Depilacja laserowa -moje doświadczenia - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-03-06, 20:38   #451
gosiaczek00772
Przyczajenie

Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Depilację laserową jak najbardziej polecam każdemu, kto się jeszcze waha czy warto czy nie i z czystym sumieniem polecam. Jestem po depilacji nóg i bardzo sobie chwale.
gosiaczek00772 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-26, 12:01   #452
RenataND
Przyczajenie

Jeżeli chodzi o szybkość uzyskania pożądanych efektów, to jest to bardzo indywidualna kwestia, jedna osoba będzie mogła cieszyć się gładką, miłą w dotyku skórą już po 3 seriach depilacji laserowej, a inna po 5. Nie można się zrażać po jednym zabiegu, pamiętajmy, że wtedy wypada tylko część włosków, warto być cierpliwym, bo tak naprawdę po kilku miesiącach mamy już spokój na lata.
RenataND jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-17, 18:32   #453
katarzyna_pawlik
Przyczajenie

Ja też ot chciałam zapytać. Czy dobrze depilują laserowo ***?

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2019-06-20 o 10:12 Powód: REKLAMA
katarzyna_pawlik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 15:17   #454
Marchewkowlosa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez luskas Pokaż wiadomość
Jestem po dwóch zabiegach depilacji laserowej.. włosy wypadły po pierwszym i drugim zabiegu jednak teraz odrosły praktycznie wszystkie... Czy warto kontynuować depilację czy w moim przypadku nie zda to egzaminu? Miał ktoś tak?
Tylko ci sie wydaje, że odrosły - te, które laser złapał już nie odrastają. Po prostu musisz usunac wszystkie aby nie mieć wrażenia "odrastania".
Marchewkowlosa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 10:45   #455
Vivienne
... choć nie Westwood

Cytat:
Napisane przez Marchewkowlosa Pokaż wiadomość
Tylko ci sie wydaje, że odrosły - te, które laser złapał już nie odrastają. Po prostu musisz usunac wszystkie aby nie mieć wrażenia "odrastania".
Zgadza się. A przecież włosy nie rosną wszystkie na raz, non stop wypadają, odrastają nowe, cały cykl życia włosa jest dlugi i stąd potrzeba powtarzania zabiegów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Stanisław Lem

Vivienne jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-27, 20:41   #456
bleuclair
Zakorzenienie

Poważnie zastanawiam się nad laserem. Mam ciemne i gęste włosy Golę się maszynką około 3 razy w tygodniu, ale aby skóra byla gładka to bym musiała codziennie. Jest to na tyle uciążliwe że już od dłuższego czasu golę się sote-tj. bez żelu czy mydła, na sucho.

W pierwszej kolejności myślę o łydkach i wąsiku. Jak myślicie, który laser w tej chwili jest najlepszy?Czym kierować się przy wyborze konkretnego salonu?
Mówi się o max 8 zabiegach na daną partię, aby pozbyć się owłosiania. Pytanie- na jak długo to starcza? Rok/kilka lat? Czy trzeba robić cykle przypominające, jeśli tak to ile razy w roku? Czy po iluś latach trzeba zrobić cały cykl od nowa?
Co sądzicie o tych laserowych depilatorach typu Philips Lumea czy Braun- czy opłaca się inwestować w to, czy lepiej w zabieg laserem diodowym (jakim?)

Głębokie bikini- rozumiem,że tu jest depilowany cały wzgórek łonowy i okolice pachwin, tak? Czy całkiem na "łyso" łącznie z wargami sromowymi?
A płytkie bikini?? Jak wygląda laser na tej partii ciała? Czy jest to bardzo bolesne?
Inna kwestia-opalanie. Uwielbiam się opalać, słońce łatwo "łapie" moją skórę. W tym momncie jestem już dość wyraźnie opalona, myślę że w sierpniu pojadę na wakacje. Czy dobrze będzie np rozpocząć cykl laserowy od września, czy trzeba się dłużej wstrzymać? (przed latem kolejnym chcę zdażyć zrobić łydki i wąsik, żeby można było się opalać). Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2019-06-27 o 20:43
bleuclair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 17:48   #457
biraka
Przyczajenie

Cześć, specjalnie założyłam konto żeby zapytać o jedną rzecz. Czy słyszałyście może o laserze "LIGHT SPEED PLATINUM" ? W jednym salonie w Rzeszowie go używają i zastanawia mnie czy jest dobry. Na stronie salonu jest napisane "PLATFORMA MEDYCZNA SPEED LIGHT PLATINIUM to laser diodowy wysokiej mocy posiadający trzy wiązki laserowe w jednym urządzeniu! Unikalna technologia zastosowana LIGHT SPEED PLATINUM rewolucjonizuje rynek zabiegów usuwania owłosienia. Nigdy dotąd nie było powszechnie stosowane w laserach rozwiązanie połączenia trzech wiązek lasera diodowego, aleksandrytowego oraz lasera Nd:Yag - wiązki 755-808-1064mm. Urządzenie posiada wbudowaną technologię E-MOTION pozwalającą na epilację praktycznie bezbolesną"
Słyszałam dużo o light sheer i dużo informacji można o nim znaleźć a o tym light speed nic nie mogłam znaleźć.
Z góry dziękuję za odpowiedz
biraka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-14, 12:33   #458
An1990
Przyczajenie

Nie słyszałam, osobiście korzystałam z lasera light sheer w Poznaniu i bardzo sobie chwalę zabiegi wiec nawet nie myślę żeby eksperymentować z innymi laserami
An1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości