Panny Młode 2020 cz. II - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-26, 10:05   #4471
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Apropo wódki, jaką kupujecie ?

Ja zaczynam mieć chyba nerwówkę też powoli. Zostało 3,5 miesiąca a do mnie chyba własnie dociera że jednak ten ślub biorę
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 10:10   #4472
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Apropo wódki, jaką kupujecie ?

Ja zaczynam mieć chyba nerwówkę też powoli. Zostało 3,5 miesiąca a do mnie chyba własnie dociera że jednak ten ślub biorę
Miałam Stumbras i wszyscy chwalili. Bardzo delikatna w smaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 10:15   #4473
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Miałam Stumbras i wszyscy chwalili. Bardzo delikatna w smaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zastanawiałam się właśnie nad Stumbrasem albo Palace
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 10:56   #4474
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My mamy Stocka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Przyszedł mój welon katedralny z ali. Ogólnie fajny, tylko strasznie krzywo ucięty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 11:30   #4475
Amadora
Rozeznanie
 
Avatar Amadora
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 931
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja zaczynam mieć chyba nerwówkę też powoli. Zostało 3,5 miesiąca a do mnie chyba własnie dociera że jednak ten ślub biorę
Jak dobrze wyczytałam to Ty tak samo jak ja - ślub 10.10?
Do mnie jeszcze to wszystko nie dociera. Póki co to luz totalny

Znalazłam w końcu jubilera, który nie chce kosmicznej kasy za klasyczne obrączki, powinno się udać kupić od ręki więc jutro jedziemy. Przy okazji zahaczymy o sklep z garniakami, może będzie krawcowa to by się tż pomierzyło i w sierpniu mielibyśmy już wszystko zapięte na ostatni guzik, zostałyby tylko ostatnie poprawki sukni
__________________
01.01.2016 ❤
01.06.2018 💍
10.10.2020 👰
Amadora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 11:39   #4476
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Apropo wódki, jaką kupujecie ?

Ja zaczynam mieć chyba nerwówkę też powoli. Zostało 3,5 miesiąca a do mnie chyba własnie dociera że jednak ten ślub biorę
My mamy biały bocian ja to dalej nie czuje ze tyle zostało, mam wrażenie że wieczność jeszcze w lipcu musimy 3mc przed żeby ważne było iść załatwić i się umówić na protokół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 12:01   #4477
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Też mamy Bociana.
Zostały 2 tygodnie - mam stresa
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-26, 12:03   #4478
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cześć,

korzystacie lub znacie kogoś kto korzystał z usługi wedding planerki?
Nie chodzi mi o kompleksowe ogarnianie wesela od A do Z, tylko o opiekę i pomoc podczas przygotowań, ślubu i wesela itp odebranie bukietów, dekoracji, rozdysponowanie pokoi dla gości, transportu.

Mam słabe dni i spadek motywacji w organizacji i zaczynam się zastanawiać czy nie skorzystać z takiej opcji, tylko z tego co się orientowałam ceny zaczynają się od 4000zł. Uważam, że to dużo ale w porównaniu do wszystkich kosztów to wygląda na niewielką kwotę
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 12:17   #4479
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Cześć,

korzystacie lub znacie kogoś kto korzystał z usługi wedding planerki?
Nie chodzi mi o kompleksowe ogarnianie wesela od A do Z, tylko o opiekę i pomoc podczas przygotowań, ślubu i wesela itp odebranie bukietów, dekoracji, rozdysponowanie pokoi dla gości, transportu.

Mam słabe dni i spadek motywacji w organizacji i zaczynam się zastanawiać czy nie skorzystać z takiej opcji, tylko z tego co się orientowałam ceny zaczynają się od 4000zł. Uważam, że to dużo ale w porównaniu do wszystkich kosztów to wygląda na niewielką kwotę
Sama nie korzystałam, ale dosłownie dziś mignęło mi na grupie ślubnej, że jedna dziewczyna pisała o kosztach.
700zł za potwierdzenie wszystkich umów z usługodawcami (że są ok i nie krzywdzące dla pary).
1500zł za opracowanie dnia wesela (kontakt z usługodawcami, harmonogram itp.).

