Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-12-03, 15:58   #3061
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Patipatt Pokaż wiadomość
Okej. To dojadę sobie do głównego jak będzie cieplutko to przejdę na pieszo, Ale pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza ;(
No właśnie Taki mam plan
Zrobię mammografie , usg I wszystko co tam trzeba I wyśle wyniki. Bo od tygodnia nie mieszkam już w Łodzi tylko w małym miasteczku niedaleko Mazur j tutaj niestety Takie badania mają dość odległy termin.



Ja na operację przyjechałam pociągiem i wysiadłam na Dworcu Głównym. Za taxi zapłaciłam tylko 11zł
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:08   #3062
Patrycja515
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 13
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej jestem na oddziale dr Kochan powiedzial zabieg mam mieć w,srode odezwe sie już po ;-) cisnienie w momecie przyjęcia 162/110 😂😂
Patrycja515 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 19:23   #3063
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Patrycja 1515 - to stresik 😍ja miałam szyję czerwoną jak indor 😍😍 trzymaj się i oddzywaj do nas😎 My wszystkie czekamy na Ciebie 🤗po tej stronie Mocy 🙂🙂
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 22:36   #3064
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny... z lewego sutka leci mi krew, mąż powiedział że dokładnie z tego

złączenia jak sutek styka sie z pionowym szwem. A prawym sutku mnie boli, jakby mi ktoś igłe wbijał co chwilkę.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 23:05   #3065
gusiam
Raczkowanie
 
Avatar gusiam
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 72
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

duzybiust piękne piersi. Na wakacjach będziesz jak królowa

Patrycja515

Powodzenia
gusiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-03, 23:09   #3066
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... z lewego sutka leci mi krew, mąż powiedział że dokładnie z tego

złączenia jak sutek styka sie z pionowym szwem. A prawym sutku mnie boli, jakby mi ktoś igłe wbijał co chwilkę.
Goncia, czy oprócz krwawienia w lewym sutku cos sie dzieje? Odczuwasz ból w tym miejscu? Jest ono gorące, tkliwe bardziej od innych miejsc? Masz gorączkę? Ból prawego jest myślę procesem gojenia, również mialam takie nagłe, ostre, przeszywające bóle. Brałam tabletki przeciwbolowe jak bardzo mi ten bol przeszkadzal.
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 06:25   #3067
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny... z lewego sutka leci mi krew, mąż powiedział że dokładnie z tego

złączenia jak sutek styka sie z pionowym szwem. A prawym sutku mnie boli, jakby mi ktoś igłe wbijał co chwilkę.

GONCIA89 na tych złączeniach to czasem się zdarza, że coś się dzieje. Ból w piersiach, to tak jak pisze KLUSKOWATA - jest to proces gojenia się. Ja miałam też takie kłucia ale po pewnym czasie mi przeszło. Napisz do dr Michalskiej, będziesz spokojniejsza. Trzymam kciuki.


GUSIAM - dziękuję bardzo miło słyszeć takie słowa wiem, że było warto

Edytowane przez duzybiust
Czas edycji: 2018-12-04 o 06:26
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-04, 07:56   #3068
MonikaSle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Patrycja515 Pokaż wiadomość
Hej jestem na oddziale dr Kochan powiedzial zabieg mam mieć w,srode odezwe sie już po ;-) cisnienie w momecie przyjęcia 162/110 😂😂

będzie dobrze, a później to już tylko cud malina

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Mirage7 Pokaż wiadomość
Kochane moje

Bardzo się cieszę i gratuluję dziewczyną które pozbyły się nadmiernego balastu. Normalnie Wam zazdroszczę ... ja właśnie przymierzam się do umówienia na konsultację... No i tu zaczynają się schody , gdzie uderzać !! Czytając Wasze wypowiedzi widzę że Łęczna cieszy się dużą popularnością , ale terminy operacji mnie przygniotły :-(

Jestem z Poznania , myślałam jeszcze o Warszawie i może Łódź ???
Dużo piszecie również na temat Katowic i dr Michalak .

