Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy związane z życiem seksualnym.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-10-23, 12:48   #1
Fajnykoles
Przyczajenie

Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

Witam. Chciałbym na początku poprosić o tylko poważne odpowiedzi.

Sytuacja jest taka, że jestem z dziewczyną prawie 2 lata, a ona nie chce ze mną uprawiać seksu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że nie jest w ogóle religijna oraz nikt jej nigdy żadnej krzywdy nie zrobił bo jestem jej pierwszym poważnym chłopakiem. Chodzi mi tylko o normalny seks, bo na oralny się godzi wielką chęcią. Często jest tak, że gdy piszemy to ona pisze że chce ze mną to zrobić i czego by ze mną wtedy nie robiła, więc w pewnej chwili napisałem że serio chciałbym to zrobić, bo jesteśmy razem długo i tutaj zaczął się cyrk. Zdenerwowała się strasznie i powiedziała "jeśli Ci się śpieszy z seksem to masz [złe słowo]" i coś tam jeszcze powiedziała, że debilem jestem bo ona mi mówiła, że tam ją boli... owszem mówiła, ale przy robieniu palcówki nic ją nie bolało. Nie wiem co mam o tym myśleć. Jestem sfrustrowany brakiem seksu po takim czasie. Co o tym myślicie?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-10-23 o 12:54 Powód: Słownictwo.
Fajnykoles jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 13:14   #2
HalszkaRitta
Raczkowanie

Dot.: Co myślicie o takim zachowaniu mojej dziewczyny?

Cytat:
Napisane przez Fajnykoles Pokaż wiadomość

Sytuacja jest taka, że jestem z dziewczyną prawie 2 lata, a ona nie chce ze mną uprawiać seksu. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że nie jest w ogóle religijna oraz nikt jej nigdy żadnej krzywdy nie zrobił bo jestem jej pierwszym poważnym chłopakiem. Chodzi mi tylko o normalny seks, bo na oralny się godzi wielką chęcią. Często jest tak, że gdy piszemy to ona pisze że chce ze mną to zrobić i czego by ze mną wtedy nie robiła, więc w pewnej chwili napisałem że serio chciałbym to zrobić, bo jesteśmy razem długo i tutaj zaczął się cyrk. Zdenerwowała się strasznie i powiedziała "jeśli Ci się śpieszy z seksem to masz [złe słowo]" i coś tam jeszcze powiedziała, że debilem jestem bo ona mi mówiła, że tam ją boli... owszem mówiła, ale przy robieniu palcówki nic ją nie bolało. Nie wiem co mam o tym myśleć. Jestem sfrustrowany brakiem seksu po takim czasie. Co o tym myślicie?
Ile macie lat?
Skoro nie względy wiary, to może nie czuje się na to gotowa, może boi się ciąży (znam dziewczyny, które nie ufały nawet tabletkom antykoncepcyjnym). Porozmawiaj z Nią na spokojnie, nie naciskaj.
HalszkaRitta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 13:17   #3
Fajnykoles
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez HalszkaRitta Pokaż wiadomość
Ile macie lat?
Skoro nie względy wiary, to może nie czuje się na to gotowa, może boi się ciąży (znam dziewczyny, które nie ufały nawet tabletkom antykoncepcyjnym). Porozmawiaj z Nią na spokojnie, nie naciskaj.
Mamy prawie 18. Mówiłem jej, że będę się zabezpieczał. Skoro nie jest gotowa to dlaczego pisze mi teksty z których wnioskuje, że chce to zrobić, a potem tak reaguje?
Fajnykoles jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 13:27   #4
yuy90
Rozeznanie

Dziewczyna jest młoda, oczywiście ma pociąg, dlatego tak pisze. Co nie oznacza w żaden sposób gotowości na seks. Może Ci nie ufa, może nie ufa prezerwatywie.
yuy90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 13:30   #5
HalszkaRitta
Raczkowanie

