Z różnymi trenerami ćwiczymy, o świetną formę walczymy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsze efekty miałam po ćwiczeniach z:
Ewą Chodakowską 1 8,33%
Mel B 2 16,67%
Anną Lewandowską 0 0%
Inne 9 75,00%
Głosujący: 12. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 20:04   #61
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską Polecacie?

Moi drodzy dośc troszke mnie tu nie było ale musze sie pochwalić wraz z racjonalnym odżywaniem i cwiczeniami z ewka schudłam 5 kilo i wchodze w ciuchy zprzed ciązy teraz dąże do jeszcze mniejszej wagi tej juz wymarzonej moje cialo sie zmieniło ta babeczka jest super!!
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 20:16   #62
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139
Dot.: Chodakowska efekty

Witam ja ćwicze z Ewką troszke ponad miesiąc schudlam 5 kilo wraz z cwiczeniami i racjonalnym odzywianiem raz nawet kebaba zjadłam czy kawałek pizzy a i tak chudlam zdjęc narazie nie dodam bo nie mam sie czym chwalić nie sa to jakies spektakulatne efekty ale cieszy mnie to że wchodze w ciuchy zprzed ciąży.Moje ciało sie zmieniło tylko kilka kilo a rezultaty super jestem 3 miesiace po cesarce a znajomi sie zdziwieni bo mowią że nie widac że miałam cesarke po wygladam jak przed ciążąAle i tak mam duzo do zrzucenia jakieś 15kilo bo juz przed ciażą miałam problemy z wagą aktualnie ważę 73 kilo w wazylam 78 za miesiąc ponownie zdam relacje aktualnie waga staneła ale to pewnie dlatego że mam dostac okres.
Ps Tak to prawda Ewka uzaleznia i ćwicze tylko skalpel i Tiffany na boczki a efekty sa boskie mam taka samą wage jak przed ciążą a ciuchy leża sto razy lepiej,

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez natzz Pokaż wiadomość
Hej. Dodaję Wam moją fotkę do oceny okiem bezstronnej osoby.
To moje efekty pracy z książką. Górne trzy zdjęcia są zrobione po 7 dniach, a dolne dzisiaj, po 30 treningu. Niestety nie zrobiłam zdjęcia przed.
Ogólnie zbyt wiele w cm mi nie spadło - najwięcej w brzuchu, bo 4cm. W talli 1cm, w biodrach 1cm, uda i łydki bez zmian.
Widzicie jakieś zmiany? Bo ja sama dość krytycznie na to wszystko patrzę i trochę mnie to demotywuje. Nie mniej jednak - mam zamiar dalej ćwiczyć.
Ćwicz dalej i nie poddawaj się ale kobieto ty masz boskie ciało ja własnie o takim marzę naprawde ci zazdroszcze i powodzenia w dalszej walce.chociaz moim zdaniem juz wygladasz ok.A szczuplejszym osoba jest ciężej zrzucić

Edytowane przez Nikua5
Czas edycji: 2013-10-01 o 20:13
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 22:11   #63
olka1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 19
Dot.: Chodakowska efekty

Jesli chodzi o mnie, staram sie nie jesc slodyczy (chociaz po 9 lekcjach w szkole czasem zjem cukierka czy kilka drazy), probuje jesc zdrowo, ale nic sobie za bardzo nie narzucam, bo mam juz za soba glodowke i dobrze sie to nie skonczylo dla mnie - wiec teraz bardziej sie pilnuje. Zrezygnowalam z ziemniakow i jasnego pieczywa, jem wiecej ryzu, kaszy i pelnoziarnistego makaronu.

