Letnia niespodzianka - Depilator Braun Silk-épil 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Depilatory Braun Silk-épil 7

Notka

Depilatory Braun Silk-épil 7 sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-11, 20:53   #1
frotka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4

Letnia niespodzianka - Depilator Braun Silk-épil 7


Depilator Braun Silk-épil 7 jest niezwykle bezpieczny i skuteczny, ponieważ wypróbowałam go zarówno na sucho jak i na mokro pod prysznicem. Potrzeba nieco wprawy, by dobrze posługiwać się tym depilatorem bo nie chce od razu łapać wszystkich włosków, ale po dwóch użyciach wiadomo już co i jak. Poza tym zaokrąglone ząbki na ruchomej nasadce masującej dają całkiem przyjemny masaż, uśnieżając ból i nie podrażniają skóry nawet tej pod pachami oraz idealnie dostosowuje się do kształtu nóg. Latarka w depilatorze pomaga szybko i skutecznie usuwać nawet najkrótsze włoski. Jest naprawdę bardzo prosty w obsłudze. Depilator ten nadaje niezwykłą gładkość i jednocześnie jest delikatny dla skóry pomimo tego, że pierwsza depilacja jest bolesna to każda kolejna już przebiega praktycznie bezboleśnie. Dzięki niemu skóra jest super gładka, promienna, zadbana i dopieszczona co wpływa na lepsze samopoczucie, dzięki goleniu bez podrażnień i zacięć. Miałam już dość zwykłych maszynek bo często się zacinałam i dawały krótkotrwały efekt golenia, który musiałam powtarzać latem codziennie. Było to dla mnie naprawdę uciążliwe, czasochłonne i wiążące się niby z małymi wydatkami, ale jakby tak podliczyć te jednorazowe maszynki do golenia, które praktycznie codziennie zużywam na wydepilowanie moich nóg, pach i okolic bikini to uzbierałaby się nie zła sumka. Natomiast depilator Braun Silk-épil 7 dał mi efekt gładkich nóg przez cały tydzień bez zacięć i codziennych depilacji. Zauważył to nawet mój chłopak i koleżanki. Skóra również w dotyku była bardziej przyjemniejsza niż po depilacji zwykłymi maszynkami. Dla mnie rewelacja. Z kolei jest mały minus najtrudniej usuwa mi się włoski z okolic pachy i okolic bikini bo mam wrażenie jakby ten depilator był za duży i przesuwał się razem z moją skórą. Jest jeszcze drugi minus – jest strasznie głośny, ale idzie się przyzwyczaić. Depilator ten można zabierać wszędzie ze sobą bo posiada wygodną sakiewkę w którą mieści się wszystko i również zmieści się wszędzie. Wizualne depilator Braun Silk-epil 7 również prezentuję się pozytywne. Jest solidny, ma estetyczny i nowoczesny wygląd, solidnymi dobrze leży w dłoni.



Miłym zaskoczeniem były również dołączone specjalne chusteczki OLAY, które należało użyć przed depilacją. Dzięki ich nawilżającym właściwością widocznie i skutecznie łagodziły podrażnienia podczas depilacji, ładnie pachniały i ułatwiały depilację.


Dodatkowy prezent jakim była szczoteczka do czyszczenia twarzy również była i jest bardzo przyjemna w użyciu. Jest mała, leciutka i wygodna w użyciu. Używam jej 3 razy w tygodniu i jestem bardzo zadowolona. Nie podrażnia twarzy i daje uczucie pewnego luksu, odprężenia i masażu relaksującego. Jest coś tak przyjemnego, że nie chce się aż przerywać. Pomimo tego, że delikatna to bardzo skutecznie oczyszcza, wygładza i rozświetla twarz szczególnie gdy na twarzy nałoży się wcześniej peeling. Jest mała i leciutka dlatego również wszędzie się zmieści.

Współcześnie wygląd jest bardzo ważny dlatego usuwanie zbędnego owłosienia i posiadanie pięknej cery stało się dla mnie konieczne i absolutnie niezbędne zwłaszcza latem, kiedy więcej odkrywam niż zakrywam. Dlatego bardzo dziękuję za możliwość przetestowania tych niezwykłych urządzeń i polecam bo naprawdę warto mieć coś takiego w domu J
frotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Depilatory Braun Silk-épil 7


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-11 21:53:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:03.