Liwidacja szkoły FUTURA Edukacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-07, 22:22   #1
caroliciouss
Raczkowanie
 
Avatar caroliciouss
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 183
GG do caroliciouss

Liwidacja szkoły FUTURA Edukacja


Cześć! Nie wiem, czy założyłam wątek w dobrym temacie - jeśli nie to z góry przepraszam, ale nie wiedziałam gd zie szukać tematów podobnych do mojego, a jest to sprawa nie cierpiąca zwłoki. Chciałam poradzić się Was w dość nieszablonowym temacie.

Od marca 2014 roku pobieram rentę rodzinną. Przed jej pobieraniem zrezygnowałam ze studiów i aby ją dostać zapisałam się do szkoły policealnej - chodziłam do niej jakieś pół roku. Teraz - po kilku latach musze udokumentować pobieranie nauki. Zaświadczenie z mojej obecnej uczelni dostałam bez problemu, ale schody zaczęły się, gdy chciałam uzyskać zaświdczenie, że byłam uczennicą tamtej szkoły policealnej (FUTURA Edukacja, oddział w Krakowie) otóż okazało się, że... szkoła nie istnieje!

Dzowniłam na każdy możliwy numer telefonu, który wyszukałam w internecie, a był jakkolwiek powiązany z tą szkołą, odwiedziłam dawną placówkę szkoły - nikogo tam nie ma, pytałam ludzi, którzy mają firmy na około - nic nie wiedzą, pórcz tego, że ktoś czasem szuka tej szkoły, nawet policja.

Problem w tym, że byłam uczennicą tej szkoły od marca do września i jeśli tego nie udkoumentuję, będę musiała zwracać rentę z tych miesięcy... Nie wiem gdzie mogę dostać takie zaświadczenie skoro szkoła fizycznie nie istnieje? Zadzowniłam do innego miasta do tej samej szkoły, bo to była sieć szkół - która już nie istnieje, pozmieniali nazwy, a dziewczyna w dziekanacie, która rozmawiała nie może mi podać żadnych telefonów, nic nie wie, nic nie wie o jakichkolwiek aktach szkoły itd...

Kochane, proszę pomóżcie, może któraś z Was miała podobną sytuację, bądź wie co zrobić w takiej sytuacji?
__________________

caroliciouss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 12:01   #2
Keiche
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1
Dot.: Liwidacja szkoły FUTURA Edukacja

szkoła young żurawia 47 tam mają wszystkie dokumenty
Keiche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 15:30   #3
Wiader
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 1
Dot.: Liwidacja szkoły FUTURA Edukacja

Też potrzebuje dokumenty z tej szkoły. Byłem na ulicy żurawia, ale zastałem ślepą uliczkę z numerami od 1 do 3. Nie znalazłem też żadnych informacji o szkole young. Czy ktoś już ma jakieś pomocne informacje ?
Wiader jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-26, 15:15   #4
fredflinston
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 1
Dot.: Liwidacja szkoły FUTURA Edukacja

siema i jak tam udało ci się odzyskać świadectwo??/
fredflinston jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-02, 08:05   #5
Polishwolf97
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 91
Dot.: Liwidacja szkoły FUTURA Edukacja

Cóż, MEN wykreśla kierunki dla szkół policealnych a natomiast samorządy nie chcą dokładać się do tych szkół.
Polishwolf97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-02 08:05:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.