Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w這s闚 Cz. VIII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-09-05, 12:35   #61
weegirl
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 124
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w這s闚 Cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Flavis Poka wiadomo嗆
Zastanawiam si nad kreatynowym prostowaniem w這s闚 lub olaplex. Kt鏎as stosowa豉 kt鏎y z powy窺zych zabieg闚?
Nie wiem, jak jest z Olaplexem, je郵i chodzi o keratynowe prostowanie to bym ewentualnie poszuka豉 w w徠ku dotycz帷ym tego typu zabieg闚 produktu, kt鏎y bardziej od篡wia, ni prostuje. Z keratynowym prostowaniem i mocno zniszczonymi w這sami jest tak, 瞠 zabieg mo瞠 przynie嗆 efekt wow lub te ostatecznie dobi w這sy. Wszystko zale篡 od rozmiaru zniszcze, zastosowanego preparatu, dobranej temperatury i tego, jak w這sy reaguj na tego typu zabiegi. Czyli w豉軼iwie jest to wielka niewiadoma Przy czym po keratynowym prostowaniu ko鎍闚ki i tak id do 軼i璚ia...

Tak czy inaczej, s jeszcze typowo piel璕nuj帷e zabiegi keratynowe czy innego rodzaju regeneracyjne seanse dla w這s闚, warto si wypyta w r騜nych salonach fryzjerskich. Ja si czaj na "botoks dla w這s闚" Tahe, maj fajne kosmetyki i mam blisko salon, kt鏎y wykonuje ten zabieg. Ale czas nie nagli, jestem zadowolona ze stanu moich w這s闚.

Cytat:
Napisane przez Efkakam Poka wiadomo嗆
Nie wytrzyma豉bym 2 lat z odrostem. M璚z si ju ponad 8 miesi璚y i wyczekuj momentu, kiedy w這sy b璠 na tyle d逝gie, 瞠by 軼i望 to cholerstwo i 瞠by wyszed mi bob
Mo瞠 te bym pomy郵a豉 o tak odwa積ym kroku, ale du膨 cz窷 篡cia sp璠zi豉m chodz帷 z kr鏒kimi i p馧d逝gimi w這sami i... nigdy wi璚ej Wol przez ponad 3 lata (tak wynika z moich wylicze) chodzi z odrostem, ni drastycznie obci望 w這sy (chocia troch zamierzam je skr鏂i). Zaraz minie rok zapuszczania naturalek i c騜... g豉dko posz這. Nie zmienia to faktu, i Ty b璠ziesz si cieszy w pe軟i naturalnymi w這sami ju nied逝go, a ja...

Cytat:
Napisane przez Ewelajna140 Poka wiadomo嗆
te rozwa瘸m takie rozwi您anie.. ale od roku m璚z si z kr鏒kimi w這sami (do ucha/簑chwy) i ju mam do嗆 marzy mi si mo磧iwo嗆 zwi您ania w這s闚 w koczka itp., wi璚 chc si wstrzyma i troch zapu軼i - ale z drugiej strony rozja郾iane ko鎍闚ki i tak si 豉mi i krusz jak 篡?
Jak si ko鎍闚ki krusz to jednak lepiej je obci望 chyba, 瞠 przy dobrze wykonanej stylizacji wygl康aj zno郾ie. W innym wypadku chyba lepiej zainwestowa w dobrze dobran, kr鏒k fryzur. A mo瞠 przy bardziej intensywnej piel璕nacji okaza這by si, 瞠 nie jest tak 幢e? Chocia jak si w這sy krusz to chyba jest naprawd 幢e

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
A ja sama nie wiem.
Niby nie chc kr鏒szych, ale taki mini ogon czy warkocz mnie dobija latem to w og鏊e tragedia, nie lubi, jak w這sy dotykaj szyi, bo poc si jak 鈍inia i przez to musze cz窷ciej my w這sy