Dziewczyny które nie dawno się zapisywałyście , jakie teraz są obecnie terminy w danych miastach ?? I mała prośba do koleżanek które już są po operacji , czy można gdzieś zobaczyć wasze efekty zmniejszenia cycuchów przed i po . HELP pomóżcie gdzie się rejestrować pliss...
Dodam że nie planuję już dzieci , mój rozmiar to 80 H no i mam lekką nadwagę 164 wzrost, 75 kg

Witaj w naszym gronie też jestem z Poznania


Ja w sierpniu byłam na wizycie kwalifikacyjnej w Polanicy-Zdroju, termin mam na marzec/kwiecień 2020... generalnie ten minimum rok czekania na operację musisz liczyć, wybór należy do Ciebie ale jakbyś się zastaniawiała czy da się w jeden dzień ogarnąć wizytę w Polanicy pociągami z Poznania to da się
MonikaSle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 10:20   #3069
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Kluskowata nie mam gorączki, to miejsce też nie jest jakoś specjalnie gorące, tylko co zmieniam opatrunek to w tym samym miejscu na kompresie jest krew. Na tym złączeniu właśnie. Jakbym miała tak od początku to by mnie to nie martwiło, pewnie bym uznała, że to normalne, ale przez pierwsze dni nie było żadnej kropelki czerwonej. A teraz zaczęło się pojawiać.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 12:47   #3070
Agata75H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

dziewczyny a nie wiecie czy jest możliwość pomniejszenia piersi w Warszawie na nfz?
tak się napaliłam na pomniejszenie że czas oczekiwania w Łęcznej mnie przeraża, może któraś się teraz orientowała gdzie najszybciej jest?


czy na konsultację jest potrzebne skierowanie? czy pierwsza jest konsultacja a później skierowanie itp?
Agata75H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 12:48   #3071
iva_nowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 8
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

witam wszystkich marik39 mam pytanie jak pojedziesz do katowic do kontroli onkologa moge zabrac sie z wami to sie zarejestruje tez na zmniejszenie bo to niedaleko od twojego lekarza
iva_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-04, 12:59   #3072
marik39
marika 90N
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez iva_nowak Pokaż wiadomość
witam wszystkich marik39 mam pytanie jak pojedziesz do katowic do kontroli onkologa moge zabrac sie z wami to sie zarejestruje tez na zmniejszenie bo to niedaleko od twojego lekarza
ivo nie wiem kiedy pojade moze w styczniu do kontroli wiem ze to niedaleko od szpitala ty najpierw telefonicznie na termin sie umow daj znac kiedy jak bedzie moj lekarz to sie dogadamy
marik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 14:07   #3073
mbeatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: lubelske
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dużybiust piękne są Twoje nowe nabytki Nie mogę się napatrzeć. Jak patrzę na wasze szczęście to coraz mniej się boję i mam większą motywację.
Goncia dodaj mnie do znajomych - też chciałabym podziwiać Twoje nowe nabytki tzn. piersi
mbeatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 14:31   #3074
iva_nowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 8
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez marik39 Pokaż wiadomość
ivo nie wiem kiedy pojade moze w styczniu do kontroli wiem ze to niedaleko od szpitala ty najpierw telefonicznie na termin sie umow daj znac kiedy jak bedzie moj lekarz to sie dogadamy
marik39 kolezanka sie pyta czy w katowicach czy w gliwicach lepiej radioterape .Ja dzwonilam termin mam na kosultacje
19 XII a operacje 2020 roku w rejestracji powiedziala
iva_nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 14:47   #3075
marik39
marika 90N
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez iva_nowak Pokaż wiadomość
marik39 kolezanka sie pyta czy w katowicach czy w gliwicach lepiej radioterape .Ja dzwonilam termin mam na kosultacje
19 XII a operacje 2020 roku w rejestracji powiedziala
ja w srody mojej lekarki nie mam to niepojade . Termin lekarz daje na operacje ja mialam pilne 30 X niecałe 5 miesiecy termin 25 III miałam skierowanie od neurologa
a co do radioterapi to lepiej w katowicach według mnie przezyłam
marik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-04, 20:48   #3076
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

