Zwi您ek na odleg這嗆 decyzja - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, zwi您ki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2019-11-03, 15:52   #1
gigab
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Zwi您ek na odleg這嗆 decyzja

Jestem z moim T od 1,5 roku. Mamy po 25 lat. Poznali鄉y si przez przypadek. Odleg這軼 mi璠zy naszymi domami rodzinnymi to 700km. Jenak瞠 m鎩 ch這pak od roku pracuje za granic (ma teraz bli瞠j do mojego domu rodzinnego) wi璚aktualnie widujemy si co 1 lub 2 weekedny lub ja tam jad (je盥zimy opr鏂z tego na wakacje, wycieczki, morze itd). Ostatnio dosz豉m do wniosku 瞠 mam tego dosy. Jestem po mgr, od 5 msc pracuje w zawodzie (ma這p豉tnym ale jest praca-pensja nie trzyma mnie zbytnio w mejscu pracy). M鎩 ch這pak po ostaniej naszej rozmowie powiedzia mi 瞠 planuje za這篡 rodzin przed 30 a do o鈍iadczyn i ma鹵e雟twa nie jest dojrza造. Jak to us造sza豉m moja relacja do niego si zmieni豉. Wcze郾iej rozmawiali鄉y o tym 瞠 to ja wyjad z mojego miasta i zamieszkamy u niego. (to ja porzuci豉bym rodzin, prac itp.) My郵a豉m 瞠 m鎩 T da mi takie poczucie stabilizacji (chocia瘺y zar璚zyny)瞠 w momencie rzucenia tego tutaj b璠 si czu豉 bardziej stabilnie. Ni bycie tylko jego dziewczyn.Nie wiem co robi . Kocham go. Ale pytaj帷 go o jak彗olwiek rzecz typu a jaki ty zrobisz kompromis "nie wiem " itd. Powiedzia mi, 瞠 chce wi望 du篡 kredyt i inwestowa do 30 w nieruchomo軼i. Wspomnia 瞠 jak b璠zie mia 穎n lub dziecko to nie b璠zie m鏬 tak ryzykowa.
Chce si tak dorobi. JA to z jednej strony rozumiem, tylko ostatnio mam takie my郵i 瞠 to ja b璠 t kt鏎a zawsze czeka, kt鏎a rzuci tu wszystko. Itd. Boj si i to bardzo. My郵icie 瞠 jecha i spr鏏owa (pracy za grani a p騧niej do jego rodzinnych stron). Czy jestem naiwna?. b康z g逝pia? 瞠 tak chce tutaj wszystko zostawi dla "ch這paka". On w przysz這軼i nie chce mieszka w moich rodznnych rejonach (mi to w sumie oboj皻nie) Boj si tej perspektywy bycia dziewczyn do 30. Chcia豉bym by kim wi璚ej ale us造sza豉m 瞠 on do tego nie dojrza ;/. My郵a豉m b rzuci w marcu rac i pojecha do niego za granic ale boj si... wiem w sumie 瞠 to normalne. Ale wydaje mi si 瞠 z jednej storny okej ma plany by zapewni nam przysz這嗆 a z drugiej strony to 瞠 po tej 30 powie mi to samo. A teraz dostanie to co m馧by mie u narzeczonej/穎ny tylko 瞠 jestem "tylko" dziewczyn...
gigab jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-03, 16:15   #2
Medousa
Anarchitektka

Wiadomo軼i: 4 957
Dot.: Zwi您ek na odleglo嗆 decyzja

Tak, rzucenie wszystkiego i wyjazd do faceta zawsze jest g逝pot imo. Zw豉szcza, 瞠 z tego co piszesz, on wcale nie ma takiej potrzeby stabilizacji jak ty.

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz

A jednak doros這嗆 ma swoje zalety. Buty, seks i nieobecno嗆 rodzic闚 m闚i帷ych nam, co mamy robi, to cholernie fajna rzecz.

