Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-14, 22:15   #2551
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Ciekawie zapowiada się weekend zakupów z TS 27-29.09, będą np. takie rabaty:

eobuwie do -30%,
Mohito -40% na część asortymentu,
Reserved do -50%,
B&BW -70% na drugą szt,
TBS do -50%,
większość standardowo -20%.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:36   #2552
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dobra wiadomość! Cult Beauty odpisało na mojego maila, że kalendarz jest wyłączony z restrykcji wysyłek i będzie go można normalnie zamówić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A wiadomo kiedy będzie dostępny?
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 16:42   #2553
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Aniyam mam pytanie widzialam na insta ze kupiłaś trench Burberry - tez sie niego przymierzam ( tylko ja chce długi) tylko jaki rozmiar? wg Ciebie jaka jest rozmiarówka?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 18:41   #2554
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Aniyam mam pytanie widzialam na insta ze kupiłaś trench Burberry - tez sie niego przymierzam ( tylko ja chce długi) tylko jaki rozmiar? wg Ciebie jaka jest rozmiarówka?
Ja nie Aniyam, ale też mam trencz Burberry i niestety - co model, to inny rozmiar i trzeba przymierzać potrafią mieć ten sam model w innym kolorze inaczej układający się Ja normalnie noszę rozmiar 34/36 a trencz mam 38.
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 20:00   #2555
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja nie Aniyam, ale też mam trencz Burberry i niestety - co model, to inny rozmiar i trzeba przymierzać potrafią mieć ten sam model w innym kolorze inaczej układający się Ja normalnie noszę rozmiar 34/36 a trencz mam 38.
o kurcze.. nie planuje byc w pobliżu Burberry .. co najwyżej moge skorzystać z podpowiedzi portalu ale dziekuje za pod
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-15, 21:53   #2556
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A wiadomo kiedy będzie dostępny?


Niestety nie wiem, ale mam nadzieję, że nie przed moją wypłatą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 08:50   #2557
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Promo w R się zaczęło. Kupujecie coś ciekawego. Zaraz idę po chleb i obok jest R.. To sobie wdepne.....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 09:29   #2558
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Byłam w R. Wpadły 2 tusze eveline, 2 pudry wibo i ich magiczne czy tam jednoożcowe kropelki (nie wiem po co, no ale jakoś mi wpadły w łapki). Gratis micel bourjois.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:23   #2559
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Byłam w R. U mnie akurat nie ma. Eveline a szkoda bo bym pewnie coś na próbę kupiła. Wzięłam wibo mood puder, Never pisała na wątku R. Ze woli używać Wibo niz Hudy więc stwierdziłam jak będzie biorę. Pomadke nudziakowa i jakiś tusz doskonałość 2019 z lovely... Gratisów już nie było. Pan zdziwiony mówi że już pudełko poszło o 9 tej.... Pewnie muszę zajrzeć do większego R.
Ja mam tryb oszczędnościowy.... Tz rachunek za dentyste ma. Pomiędzy 3500 a 4500 w ciągu 2 do 4 tygodni.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Amyz, Angel jak z czasem stoicie.... Ja lada moment będę się pakować.. Chlip.. Chlip...
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:28   #2560
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Byłam w R. U mnie akurat nie ma. Eveline a szkoda bo bym pewnie coś na próbę kupiła. Wzięłam wibo mood puder, Never pisała na wątku R. Ze woli używać Wibo niz Hudy więc stwierdziłam jak będzie biorę. Pomadke nudziakowa i jakiś tusz doskonałość 2019 z lovely... Gratisów już nie było. Pan zdziwiony mówi że już pudełko poszło o 9 tej.... Pewnie muszę zajrzeć do większego R.
Ja mam tryb oszczędnościowy.... Tz rachunek za dentyste ma. Pomiędzy 3500 a 4500 w ciągu 2 do 4 tygodni.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Amyz, Angel jak z czasem stoicie.... Ja lada moment będę się pakować.. Chlip.. Chlip...

Bo ten puder jest super, sama byłam dziś w R. i wzięłam dwa .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 70205489_366622724216419_7532437137472356352_n.jpg (85,7 KB, 93 załadowań)
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 11:52   #2561
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71


Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Byłam w R. U mnie akurat nie ma. Eveline a szkoda bo bym pewnie coś na próbę kupiła. Wzięłam wibo mood puder, Never pisała na wątku R. Ze woli używać Wibo niz Hudy więc stwierdziłam jak będzie biorę. Pomadke nudziakowa i jakiś tusz doskonałość 2019 z lovely... Gratisów już nie było. Pan zdziwiony mówi że już pudełko poszło o 9 tej.... Pewnie muszę zajrzeć do większego R.
Ja mam tryb oszczędnościowy.... Tz rachunek za dentyste ma. Pomiędzy 3500 a 4500 w ciągu 2 do 4 tygodni.