Myślę, że można więc znaleźć kogoś tańszego niż te 4000zł
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 12:30   #4480
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dobrze że piszecie o wódce, wybiorę coś z Waszych

Stwierdziłam, że sama zrobię winietki i etykietki na wódkę. Muszę tylko kupić papier eko. Zamarzyło mi się, żeby mieć z innym motywem i spersonalizować graficzki w co niektorych. Anulowalam zamówienie, bo jeszcze się za nie nie zabrali. Na 44 osoby to jest do zrobienia ale chyba i tak trochę mi odbiło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez pandemonium4
Czas edycji: 2020-06-26 o 12:33
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 12:47   #4481
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A ja wracam do pracy w przyszłym tygodniu! Jestem trochę w szoku, no i jedna wypłata przed ślubem wpadnie.

Choć w sumie trochę się cieszyłam, że będę się spokojnie szykować do ślubu na bezrobociu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-26, 13:39   #4482
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
A ja wracam do pracy w przyszłym tygodniu! Jestem trochę w szoku, no i jedna wypłata przed ślubem wpadnie.

Choć w sumie trochę się cieszyłam, że będę się spokojnie szykować do ślubu na bezrobociu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do tej pory nie pracowałaś z powodu wirusa?
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 15:42   #4483
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Macie winietki dla siebie na stół? Jeśli tak to z jakim napisem? Pani Młoda i Pan Młody? Żona i Mąż? Imiona?
My będziemy mieć same imiona- dla wszystkich

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam pracę!
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Apropo wódki, jaką kupujecie ?
My mamy Pana Tadeusza Kupiliśmy jeszcze w tamtym roku, degustowaliśmy i... trzeba kupić jeszcze raz, bo praktycznie nic nam nie zostało

U nas 1,5 miesiąca do ślubu

Dziś dzwoniłam do cukierni i mam przyjechać na 2-3 tygodnie przed ślubem dogadać szczegóły. Ale udało nam się zapisać na tort u dość obleganej pani więc jestem zadowolona

W przyszłą sobotę mam przymiarkę sukni- pierwszą

A tydzień później próbną fryzurę i makijaż i sesję narzeczeńską
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 15:48   #4484
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Do tej pory nie pracowałaś z powodu wirusa?
Jestem z najbardziej poszkodowanej branży. Nasze problemy zaczęły się na miesiąc przed lockdownem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 16:08   #4485
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A- co do gości, to my dopraszamy jeszcze 2 osoby. Choć siostry tżta z chłopakiem pewnie nie będzie, więc ilość osób się nie zmieni.

Pod koniec lipca przyjeżdża do Polski moja ciocia z wujkiem i zatrzymają się u babci. Ponieważ przez ten czas będą się nią opiekować, postanowiliśmy ich zaprosić
Ale dodatkowych zaproszeń już nie drukujemy- zaprosimy ich ustnie.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 18:41   #4486
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U nas też będzie bocian.
Od dziś zostało 105 dni niby sporo ale czas tak szybko ucieka... plus że w USC dało się umówić telefonicznie na spotkanie i że względu na ich obecne systemy przepływu danych możemy dokumenty odebrać w miejscu zamieszkania a tam gdzie bierzemy ślub i nawet nie musimy siętam stawiać. Ale i tak myślę że najgorzej będzie w kościele i tego się obawiam...do zaproszenia zostały nam 2 pary. Ostatnio kupiłam buty trochę za wysokie i nie za wygodne ale piękne, w kościele muszę wytrzymać. Mam obawy, że jednak dużo gości nam odmówi...ostatnio patrzyłam wycieczki żeby lecieć ale obecna sytuacja nie zachęca żeby coś rezerwować z egzotyki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 20:15   #4487
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A my mamy Stocka, kupiliśmy jeszcze w tamtym roku.W związku z tym, że połowa naszych gości nie przyjdzie połowa tej wódki pozostanie nietknięta. Może komuś sprzedamy:P
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 20:38   #4488
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Apropo wódki, jaką kupujecie ?

Ja zaczynam mieć chyba nerwówkę też powoli. Zostało 3,5 miesiąca a do mnie chyba własnie dociera że jednak ten ślub biorę
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
My mamy biały bocian ja to dalej nie czuje ze tyle zostało, mam wrażenie że wieczność jeszcze w lipcu musimy 3mc przed żeby ważne było iść załatwić i się umówić na protokół

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Też mamy Bociana.
Zostały 2 tygodnie - mam stresa
Ja też team Bocian
Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Cześć,

korzystacie lub znacie kogoś kto korzystał z usługi wedding planerki?
Nie chodzi mi o kompleksowe ogarnianie wesela od A do Z, tylko o opiekę i pomoc podczas przygotowań, ślubu i wesela itp odebranie bukietów, dekoracji, rozdysponowanie pokoi dla gości, transportu.

