Jaki krem do skóry suchej polecacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-03, 12:51   #1
Koralowakarola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 6

Jaki krem do skóry suchej polecacie?


Czesc! Szukam jakiegoś dobrego kremu do skóry suchej. Chciałabym,żeby był mocno nawilżający i odzywiajacy. Zależy mi na kremie prewencyjnym przeciwko zmarszczkom,a także na takim kremie, który wygładza obecne juz zmarszczki. Mam przesuszona skórę wokół oczu, robią sie mi linie pod okiem (kosmetyczka twierdzi,ze to przez to,ze moja skóra jest sucha). Moze być to jeden krem lub dwa( do całej twarzy i w okolicach pod oczami). Mam 22 lata,ale szukam kremu bardziej 30+, gdyż te 20+ mają mniej interesujacych mnie skladnikow. Co polecacie kochane? I najlepiej powiedzcien gdzie dany krem można zakupic. Z góry dziękuję
Koralowakarola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-01, 10:39   #2
Antyllopka
Raczkowanie
 
Avatar Antyllopka
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Jaki krem do skóry suchej polecacie?

szukaj może czegoś z guaraną, lawendą, topolą czarną itp Ważne żeby też dużo pić wody, nakładać toniki i hydrolaty na twarz
Antyllopka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 13:35   #3
FIGA99
Raczkowanie
 
Avatar FIGA99
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: nie wiem
Wiadomości: 58
Dot.: Jaki krem do skóry suchej polecacie?

pierwsze słysze o topoli jako składniku kosmetyku nawilżającego o.O
FIGA99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-05, 13:36   #4
Shady_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Shady_Lady
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Jaki krem do skóry suchej polecacie?

Cytat:
Napisane przez FIGA99 Pokaż wiadomość
pierwsze słysze o topoli jako składniku kosmetyku nawilżającego o.O
Jest jak najbardziej uzywana.
Shady_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 19:24   #5
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Jaki krem do skóry suchej polecacie?

Cytat:
Napisane przez Koralowakarola Pokaż wiadomość
Czesc! Szukam jakiegoś dobrego kremu do skóry suchej. Chciałabym,żeby był mocno nawilżający i odzywiajacy. Zależy mi na kremie prewencyjnym przeciwko zmarszczkom,a także na takim kremie, który wygładza obecne juz zmarszczki. Mam przesuszona skórę wokół oczu, robią sie mi linie pod okiem (kosmetyczka twierdzi,ze to przez to,ze moja skóra jest sucha). Moze być to jeden krem lub dwa( do całej twarzy i w okolicach pod oczami). Mam 22 lata,ale szukam kremu bardziej 30+, gdyż te 20+ mają mniej interesujacych mnie skladnikow. Co polecacie kochane? I najlepiej powiedzcien gdzie dany krem można zakupic. Z góry dziękuję
Dwa absolutne must have kosmetyczne - krem nawilżający i wysokie filtry UV. Im wcześniej zaczniesz pielęgnację przeciwsłoneczną, tym mniej (trwałych, nieodwracalnych) szkód dla skóry. Słońce bardziej wpływa na starzenie niż czas. Ogólnie SPF 20 w kremie / podkładzie to za mało. Szczególnie w podkładzie, bo filtry w podkładach gorzej działają i do tego podkładu nie nakłada się dużo - zdecydowanie za mało ze względu na filtry.

Nie sugeruj się grupami wiekowymi, producenci też zaczynają (na szczęście) odchodzić od tej maniery targetowania do określonych dekad. Ja też trzydziestki nie mam a obecnie moim ulubionym kremem jest ceramidowy krem 50+ z Ziaji
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 08:28   #6
SweetSuger
Przyczajenie
 
Avatar SweetSuger
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki krem do skóry suchej polecacie?

Ten z zaji strasznie zapycha, więc nie polecam go... jest dość średni łamane na słaby. Może się przydać do smarowanie rąk
__________________
Tak to w życiu bywa, że ludzie przychodzą i odchodzą mydląc oczy, że ważni jesteśmy
SweetSuger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-17, 09:16   #7
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 503
Dot.: Jaki krem do skóry suchej polecacie?

Cytat:
Napisane przez SweetSuger Pokaż wiadomość
Ten z zaji strasznie zapycha, więc nie polecam go... jest dość średni łamane na słaby. Może się przydać do smarowanie rąk
Ten ceramidowy? Na ręce byłby za słaby, przynajmniej dla mnie, dla osób z większymi potrzebami. Za to na twarzy nadal robi mi cuda

Kurczaki... szkoda, że Cię zapchał.
Sama też mam, a raczej miałam jeszcze nie tak dawno temu skłonność do zapychania. Wolałam zmienić podejście niż cały czas słać gromy na kosmetyki i szukać w składach winowajców - po wielu tygodniach pracy nad tym problemem już praktycznie nic nie jest w stanie mnie zapchać.

Jak skóra jest bardzo skłonna do zapychania, to czasami nawet nie jest wina kosmetyków - gdy sama z siebie potrafi się zapchać, wystarczy lekki dodatkowy bodziec, żeby tylko przyspieszyć/wzmocnić zapychanie, proces, który zaczął się już dużo wcześniej a nie w momencie nakładania kosmetyku. Warto dążyć do równowagi nawet tylko dla świętego spokoju
de61b525ea9c27150559199fef5a08ffa7ef4799_5e45e32e63f12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-06, 19:12   #8
Amela22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki krem do skóry suchej polecacie?

Ja akurat mam bardzo suchą skórę i fajnie mi się na niej sprawdzają kosmetyki Atopis z Novaclaer. Pomogły przywrócić skórze odpowiednie nawilżenie, są delikatne i bezpieczne co przy mojej wrażliwej skórze jest bardzo pożądane
Amela22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-06 20:12:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:42.