Moj system wygladal nastepujaco: najpierw zrobilam przez 10 dni skalpel, zeby sie wprawic troche, a pozniej: 3x w tygodniu turbo, 3x killer i 1x skalpel. Czasem jeszcze hobbistycznie jezdzilam na rowerze. Musze chyba jeszcze dodac, ze chodze 1.5 km do szkoly w jedna strone na nogach w dosc szybkim tempie, mysle, ze to tez moze miec znaczenie

Na ten miesiac mam juz inny plan, dodalam wiecej roznorodnych cwiczen, i - jak obiecalam - opisze efekty 26.10. Powodzenia wszystkim!!! )
olka1216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 21:48   #64
Nikua5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 139
Dot.: Chodakowska efekty

Jak wy dajecie rade inne ćwiczenia??ja w całości to potrafie tylko skalpel inne sa dla mnie za cięzkie ehh 20 min i odpadam
Nikua5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-02, 22:03   #65
olka1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 19
Wszystko stopniowo i powoli

Zrobiłam dziś po raz pierwszy trening, który był dołączony do Shape'a i w sumie jestem trochę zawiedzona, bo myślałam, że będzie trudniejszy. Określiłabym go między killerem a skalpelem. W każdym razie myślę że raz na tydzień będę go wykonywać, choćby po to, żeby sobie urozmaicić trening

Dziewczyny, czy macie może w jakiś sposób ściągnięty szok trening?
olka1216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 07:23   #66
kami-pl
Raczkowanie
 
Avatar kami-pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 179
GG do kami-pl
Dot.: Chodakowska efekty

Z Chomika.
__________________
Od 09.09.2013 codziennie Ewa Chodakowska
kami-pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 08:25   #67
aredzimska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 30
GG do aredzimska
Dot.: Ćwiczenia z Ewą Chodakowską Polecacie?

też bym chciała spróbować, ale jakoś mnie to przeraża. Wiem że najtrudniejszy pierwszy krok no i konsekwencja w działaniu...może w końcu się zdecyduję.
__________________
aredzimska
Amelka 20.02.2009 r
Jagódka 02.07.2012 r.

aredzimska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-03, 11:16   #68
Angelunited
Raczkowanie
 
Avatar Angelunited
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 47
Dot.: Chodakowska efekty

natzz - wow ależ masz świetny tyłek! żebym ja taki miała to by było super Ja się od następnego tygodnia biorę do roboty, nie ma co marzyć o super ciałku, trzeba działać, bo samo patrzenie na rowerek, który stoi w mojej sypialni raczej mi jędrnego tyłeczka nie zrobi, a szkoda
Angelunited jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 14:33   #69
kami-pl
Raczkowanie
 
Avatar kami-pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 179
GG do kami-pl
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez Angelunited Pokaż wiadomość
natzz - wow ależ masz świetny tyłek! żebym ja taki miała to by było super Ja się od następnego tygodnia biorę do roboty, nie ma co marzyć o super ciałku, trzeba działać, bo samo patrzenie na rowerek, który stoi w mojej sypialni raczej mi jędrnego tyłeczka nie zrobi, a szkoda
Bierz sie od dzis a nie od przyszlego tygodnia
__________________
Od 09.09.2013 codziennie Ewa Chodakowska
kami-pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 18:50   #70
natzz
Raczkowanie
 
Avatar natzz
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 136
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez Nikua5 Pokaż wiadomość

Ćwicz dalej i nie poddawaj się ale kobieto ty masz boskie ciało ja własnie o takim marzę naprawde ci zazdroszcze i powodzenia w dalszej walce.chociaz moim zdaniem juz wygladasz ok.A szczuplejszym osoba jest ciężej zrzucić
Cytat:
Napisane przez Angelunited Pokaż wiadomość
natzz - wow ależ masz świetny tyłek! żebym ja taki miała to by było super Ja się od następnego tygodnia biorę do roboty, nie ma co marzyć o super ciałku, trzeba działać, bo samo patrzenie na rowerek, który stoi w mojej sypialni raczej mi jędrnego tyłeczka nie zrobi, a szkoda
Wow, dziewczyny, nawet nie wiecie jak to miło czytać! Jak mój facet mówi coś takiego, to nie do końca mu wierzę. Aż normalnie mam motywację do dalszych ćwiczeń! Swoją drogą, wczoraj pierwszy raz robiłam inny zestaw ćwiczeń, niż książkowy. Zrobiłam skalpel i w sumie cieszę się, że za 1 razem zrobiłam całość. Dziś 15minutówka, a jutro i kolejnych parę dni planuję robić dalej skalpela, później wprowadzać killera i turbo.