Mam słabe dni i spadek motywacji w organizacji i zaczynam się zastanawiać czy nie skorzystać z takiej opcji, tylko z tego co się orientowałam ceny zaczynają się od 4000zł. Uważam, że to dużo ale w porównaniu do wszystkich kosztów to wygląda na niewielką kwotę
Ja nie korzystam. Lubię takie rzeczy ogarniać sama.. Chyba bym nie zniosła, żeby ktoś za mnie załatwiał takie rzeczy
Ale jeśli Ty masz spadek motywacji a uda Ci się znaleźć kogoś w rozsądnej cenie to myślę, że jest to dobra opcja

A ja dziś rozpoczęłam wakacje! Jescze tylko jedna rada ped. I odpoczywam...
Dzisiaj przyjechałam z przyjaciółka do spa. Trzeba zbierać siły przed ślubem haha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 20:41   #4489
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
U nas też będzie bocian.
Od dziś zostało 105 dni niby sporo ale czas tak szybko ucieka... plus że w USC dało się umówić telefonicznie na spotkanie i że względu na ich obecne systemy przepływu danych możemy dokumenty odebrać w miejscu zamieszkania a tam gdzie bierzemy ślub i nawet nie musimy siętam stawiać. Ale i tak myślę że najgorzej będzie w kościele i tego się obawiam...do zaproszenia zostały nam 2 pary. Ostatnio kupiłam buty trochę za wysokie i nie za wygodne ale piękne, w kościele muszę wytrzymać. Mam obawy, że jednak dużo gości nam odmówi...ostatnio patrzyłam wycieczki żeby lecieć ale obecna sytuacja nie zachęca żeby coś rezerwować z egzotyki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My chyba musimy załatwić od nowa dokumenty w USC...
My mamy jeszcze sporo do załatwienia, a zostało 49 dni

My jeszcze przed pandemią rezerwowaliśmy egzotykę... Zobaczymy, czy polecimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-26, 20:52   #4490
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mój TZ wymyślił wódkę Toruńską na wesele i o dziwo przeczytałam bardzo dobra recenzje i opinie na jej temat, szczególnie o ziemniaczanej. Do tego ma butelki w odpowiednim dla nas klimacie. Chyba znaleźliśmy wódkę na wesele.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-26, 21:03   #4491
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja do jutra jestem w delegacji.
Myślę żeby umówić się w przyszłym tyg z krawcowa.
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Apropo wódki, jaką kupujecie ?

Ja zaczynam mieć chyba nerwówkę też powoli. Zostało 3,5 miesiąca a do mnie chyba własnie dociera że jednak ten ślub biorę
My mamy Wyborową, kupowalismy w grudniu przed planowanym wzrostem akcyzy i większość modnych wódek była już wyprzedane. Wyborowa- sprawdzona klasyka
Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
A- co do gości, to my dopraszamy jeszcze 2 osoby. Choć siostry tżta z chłopakiem pewnie nie będzie, więc ilość osób się nie zmieni.

Pod koniec lipca przyjeżdża do Polski moja ciocia z wujkiem i zatrzymają się u babci. Ponieważ przez ten czas będą się nią opiekować, postanowiliśmy ich zaprosić
Ale dodatkowych zaproszeń już nie drukujemy- zaprosimy ich ustnie.
A może kupcie dla nich jedna sztukę zwykłego zaproszenia (takiego do wypisania ręcznie w papierniczym ) będzie to wyglądać bardziej formalnie. No ale też wszytko zależy jaki macie z nimi kontakt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 06:50   #4492
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
My chyba musimy załatwić od nowa dokumenty w USC...
My też
W poniedziałek jestem umówiona z gościem z USC, powiedział, że tz dokumenty podpisze jak przyjedzie na ślub, nie ma innej opcji. Bo nie przyjedzie teraz, wydając 250 euro na autobusy, bo auto nam się zepsuło, no i nie dostanie urlopu, bo dopiero co na nim był miesiąc temu. A ze to z winy urzednika, to trochę nie miał wyjścia i musiał się dostosować pan z urzędu.
W ten sam poniedziałek muszę zacząć pracę o 15.