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Amyz, Angel jak z czasem stoicie.... Ja lada moment będę się pakować.. Chlip.. Chlip...
Za zakupy
Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bo ten puder jest super, sama byłam dziś w R. i wzięłam dwa .
Fajne zakupy
__________________
fragrantica & instagram
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 12:35   #2562
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

za zakupy
Dostałam box beglossy - balsam do ciała, był rozlany... napisałam reklamację i na razie cisza (wszystko upaprane i pudełko zalane )

I krem który dali za free ważny do 10.2019 - szkoda że tak krótko... jakaś niepocieszona jestem
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 12:36   #2563
Agunia001
Zadomowienie
 
Avatar Agunia001
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 442
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

POMOCY
Właśnie wróciłam z wakacji i chyba słońce musiało mnie za mocno w głowę przygrzać bo.. nie kupiłam w szwajcarii w outlecie torebki a była w bdb cenie
nie wiem o czym myślałam
teraz pytanie - możecie podpowiedzieć gdzie kupię w "przyjemnej" cenie gucci marmont ( Marmont matelassé shoulder bag - zastanawiam się nad klasyczną czernią lub dusty pink)
a może któras z Was ma i może się wypowiedzieć?
Agunia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 13:36   #2564
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Aniyam mam pytanie widzialam na insta ze kupiłaś trench Burberry - tez sie niego przymierzam ( tylko ja chce długi) tylko jaki rozmiar? wg Ciebie jaka jest rozmiarówka?
Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja nie Aniyam, ale też mam trencz Burberry i niestety - co model, to inny rozmiar i trzeba przymierzać potrafią mieć ten sam model w innym kolorze inaczej układający się Ja normalnie noszę rozmiar 34/36 a trencz mam 38.
Niestety to prawda, każdy model ma jakaś inną rozmiarówkę, ten jasny klasyczny to był 2 (34) , ten co kupiłam granatowy 4 (36 ) i mierzyłem jeszcze 6 (38) czarny i tez był ok

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem, ale mam nadzieję, że nie przed moją wypłatą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O tak... niech będzie po wypłacie
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:29   #2565
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bo ten puder jest super, sama byłam dziś w R. i wzięłam dwa .
O kurcze w R. Zapomniałam że Belm jest.. Ten u. Mnie sklep jednak mi no ograniczony jest... Muszę do innego zajrzeć... W takim razie kupię jeszcze jeden puder jak się uda. Za zakupi
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:35   #2566
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Byłam w R. Wpadły 2 tusze eveline, 2 pudry wibo i ich magiczne czy tam jednoożcowe kropelki (nie wiem po co, no ale jakoś mi wpadły w łapki). Gratis micel bourjois.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za zakupi J gratis... Wiadomo kto rano wstaje... Itd. Itd.

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
za zakupy
Dostałam box beglossy - balsam do ciała, był rozlany... napisałam reklamację i na razie cisza (wszystko upaprane i pudełko zalane )

I krem który dali za free ważny do 10.2019 - szkoda że tak krótko... jakaś niepocieszona jestem
Współczuję... Najgorsze te gratisy za free z czyszczenia magazynów grrr..... oby szybko doslali coś w nagrodę.

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Agunia001 Pokaż wiadomość
POMOCY
Właśnie wróciłam z wakacji i chyba słońce musiało mnie za mocno w głowę przygrzać bo.. nie kupiłam w szwajcarii w outlecie torebki a była w bdb cenie
nie wiem o czym myślałam
teraz pytanie - możecie podpowiedzieć gdzie kupię w "przyjemnej" cenie gucci marmont ( Marmont matelassé shoulder bag - zastanawiam się nad klasyczną czernią lub dusty pink)
a może któras z Was ma i może się wypowiedzieć?
Jak w dobrej cenie to szkoda okazji. Ja mam akurat Gucci hobo shoulder leather cream ale taka polksiezycowata jak się nosi. Super skóra, mieciutka ale mocna. Jedna z moich ulubionych. Wykończenie przepiękne. W PŁ to chyba rzadkość trafić w super cenie torebki tej klasy. Jak ktoś coś wie to dajcie cynka
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 16:48   #2567
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
za zakupy
Dostałam box beglossy - balsam do ciała, był rozlany... napisałam reklamację i na razie cisza (wszystko upaprane i pudełko zalane )

I krem który dali za free ważny do 10.2019 - szkoda że tak krótko... jakaś niepocieszona jestem
Też jestem trochę zniesmaczona tym kremem, bo tak naprawdę to dla niego zamówiłam pudełko. Marki naturalne mają krótsze daty zużycia, z racji delikatniejszych konserwantów, ale 1.5 miesiąca to i tak słabo... I tłumaczenie, że to niby prezent, jest moim zdaniem jeszcze gorsze. Samo pudełko bez kremu raczej się nie opłaca. A z ciekawości, którą wersję kremu dostałaś?