Mnie si marzy r闚ny bob, ale taki d逝窺zy, to sobie jeszcze jakie p馧 roku moge pomarzy...
Ale co to jest p馧 roku? Do wspomnianego lata b璠ziesz mie ju d逝giego boba spokojnie, wi璚 w wakacje b璠ziesz mog豉 zwi您ywa w這sy w koczek i nic nie b璠zie dotyka這 szyi. Szybko Ci rosn w這sy, ja bym ich nie 軼ina豉 na razie. Zim (kt鏎a ju si zbli瘸, czuj to w ko軼iach, to ju sezon na grza鎍a ) b璠zie Ci cieplej z d逝gimi w這sami. A jeszcze lepiej, 瞠 one nie b璠 przy tym na tyle d逝gie, 瞠by Ci utrudnia造 zapinanie kurtki
weegirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-05, 12:47   #62
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Ale co to jest p馧 roku? Do wspomnianego lata b璠ziesz mie ju d逝giego boba spokojnie, wi璚 w wakacje b璠ziesz mog豉 zwi您ywa w這sy w koczek i nic nie b璠zie dotyka這 szyi. Szybko Ci rosn w這sy, ja bym ich nie 軼ina豉 na razie. Zim (kt鏎a ju si zbli瘸, czuj to w ko軼iach, to ju sezon na grza鎍a ) b璠zie Ci cieplej z d逝gimi w這sami. A jeszcze lepiej, 瞠 one nie b璠 przy tym na tyle d逝gie, 瞠by Ci utrudnia造 zapinanie kurtki
Fajna jeste
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-05, 13:59   #63
Annulka21
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 044

Cytat:
Napisane przez animale Poka wiadomo嗆
to ja
To jednak dobrze zapami皻a豉m awatar

pom騜cie
Annulka21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-05, 18:15   #64
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Fajna jeste
Haha, wiem No ale naprawd, masz takie 豉dne, g瘰te w這sy, szkoda teraz 軼ina. Zobacz najpierw mo瞠 jak si czujesz z d逝窺zym bobem, zawsze p騧niej zd捫ysz 軼i望
Stary 2015-09-05, 19:13   #65
201605161428
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 5 221

A mnie tak ostatnio nosi, ze chyba walne sobie dzisiaj szamponetke ;D
201605161428 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-05, 19:14   #66
201607040946
Konto usuni皻e

A czemu cie nosi?

Mo瞠 krede do w這s闚 wyprobuj?
Stary 2015-09-05, 19:15   #67
201605161428
Konto usuni皻e

A bo mi sie juz nudzi po wakacjach, szafe sobie juz odmienilam, teraz przyszedl czas na wlosy A szamponetki lubie bo testowalam ich mase i wiem, ze schodza do zera Kreda jest chyba drozsza od szamponetek i bardziej pracochlonna?

Edit: odnalazlam w szafie ostatni czekoladowy braz wiec ide sobie machnac

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2015-09-05 o 19:33
Stary 2015-09-05, 19:41   #68
Olizabeth
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

Ja dzi robi豉m porz康ki w kosmetykach i znalaz豉m szamponetk,ale mnie kusi這

Nie da豉m si
Olizabeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-05, 19:46   #69
201605161428
Konto usuni皻e

Ja sie szamponetka daje, bo wiem, ze zejda do zera a mam chwile przyjemnosci i nieszkodliwej odmiany Plus tak mi leca wlosy od tarczycy ostatnio ze mi juz nawet nie zal je katowac
Stary 2015-09-05, 19:47   #70
CptCook
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 556

Kreda do w這s闚????

2017 - rok oszcz璠zania, rok bez zakup闚
CptCook jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-05, 20:45   #71
Elle88dw
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 457

Cytat:
Napisane przez Flavis Poka wiadomo嗆

Zastanawiam si nad kreatynowym prostowaniem w這s闚 lub olaplex. Kt鏎as stosowa豉 kt鏎y z powy窺zych zabieg闚?
Ja robi豉m dwa razy za pierwszym razem by豉m bardzo zadowolona, a za drugim chcia這 mi si tylko rycze. Jak chcesz to si do mnie odezwij, podam Ci linki do tego, jak opisa豉m dwa zabiegi.

Cytat:
Mnie si marzy r闚ny bob, ale taki d逝窺zy, to sobie jeszcze jakie p馧 roku moge pomarzy...
Ja tak sobie my郵, 瞠 mo瞠 gdy z farbowanych b璠zie ju mo積a zrobie long boba, to wtedy wszystko ciachn. Teraz ciesz si, bo to chyba najd逝窺ze w這sy w mojej historii wi璚 nie zetn.