Mimo wszystko 篡cie si dzisiaj nie ko鎍zy.
Medousa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-03, 16:56   #3
raising_hope
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 728

Cytat:
Napisane przez Medousa Poka wiadomo嗆
Tak, rzucenie wszystkiego i wyjazd do faceta zawsze jest g逝pot imo. Zw豉szcza, 瞠 z tego co piszesz, on wcale nie ma takiej potrzeby stabilizacji jak ty.

:yes:

Stary 2019-11-03, 17:21   #4
Graces
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Nie podejmuj decyzji o wyje寮zie pochopnie, bo taki spontan mo瞠 przynie嗆 wi璚ej szkody ni korzy軼i. Poza tym brzmi 瞠 si rozmijacie w kilku kwestiach, wi璚 mo瞠 by tym trudniej 瞠 tobie b璠zie brakowa這 deklaracji, a on po prostu do nich inaczej podchodzi, co nie zawsze jest czym z造m, a czasem nawet unikniecie przez to robienia czego na si喚 by uszcz窷liwi drug stron.
Stary 2019-11-03, 17:36   #5
Lagoon
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 192

Cytat:
Napisane przez Graces Poka wiadomo嗆
Nie podejmuj decyzji o wyje寮zie pochopnie, bo taki spontan mo瞠 przynie嗆 wi璚ej szkody ni korzy軼i. Poza tym brzmi 瞠 si rozmijacie w kilku kwestiach, wi璚 mo瞠 by tym trudniej 瞠 tobie b璠zie brakowa這 deklaracji, a on po prostu do nich inaczej podchodzi, co nie zawsze jest czym z造m, a czasem nawet unikniecie przez to robienia czego na si喚 by uszcz窷liwi drug stron.
Zgadzam si.
A poza tym: znasz j瞛yk danego kraju, rozgladasz si za prac w tamtej lokalizacji? Czy s tam perspektywy rozwoju w Twojej dziedzinie? Jezeli mialabys tam jechac tylko i wylacznie ze wzgl璠u na niego i potencjalnie bycie na jego utrzymaniu, nie szlabym w to.
Lagoon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-03, 17:38   #6
alexalexis
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 896

My郵 o sobie. Czego Ty potrzebujesz. My郵isz o wyje寮zie za granice - nie my郵 o tym w kategorii pojad za nim, ale co Tobie mo瞠 da taki wyjazd. Czy jest w tym jaka szansa dla Ciebie. Lepsze pieni康ze, do鈍iadczenie, j瞛yk, nowa kultura?
Powiem Ci tak, ja pojecha豉m za ch這pakiem za granice, ale okaza這 si to nie dla mnie. Min瘭i鄉y si w naszych 篡ciowych oczekiwaniach i rozstali鄉y si. Ja wr鏂i豉m do polski, ze spoko wpisem w CV, oszcz璠no軼iami, lepszym poziomem j瞛yka angielskiego i ciekawym 篡ciowym do鈍iadczeniem. Wi璚 jest to raczej win.
Stary 2019-11-03, 17:40   #7
raising_hope
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 728

Nigdy nie rezygnuj z niczego dla faceta. Ja tak zrobi豉 nieraz i do teraz 瘸逝je, a nie zawsze masz mo磧iwo嗆 wr鏂i do tego co porzuci豉, albo co zaniedba豉, niestety. My郵 przede wszystkim o sobie i o tym by Tobie by這 dobrze.
Stary 2019-11-03, 17:40   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 519

Te jego gadki o inwestowaniu i ch璚i za這瞠nia rodziny do 30-tki niestety nie brzmi jakby dotyczy造 Ciebie konkretnie. Niepokoi這 by mnie to, 瞠 facet planuje jakby w oderwaniu od naszego zwi您ku. Bardzo niepokoi這.
Stary 2019-11-03, 17:44   #9
Leany
⚆ _ ⚆

Wiadomo軼i: 4 747
Dot.: Zwi您ek na odleg雀 decyzja

Moim zdaniem wam nie po drodze. Ty chcesz zak豉da rodzin. On nie chce podejmowa 瘸dnych zobowi您a. To inwestowanie w nieruchomo軼i te nie brzmi jako rozs康nie. W jakim kraju on siedzi? Jakie masz tam perspektywy?