Cytat:
Napisane przez Nikua5 Pokaż wiadomość
Jak wy dajecie rade inne ćwiczenia??ja w całości to potrafie tylko skalpel inne sa dla mnie za cięzkie ehh 20 min i odpadam
Mi się wydaje, że 30 dni pracy z książką mnie przyzwyczaiło... a poza tym w trakcie zawsze sobie powtarzam, że "wcale mnie nic nie boli, to tylko blokada w mojej głowie" i jakoś leciiii. Pokochałam tooo!
__________________
don't try to be someone else. just be yourself.


ćwiczenia, zmęczenie, pot, szczęście !
natzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-03, 21:19   #71
essie1968
Raczkowanie
 
Avatar essie1968
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 192
Dot.: Chodakowska efekty

wróciłam do Ewy po 4 dniach zdradzania ją z Jilian i... z Ewą czuję, że ćwiczę i pocę się i mi dobrze. Koniec skoków w bok.

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez natzz Pokaż wiadomość
Hej. Dodaję Wam moją fotkę do oceny okiem bezstronnej osoby.
To moje efekty pracy z książką. Górne trzy zdjęcia są zrobione po 7 dniach, a dolne dzisiaj, po 30 treningu. Niestety nie zrobiłam zdjęcia przed.
Ogólnie zbyt wiele w cm mi nie spadło - najwięcej w brzuchu, bo 4cm. W talli 1cm, w biodrach 1cm, uda i łydki bez zmian.
Widzicie jakieś zmiany? Bo ja sama dość krytycznie na to wszystko patrzę i trochę mnie to demotywuje. Nie mniej jednak - mam zamiar dalej ćwiczyć.
z takim ciałem to przed wyglądasz jak wyskalpowana....
essie1968 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-04, 05:40   #72
Angelunited
Raczkowanie
 
Avatar Angelunited
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 47
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez kami-pl Pokaż wiadomość
Bierz sie od dzis a nie od przyszlego tygodnia
No to nie jest głupia myśl!

Ale ja też zauważyłam, że ćwiczyłam z innymi osobami i tylko po ćwiczeniach z Ewą czuję się na serio taka jakaś zmęczona, nie mówiąc że się leje ze mnie :p Ale co ważniejsze to chyba przez tą jej motywację "gadaną" podczas treningu potem czuję się taka spełniona, że zrobiłam wszystko i robię to dla siebie. Też tak macie?
Angelunited jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 07:42   #73
natzz
Raczkowanie
 
Avatar natzz
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 136
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez Angelunited Pokaż wiadomość

Ale ja też zauważyłam, że ćwiczyłam z innymi osobami i tylko po ćwiczeniach z Ewą czuję się na serio taka jakaś zmęczona, nie mówiąc że się leje ze mnie :p Ale co ważniejsze to chyba przez tą jej motywację "gadaną" podczas treningu potem czuję się taka spełniona, że zrobiłam wszystko i robię to dla siebie. Też tak macie?
DOKŁADNIE! Jak słyszę, że Ona cały czas mnie motywuje, mówi, że dam radę, żebym się nie poddawała, bo przecież walczę o siebie, to mimo bólu - ćwiczę. A na koniec, kiedy mówi, że jest dumna, to tryskam szczęściem i rozpiera mnie duma, że dałam radę.
__________________
don't try to be someone else. just be yourself.


ćwiczenia, zmęczenie, pot, szczęście !
natzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-04, 17:36   #74
kami-pl
Raczkowanie
 
Avatar kami-pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 179
GG do kami-pl
Dot.: Chodakowska efekty

Mam dokladnie tak samo
__________________
Od 09.09.2013 codziennie Ewa Chodakowska
kami-pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 10:50   #75
wizaz_wizaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 4
Dot.: Chodakowska efekty

W takim razie i ja się do Was kobitki dołączam.