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka wiadomo嗆
A bo mi sie juz nudzi po wakacjach, szafe sobie juz odmienilam, teraz przyszedl czas na wlosy A szamponetki lubie bo testowalam ich mase i wiem, ze schodza do zera Kreda jest chyba drozsza od szamponetek i bardziej pracochlonna?

Edit: odnalazlam w szafie ostatni czekoladowy braz wiec ide sobie machnac
Mnie te niedawno kusi豉 szamponetka, ale nie wiem czy by zesz豉 wi璚 nie ryzykuj..
Elle88dw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-05, 21:10   #72
201605161428
Konto usuni皻e

Fajnie sie tak znowu w ciemnym zobaczyc Tz sie jutro zdziwi :p Przy okazji podcielam grzywke wiec znow widze na oczy ;D

W og鏊e zapomnia豉m wam napisa, 瞠 ogarne豉m ostatnio bardzo fajny szampon - Klorane z chinin, bodaj pierwszy kt鏎y realnie zahamowa mi wypadnie

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2015-09-06 o 00:08
Stary 2015-09-06, 01:04   #73
Szum_wiatru
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Hej dziewczyny , wracam tu po p馧 roku do Was ale nie da豉m si! Od kwietnia nie farbuje, nic nie robi tylko zapuszczam i staram si jak najbardziej regenerowa w這sy. Jest ca趾iem nie幢e, kondycja w這s闚 bardzo si poprawi豉, w這sy do嗆 znacz帷o uros造, no i tak jak my郵a豉m - br您 si wyp逝ka i mam na ca貫j d逝go軼i ciemny blond, dodatkowo fajny efekt bo szampon po這篡豉m na blond wi璚 tam ciemny blond jest ja郾iejszy a odrosty odrastaj mi moje ciemniejsze i mam takie naturalne ombre. Jest naprawd ca趾iem ok, jestem zadowolona .

Edytowane przez Szum_wiatru
Czas edycji: 2015-09-06 o 01:06
Szum_wiatru jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 11:51   #74
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 416

ja te melduj si w nowym w徠ku

musz si wam przyzna, 瞠 mia豉m par dni temu pierwszy powa積y kryzys. ca造 dzie mia豉m uporczywe my郵i, 瞠by pofarbowa w這sy. nie dlatego, 瞠 naturalki mi si nie podobaj, ale dlatego, 瞠 farbowa鎍e zrobi造 si 鄴速e zn闚, a ja mam ju troch do嗆 blondu na swojej g這wie... no ale, by豉m ju w drodze z farb do 豉zienki, kiedy przypomnia豉m sobie o pr鏏ie uczuleniowej. zrobi豉m, po 15 min tak mnie piek這, 瞠 musia豉m zmy, do tego zosta豉 plama. otrze德i這 mnie to troch i wyrzuci豉m te chemikalia... nast瘼nego dnia by豉m z siebie dumna i ca造 dzie przegl康a豉m w lustrze odrosty

u mnie za jaki tydzie b璠zie 5 miesi璚y
Stary 2015-09-06, 11:52   #75
201607040946
Konto usuni皻e

Super

Ja dzisiaj naturalnie: w豉郾ie trzymam mask z glutka, 鄴速ka, cytryny oleju.
Stary 2015-09-06, 12:39   #76
weegirl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Poka wiadomo嗆
ja te melduj si w nowym w徠ku

musz si wam przyzna, 瞠 mia豉m par dni temu pierwszy powa積y kryzys. ca造 dzie mia豉m uporczywe my郵i, 瞠by pofarbowa w這sy. nie dlatego, 瞠 naturalki mi si nie podobaj, ale dlatego, 瞠 farbowa鎍e zrobi造 si 鄴速e zn闚, a ja mam ju troch do嗆 blondu na swojej g這wie... no ale, by豉m ju w drodze z farb do 豉zienki, kiedy przypomnia豉m sobie o pr鏏ie uczuleniowej. zrobi豉m, po 15 min tak mnie piek這, 瞠 musia豉m zmy, do tego zosta豉 plama. otrze德i這 mnie to troch i wyrzuci豉m te chemikalia... nast瘼nego dnia by豉m z siebie dumna i ca造 dzie przegl康a豉m w lustrze odrosty

u mnie za jaki tydzie b璠zie 5 miesi璚y
Ja przesta豉m farbowa w豉郾ie przede wszystkim na uczulenie. Ale w這sy na d逝go軼i co jaki czas farbuj, staram si przy tym, 瞠by farba nie dotyka豉 nigdzie sk鏎y. Ale te u mnie reakcja alergiczna nie by豉 tak silna jak u Ciebie. To mo瞠 warto pomy郵e o jakich p逝kankach 瞠by zniwelowa 鄴單?
Stary 2015-09-06, 13:57   #77
201607040946
Konto usuni皻e

W豉郾ie zmy豉m mask. Zaraz zobaczymy, co wysz這.
Stary 2015-09-06, 14:03   #78
201604291140
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 444

obejrza豉m dzisiaj swoje w這sy od ty逝 - ju maj fajn d逝go嗆, s kilka cm za pasek stanika <3 s obci皻e w szpic, wi璚 si wydaj by kr鏒sze, ale i tak wida, 瞠 przesz豉m wreszcie ten najgorszy moment nijakiej d逝go軼i

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Elle88dw Poka wiadomo嗆
Ja robi豉m dwa razy za pierwszym razem by豉m bardzo zadowolona, a za drugim chcia這 mi si tylko rycze. Jak chcesz to si do mnie odezwij, podam Ci linki do tego, jak opisa豉m dwa zabiegi.
podaj tutaj, te poczytam z ch璚i, bo co jaki czas przychodzi mi ochota na drugie keratynowe prostowanie. tyle ze tym razem ju nie encanto, a co l瞠jszego, np. cocochoco. dra積i mnie w encanto koszmarny brak obj皻o軼i, wiecznie przet逝szczone w這sy, takie bez 篡cia.
201604291140 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 14:13   #79
201607040946
Konto usuni皻e

No i mamy lekkie sianko, w這sy niedoci捫one, fruwaj na wszystkie strony
Czy moje w這sy nigdy nie polubi protein?

Edit: cytrynka chyba troch za鄴販i豉, a mo瞠 to 鄴速ko

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-09-06 o 14:40
Stary 2015-09-06, 14:51   #80
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 416

Cytat:
Napisane przez weegirl Poka wiadomo嗆
Ja przesta豉m farbowa w豉郾ie przede wszystkim na uczulenie. Ale w這sy na d逝go軼i co jaki czas farbuj, staram si przy tym, 瞠by farba nie dotyka豉 nigdzie sk鏎y. Ale te u mnie reakcja alergiczna nie by豉 tak silna jak u Ciebie. To mo瞠 warto pomy郵e o jakich p逝kankach 瞠by zniwelowa 鄴單?
wiem, ja te farbowa豉m tak, 瞠by nie tkn望 odrostu, ale te 鈔ednie-ciemne blondy bardzo szybko si spieraj z wysokoporowatych blond w這s闚. par dni temu, mia豉m pomys, 瞠by pofarbowa ca貫 w這sy czym ciemniejszym z poziomu 6-5, z czasem w這sy wyp逝ka造by si do ciemnego blondu. dobrze, 瞠 mi si to nie uda這, szkoda by by這 tych 5 miesi璚y. zgadzam si z tym, 瞠 trzeba przeczeka jako ten okres jesienno-zimowy. na szcz窷cie b璠zie szaro, buro i zimno. wszyscy b璠ziemy chodzi w czapkach i szalikach, a na wiosn b璠ziemy si cieszy d逝gimi odrostami

pr鏏owa豉m kiedy p逝kanek, ale zawsze wychodzi這 bardzo szaro-fioletowo. mo磧iwe, 瞠 rozrabia豉m z wod w jaki s造ch proporcjach

Edytowane przez rockandrollqueen
Czas edycji: 2015-09-06 o 14:53
rockandrollqueen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 15:02   #81
201607040946
Konto usuni皻e

Je郵i macie w這sy na poziomie 7 wzwy, polecam kred, serio. Nie wyjd jakie mocno jaskrawe, ale to fajna zabawa.
Sama mam r騜ow, ale na moich szaraczkach wychodzi fioletowa, taka malinowa
Stary 2015-09-06, 16:06   #82
Elle88dw
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 457