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 06:54   #4493
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
My też
W poniedziałek jestem umówiona z gościem z USC, powiedział, że tz dokumenty podpisze jak przyjedzie na ślub, nie ma innej opcji. Bo nie przyjedzie teraz, wydając 250 euro na autobusy, bo auto nam się zepsuło, no i nie dostanie urlopu, bo dopiero co na nim był miesiąc temu. A ze to z winy urzednika, to trochę nie miał wyjścia i musiał się dostosować pan z urzędu.
W ten sam poniedziałek muszę zacząć pracę o 15.


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Nie rozumiem - dlaczego z winy urzędnika?
Czy nie chodzi po prostu o to, że formalnie dokumenty będą po terminie w dniu ślubu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 07:11   #4494
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Nie rozumiem - dlaczego z winy urzędnika?
Czy nie chodzi po prostu o to, że formalnie dokumenty będą po terminie w dniu ślubu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z winy urzędnika, bo mimo, że próbowałam się z nim wielokrotnie skontaktować (w tym 27-29 maja, gdy tz był w Polsce na urlopie), mimo, że dałam mu 2 tygodnie na "dowiedzenie się" o zmianę daty ślubu (zaczęłam dzwonić o zmianę daty 3 kwietnia, to albo go nie było, albo nie odbierał, a jak zaczął odbierać to nie wiedział, musiał to przemyśleć, musiał się skontaktować z burmistrzem, porozmawiać, nie miał czasu- finalnie dopiero po kolejnych 2 tygodniach i kontakcie z zastępca burmistrza i postraszeniu urzędnika odpowiedzialnością finansową udało mi się zmienić datę ślubu), nie powiedział mi, że będziemy musieli składać dokumenty ponownie. Dopiero gdy zadzwoniłam ze skargą do burmistrza pan do mnie zadzwonił i stwierdził że ZAPOMNIAŁ MI POWIEDZIEĆ HEHE, ALE TERAZ MI MÓWI, HEHE że nasze dokumenty będą niewazne i musimy składać jeszcze raz.
Miasteczko w którym znajduje się usc ma mniej niż 1 tys mieszkańców, to Pan miał tyyyyyle roboty, ze przez 2 miesiące nie znalazł czasu na poinformowanie mnie, że nasze dokumenty będą nieważne.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 08:10   #4495
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Z winy urzędnika, bo mimo, że próbowałam się z nim wielokrotnie skontaktować (w tym 27-29 maja, gdy tz był w Polsce na urlopie), mimo, że dałam mu 2 tygodnie na "dowiedzenie się" o zmianę daty ślubu (zaczęłam dzwonić o zmianę daty 3 kwietnia, to albo go nie było, albo nie odbierał, a jak zaczął odbierać to nie wiedział, musiał to przemyśleć, musiał się skontaktować z burmistrzem, porozmawiać, nie miał czasu- finalnie dopiero po kolejnych 2 tygodniach i kontakcie z zastępca burmistrza i postraszeniu urzędnika odpowiedzialnością finansową udało mi się zmienić datę ślubu), nie powiedział mi, że będziemy musieli składać dokumenty ponownie. Dopiero gdy zadzwoniłam ze skargą do burmistrza pan do mnie zadzwonił i stwierdził że ZAPOMNIAŁ MI POWIEDZIEĆ HEHE, ALE TERAZ MI MÓWI, HEHE że nasze dokumenty będą niewazne i musimy składać jeszcze raz.
Miasteczko w którym znajduje się usc ma mniej niż 1 tys mieszkańców, to Pan miał tyyyyyle roboty, ze przez 2 miesiące nie znalazł czasu na poinformowanie mnie, że nasze dokumenty będą nieważne.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Ok, rozumiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 13:08   #4496
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny jutro mam plener już nie mogę się doczekać i strasznie się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 13:17   #4497
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro mam plener już nie mogę się doczekać i strasznie się cieszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pochwal się potem

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 15:37   #4498
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny jak robicie z manicure? Ile przed ślubem?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 15:44   #4499
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak robicie z manicure? Ile przed ślubem?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Robiłam we wtorek przed ślub w sobotę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-27, 19:39   #4500
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja robię w środę wieczorem, ślub w sobotę
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.