Dziś pierwszy dzień ze Skalpelem, pierwsze pomiary, zobaczymy jakie będą rezultaty po miesiącu.

Mam zamiar przez pierwszy tydzień ćwiczyć tylko Skalpel, żeby później móc mieszać z Killerem.

Pozdrawiam gorąco
wizaz_wizaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-05, 13:34   #76
kami-pl
Raczkowanie
 
Avatar kami-pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 179
GG do kami-pl
Dot.: Chodakowska efekty

To zapraszamy do watku 100 dni z Chodakowska, bo ten mial byc fotograficzny tak w ogole A my tu gadu gadu, a zdjec malo.
__________________
Od 09.09.2013 codziennie Ewa Chodakowska
kami-pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-06, 14:18   #77
natzz
Raczkowanie
 
Avatar natzz
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 136
Dot.: Chodakowska efekty

Dzisiaj jestem po 4 skalpelu i czuję się coraz fajniej!

A to mój szczęśliwy brzuch... (btw nie zwracajcie uwagi na rankę pod pępkiem - sama nie wiem co to )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC030224.jpg (81,0 KB, 638 załadowań)
__________________
don't try to be someone else. just be yourself.


ćwiczenia, zmęczenie, pot, szczęście !
natzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 07:12   #78
kami-pl
Raczkowanie
 
Avatar kami-pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 179
GG do kami-pl
Dot.: Chodakowska efekty

Ladny brzuszek!
__________________
Od 09.09.2013 codziennie Ewa Chodakowska
kami-pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-07, 08:20   #79
natzz
Raczkowanie
 
Avatar natzz
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 136
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez kami-pl Pokaż wiadomość
Ladny brzuszek!
__________________
don't try to be someone else. just be yourself.


ćwiczenia, zmęczenie, pot, szczęście !
natzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-08, 11:39   #80
jagoda6116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Chodakowska efekty

Hej dziewczęta, mam zamiar do was się dołączyć tylko mam tak mało chęci do tego... wracam do domu o 19 a wychodze o 7 z domu i po prostu padam. ... zanim zrobie obiad to też już późno jest.. postaram się wkońcu przemóc i dołączyć do was ! bo patrząc na te efekty... miło się robi i aż się chce
jagoda6116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 14:15   #81
natzz
Raczkowanie
 
Avatar natzz
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 136
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez jagoda6116 Pokaż wiadomość
Hej dziewczęta, mam zamiar do was się dołączyć tylko mam tak mało chęci do tego... wracam do domu o 19 a wychodze o 7 z domu i po prostu padam. ... zanim zrobie obiad to też już późno jest.. postaram się wkońcu przemóc i dołączyć do was ! bo patrząc na te efekty... miło się robi i aż się chce
Zapraszamy! Wieczorne ćwiczenie mega pomaga na spanie, dodatkowo jest się tak szczęśliwą, że sny same piękne się śnią.




A ja Dziewczyny, jestem właśnie po moim pierwszym KILLERZE w życiu! Sama sobie mam ochotę bić brawo. Wytrzymałam cały trening. Musiałam kilka razy zwolnić tempo, ale wytrzymałam. Energia mnie rozpiera od środka!
__________________
don't try to be someone else. just be yourself.


ćwiczenia, zmęczenie, pot, szczęście !
natzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 14:22   #82
jagoda6116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Chodakowska efekty

a jak myślicie co jest najlepsze na spalenie zbędnych kilogramów? który program chodakowskiej? bo ja mam jedną płytke z shape z tym Tomkiem i powiem wam ze średnio. nawet mokra nie byłam...
jagoda6116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 14:26   #83
natzz
Raczkowanie
 
Avatar natzz
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 136
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez jagoda6116 Pokaż wiadomość
a jak myślicie co jest najlepsze na spalenie zbędnych kilogramów? który program chodakowskiej? bo ja mam jedną płytke z shape z tym Tomkiem i powiem wam ze średnio. nawet mokra nie byłam...
Hm... Killer daje ostroo czadu, jest jeszcze Turbo Spalanie.
__________________
don't try to be someone else. just be yourself.