GONCIA89. -. Jak u Ciebie? Opanowałaś sytuację? 🙄 Mam nadzieję, że wszystko jest ok 😍
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 06:50   #3077
Kluskowata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 196
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Kluskowata nie mam gorączki, to miejsce też nie jest jakoś specjalnie gorące, tylko co zmieniam opatrunek to w tym samym miejscu na kompresie jest krew. Na tym złączeniu właśnie. Jakbym miała tak od początku to by mnie to nie martwiło, pewnie bym uznała, że to normalne, ale przez pierwsze dni nie było żadnej kropelki czerwonej. A teraz zaczęło się pojawiać.
Czyli nie wygląda na żadne zapalenie, zakażenie itp. Cale szczęście a czy to miejsce jest zarośnięte czy robi sie dziurka?
Kluskowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 09:45   #3078
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziś mniej. Nie widzę właśnie żadnej dziurki ale kompres przecieka krwią w miejscu złączenia sutka z pionowym szwem. Ale już mam plan taki że jak mi zdejmą szwy to tym opatrunkiem ze srebrem zacznę przykładać.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 09:55   #3079
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia czytając Was "po" dowiedziałam się o tych opatrunkach ze srebrem i zastanawiam się czy to muszą być jakieś specjalne te opatrunki ponieważ mam w domu jonizator wody w którym czasami robię sobie też wodę srebrną, czy ewentualnie na takie gojenie ran taka woda by się nadawała np. nasączyć tą wodą gazę i z tego robić opatrunki . Co myślisz o tym ?
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-05, 10:36   #3080
Monieka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

udało mi się dodać moje fotki,
teraz dodaje dzisiejsze - czyli 2 tygodnie po operacji
Monieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 10:38   #3081
Agaman100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny błagam powiedzcie gdzie wynajdujecie kliniki w których operują na NFZ ja mieszkam w Poznaniu i nie mogę znaleźć żadnej kliniki
Agaman100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 10:46   #3082
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Agaman100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny błagam powiedzcie gdzie wynajdujecie kliniki w których operują na NFZ ja mieszkam w Poznaniu i nie mogę znaleźć żadnej kliniki
Agaman100 możesz zawsze podejść do NFZ i zapytać gdzie są wykonywane takie operacje w ramach kontraktu . Ja osobiście dowiedziałam się gdzie są wykonywane takie operacje z tego forum na którejś stronie tego forum były podane szpitale wraz z nr tel nawet jak znajdę to wkleję tu . Najbardziej popularne ośrodki to: Łęczna, Katowice, Polanica

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
ChceB najlepszym wyjściem będzie jak zadzwonisz do Katowic i umówisz się na prywatną wizytę (150zł). Dziewczyny mówiły, że nie musisz mieć żadnych zaświadczeń. Wtedy Pani dr powie Ci jakie dokumenty i badania musisz porobić i na kiedy termin operacji już wtedy na NFZ. I to wszystko

Lub jeśli to dla Ciebie obciążenie finansowe to idź do zwykłego internisty i poproś o skierowanie do Poradni Chirurgii Plastycznej z kodem N62 i umów się na wizytę do plastyka w ramach funduszu. Jeśli u mnie wszystko pójdzie dobrze w Katowicach jutro, to mogę Ci odstąpić termin wizyty na NFZ 10.10.2018 w Bielsko Białej dr T Sirek bo będę rezygnowała. Tylko musisz załatwić to jedno skierowanie od internisty.

Dowiadywałam się, że na NFZ poradnie plastyczne przyjmują w:
- Łęczna tel. 817526200 (jedna z lepszych ale bardzo dlugi czas oczekiwania, bo ponad 3 lata)
- Polanica Zdrój tel. 748621181
- Starachowice tel. 412741366
- Kraków tel. 126468947
- Wrocław tel. 713064231
- Bielsko Biała tel. 338163300
- Bydgoszcz tel. 525854053
- Warszawa tel. 225841327
- Gryfice tel. 913842061 (i UWAGA tutaj nie musisz się rejestrować na wizytę, jedziesz ze skierowaniem od internisty i tego samego dnia jesteś przyjęta i jeśli się kwalifikujesz masz wyznaczony termin operacji)

Z własnego doświadczenia wiem, że do Warszawy i Krakowa są marne szanse, żeby się dodzwonić - sama dzwoniłam i poddałam się.