Leany jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-03, 18:13   #10
Dwight_Schrute
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 227

Cytat:
Napisane przez Leany Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem wam nie po drodze. Ty chcesz zak豉da rodzin. On nie chce podejmowa 瘸dnych zobowi您a. To inwestowanie w nieruchomo軼i te nie brzmi jako rozs康nie. W jakim kraju on siedzi? Jakie masz tam perspektywy?

W豉郾ie ciekawe w jakim kraju. W Polsce coraz wi璚ej powstaje przepis闚 tworz帷ych bat na osoby inwestuj帷e w nieruchomo軼i czy zarabiaj帷e na wynajmie.
Z reszt dla mnie jak dziewczyna m闚i o planach, a facet odpowiada, 瞠 nie jest gotowy w najbli窺zej przysz這軼i... to powinna zwiewa.
Autorce intuicja dobrze podpowiada.
Stary 2019-11-04, 14:08   #11
dominikahh
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 651

Ja wyjecha豉m do faceta za granic po 9 miesi帷ach znajomo軼i. Od razu po studiach, bez j瞛yka, bez niczego, po studiach kt鏎e mi nie umo磧iwiaj pracy za granic.
Da豉m sobie rad, prac znalaz豉m szybko, j瞛yka si nauczy豉m, jednak bardzo d逝go t瘰kni豉m za domem i za wszystko obwinia豉m ch這paka..
Ale jako zrozumia豉m wiele rzeczy, troch mi si emocjonalnie ogarn窸o

Sp鎩rz na siebie, na swoje mo磧iwo軼i i perspektywy. Czy warto po鈍i璚a 篡cie dla faceta? To jest bardzo indywidualna sprawa..
Stary 2019-11-04, 14:54   #12
kennedy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 608

Cytat:
Napisane przez gigab Poka wiadomo嗆
Jestem z moim T od 1,5 roku. Mamy po 25 lat. Poznali鄉y si przez przypadek. Odleg這軼 mi璠zy naszymi domami rodzinnymi to 700km. Jenak瞠 m鎩 ch這pak od roku pracuje za granic (ma teraz bli瞠j do mojego domu rodzinnego) wi璚aktualnie widujemy si co 1 lub 2 weekedny lub ja tam jad (je盥zimy opr鏂z tego na wakacje, wycieczki, morze itd). Ostatnio dosz豉m do wniosku 瞠 mam tego dosy. Jestem po mgr, od 5 msc pracuje w zawodzie (ma這p豉tnym ale jest praca-pensja nie trzyma mnie zbytnio w mejscu pracy). M鎩 ch這pak po ostaniej naszej rozmowie powiedzia mi 瞠 planuje za這篡 rodzin przed 30 a do o鈍iadczyn i ma鹵e雟twa nie jest dojrza造. Jak to us造sza豉m moja relacja do niego si zmieni豉. Wcze郾iej rozmawiali鄉y o tym 瞠 to ja wyjad z mojego miasta i zamieszkamy u niego. (to ja porzuci豉bym rodzin, prac itp.) My郵a豉m 瞠 m鎩 T da mi takie poczucie stabilizacji (chocia瘺y zar璚zyny)瞠 w momencie rzucenia tego tutaj b璠 si czu豉 bardziej stabilnie. Ni bycie tylko jego dziewczyn.Nie wiem co robi . Kocham go. Ale pytaj帷 go o jak彗olwiek rzecz typu a jaki ty zrobisz kompromis "nie wiem " itd. Powiedzia mi, 瞠 chce wi望 du篡 kredyt i inwestowa do 30 w nieruchomo軼i. Wspomnia 瞠 jak b璠zie mia 穎n lub dziecko to nie b璠zie m鏬 tak ryzykowa.
Chce si tak dorobi. JA to z jednej strony rozumiem, tylko ostatnio mam takie my郵i 瞠 to ja b璠 t kt鏎a zawsze czeka, kt鏎a rzuci tu wszystko. Itd. Boj si i to bardzo. My郵icie 瞠 jecha i spr鏏owa (pracy za grani a p騧niej do jego rodzinnych stron). Czy jestem naiwna?. b康z g逝pia? 瞠 tak chce tutaj wszystko zostawi dla "ch這paka". On w przysz這軼i nie chce mieszka w moich rodznnych rejonach (mi to w sumie oboj皻nie) Boj si tej perspektywy bycia dziewczyn do 30. Chcia豉bym by kim wi璚ej ale us造sza豉m 瞠 on do tego nie dojrza ;/. My郵a豉m b rzuci w marcu rac i pojecha do niego za granic ale boj si... wiem w sumie 瞠 to normalne. Ale wydaje mi si 瞠 z jednej storny okej ma plany by zapewni nam przysz這嗆 a z drugiej strony to 瞠 po tej 30 powie mi to samo. A teraz dostanie to co m馧by mie u narzeczonej/穎ny tylko 瞠 jestem "tylko" dziewczyn...
1 on nie chce tego samego co ty

