Proszę o pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Braun CoolTec – oczami Wizażanek

Notka

Braun CoolTec – oczami Wizażanek Pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia BRAUN CoolTec! Testowane na mężczyznach – oczami Wizażanek...

 
 
Narzędzia
Stary 2014-02-12, 12:33   #1
danek34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2

Proszę o pomoc


Witam , jestem samotną matką dwójki córek ,obecnie nie pracuje ,mieszkamy na wynajętym mieszkaniu 850 zł plus opłaty ,a nasz dochód obecnie 1200 zl m-c. Nie mamy co jeść bardzo proszę dobrych ludzi o pomoc w postaci choć drobnej żywności. W rozpaczy proszę tu Was ,bo nie wiem co będzie ,puki nie znajde pracy ,nie mam nikogo.proszę.
danek34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-12, 13:32   #2
xxPineskaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 223
Dot.: Proszę o pomoc

zgłoś się do opieki społecznej... wiem też, że można dostać dofinansowanie na mieszkanie.. poza tym alimenty, a jeśli nie to na pewno jest jakas pomoc od panstwa. interesowalas sie w tym kierunku?

poza tym gdybys chociaz podala gdzie mieszkasz tzn w jakim wojewodztwie i miescie wtedy faktycznie dziewczyny moglyby pomoc jesli akurat jak blisko którejs.. mozna tez zorganizowac zbiorke zywnosci w twoim miescie

Edytowane przez xxPineskaxx
Czas edycji: 2014-02-12 o 13:34
xxPineskaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-02-13, 07:27   #3
danek34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Proszę o pomoc

Ten dochód to 1200 zł to alimenty i zasiłek rodzinny na córki ,dochód do opieki mi przekracza już ,oczywiście że byłam .Do mieszkań wynajętych nie dają opieka dopłat .Mieszkamy w Elblągu, jest tu bardzo ciężko z pracą , tylko chcą grupę o niepełnosprawności ,nawet do sprzątania nie ma . Z pomocy państwa ni nikogo bliskiego liczyć nie mogę ,może ktoś z Was mnie zrozumie , wie coś co ja przeżywam .
danek34 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Braun CoolTec – oczami Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-13 08:27:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.