Krem tonujacy ? cos robie zle czy on sie do niczego nie nadaje ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-12, 12:53   #1
Juja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 30
GG do Juja

Krem tonujacy ? cos robie zle czy on sie do niczego nie nadaje ?


zaopatrzylam sie na wiosne w krem tonujacy Nivea. Po paru uzyciach stwierdzilam ze na buzi wyglada fatalnie, robia mi sie smugi, wcale nie poprawia wygladu skory. Na KW nie cieszy sie ten kremik zbyt dobrymi recenzjami... wiec zastanawiam sie: czy on jest do niczego czy ja nie umiem go dobrze nalozyc Jak sie powinno nakladac taki specyfik ? Probowalam rozsmarowywac, wklepywac i nic. Dodam ze z nakladaniem fluidow nie mam klopotow. Czy krem tonujacy naklada sie tak samo cyz moze jakos inaczej ? i czy mozna pod niego stosowac korektor ?Pomozcie prosze
Juja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-12, 13:02   #2
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Krem tonujacy ? cos robie zle czy on sie do niczego nie nadaje ?

Juja, jeśli chcesz ukryć niedoskonałości cery to krem tonujący nie jest dobrym rozwiązaniem. Może on jedynie poprawić koloryt skóry z tego co wiem, ale kryje słabo no i nie jest trwały. Nie miałam go nigdy i nie wiem jak się go nakłada, ale sądze że podobnie jak fluid? Chyba też nie powinno się pod niego nakladać korektora bo chyba go nie przykryje i będzie widać dziwne kropki? Chyba że zrobisz tak: wklepiesz korektor dokładnie i stwierdzisz że przykrylas wszystkie wypryski a na to nałożysz krem tonujący żeby nawilżyć skórę i poprawić jej koloryt. To chyba wszystko?

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-12, 15:13   #3
Juja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 30
GG do Juja
Re: Krem tonujacy ? cos robie zle czy on sie do niczego nie nadaje ?

youare slonce to nie tak nie chce ukrywac pryszczy i syfkow bo takich nie mam mam gladka cere bez problemow, nie narzekam na zadne wypryski... a korektor tylko na since pod oczami bo te latem zdarzaja mi sie strasznie czesto (moze dlatego ze nie ma kiedy sie wyspac ). Jak nakladam ten krem jak fluid to wychodza mi smugi... Niech ktoras z Was, ktora go uzywala powie czy robie cos zle czy on po prostu taki jest ? (wtedy leci do kosza )
z gory dziekuje
Juja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.