinka8
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

ja też miałam problemy z utrzymaniem wymarzonej wagi. Myślałam, że samo bieganie załatwi sprawę i czasem jadłam frytki, czasem w pracy czipsy, pączka, cukierki. Aż w końcu znowu wyglądałam tak samo. Teraz jem zdrowo, dużo warzyw, owoców, kaszy. Ćwiczę jogę, ale taką spokojną, biegam około 2-3 razy w tygodniu. Biorę też 2 be slim na obniżenie apetytu. Piję 1,5 litra wody i dużo zielonej herbaty , ale ciągle piję kawę, bo ją kocham
Katrinka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 21:21   #3427
Antosia1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Ja sama nie korzystam z żadnych suplementów, bo dobrze mi w moim ciele, ale mama już korzysta. Generalnie ruch jakieś brzuszki, chodzenie po schodach, dieta ułożona przez dietetyka i suplement diety 2 be slim. W takim połączeniu mama chudnie i coraz atrakcyjniej wygląda, bo już miała niestety dużo kilogramów nadwagi.
Antosia1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-27, 16:52   #3428
motylek66
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 339
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Katrinka8, bardzo fajnie, że ćwiczysz jogę! Chodzisz gdzieś na zajęcia czy sama tak w domu? Ja bym z chęcią zaczęła, ale nie mam pomysłu jak się za to zabrać. Kiedyś Cameron Diaz powiedziała, że przepisem na świetny wygląd jest picie wody, zdrowe jedzenie i dużo uśmiechu. Ja stosuję właśnie tą zasadę, ale przeszłam długą drogę. Pobierzesz chwilę suplementy i z czasem organizm sam się przestawi i metabolizm będzie szybki. No ale jak bierzesz, to dobrze, że ziołowe, nie ma się co truć chemią.
__________________
Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć

http://fotoforum.gazeta.pl/a/50296.html
motylek66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 11:39   #3429
Monikaz71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 12
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Świat idzie cały czas do przodu. Na portalu X (nie napiszę jakim bo mi wykasują) była informacja o Agnieszce Szulim z 19.12.2014r. , że też nie mogła schudnąć i zrobiła badania DNA i okazało się , że jej organizm nie toleruje mięsa. Zmieniła więc dietę, no i wygląda jak milion dolarów. Takie badanka igenesis robi w PLolsce kilka firm. Nie będę pisać jakie bo też wykasują, ale wygoglujcie, to wyjdzie. Można sobie pomóc? Można
Monikaz71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 16:35   #3430
galloway
Rozeznanie
 
Avatar galloway
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 726
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Dieta i ćwiczenia to podstawa, ale trzeba liczyć się z tym, że łatwo i szybko nie będzie. Mamy mega niedobory minerałów i witamin, choroby autoimmunologiczne, brak snu. To wszystko spowalnia naszą przemiane materii. Wszyscy mamy niedobór wit D i wit C, dużo osób ma niedobory wit z grupy B. Do tego dobra woda do picia min. 3-4 litry. Waga ruszy w dół na 100 % . Dużo przysiadów i plank na ujędrnianie , a od środka suplement BigUp by wzmocnić efekt
__________________
Dżentelmen to mężczyzna, który potrafi opisać kobietę bez
posługiwania się rękami.
galloway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 18:40   #3431
mspaulina
Raczkowanie
 
Avatar mspaulina
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 66
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Warto wprowadzić w życie nowe przyzwyczajenia, jeśli jeszcze ktoś tutaj tego nie robi, to polecam, z własnego doświadczenia wiem, że warto. Codziennie rano po wstaniu wypijać szklankę wody z wciśnięta połową cytryny. Nie wychodzić z domu bez śniadania i jeść z rana błonnik. I pić minimum 2 litry wody dziennie. Polecam też wyprawę do dobrego dietetyka, bo wiadomo, że organizm organizmowi nie jest równy i każdemu trzeba czegoś innego do odchudzenia. O ruchu nie będę się rozpisywać, bo to oczywiste, nie? :P
mspaulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-31, 13:09   #3432
nikotynka66
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 2
Dot.: NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy!

Ja schudłam duuuuzo, a byłam na wszystkich możliwych dietach. Opisuję to na swoim blogu i fanpage'u na facebooku także zapraszam:

http://szalency.com.pl/2019/10/31/dl...estaniesz-tyc/

https://www.facebook.com/12493870223...977914?sfns=mo
nikotynka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-31 13:09:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.