DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-10-31, 18:15   #4921
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Dekoloryzacja rozjasnianych włosów

Cytat:
Napisane przez xjulia Pokaż wiadomość
Hejka, ogólnie to tak, miałam wielokrotnie rozjasnaine włosy jednak często je farbowałam i rozjaśniałam od nowa i teraz mam je czarne a mój naturalny kolor włosów to taki mysi blond. I otóż, jaki kolor by mi wyszedł, gdybym ściągła farbę z włosów?
Zależy czego do tego użyjesz

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-02, 14:36   #4922
bronhilda
Przyczajenie

Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nie wiem czy ktos tu jeszcze zaglada,ale jesli tak prosilabym o podpowiedz,troche przeszukiwalam pare starych watkow ale nie moge znalesc tego co chcialam,moim problemem jest ciemny blond z garniera poziom 6 wyszedl zbyt ciemno niz dotychczas wiec zrobilam kapiel rozjasniajaca na pare minut i zmylam wlosy ,teraz wydaje sie mi sie ze wlosy sa jasniejsze niz kiedykolwiek po farbie ciemny blond,na moje nieszczescie jasniejsze wlosy mi sie spodobaly i tu zaczyna sie zagadka czy przy nastepnym farbowaniu ,gdy pofarbuje srednim blondem odrost nie wyjdzie duzo jasnieszy od reszty wlosow
bronhilda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-12, 10:54   #4923
LadyNka
Przyczajenie

Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Hej dziewczyny 😅😅☺☺ Umówiłam się do fryzjera na sombre i chciałabym zapytać jak wyglada taka koloryzacja? Na co zwracać ewentualnie fryzjerowi uwagę? Dodam ze mam żółto pomarańczowe wlosy z przeswitami blondu bo nie maluje od kilku miesięcy a wychodziłam z brązu. Mój naturalny kolor to taki średnio ciemny blond. Proszę o odpowiedzi. ☺☺
LadyNka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-06, 17:08   #4924
Nina120888
Przyczajenie

Exclamation Czarny po farbowaniu ciemnym blondem- jak to usunąć?

Hej kobiety!

Kilka dni temu farbowałam włosy drogeryjną farbą (szamponem koloryzującym do 24 myć) marki Shwarzkopf w kolorze 6.0- ciemny blond. Chciałam jedynie pokryć siwe włosy i odrost (farbowałam wcześniej Loreal Preference- jasny popielaty brąz), a włosy wyszły kruczoczarne. Myłam włosy już ze 20 razy, w tym przy użyciu sody zmieszanej z szamponem i szamponu przeciwłupieżowego. Farba zmyła się bardzo delikatnie, ale wciąż jest to ciemny brąz. Chcę to za wszelką zmyć, bo nie mogę patrzeć na te ciemne włosy. Czy macie pomysł co zrobić, aby powrócić do ciemnego blondu/jasnego brązu- takiego jak w załączeniu?

W to, że kolor się zmyje już nie wierzę. Czy istnieją jakieś domowe sposoby czy jedynie rozjaśniacz/dekoloryzator są w stanie pomóc?

I jaką farbę powinnam nałożyć po rozjaśnianiu/dekoloryzacji, aby uzyskać kolor taki jak na zdjęciu?

Bardzo proszę o pomoc.
Nina120888 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blond, brąz, czarne, czarne włosy, czerwień, czerwone włosy, dekoloryzacja, dekoloryzacja ombre, dekoloryzacja rudy, dekoloryzator, desperacja, farba, farbowanie, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie na brąz, fryzjerka, fryzury, katarzyna, kędzior, kręcone, loreal, lublin fryzjer, palette, platynowy blond, pomocy, rozjaśnianie, rozjaśnianie czerwieni, rozjaśnianie farby, rudy, ściąganie koloru, uber, uroda, utleniacz, wlosy, włosy, włosy farbowanie, zielone włosy, zmywacz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości