Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. III - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 08:45   #5011
Poni
Raczkowanie
 
Avatar Poni
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Smocze Miasto
Wiadomości: 303
Dot.: Listopadowo - grudniowe Mamusie 2012 - Cz. III

Cześć Kochane!!!!

Marti, dziękuję Ci serdecznie za wiadomość.

Na prawdę przepraszam Was, że się nie odzywam tak dużo, ale po prostu.... nie mam czasu.
Wreszcie doszłam do siebie po szpitalu. Czuję się rewelacyjnie i ten dobry okres próbuję wykorzystać. Troszkę pracuję w domu, sprzątam, spaceruję. Weekend spędziliśmy na wsi, tak więc na prawdę rzadko kiedy mam czas, żeby Was nadrobić (a piszecie jak szalone :P ).

Ja czuję się bardzo dobrze, dzidzia chyba też, chociaż wciąż jeszcze nie doczekałam się kopniaczków (a to już 18 tydzień). Mam jednak nadzieję, że lada dzień się zostanę już skopana.

Za 2 tygodnie idziemy na USG połówkowe. Może uda nam się poznać płeć, chociaż tak szczerze mówiąc, to nie zależy mi tak bardzo.
I to chyba tyle.

Obiecuję, że jak znajdę więcej czasu, to nadrobię Was co do postu (skończyłam na II części, więc trochę tego jest).

Paaa i trzymajcie się cieplutko!
__________________
09. 2006 10. 2007 01. 01. 2010 01. 01. 2011 14. 08. 2011 14. 03. 2012 14. 11. 2012

Cytat:
a współlokatorowi jego nowy szczeniaczek z radości, że się coś dzieje wesolutkiego na łóżku - podszedł i polizał jajeczka
Poni jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.