Forum ekspertów Therm Line - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Therm Line

Notka

Forum eksperta Therm Line Zapraszamy na forum Eksperta Therm Line. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu biochemii, technologii żywności i żywienia oraz dietetyki i zdrowego stylu życia.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-03-29, 08:04   #151
domi0912
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam! biorę Therm Line Forte od ponad tygodnia. Pierwszego dnia miałam dużo więcej energii niż wcześniej jednak wraz z kolejnymi dniami czuję coraz większe osłabienie. Mam nawet mniej siły niż wtedy, kiedy nie brałam tabletek. Czy to osłabienie utrzymujące się cały dzień, nie tylko po zażyciu Therm Line może być z nim związane?
domi0912 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-02, 14:37   #152
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

domi0912, zażywanie Therm Line daje skutek wręcz przeciwny - więszość osób odczuwa przypływ energii. Trudno więc stwierdzić czym spowodowane jest Twoje osłabienie. Być może jest to efekt jakiegoś przeziebienia, być może przesilenia zimowo-wiosennego. Jeśli ten stan będzie się utrzymywał, skontaktuj się z lekarzem.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-05, 10:35   #153
moniaaa_1
Raczkowanie
 
Avatar moniaaa_1
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Galicja Wschodnia
Wiadomości: 108
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Czytałam o innym produkcie Olimpu Thermo Speed Extreme i zastanawiam się czy wybrać Therm Line czy właśnei Speeda. Proszę o pomoc. Dodam, że ćwiczę 4 razy w tygodniu po ok. 50 min. (intensywnie), zmieniłam dietę (zero słodyczy i innych przekąsek, 5 niewielkich posiłków dziennie i takie tam inne zmiany...). Ale zauważyłam, że waga stanęła w miejscu. Chciałabym przyspieszyc metabolizm dlatego chcę sięgnąć po wspomagacze. Dlatego proszę o pomoc: Thermo Speed Extreme czy Therm Line Forte.
moniaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-09, 10:32   #154
sara dominika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam
Mam 28 lat wzrost 160 cm waga 49-50 chcialabym wazyc 44 kg czyli tyle ile przed ciaza mam 2letniego synka Zakupilam TL FORTE chodze na treningi 2x w tygodniu i jak biore tabletki przed cw jest wszystko ok natomiast jak biore je w dniach kiedy nie cwicze to sie czuje jakos dziwnie taki niepokoj taka nakrecaona, napieta drazliwa hm ciezko wytlumaczyc i zastanawiam sie czy w dniach kiedy nie cwicze poprostu brac po jednej tabletce zamiast dwie albo przejsc na TL II badz TL S prosze o pomoc Generalnie chce pozbyc sie tluszczu kolo brzucha tzw boczki i z ud (efekt po ciazy) wiem ze TL II NIE POSIADA SINETROLU A TL S termogenicznych skladnikow co dla mnie najlepsze ??
sara dominika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-15, 10:28   #155
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

moniaaa_1, Therm Line Forte i Thermo Speed Extreme są składowo podobnymi produktami, choć przeznaczonymi dla innych grup osób. TL Forte przeznaczony jest dla "przeciętnego" użytkownika, zaś TS Extreme dla osób intensywnie/profesjonalnie uprawiających sport.
Polecalibyśmy TL Forte, ze względu choćby na wielkość kapsułki.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez sara dominika Pokaż wiadomość
Witam
Mam 28 lat wzrost 160 cm waga 49-50 chcialabym wazyc 44 kg czyli tyle ile przed ciaza mam 2letniego synka Zakupilam TL FORTE chodze na treningi 2x w tygodniu i jak biore tabletki przed cw jest wszystko ok natomiast jak biore je w dniach kiedy nie cwicze to sie czuje jakos dziwnie taki niepokoj taka nakrecaona, napieta drazliwa hm ciezko wytlumaczyc i zastanawiam sie czy w dniach kiedy nie cwicze poprostu brac po jednej tabletce zamiast dwie albo przejsc na TL II badz TL S prosze o pomoc Generalnie chce pozbyc sie tluszczu kolo brzucha tzw boczki i z ud (efekt po ciazy) wiem ze TL II NIE POSIADA SINETROLU A TL S termogenicznych skladnikow co dla mnie najlepsze ??
sara dominika, sama specyfika ćwiczeń powoduje rozładowanie napięcia i rozdrażnienia. Pojawienie się takich odczuć w dniach w których nie ćwiczysz nie łączylibyśmy raczej z działaniem Therm Line. Możesz jednak zredukować ilość kapsułek TL Forte do dwóch dziennie - sprawdź czy rozwiąże to problem. Jeśli nie, możesz wypróbować któryś z łagodniejszych preparatów - np Therm Line S.