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Za zakupi J gratis... Wiadomo kto rano wstaje... Itd. Itd.
Ja akurat byłam w okolicy rosmmana w godzinach otwarcia, chwyciłam co chciałam i do kasy. Byłam kasowania jako druga. Gdyby dziewczynka przede mną nie zapytała o gratis, to nie wiem czy bym dostała. Kasjerka pytała innej co ma zrobi, bo "pani" pyta o gratis, na ekranie też jej się coś wyświetliło, a ona nie wie co ma dawać. Z tyłu miała 5 kartoników, jeden to były właśnie te micele.
Chciałam wskoczyć do drugiego r, bo było jeszcze wcześnie, więc może załapałabym się na drugi gratis, ale nie miałam drobnych na parkometr (ostatnio mi zjadł pieniądze, więc wolałam nie ryzykować kolejny raz). Ostatecznie wróciłam do tego pierwszego Rossmana, po rzeczy, których zapomniałam kupić, ale mimo drugiego konta nie dostałam gratisu (a pudełka z tyłu jeszcze stały).
Jakby mi było mało kosmetyków z beglossy i rosmmana, to w empiku kupiłam jeszcze Zwierciadło z żelem do mycia biolaven.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 18:49   #2568
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Też jestem trochę zniesmaczona tym kremem, bo tak naprawdę to dla niego zamówiłam pudełko. Marki naturalne mają krótsze daty zużycia, z racji delikatniejszych konserwantów, ale 1.5 miesiąca to i tak słabo... I tłumaczenie, że to niby prezent, jest moim zdaniem jeszcze gorsze. Samo pudełko bez kremu raczej się nie opłaca. A z ciekawości, którą wersję kremu dostałaś?



Ja akurat byłam w okolicy rosmmana w godzinach otwarcia, chwyciłam co chciałam i do kasy. Byłam kasowania jako druga. Gdyby dziewczynka przede mną nie zapytała o gratis, to nie wiem czy bym dostała. Kasjerka pytała innej co ma zrobi, bo "pani" pyta o gratis, na ekranie też jej się coś wyświetliło, a ona nie wie co ma dawać. Z tyłu miała 5 kartoników, jeden to były właśnie te micele.
Chciałam wskoczyć do drugiego r, bo było jeszcze wcześnie, więc może załapałabym się na drugi gratis, ale nie miałam drobnych na parkometr (ostatnio mi zjadł pieniądze, więc wolałam nie ryzykować kolejny raz). Ostatecznie wróciłam do tego pierwszego Rossmana, po rzeczy, których zapomniałam kupić, ale mimo drugiego konta nie dostałam gratisu (a pudełka z tyłu jeszcze stały).
Jakby mi było mało kosmetyków z beglossy i rosmmana, to w empiku kupiłam jeszcze Zwierciadło z żelem do mycia biolaven.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeszcze mi nie odpisali, napisałam maila, fb i insta ....
Dostałam ten do skóry mieszanej. A dopiero co wczoraj otworzyłam krem... też naturalny ważny do 31.10...
Nie ładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 19:16   #2569
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Jeszcze mi nie odpisali, napisałam maila, fb i insta ....
Dostałam ten do skóry mieszanej. A dopiero co wczoraj otworzyłam krem... też naturalny ważny do 31.10...
Nie ładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam nadzieję na ten zielony i na przebarwienia. Dostałam ten drugi, zobaczymy. U mnie się akurat dobrze składa, bo ostatnio na noc używam olejków albo serum z kwasami z bandi, więc na razie odstawię te kosmetyki, a zastąpię je kremem.
Ten balsam, to chyba u wielu osób się rozlał, z tego co widziałam na FB. Dawno nie miałam takiego problemu, ale kiedyś w takiej sytuacji dosłali mi nowy produkt. Oby teraz zrobili to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-16, 20:45   #2570
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Ja miałam nadzieję na ten zielony i na przebarwienia. Dostałam ten drugi, zobaczymy. U mnie się akurat dobrze składa, bo ostatnio na noc używam olejków albo serum z kwasami z bandi, więc na razie odstawię te kosmetyki, a zastąpię je kremem.
Ten balsam, to chyba u wielu osób się rozlał, z tego co widziałam na FB. Dawno nie miałam takiego problemu, ale kiedyś w takiej sytuacji dosłali mi nowy produkt. Oby teraz zrobili to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A Ty jaki masz? Ja mam chyba ten zielony-
Krem do twarzy regulujący wydzielanie sebum