Cytat:
Mamy prawie 18. Mówiłem jej, że będę się zabezpieczał. Skoro nie jest gotowa to dlaczego pisze mi teksty z których wnioskuje, że chce to zrobić, a potem tak reaguje?
No cóż, jesteście jeszcze bardzo młodzi. Pisanie tu według mnie niewiele wnosi, bo być może ona chce i pisze o tym, ale nie czuje się gotowa i nie może się przemóc, może nie czuje się bezpiecznie przy Tobie czy po prostu boi się, że zajdzie w ciążę. Według mnie nie ma co naciskać ani drążyć tematu, bo chyba nie chciałbyś żeby zmuszała samą siebie?
Stary 2019-10-23, 14:33   #6
stefek11
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez HalszkaRitta Pokaż wiadomość
...Pisanie tu według mnie niewiele wnosi...
Uwazam ze to forum jest po to zeby tutaj napisać, omówic sytuacje, moze ktos miał podobna i doradzic/naprowadzic czym to moze byc spowodowane.

Autorze, najlepiej porozmawiaj z nią, dlaczego nie chce tego zrobić, powiedz zeby była szczera, ze poczekasz tyle ile bedzie potrzebowała... tylko niech Ci wytlumaczy co sie dzieje i uszanujesz jej decyzje.
stefek11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-23, 14:40   #7
HalszkaRitta
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez stefek11 Pokaż wiadomość
Uwazam ze to forum jest po to zeby tutaj napisać, omówic sytuacje, moze ktos miał podobna i doradzic/naprowadzic czym to moze byc spowodowane.

Autorze, najlepiej porozmawiaj z nią, dlaczego nie chce tego zrobić, powiedz zeby była szczera, ze poczekasz tyle ile bedzie potrzebowała... tylko niech Ci wytlumaczy co sie dzieje i uszanujesz jej decyzje.
Zgadzam się, po to jest forum, więc czytaj ze zrozumieniem Ach... Nie ma jak wyrywanie z kontekstu byle dowalić komuś. No nic, może rzeczywiście zabrzmiało inaczej niż zamierzałam.
,,pisanie" w znaczeniu ,,pisanie dziewczyny Autora" nic nie wnosi, bo może napisać wszystko, że chce współżycia i inne tego typu teksty, o których wspomina Autor, ale jak przyjdzie co do czego to nie chce, bo ma jakaś blokadę. Chodziło mi o to, żeby nie polegać na tym co napisała, bo cała jej postawa pokazuje, że jednak nie jest gotowa i nie ma co na nią naciskać.

Edytowane przez HalszkaRitta
Czas edycji: 2019-10-23 o 14:42
Stary 2019-10-23, 14:59   #8
Lukrovana
Raczkowanie

Cytat:
Całe życie przed wami, a ona najwidoczniej nie czuje sie gotowa i to dośc naturalne w tym wieku. Jezeli to dla ciebie taka bariera to lepiej juz ja zostawic niz naciskać.
Lukrovana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 10:42   #9
mancia9301
Rozeznanie

Cytat:

W tym wieku ma prawo już o tym myśleć,fantazjować itd...ALe ma prawo nie przekładać tego na czyny,widzę że nie umiecie o tym normalnie rozmawiać? a to źle.

A. Twoje naciskanie na pewno Ci nie pomorze,prędzej zniechęcisz jeszcze bardziej.
Stary 2019-10-28, 11:13   #10
MiszelWizaz
Raczkowanie

Macie po 17 lat.. Ja też w tum wieku strasznie się bałam tego całego seksu. Jedna sprawa, że czuje się pociągi do tego, a z drugiej masz problem z przełamaniem się, boli cię w środku, poza tym tyle jest okazji by zajść.. wystarczy, że gumka sie obsunie albo pęknie. To wszystko może być i w jej głowie. Wiesz, lepiej czekać z seksem, a zacząć wszystko od rozmowy.. szczerej i wyjaśniającej. Ja wiem, że chuć i w ogóle, ale jeżeli ona nie jest gotowa to powinieneś poczekać. Z drugiej strony zaraz będzie miała 18, więc nie będzie problemu by iść do ginekologa i poprosić też o przepisanie tabletek antykoncepcyjnych, co też ją będzie ją w pewnym sensie odciążało psychicznie.

Nowe wątki na forum Seks

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości