Co zamiast Lasting Performance? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-03, 16:19   #1
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522

Co zamiast Lasting Performance?


Jakim podkładem mogę zastąpić LS mam nr. 105.Chciałabym kupić na lato coś lżejszego w bardzo zbliżonym odcieniu ewentualnie odrobinę ciemniejszym. Zależy mi na dobrym kryciu ze względu na przebarwienia.Uniface odpada bo pomimo tego że kryje to robi maskę na twarzy.Wypowiedzcie się na temat tego podkładu/może ja nakładam zbyt dużą warstwę/.
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-03, 20:52   #2
Lolka102
Raczkowanie
 
Avatar Lolka102
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 206
Dot.: Co zamiast Lasting Performance?

Podobnie do Lasting Performance kryje Lumene Matujący (ten w kremowych czy tam jasnobeżowych opakowaniach).
Bardzo porządny podkład. No i ma bardzo ładne naturalne kolorki - nie wiem który mógły być najbardziej zbliżony do tego 105, musiałabyś sprawdzić.
Lumene matujący ma tylko 1 wadę - aby dobrze go rozprowadzić na twarzy trzeba go nakładać na nie do końca wchłonięty krem.

Natomiast bardzo podobny kolor do MF LP 105 daje na twarzy Maybelline Smooth Results nr 035 (apricot beige).
Tylko że ten nie da ci takiego krycia jak Lasting Performance czy matujący Lumene, choć to też całkiem przyjemny podkładzik - lekko rozświetla twarz.
Lolka102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:35.