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-16, 21:07   #2571
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
A Ty jaki masz? Ja mam chyba ten zielony-
Krem do twarzy regulujący wydzielanie sebum



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam fioletowy, wybielający. Po ostatnim wysypie nieproszonych gości pozostały mi lekkie przebarwienia, więc może coś zadziała. Nałożyłam go wieczorem i całkiem przyjemny jest ten krem. Lekki, ładnie się wchłania, ale zostawia delikatną warstwę okluzyjną - co ja akurat lubię, bo niweluje uczucie napiętej skóry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 05:48   #2572
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Mam fioletowy, wybielający. Po ostatnim wysypie nieproszonych gości pozostały mi lekkie przebarwienia, więc może coś zadziała. Nałożyłam go wieczorem i całkiem przyjemny jest ten krem. Lekki, ładnie się wchłania, ale zostawia delikatną warstwę okluzyjną - co ja akurat lubię, bo niweluje uczucie napiętej skóry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja nałożyłam rano i też całkiem fajnie ten krem co otworzyłam 2 dni temu leci dzisiaj do mamuśki nie dam rady 80ml kremu zużyć do końca października...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:03   #2573
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Dziewczyny help:
1. czy ma któraś z Was grafitową kabinę? i czarny brodzik


2. Kredyt - czy można podpisać umowę kredytową jak dom nie jest oddany do użytku? i czy to prawda że decyzja kredytowa jest ważna 2 miesiące? i po tym czasie trzeba składać nowy wniosek który może obniżyć zdolność kredytową?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:13   #2574
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:16   #2575
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87177429]Treść usunięta[/QUOTE]
1. Mój mąż jest przeciwnikiem odpływu bo to trzeba dobrze zrobić i sporo kasy kosztuje pamiętasz ile płaciłaś? podobnie mam walkę odnośnie podwieszanego kibelka ciężki typ - do innych rzeczy mi się nie wtrąca ale te 2 rzeczy to walka z wiatrakami

2. Też mi się tak wydaję
edit: 3 Też chcę wibo jadę dzisiaj na łowy ...

Edytowane przez korinka3
Czas edycji: 2019-09-17 o 07:37
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:47   #2576
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 07:50   #2577
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87177530]Treść usunięta[/QUOTE]

Ja też mam jedną szybę prysznicową i jakoś strasznie się nie chlapie. Odpływ liniowy mam i naprawdę nie pamiętam ile kosztował, ale jeśli TŻ się zgodził, to raczej nie dużo
Podwieszaną toaletę również mamy
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:03   #2578
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;87177530]Treść usunięta[/QUOTE]
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 08:30   #2579
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja nałożyłam rano i też całkiem fajnie ten krem co otworzyłam 2 dni temu leci dzisiaj do mamuśki nie dam rady 80ml kremu zużyć do końca października...
Co to za krem, taki duży?
Ja tam zużyję wszystko, ale ja smaruję twarz, szyję i dość szeroko dekolt

Wiszący kibelek jest super mam w 2 łazienkach, a w pozostałych zwykły i zdecydowanie lepiej sprząta się okolice wiszacego. Zwłaszcza, jak psy chcą spacer w łazience, to nie ma takiego problemu z usunięciem kłaków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-17, 09:02   #2580
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Co to za krem, taki duży?
Ja tam zużyję wszystko, ale ja smaruję twarz, szyję i dość szeroko dekolt

Wiszący kibelek jest super mam w 2 łazienkach, a w pozostałych zwykły i zdecydowanie lepiej sprząta się okolice wiszacego. Zwłaszcza, jak psy chcą spacer w łazience, to nie ma takiego problemu z usunięciem kłaków.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ten z boxa 30ml + ten co otworzyłam 2 dni temu 50ml
u nas chyba się skończy na kompromisie czyli w jednej podwieszany, a w 2 zwykły (za jakiś czas zmienimy teraz na szybko w czasie remontu..... yhy.....), ale liniowe musi być zobaczymy co mi z tego wyjdzie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:18.