Edytowane przez Olimp Labs
Czas edycji: 2013-04-18 o 14:03
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 18:33   #156
mantauepa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Witam
Mam do zrzucenia duuuży problem,bo waży jakieś 40 kg.Moje BMI to jak dobrze pamiętam to 36.Brałam TLII ale od dziś jestem na TL Forte.Fakt,że więcej się pocę.Ćwiczę codziennie po 30-45 min i waga nie spada,dodam,żem na diecie od 6 tygodni.Czy mogłabym liczyć na dietetyka od Was,żeby poradzić się co nie tak robie?W moim miasteczku nie spotkałam takiego lekarza,wiem,że moja otyłośc jest kliniczna,może zamiast tego lepiej wybrac się do sanatorium?Sama juz nie wiem.Prosze o poradę i pomoc.
mantauepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 08:22   #157
Karrolajnn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Ja biorę TL II od kilku dni. Wiem że to za wcześnie jeszcze na jakiekolwiek efekty, ale co już zdążyłam zauważyć. W pierwsze dwa dni miałam ogromną energie, potem juz tego tak nie odczuwałam. Natomiast drugą rzeczą jest to, że TL pobudził mój metabolizm, z czego bardzo się cieszę.
Mam tylko pytanie do eksperta. Czy środki antykoncepcyjne, mogą zmniejszać skuteczność TL??? Hormony same w sobie mają tendencje do gromadzenia wody w organizmie, do przybierania. (odkąd zaczelam brac hormony 3 lata temu przytyłam 4 kg) Czy to nie jest błędne koło? Bo czasami mam wrażenie, że jak rzuce w kąt te hormony to wtedy wreszcie spadnie mi waga
Karrolajnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 09:52   #158
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

mantauepa, czas w którym organizm zacznie reagować na dietę i ćwiczenia jest różny - czasem rzeczywiście może to potrwać nawet 6-8 tygodni. Zależy to od indywidualnych predyspozycji, takich jak choćby tempo metabolizmu.
Jedno jest jednak pewne - działania takie na pewno przynoszą skutek. Nie przerywaj ich więc.
Therm Line Forte to dobry wybór. Wykazuje on działania silniejsze od TL II. Jeśli czujesz się po nim dobrze, kontynuuj jego przyjmowanie. Efektywnie wpłynie on na zachodzący w Twoim organizmie proces termogenezy.
Jeśli chodzi o porady dietetyczne, to z doświadczenia wiemy, że konstruowanie diety on-line nie jest najlepszym pomysłem. Stworzenie efektywnej diety wymaga co najmniej godzinnej rozmowy z dietetykiem i przeprowadzenia przynajmniej podstawowych badań labolatoryjnych.
Pamiętaj jednocześnie, że konsultacje z dietetykiem nie wymagają regularności. Może warto więc dojechać 2-3 razy na konsultacje nawet do innego miasta, a później jedynie trzymać sie ustalonych podczas spotkania zasad?
Niezależnie jednak od konsultacji z dietetykiem, poczytaj troszkę o prawidłowych nawykach żywieniowych:
http://www.odchudzaniebezkitow.pl/16...eniowe,69.html

http://www.odchudzaniebezkitow.pl/16...dzania,68.html

Przeczytaj też blog osoby, która w zeszłym roku miała podobny problem z wagą:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597801

---------- Dopisano o 09:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

Karrolajnn, cieszymy się, że Therm Line spełnia Twoje wymagania. Rzeczywiście, tak jak piszesz, na pierwsze efekty trzeba będzie chwilę poczekać - około 3-6 tygodni.
Rzeczywiście, pojawiają sie doniesienia, że u niektórych osób przyjmowanie hormonów może powodować "zyskanie" kilku nadprogramowych kilogramów - nie jest to jednak reguła. Mają one jednak wiele innych zalet, więc rezygnowanie z nich wymaga sporo zastanowienia.

Edytowane przez Olimp Labs
Czas edycji: 2013-04-22 o 09:51
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-23, 22:07   #159
mantauepa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 7
Dot.: Forum ekspertów Therm Line

Dziękuję za poradę
Rezygnować nie mam zamiaru,bo za dużo czasu poświęciłam na to,co osiągnęłam.Może jeszcze nie widać efektów,ale ja już je czuję,bo spodnie luźniejsze,bo już tak nie dyszę wchodząc na górę po schodach.Ostatnio z koleżanką dołączyłam do ćwiczeń spacer w miarowym tempie (ok.7 km).Świetnie się czuję po nim.TL Forte będę brała nadal,nic mi nie dolega po nim,ciśnienie książkoweNauczył am sie jeśc 5-6 posiłków dziennie i pić więcej wody.Do niedawna było inaczej,jadłam 1-2 posiłki a z piciem ograniczałam sie do kawy 2x dziennie.Teraz kawę ograniczyłam do 1 rano,ponieważ zauważyłam,że groziłoby to zaparciami.
mantauepa jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.