ćwiczenia, zmęczenie, pot, szczęście !
natzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 14:28   #84
jagoda6116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez natzz Pokaż wiadomość
Hm... Killer daje ostroo czadu, jest jeszcze Turbo Spalanie.
bo ja probowalam skalpel to jest taki sobie. tzn nie zmeczy się az tak człowiek jak przy killerze albo turbo
jagoda6116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 14:32   #85
natzz
Raczkowanie
 
Avatar natzz
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 136
Dot.: Chodakowska efekty

Cytat:
Napisane przez jagoda6116 Pokaż wiadomość
bo ja probowalam skalpel to jest taki sobie. tzn nie zmeczy się az tak człowiek jak przy killerze albo turbo
No skalpel działa na mięśnie, ale faktycznie nie męczy jakoś bardzo. Jak ktoś chce hektolitry potu wylewać i nie móc złapać oddechu, to musi zabrać się za mocniejsze
__________________
don't try to be someone else. just be yourself.


ćwiczenia, zmęczenie, pot, szczęście !
natzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 14:35   #86
jagoda6116
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5
Dot.: Chodakowska efekty

kurcze ja mam do zrzucenia tak z 10 kg, bo przez ostatnie 4 lata tyle przytyłam... i przy wzroście 165 cm waże 65 kg i mam straszny brzuch właśnie moja cała nadzieja w tych cwiczeniach
jagoda6116 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-08, 15:53   #87
kami-pl
Raczkowanie
 
Avatar kami-pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 179
GG do kami-pl
Dot.: Chodakowska efekty

Hej dziewczyny, u mnie minal miesiac cwiczen. Zdjec nie mam co wrzucac, bo naprawde nie widac zadnej roznicy. Podam wam wymiary bo ciutenke sie zmienily:
-waga-50/49
-ramiona-25/24
-biust-88/85 (z tego nie jestem zadowolona )
-pod biustem-74/72
-talia-69/67
-brzuch najbardziej wystajacy- 82/79
-biodra (z pupa)-89/89 (i tu jestem zadowolona, bo chce miec pupe troszke wieksza , byla plaska, a teraz sie podnosi)
-uda- 54/bez zmian
-lydki-32/bez zmian

no i wedlug mojej wagi (nie wiem czy to w ogole miarodajne pomiary,srednio w to wierze):

% tluszczu- 25,3/24,6
%wody-55,2/55,7
%miesni-40,3/40,5
%kosci-2,4/bez zmian

Ogolnie musze powiedzic, ze sama widze zmiany, boczki troszke sie wciagnely,pupa sie troche podnosi, ludzie mi mowia, ze widza zmiane. Na zdjeciach jednak nie widac NIC
Oczywiscie jednak nie mam zamiaru sie poddawac, ciesze sie z tego co juz widze i biore sie za kolejny miesiac cwiczen
__________________
Od 09.09.2013 codziennie Ewa Chodakowska
kami-pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 12:37   #88
kami-pl
Raczkowanie
 
Avatar kami-pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 179
GG do kami-pl
Dot.: Chodakowska efekty

A tu zdjecie na potwierdzenie, ze jeszcze nic nie widac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po 1 miesiacu-maly.jpg (26,4 KB, 1352 załadowań)
__________________
Od 09.09.2013 codziennie Ewa Chodakowska
kami-pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 17:49   #89
olka1216
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 19
A ja jestem załamana, po mam naderwany mięsień w łydce i mogę się pożegnać z Chodakowską póki co. Zostają mi ćwiczenia z piłką, rowerek, twister i chodzenie... Było już tak dobrze...
olka1216 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-09, 21:25   #90
kami-pl
Raczkowanie
 
Avatar kami-pl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 179
GG do kami-pl
Dot.: Chodakowska efekty

O kurcze! Przykro mi. Jak sobie go naderwalas? Jakims cwiczeniem?
__________________
Od 09.09.2013 codziennie Ewa Chodakowska
kami-pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-26 14:11:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.