Dlatego myślę, że już możesz działać, zaklepać termin sobie, a potem na spokojnie chodzić do psychologów i innych żeby zbierać potrzebne dokumenty.

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

duzybiust, yo_anka, Ishikawa no i ja - goncia89
dziewczyny to już jutro!

znalazłam
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 10:54   #3083
Agaman100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Baaaardzo dziękuję ))
Agaman100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 11:00   #3084
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Agaman100
Jak masz możliwość to podejdź sobie do NFZ albo zadzwoń myślę, że tam otrzymasz najświeższe informacje być może są jakieś nowe ośrodki, o których my nie wiemy i tam nie ma kolejek.
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 11:10   #3085
Agaman100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dzwoniłam na infolinię ale niestety nie udzielili mi informacji
Agaman100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 11:22   #3086
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Agaman100 Pokaż wiadomość
Dzwoniłam na infolinię ale niestety nie udzielili mi informacji

zerknij na ten link

http://www.ptchprie.pl/list/oddzialy_szpitalne.html


nie wiem czy to jest aktualna lista bo np. nie widzę Katowic ale może dlatego, że dopiero chyba od kwietnia tego roku maja kontrakt z NFZ

Edytowane przez Aniakra77
Czas edycji: 2018-12-05 o 11:24
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 11:39   #3087
Agata75H
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Agaman100 możesz zawsze podejść do NFZ i zapytać gdzie są wykonywane takie operacje w ramach kontraktu . Ja osobiście dowiedziałam się gdzie są wykonywane takie operacje z tego forum na którejś stronie tego forum były podane szpitale wraz z nr tel nawet jak znajdę to wkleję tu . Najbardziej popularne ośrodki to: Łęczna, Katowice, Polanica

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------




znalazłam
Mam do Pani pytanie, może Pani się orientowała gdzie są najkrótsze terminy oczekiwań. I czy wszędzie jest możliwość pójść do lekarza prywatnie który skieruje na operacje?
Agata75H jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 11:50   #3088
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Trudno jest mi powiedzieć gdzie są najkrótsze terminy oczekiwania ostatnio na topie jest Geomedical Katowice i tam jest wizyta prywatna płatna 150 zł nie potrzeba skierowania, ale dobrze zabrać ze sobą np. opis zdjęcia RTG kręgosłupa, mammografię, ewentualnie zaświadczenie od ortopedy o zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa. Terminy w Katowicach to około rok może troszkę ponad rok czekania na operację oczywiście na NFZ, ja byłam na konsultacji końcem lipca tego roku a operację mam zaplanowaną na czerwiec 2019r. w Łęcznej to okres oczekiwania ponad 3 lata.
Agaman100 zna stronie NFZ coś takiego znalazłam może zerknij sobie i ewentualnie przedzwoń czy robię taki zabieg tam masz możliwość wyboru województwa w wyszukiwarce

https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/Szpitale

Edytowane przez Aniakra77
Czas edycji: 2018-12-05 o 11:53
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 11:58   #3089
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Aniakra77 Niestety nie wiem, nie umiem Ci odpowiedzieć. Kupiłam te opatrunki już gotowe, a czy działają podobnie jakbyś sama je wykonała? Nie mam pojęcia. Ja je kupiłam, ponieważ mam kuzynkę, która niestety często ma jakieś wycinki z ciała i rany jej się brzydko goją. Mówiła że opatrunki ze srebrem są cudowne i pomagają. No i chyba jak dobrze pamiętam Kluskowata też je chwaliła. Dodaje screen tego co sobie kupiłam.

Agaman100 Proponuję przeczytać Ci wątek od pierwszej strony, znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziewczyny dużo pisały informacji. A ja sama gdzieś wstecz nawet dałam zdjęcia badań jakie miałam na konsultacji w Katowicach.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg atrauman.jpg (104,3 KB, 38 załadowań)
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-05, 12:02   #3090
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Goncia wielkie dzięki
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.