Cytat:
podaj tutaj, te poczytam z ch璚i, bo co jaki czas przychodzi mi ochota na drugie keratynowe prostowanie. tyle ze tym razem ju nie encanto, a co l瞠jszego, np. cocochoco. dra積i mnie w encanto koszmarny brak obj皻o軼i, wiecznie przet逝szczone w這sy, takie bez 篡cia.
To napisz w skr鏂ie tu
zdj璚ie w avatarze to moje w這sy po Cocochoco - zabieg przyjemny, podczas suszenia 透awi造 mi oczy, ale wyobra瘸豉m sobie, 瞠 b璠zie gorzej, w這s闚 nie mo積a by這 my przez trzy dni.
Potem przez 3-4 miesi帷e w這sy by造 郵iczne, zero puszenia, pro軼iutkie bez wzgl璠u na pogod. Gdy keratyna wyp逝ka豉 si ca趾owicie w這sy by造 w gorszym stanie ni przed zabiegiem (mimo, 瞠 ca造 czas olejowa豉m itp.) Kompletnie nie mog豉m sobie z nimi poradzi, potem fryzjerka,kt鏎a za mocno 軼i窸a mi w這sy i teraz najgorsze - zdecydowa豉m si na Encanto. prostowanie zaj窸o mi a 6 godzin. Samo suszenie keratyny zaj窸o mi a dwie godziny (!), nie mog豉m domy w這s闚 po zabiegu. Na這篡豉m na w這sy dok豉dnie tak sam ilo嗆 preparatu jak na zabieg przy u篡ciu Cocochoco. D逝go po tym nie mog豉m patrze na suszark... Poza tym w這sy po ka盥ym myciu by造 w dotyku sztywne, nie mog豉m nawet w這篡 w nie palc闚. Po wyschn bywa造 lepsze, nie puszy造 si. Chocia nie by to taki efekt jakiego oczekiwa豉m, szczeg鏊nie w這sy przy twarzy nie uk豉da造 si tak jak tego bym chcia豉 (lekko si zwija造) i jednak ca造 czas czu豉m, 瞠 s do嗆 t瘼e . Postawi豉m na ostre nawil瘸nie i codzienne olejowanie, uczucia sztywnych w這s闚 pozby豉m si, ale wcale nie by這 lepiej- ko鎍e suche i w這sy nie by造 tak proste jak przed pierwszym zabiegiem...

Dlatego ja ju nie zdecyduj si na keratynowe prostowanie. Teraz zostawiam w這sy w spokoju, bo jeszcze nigdy nie mia豉m takich d逝gich wi璚 si chce nimi nacieszy. Ale na ko鎍u grudnia zrobi du瞠 ci璚ie- p鎩dzie z 10cm.
Elle88dw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 17:26   #83
Eirin
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 888

Cytat:
obejrza豉m dzisiaj swoje w這sy od ty逝 - ju maj fajn d逝go嗆, s kilka cm za pasek stanika <3 s obci皻e w szpic, wi璚 si wydaj by kr鏒sze, ale i tak wida, 瞠 przesz豉m wreszcie ten najgorszy moment nijakiej d逝go軼i [COLOR="Silver"]
Ja jestem teraz na etapie tej d逝go軼i..nijakiej ;P ju nie mog si doczeka kiedy b璠 si璕a造 stanika ;( Chocia musz przyzna, 瞠 s najd逝窺ze, je郵i chodzi o ostatnie 5 lat!

Dziewczyny ... za 3 dni mam 21 miesi璚y zapuszczania naturalek ... przegapi豉m dwudziest miesi璚znic ! a tak na ni czeka豉 ;D
Jeszcze 3 misi帷e i dwa lata ... to b璠zie 9 grudnia
Od ko鎍a kwietnia nie 軼ina豉m w這s闚 i s w tak dobrym stanie, 瞠 nie zapowiada si na 瘸dne podcinanie. Jedyne o czym my郵...to o tym, zeby p鎩嗆 do jakiego salonu fryzjerskiego na jak捷 pielegnacj w這s闚 z saun i masa瞠m koniecznie.
Od kiedy nie pracuje w salonie fryzjerskim brakuje mi strasznie takich " pieszczot" i zeby sie kto mn i moimi w這sami zaj掖 i mnie pomyzia i poczesa
Moj T powiedzia, 瞠 to fanaberia ale jak chc to, 瞠bym posz豉 je郵i po tym ma mi sie zrobi lepiej.
Stary 2015-09-06, 20:03   #84
Efkakam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 899