2 wydaje mi sie ze nie widzi ciebie jako partnerki na zawsze
Stary 2019-11-04, 21:39   #13
megamag
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 716

Cytat:
Napisane przez gigab Poka wiadomo嗆
Na Twoim miejscu te bym si nie wyrywa豉 do tego faceta.
megamag jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-05, 08:14   #14
Matt_Z
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57
Dot.: Zwi您ek na odleglo嗆 - warto?

To mo瞠 po prostu poczekaj z tym a nie 瞠 rzucasz wszystko? Ch這pak nie jest na to gotowy to nie. Nie oczekuj od niego, 瞠 w wieku 25 lat b璠zie chcia si ustatkowa. Rozmawiaj z nim, jak najbardziej, ale nie wymuszaj na nim decyzji. P馧tora roku zwi您ku to nie jest wcale d逝go. Ci si 酥ieszy i je瞠li ciebie jego opiesza這嗆 m璚zy to zasygnalizuj albo zerwij.
Matt_Z jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-11-05, 12:12   #15
FALLinLOVE
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 127

Cytat:
Napisane przez Leany Poka wiadomo嗆

Tez tak sadze.

Autorko, mysle, ze tu nie chodzi o rzucenie wszystkiego dla faceta, bo sama pisalas, ze w sumie dla Ciebie obojetne gdzie bedziesz mieszkac itd. Prace mozna znalezc wszedzie, nowych znajomych tez, zycie ulozyc mozna sobie zawsze i wszedzie, z nim czy bez niego.

Ja bym sie raczej zastanowila nad sensem waszego zwiazku, bo wydaje mi sie, ze macie kompletnie inne oczekiwania - ty chcesz byc narzeczona, zona, zakladac rodzine, chcesz stabilizacji. On - chce sie najpierw doorbic, na razie nie czuje potrzeby zakladania rodziny.

I to nie chodzi o to, ktore podejscie jest lepsze, bo obie opcje moga byc ok, wszystko zalezy o czlowieka, tylko, ze nie sa takie same i to was troche dyskwalifikuje na starcie...
Stary 2019-11-08, 12:08   #16
FALLinLOVE
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 127
Dot.: Zwi您ek na odleglo嗆 - warto?

Po co zakldasz drugi identyczny watek?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271455

Tagi
ch這pak, mi這嗆

Nowe w徠ki na forum Intymnie

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-11-08 12:08:48

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.