Eirin, to powinna za這篡 skarbonk z napisem "na fryzjera" i sukcesywnie j co miesi帷 opr騜nia
Efkakam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-06, 22:34   #85
Flavis
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 396

Elle88dw poprosz.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

Edit: Zesz豉m w d馧 i znalaz豉m Tw鎩 post. Mo瞠 to dziwnie zabrzmi, ale skutecznie mnie zniech璚i豉. Za bardzo si boj znowu mie bardzo zniszczone w這sy, bo du篡m wysi趾iem i nak豉dem finansowym uda這 mi si doprowadzi w這sy do stanu, kt鏎e s w miar, cho do mojego idea逝 jeszcze im brakuje.

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Ja ju nie farbuj odrost闚 od 7 miesi璚y. Mam ok 10 cm odrostu i co wa積e, wida, 瞠 w這sy mi uros造, mimo, 瞠 mia豉m obawy, 瞠 ko鎍闚ki mog mi si wykrusza i nie b璠zie w og鏊e wida przyrostu.
Flavis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-07, 09:37   #86
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 3 063

I ja melduje si w nowym w徠ku. U mnie zapuszczanie w pe軟i. Ostatnio kto mnie nie widzia prawie rok, stwierdzi, 瞠 zmieni豉m kolor w這s闚 i zupe軟ie inaczej wygl康am w takim kolorze. Przesta豉m mierzy w這sy, ale jako u篡wanie od篡wek wesz這 w pozytywny nawyk. Te kallosa s chyba najlepsze, wydajne, s super, wi璚 mam zapas do ko鎍a roku spokojnie. Przesta豉m pi pokrzyw, sama nie wiem czemu. U篡wam od篡wki Jantar (zu篡ta 1/2), ale nie wiem czy moje w這sy szybciej rosn po niej. Chyba 瞠 ju sama przesta豉m widzie, 瞠 rosn. Generalnie patrz帷 na ty (by造 w kwietniu br 1 cm) to teraz jest oko這 8 cm. Wi璚 sporo. Obecnie si璕aj do ramion, wi璚 linie do szyi mam na szcz窷cie za sob
e6a2c94443f966d5bdb1fa7d483e1d75b7ed128e jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-07, 09:43   #87
201605161428
Konto usuni皻e

A ja sie jakos ogarnelam po szamponetce i zapuszczam dalej Zmiana koloru pozwolila mi zauwazyc jak dlugie juz sa oraz jak w dobrej kondycji sa i blyszcza, wiec znow jestem wlosowa optymistka.
Stary 2015-09-07, 10:37   #88
Efkakam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 899

Ja ju nie mog si doczeka, kiedy b璠 mia豉 w這sy w pe軟i naturalne i 10 cm d逝窺ze. Moje naturalne w這sy s takie b造szcz帷e, g豉dkie, spr篹yste i zdrowe. Do tego przymierzam si do kwasu LHA na moj styran tr康zikiem twarz. Jaram si na sam my郵 jak b璠 lask na lato przysz貫go roku
Efkakam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-07, 16:58   #89
201607040946
Konto usuni皻e

Ja lubi swoje w這sy, tylko te resztki farby na ko鎍ach... fruwaj na wietrze, s takie lekkie, niedoci捫one, suche - nic nie da si z nimi zrobi, wi璚 m璚z Gliss Kur'em w sprayu i jako si trzymaj.
To w sumie jedyne proteiny, kt鏎e moje w這sy akceptuj.
Stary 2015-09-07, 17:00   #90
Ewelajna140
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374

ja mam dzisiaj totalny kryzys nie chodzi o same odrosty, ale o r騜nic jako軼iow miedzy naturalkami a farbowa鎍ami my郵, 瞠 poczekam jeszcze 3-4 miesi帷e i zetn w這sy na super kr鏒k fryzur
Facebook
Ewelajna140 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-11-04 07:53:52

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.